Autor Wątek: Duży, mały BIUST  (Przeczytany 11106 razy)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Duży, mały BIUST
« dnia: Czerwca 26, 2006, 09:05:47 pm »
Temat tak a propo tego, co się dzieje w Shoucie - arcyciekawej rozmowy na tenamt dotykowy - duży, czy mały biust? Mieć czym oddychać, czy zaciągać się zdrowo? Jabłuszka, czy melony? Poziomki, czy arbuzki?
Jako, że jestem męskim mężczyzną, to z czystym sumieniem musze napisac, że preferuję duży <acz w granicach normy i rozsądku - w końcu noszenie na barana niektórych dziewczyn to jest oznaka romantycznego ducha ha> biust. Miło jest na coś takiego popatrzeć, rownież ma to wiele zastosowań w celach kopulacyjno-maniakalno-estetycznych. Poza tym, nie oszukujmy się - więcej strojów dla pan jest projektowanych głównie po to, by podkreślić w ten, czy w inny sposób wypukłości jej ciala <"kobieta powinna mieć krągłości na klatce piersiowej, a nie brzucha!">. Poza tym, plaska, popularnie zwana dechą, klata, to ani za co chwycić specjalnie nie ma, a gdy uroda z twarzy jest specyficzna, to jest to mało zachęcajacy widok.
W temacie powinni się wypowiadać głównie faceci, albo dziewczyny ze skłonnościami. Chociaż z drugiej strony, a róbta co chceta. I tak poczytam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2006, 01:05:12 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 26, 2006, 09:31:00 pm »
Ja pogadam na temat dopiero po tym, jak mi zrobią badania i powiedzą, że ta gruda na lewej piersi to nic poważnego.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:23:04 pm »
pokaż :P ;]
ja uważam ze biust powinijen byc nie jak deska , rozumiem biuścik taki mały kształtny ale wystający tzn zeby było widac ze stanik w powietrzu nie wisi , ale takze nie lubie jakis wypchanych melonów co maja obwód 2m

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:28:11 pm »
Ja to generalnie preferuje..średnio wielkie biusty. Nie lubię desek, bo chce kobiety, nie deskę. Jak ktoś powiedział, najlepszy biust jest taki, który sie mieści w dłoni, ja wyznaje zasade, "taki, który sie mieści i jeszcze troszke", bo ładnego nigdy za wiele.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:33:16 pm »
jak to koles od wiedzy o kulturze nam powiedział , kiedys mierzono wielkość piersi na dłonie czy całą sie złapie czy ponad całą itp ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:35:34 pm »
Cytuj
pokaż
mam sobie to coś wypruć?  :prr:  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:38:21 pm »
biust gosiu miałem na myśli biust w całej swojej okazałości ;] a nie  o grudce  

Offline Grabarz

  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://eltarion.deviantart.com/
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:55:24 pm »
Ja preferuje biust (B i C) są to najbardziej proporcjonalne wielkości bo A jest za mały a D za Duży :).
Teraz to chyba żadna dziewczyna mnie nie zbeszta za takie poglądy. :devil:  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 26, 2006, 11:32:52 pm »
Cytuj
biust gosiu miałem na myśli biust w całej swojej okazałości ;] a nie  o grudce
wiesz Glenn, czasem się opamiętaj, bo to ani śmieszne nie było, ani nie na miejscu....  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2006, 11:33:26 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 26, 2006, 11:40:30 pm »
Cytuj
Cytuj
biust gosiu miałem na myśli biust w całej swojej okazałości ;] a nie  o grudce
wiesz Glenn, czasem się opamiętaj, bo to ani śmieszne nie było, ani nie na miejscu....
Glenn poprostu zaczął dojrzewać i tylko mu to w głowie .
Smogu jak juz tu jesteś to wypowiedz się, Garfield nie przeczyta :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 27, 2006, 12:00:31 am »
to jest tak zwana neutralna wypowiedź ;) - neutralnie duży biust, neutralnie długie nogi, neutralnie jędrne pośladki ;) ale coś pomiędzy B a C ;) zresztą... to zależy od kobiety... nie każdej kobiecie duży biust pasuje do urody ;)
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 27, 2006, 01:30:17 am »
Hm...dla mnie każdy jest dobry, oby nie było tam żadnej depresji geograficznej, albo żeby było z granicach rozsądku, wytrzymałości kręgosłupa i nie łamało praw grawitacji.

Aha...i żeby nie były takie, że można by je wsadzić w skarpetki :F
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2006, 01:30:53 am wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 27, 2006, 08:38:42 pm »
A ja już sądziłem, że zaczniecie pokazywać fotki. Ech... <żeby się nie powtarzać - duży biust to ta brunetka w topicu Piękne Panie, a ta druga - cuuuute - to mały biust>. No nic, pozostają rozważania teoretyczne - zastosowania w życiu codziennym.
1. Dzień powszedni - biustonosz. Deska, wiadomo, zero problemu. Melonki już to bardziej skomplikowana sprawa - czy kupić takie, które zakrywajac cały, czy moze dekolt kuszący lekko zrobią? Albo nie, jeszcze lepiej - takie, które pod cycki się daje <wybaczcie mi mój brak wiedzy w tych kręgach kultowych> i to tak fajnie podbije je i tak fajnie boom boom robią.
2. Bieganie - i znowu, deska nie ma problemu. Wiadomo, mniejszy ciężar, mnie łamie zasady aerodynamiczne itd. A duży? Napiszę tyle- widział ktoś kiedyś sprinterkę z dużym?
3. Picie - hmmm... Powiedzmy że po równo, bo trafia do żolądka.
4. Pływanie - duzy biust górą! Naturalna kamizelka ratunkowa!
5. Seks - ujmę to tak: z małym biustem nigdy nie będzie tits fuck. Hahahaha...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 27, 2006, 09:57:42 pm »
;] a tak pozatym u mnie w klasie dziewczyna miała duzy biust ( nie ze duży był jako z ciała , ale głównie to sadło bylo) i z jego powodu zwolnienie z wuefu bo raz begnąc omało co zębow se nie wybiła XD

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 27, 2006, 10:00:38 pm »
Tak się dalej zastanawiałem nad minusami i musze napisac, że duży biust dziala na szkodę społeczeństwa - wyobraźcie sobie nauczycielkę z takowym - jak tu się skupić na zajęciach? A gdy ma małe, to się patrzy w doł na tyłeczek, ale to już temat na inny temat... Poza tym, na co faceci patrzą? Nie, nie na biust - to wnikliwe spojrzenie w głąb duszy. Ha.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 28, 2006, 12:00:37 am »
Hmm.. ja mam nie za duzy biust, dość jędrny i twardy jak się go napręzy. Niestety, coraz wincy włosków nań przybywa i robi się taki włochaty. Depilować czy nie depilować, o to jest pytanie.

Kwestia biustu to tak jak kwestia koloru włosów, oczu itp. Nie mogę określić jaki rodzaj biustu lubię, bo to jakby określić, jaki rodzaj kobiet lubisz. Każdy jest na swój sposób piękny, każdy jest w jakimś stopniu pociągający.

Cytuj
to zależy od kobiety
O właśnie.. patrząc na kobietę, PATRZĘ NA KOBIETĘ. Amen.

Cytuj
A ja już sądziłem, że zaczniecie pokazywać fotki.
Dla Ciebie wszystko :*

Cytuj
Pływanie - duzy biust górą! Naturalna kamizelka ratunkowa!
Czyli jesteś zwolennikiem grubasów :D?

Cytuj
Seks - ujmę to tak: z małym biustem nigdy nie będzie tits fuck. Hahahaha...
Ganz... jakby ci to powiedzieć.. wiesz co chcę ci powiedzieć, nie? ;)

 

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 28, 2006, 12:21:40 am »
Cytuj
Hmm.. ja mam nie za duzy biust, dość jędrny i twardy jak się go napręzy. Niestety, coraz wincy włosków nań przybywa i robi się taki włochaty. Depilować czy nie depilować, o to jest pytanie.

Depilować. W końcu śliczny kobiecy biust z włskami... Nieee....

Cytuj
Kwestia biustu to tak jak kwestia koloru włosów, oczu itp. Nie mogę określić jaki rodzaj biustu lubię, bo to jakby określić, jaki rodzaj kobiet lubisz. Każdy jest na swój sposób piękny, każdy jest w jakimś stopniu pociągający.

To nie są wyboru miss życia samczych popędów seksualnych. Więc możan pisać o swoim typie biustu, duży czy mały - kobiecym dla podkreślenia. Poza tym, kolor włosów jednym pasuje taki, a drugim taki, tak samo z biustem. Ale w większości przypadków faceciu lubią mieć za co chwyić, nie? Bo włosy można zmienić w mniejszym stopniu bez komplikacji, niż biust, dlatego tak kobiety lubią z nimi eksperymentowac.

Cytuj
Dla Ciebie wszystko :*

Ty tak wygladasz?! Cholera... Stary, coś w ty siebie pakował? <pisałem o kobiecym biuście a nie o shemale>

Cytuj
Czyli jesteś zwolennikiem grubasów biggrin.gif?

A ty umiejętnego czytania ze zrozumienim? <pisałem: kobieta powinna mieć krągłości na poziomie klatki piersiowej, a nie brzucha!>. Ale teoretycznie - więcej chudych topielców, niż grubych.

Cytuj
Ganz... jakby ci to powiedzieć.. wiesz co chcę ci powiedzieć, nie?

Wiem, co chcesz mi zrobić.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 28, 2006, 12:39:45 am »
Cytuj
Depilować. W końcu śliczny kobiecy biust z włskami... Nieee....
Zrobione. Zapraszam do degustacji.

Cytuj
To nie są wyboru miss życia samczych popędów seksualnych. Więc możan pisać o swoim typie biustu, duży czy mały - kobiecym dla podkreślenia. Poza tym, kolor włosów jednym pasuje taki, a drugim taki, tak samo z biustem. Ale w większości przypadków faceciu lubią mieć za co chwyić, nie? Bo włosy można zmienić w mniejszym stopniu bez komplikacji, niż biust, dlatego tak kobiety lubią z nimi eksperymentowac.
To tym bardziej bez sensu jest ten temat. Jakie buty są najlepsze? Glany! Trampki! Sandały!
Biust tez mozna zmienić wbrew pozorom, tylko raczej nie drogami naturalnymi. (tak wiem, zaraz jakiś geniusz napisze ze mozna :) )

Cytuj
Ty tak wygladasz?! Cholera... Stary, coś w ty siebie pakował? <pisałem o kobiecym biuście a nie o shemale>
W trosce o nieletnich uzytkowników tego forum, nie odpowiem na ten fragment wypowiedzi ;)

Cytuj
A ty umiejętnego czytania ze zrozumienim? <pisałem: kobieta powinna mieć krągłości na poziomie klatki piersiowej, a nie brzucha!>. Ale teoretycznie - więcej chudych topielców, niż grubych.
Nie narzekam. Pisałeś, ze duzy biust ułatwia pływanie/zapobiega topieniu się. No to ja odpowiedziałem, ze najlepiej mieć mnóstwo sadła i wtedy jeszcze zwielokrotni to poządane przez ciebie cechy :)

Cytuj
Wiem, co chcesz mi zrobić.
hrhr :blush:

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 28, 2006, 12:47:11 am »
Dammit...uspokójcie sie wy perwersyjni kochankowie :P
Biust...naprawdę każdy woli co innego, nie ma takiego czegoś, jak pisze Chief..., ja tam specjalistą nie jestem, żadnego na żywo nie widzałem, a co dopiero sprawdzałem, wiec, są eksperci?  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Duży, mały BIUST
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 28, 2006, 11:52:41 pm »
Chief Roberts

Cytuj
Zrobione. Zapraszam do degustacji.

Zrobione. Znaczy się zwymiotowałem.

Cytuj
To tym bardziej bez sensu jest ten temat. Jakie buty są najlepsze? Glany! Trampki! Sandały!
Biust tez mozna zmienić wbrew pozorom, tylko raczej nie drogami naturalnymi. (tak wiem, zaraz jakiś geniusz napisze ze mozna smile.gif )

Równie dobrze każda dyskusja na tym Forum <czy jakimkolwiek innym> jest bez sensu. I chodziło mnie o to, że biust ciężej zmienić, niż przefarbowac włosy. Problemy w czytaniu ze zrozumieniem Spike, czy co?

Cytuj
W trosce o nieletnich uzytkowników tego forum, nie odpowiem na ten fragment wypowiedzi wink.gif

Wstydziłbyś się, zaciekawić, a teraz zatracić...

Cytuj
Nie narzekam. Pisałeś, ze duzy biust ułatwia pływanie/zapobiega topieniu się. No to ja odpowiedziałem, ze najlepiej mieć mnóstwo sadła i wtedy jeszcze zwielokrotni to poządane przez ciebie cechy smile.gif

Biust w mordę, biust, śliczny, kobiecy, a nie sadło cholernego tłuszczu na poziomie zadka i tam, gdzie zlewa się śliczny biust z brzuchem. Tak ciężko to pojąć? Nie, bo ty zawsze musisz wprowadzić jakiś element obrzydliwości. Fuj.

żadnych przykładow biustu, nic. Gdzie ja trafiłem...