Autor Wątek: Wynalazki!  (Przeczytany 1901 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Wynalazki!
« dnia: Września 10, 2006, 11:48:26 am »
Ha! Wpadl mi do glowy taki dosyc dziwny temat. Na pewno kazdy z Was, nawet mimowolnie, wymyslil jakis "wynalazek". Tak wiec drodzy SZowicze pochwalcie sie swoimi wizjami nawet, jesli sa niemozliwe do zrealizowania ;]

Jak przystalo na zalozyciela tematu, ja pierwszy:

1. Aparat cyfrowy z takim zoomem, ze na twarzy fotografowanej osoby mozna by bylo zobaczyc pojedyncze pixele ;] To by bylo cos - zrobic zdjecie Tantowi, a potem powiedziec "Maciek! Ale Ty masz rozpixelowany ryj" ;]

2. To juz nie moj pomysl, a Marveloowych tworcow komiksow, ale mniejsza ;] Posiadanie takich macek w jakie wyposażony byl Octopus było by genialna sprawa ;] nie bylo by wtedy miejsca w ktore nie mozna sie dostac ;]

3. Pancerna konsola. Ktoz z Was nie denerwowal sie kiedys przed konsola, kiedy po raz 3195586572 cos mu sie w danej grze nie udawalo? Dla tego wlasnie pancerna konsola, z rownie pancernym wyposażeniem byla idealna do grania w takie gry. Mozna by ja kopac, rzucac padem, gryzc karte pamieci i tak dalej.

A Wy? Macie jakies pomysly?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Wynalazki!
« Odpowiedź #1 dnia: Września 10, 2006, 11:56:06 am »
moj "emiter ciszy" został brutalnie obalony prze mądrzejszą część użytkowników, od tego czasu porzuciłem kariere wynalazcy ;/
ale zato upiekłem dziś zajebiste miodowe ciasteczka i sie teraz cala rodzinka nimi podnieca ;]

MarvelliX

  • Gość
Wynalazki!
« Odpowiedź #2 dnia: Września 10, 2006, 12:52:41 pm »
huhu wnalazki to ja lubie ale tych nie mozliwy (przynajmniej na te czasy ;f) jest troche
np. 1. coś co wykorzystałem w swoim superbohaterzemianowicie kilkucentymetrowe bransolety ktore mozna po wcisnieciu przycisku rozlozyc w szpon (hmmm chyba dawalem jego rysunek w fan artach tam to dobrze widac)
2. zegarek ala bond ;f
3 bransoletki spider-mana zamiast uzywac broni do napastnika to go pajęczyną chlu (juz to widze dzieciaki biegaja i sie oblewaja tonami pajeczyn ;f)
4. rekawica ktora bo zalozeniu generuje cos ala szpony Wolverina :devil:


Cytuj
2. To juz nie moj pomysl, a Marveloowych tworcow komiksow, ale mniejsza ;] Posiadanie takich macek w jakie wyposażony byl Octopus było by genialna sprawa ;] nie bylo by wtedy miejsca w ktore nie mozna sie dostac ;]
mógł bys grac w pleja na 2 osoby naraz ;f

Cytuj
3. Pancerna konsola. Ktoz z Was nie denerwowal sie kiedys przed konsola, kiedy po raz 3195586572 cos mu sie w danej grze nie udawalo? Dla tego wlasnie pancerna konsola, z rownie pancernym wyposażeniem byla idealna do grania w takie gry. Mozna by ja kopac, rzucac padem, gryzc karte pamieci i tak dalej.
wystarczyła by ci wersja metalowa z zabezpieczonym przed wstrasami wnetrzem... zresztą to samo sie tyczy pancernego kompa ;f

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Wynalazki!
« Odpowiedź #3 dnia: Września 10, 2006, 04:42:34 pm »
Cytuj
zresztą to samo sie tyczy pancernego kompa ;f
Ale kompjutr jest mimo wszysko bardziej wytrzymaly na uszkodzenia i ugryzienia niz konsola...zwlaszcza ps2

MarvelliX

  • Gość
Wynalazki!
« Odpowiedź #4 dnia: Września 10, 2006, 05:07:12 pm »
bo obudowa jest po czesci metalowa ;p ale jak kopniesz go to i tak nmasz duze prawdopodobiensrwo uszkodzenia dysku <.<

kolejny wynalazek... <po obejzeniu Click> pilot ktorym mozna sterowac zycie ;f fuj s tym ze bym se zycie przewinał do konca ;f

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Wynalazki!
« Odpowiedź #5 dnia: Września 11, 2006, 09:39:15 am »
Nie jakis dziwny nie do zrealizowania wynalazek, ale cos o czym poprostu od dlugiego czasu juz mysle, i zawsze mam nadzieje ze w kolejnej generacji konsol zostanie to zrealizowanie.

Dodanie dokonsol jakiegos takiego "czegos" co bedzie sprawialo ze po wylaczeniu pradu konsola bedzie dziala jeszcze jakis czas na swoim wlasnym zasilaniu... ile razy wylaczyl sie wam prad podczas grania a sejvovac nie sejvovaliscie od paru godzin? U mnie juz dosyc ladne pare razy ;/ A tak gdyby nagle prad wyjeb*ło na kilka godzin/minut albo by poprostu bylo sekundowe spiecie to konsola by sie nie wylaczala tylko jeszcze chwilke by sama dzialala i zrobila automatycznego sejva gry po czym dopiero by sie wylaczyla.

~Kiedys przechodzilem Dino Crisis po raz ktorys tam zeby miec jaknajwyzsza range i dostac najlepszy kostium i nie robilem ani jednego sejva wlasnie by uzyskac zajebisty wynik.... no i tuz przed ostatnim bossem wylaczyl sie prad na sekunde....~


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?