Autor Wątek: Chrono Trigger OVA  (Przeczytany 1689 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Trigger OVA
« dnia: Lipca 20, 2006, 07:50:26 pm »
Nuumamonja: Time and Space Adventures


16 minutowa OVA osadzona w świecie Chrono Trigger.
Kompletnie nic specjalnego, anime powstało w 1996 roku, muzyka jest taka jak w Chrono Triggerze, design postaci też ten sam - czyli Mitsuda & Toriyama, wiec fani gry nie będą mieli, czego się czepiać.
Fabuły nie ma wogóle... Po prostu Nu i Kilwala bawią się na festiwalu i robią rzeczy, które my robiliśmy w grze i spotykają postaci również bardzo dobrze nam znane.
W anime nie widać prawie wogóle ludzi czy naszych bohaterów (pod koniec dopiero są ukazane tyłem odwrócone sylwetki Crono i Lucci).
Całe anime jak pisałem opiera się na zabawie potworków i nie ma w nim nic specjalnego ale każdy fan serii powinien obejrzeć, bo, mimo że nie ma się, czym jarać, nie ma też, nad czym krzyczeć, że to profanacja czy coś w tym stylu...
Takie bezpłciowe oglądanie, które powinien zaliczyć każdy fan Chrono Sagi.
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2006, 07:57:28 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Chrono Trigger OVA
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 24, 2006, 12:12:13 pm »
Obejrzałem z przyjemnością, pamiętam, że Mlecznemu po obejrzeniu tego strasznie wkręcił się "Gato's song" ("AAAAH Gonzalesu.... are wa sugoi....."). Jak na taką skromną OAV'kę wyszło całkiem przyjemnie.