Autor Wątek: Wymiana avów  (Przeczytany 55443 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #320 dnia: Stycznia 06, 2006, 09:46:53 pm »
doszły ze 4 ...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #321 dnia: Stycznia 06, 2006, 10:12:40 pm »
ej no..... Jak już Tant w tym uczestniczysz to wypadałoby to traktować na poważnie.... Ogólnie to już dawno powinieneś znaleźć ava i nie miałbyś wtedy tego problemu .... zresztą wszystko jedno.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #322 dnia: Stycznia 06, 2006, 10:18:14 pm »
Traktuje to poważnie, ale jakoś nie mogę się do tego zabrać heh

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #323 dnia: Stycznia 07, 2006, 11:21:10 am »
Jeśli licząc od momentu ogłoszenia kto dala kogo robi, to czasu jest do 10. I. 2006, czyli Deadline kończy się na ten wtorek. Więc hurry, hurry, hurry.
I'm in Space!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #324 dnia: Stycznia 07, 2006, 05:41:25 pm »
Oki ja już wysłałam avek...choc nie do końca jestem z niego zadowolona,ale ciężko było znaleść coś odpowiedniego dla Zella,tym bardziej,że taka kategoria ;/

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #325 dnia: Stycznia 10, 2006, 11:02:32 am »
Ding Dong. 2 tygodnie mineły. Kto nie wysłał ma problem i jest skazany na łaskę His.

Ups... no to trzeba szybko coś wyczaić...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2006, 02:57:05 pm wysłana przez Tantalus »
I'm in Space!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Wymiana avów
« Odpowiedź #326 dnia: Stycznia 10, 2006, 08:02:05 pm »
pum pum...... pani moderator...ma pani wszystko??

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #327 dnia: Stycznia 10, 2006, 09:13:32 pm »
Musiol robi Tantowi



Mol robi Marvowi



W_W robi Yuz



Yuz robi Zellowi



Tamaya robi Musiolowi


Zell robi W_W



Marv robi His



Tant robi Molowi



His robi Tamayi

« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2006, 09:34:13 pm wysłana przez Hisoka »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #328 dnia: Stycznia 10, 2006, 09:34:45 pm »
WOW. Wszystkie są na swój sposób ładne, że nie wiem na kogo swe Takedowny rzucić. A więc to poleci tak:

Musi for Tant - Mam wrażenie że ty wygrasz cały turniej. Po wcześniejszym średniaku zgarniasz u mnie kolejną (trzecią) 10/10 Keep up the good work

Mol for Marv - dla Marva w sam raz. To bardziej edycja świąteczna, a święta się skończyły.  To będzie 6/10

W_W for Yuz - Thx god no Tifa. A dla Yuz taka panienka jak ulał. 7/10

Yuz for Zell - Takie pewne mieszane uczucia Niby ciekawe, ale coś mi mówi "Nie przesadzaj z oceną" Więc będzie 7/10

Tamaya for Musi - sesja zwierzęca niedawno mineła, ale kotek niezły 5/10

Zell for W_W - Darn wyrobiłeś się w momencie pisanie tego posta. I powiem żeś się postarał 8/10

Marv for His - Nie widzę tu nic świątecznego, więc ocena spada, ale coś mi mówi, że dla His pasuje (nie wiem czemu), więc dostajesz 6/10

Tant fo Mol - Zima w tle. Za to będzie 8/10

His for Tamya - dla najsłodszej panienki jak ulał. Za dobre dopasowanie 8/10

Niestety Zell nikogo nie uratował, tylko wybawił swe nędzne dupsko.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2006, 09:37:36 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Wymiana avów
« Odpowiedź #329 dnia: Stycznia 10, 2006, 09:35:02 pm »
damn... i jak tu 3 najsłabsze wybrac? brawo dla wszystkich <oprocz mnie oczywiscie =p > bo świetne avy w tej rundzie wyszły i moje nominacje beda "bigbrotherowe" <jakto oni zawsze mowili "ja ich wszystkich lubie i kocham i chce zeby nikt nieodpadał"> ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #330 dnia: Stycznia 10, 2006, 09:38:20 pm »
najlepszy av w rundzie - smierc :F w sumie to malo pasuje tantowi, bo jak na moje oko (chociaz oczywiscie moge sie mylic) smierc jest malo bishonenska i nie lubi sado-maso... ale jako avatar ogolnie to jest genialny :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #331 dnia: Stycznia 10, 2006, 10:01:29 pm »
cholera... toście mnie zagięli w tym momencie... Moim zdaniem to najbardziej udana seria ze wszystkich, bo wszystkie avy mi się generalnie podobają... aż szkoda kogoś wywalać....

Musiol for Tant - hmm... nie wiem co t ma wspólnego z Tantem, ale ogólnie całkiem "miła" kompozycja. Oceniam pozytywnie.
Mol for Marv - dziwne to trochę.... niby smok jak smok, ale az że przymaławe a dwa, że hmm.... no... dziwny jest
Yuz for Zell - ciekawe moim zdaniem i mimo że do Zella mało pasuje uważam ten av za udany
Tamaya for Musiol - Całkiem miły lampard (czy co to tam jest) Ale o ile mnie pamięć nie myli to takie koty nie żyją w zimnym limacie :P
Zell for W_w - Nie no, pełen wypas. Mi taki wilczek pasuję więc owiem, że się waść spisałeś
Marv for His - No, no... trzeba przyznać, że pasuje do Hisoki jak .... no w każdym razie dobze. Ogólnie zecz biorąc bardzo fajny.
Tant for Mol - hmm.. sam nie wiem co o tym myśleć.... Postać fajna i fachowo zrobiona, ale mam nieodparte wrażeie, że to gej :F
His dla Tamai - No, no.... spisałaś się His. Avek niesamowicie niesamowity. Podoba mi się strasznie.
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Wymiana avów
« Odpowiedź #332 dnia: Stycznia 10, 2006, 10:32:37 pm »
mi też się wszystkie podobają.... :P
ten mój z Tantem ma wspólne to, że on takjakby pod kapurem skrywa coś...coś niedostępnego dla wszystkich (chodzi o His) :P
pozatym w prawym dolny rogu jest królik ^^ :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2006, 10:37:05 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #333 dnia: Stycznia 10, 2006, 10:36:24 pm »
Cytuj
pod kapurem skrywa coś...coś niedostępnego dla wszystkich

Taaa.. drugą głowę... ale to nie moja, tylko Stefana, moje bliźniaka syjamskiego.. jak nas lekarze w dzieciństwie rozdzielali, to zapomnieli o niej...

Cytuj
chodzi o His

No ba... pewnie by ze mną nie chodziła, gdybym nie miał drugiej głowy na plecach... ona lubi taki zabawne części ciała w ciekawych miejscach..

[ONTOPIC]

Mi się najbardziej podobają avki Musiolika i His... no i nie mogę się na tego, co ja zrobiłem napatrzeć... damn... jak dororosnę i będę duża i dojrzała, to też chcę być taki bishoneński jak on...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2006, 10:39:06 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Wymiana avów
« Odpowiedź #334 dnia: Stycznia 10, 2006, 10:41:02 pm »
mi się wyjatkowo podoba od Tanta....(cholera..chce być taki piękny XD), mój i His :P
a W_w...to jest chyba Irbis..znaczy sie pantera śnieżna :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2006, 10:41:39 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #335 dnia: Stycznia 10, 2006, 10:44:17 pm »
Musiol for Tant - jeden z najlepszych. XD

Mol for Marv - pasuje do Marva i mi NAPRAWDĘ się podoba. Kojarzy się z takimi baśniowymi [ruskimi] smokami ;)

Yuz for Zell - jakiś dziwny. Niezbyt mi się podoba

Tamaya for Musiol - Ładny,ale jakoś średnio mi pasuje do musiola.

Zell for W_w -dobry! biorąc pod uwagę,że zrobiłeś go na ostatnią chwilę, to wręcz bardzo dobry!

Marv for His - wkurzają mnie te śnieżynki :F Sam gościu troche przypomina mi Raito z Death Note'a,więc jest fajny ^^

Tant for Mol - bardzo ładny art! Mimo,że ava zrobił Tant, to mi sie podoba [choć pewnie mu mama zrobiła :P ]

WW dla Yuz-dziwny...sama kobieta jest raczej brzydka,ale przez tą kolorystykę i specyficzną kreskę robi wrażenie. Jeden z tych co mi sie najbardziej podobają

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #336 dnia: Stycznia 10, 2006, 11:40:58 pm »
Mol dla Marva- nie no konkretna sprawa cholernie mi sie podoba, kojazy mi sie troszeczke ztakimi kalendarzami ktore zawsze byly zczekoladkami w srodku, super sprawa.

Yuz dla zella - bardzo fajny, kolorystykaelegancka i jego wlosy...

Tant dla Mola- tlo, tlo, tlo... swietny kolor tla, no i jako calosc teznawet fajny

His for Tamaya - ostatni ktory mi sie podoba z tej edycji, bardzo fajny, przypomina mi Utade Hikaru ktora mnie ostatnio tak oczarowala.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Wymiana avów
« Odpowiedź #337 dnia: Stycznia 11, 2006, 04:22:20 pm »
Cytuj
Tamaya for Musiol - Całkiem miły lampard (czy co to tam jest) Ale o ile mnie pamięć nie myli to takie koty nie żyją w zimnym limacie :P
 
To raczej nie jest lampart, bo jak widać jest biały i siedzi na lodowej półce, poza tym figurował pod hasłem "Ice Queen". :P


Co do oceny wszystkie są ciekawe na swój sposób. Nie będę się dzisiaj rozpisywać, więc tak najbardziej podoba mi się  wykonanie W_W, Zella, Marva, Tanta i His.


 

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #338 dnia: Stycznia 14, 2006, 11:25:18 am »
Kurcze naprawdę będzie ciężko teraz kogoś wywalić...to moim zdaniem chyba najeprza runda.

Musiol dla Tanta - genialny i az brazk mi słów,podoba mi się bardzo

Mol dla Marva - też niezły,choć mam mieszane uczucia

W_W for me - heh nie wiem czemu taki(może to przez kategorię),ale nawet mi sie podoba(w zwiazku z moim obecznym stanem pasuje idealnie)

Ja dla Zella -krótko mówiąc brak materiału,ale siebie nie oceniamy ;P

Tamaya dla Musiola - niezły,również jeden z najleprzych

Zell dla W_W - nic dodać nic ująć,również bardzo mi się podoba i bardzo trafiony jak dla Maga

Marv dla His - też średnio mi sie podoba...

Tant dla Mola - (z kad wy bierzecie takie genialne obrazki ;P)cudo^^

His dla Tamay - pasuje idealnie,jednym słowem świetny

Btw.jak tak patrzę na te wszystkie avki to mam jakieś przeczucie,że pewnie w tej rundzie mi się nie poszczęści...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #339 dnia: Stycznia 15, 2006, 11:25:46 pm »
prosze o łaskawe ruszenie pup. Mam takedowny od siebie, tanta,tamayi, musiola, glenna,WW,Reavera i Mola. Reszta [Zell,Marv i Yuz]-czekam ;)