Autor Wątek: Last.fm  (Przeczytany 21989 razy)

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Last.fm
« Odpowiedź #60 dnia: Września 16, 2006, 08:49:58 am »
Last.fm to jest zdaje się nierzetelny, mam rację? Bo stronka dodaje na listę wszystko co ktoś posłucha np na Winampie, u mnie nie tylko ja słucham muzyki na komputerze więc Last.fm podałby poprostu wszystko.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Last.fm
« Odpowiedź #61 dnia: Września 16, 2006, 08:52:13 am »
We wtyczce mozna wykluczyc foldery z których nie będzie zliczana muzyka, ja tak mam i siorka mi nie nabija listy.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #62 dnia: Września 16, 2006, 09:07:29 am »
Cytuj
DZIAŁA ! w końcu działa ! ale niestety musiałem się rozstać ze swoim starym wysłużonym 2.xx  ;(
 Jeszcze raz przypominam nick: Rusty_Soldier
Dodaj sie do grupy SZ a nie nicki przypominasz ;]
http://www.last.fm/group/SquareZone/members

BTW kim są Ajanek i Ranndolf?

Cytuj
We wtyczce mozna wykluczyc foldery z których nie będzie zliczana muzyka, ja tak mam i siorka mi nie nabija listy.
Woah! No to last fm rzeczywiscie niezle wymiata... nawet nie miale pojecia o takich akcjach.

Dzis Last.FM znowu zmienilo troszke design no i wyglada jeszcze schludniej i ładniej.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Last.fm
« Odpowiedź #63 dnia: Września 16, 2006, 09:12:57 am »
Gipsi - w ustawieniach pluginu w Winampie mozesz to ustawić "Exclude dirs" sie to nazywa

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #64 dnia: Września 16, 2006, 09:13:17 am »
Gypsy, a zajrzyj sobie do listy friendsów... wiem, ze moze sie do mnie nie przyznajesz, ale teraz jak ktos chce byc Twoim friendsem Ty musisz to zatwierdzic :F poki co cały czas czekam na decyzje Twoją i niejakiego Sergeboya :P
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Last.fm
« Odpowiedź #65 dnia: Września 16, 2006, 12:54:40 pm »
ja tez ;f no i na Fasta ale on chyba tam juz nie zaglada

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #66 dnia: Września 16, 2006, 01:05:52 pm »
Cytuj
QUOTE
We wtyczce mozna wykluczyc foldery z których nie będzie zliczana muzyka, ja tak mam i siorka mi nie nabija listy.

Woah! No to last fm rzeczywiscie niezle wymiata... nawet nie miale pojecia o takich akcjach.
Nawet ja to zauważyłem jak grzebałem coś z tym pluginem ,żeby mi chodziło.

No i jestem znalazłem się w grupie SZ. :grin:
Ciekawi mnie co tam słuchacie  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Last.fm
« Odpowiedź #67 dnia: Września 18, 2006, 07:06:35 pm »
Aha ja mam pytanko: jak robicie te listy piosenek w sygnaturach?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #68 dnia: Września 28, 2006, 01:30:43 am »
Nie pytaj o takie rzeczy tu bo ci i tak nie odpowiedzą ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Last.fm
« Odpowiedź #69 dnia: Września 28, 2006, 08:56:35 am »
Cytuj
Nie pytaj o takie rzeczy tu bo ci i tak nie odpowiedzą ;]
Eh >.< no właśnie widzę... widziałam jak parę osób ma, ale co tam, po co się tym podzielić. Ja mam od niedawna konto więc jeszcze nie znam tam wszystkiego.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Last.fm
« Odpowiedź #70 dnia: Września 28, 2006, 09:01:12 am »
na górze strony przycisk "tools", następnie zakładka "charts" troche niżej i się bawimy ;]

last.fm raczej az tylu opcji niema zeby sie długo tam "odnajdywac" ;]

edit
zreszta wystarczy kliknac na moje i wtedy po prawej stronie bedziesz miała "Get your own"
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2006, 09:02:04 am wysłana przez Morchol »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Last.fm
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 07, 2006, 08:42:26 pm »
Czy jeśli się nie pobierze aktualizacji to Last.fm nie będzie analizował odsłuchiwanych utworów? O_o
Dawno tego nie używałam ale zauważyłam że jak kiedyś zignorowałam pobranie aktualizacji i słuchałam praktycznie codziennie utworów jednego zespołu to Last.fm nie zarejestrował ich wcale na moim koncie.
Ktoś tu wie jak to jest?
będzie odpowiedź? x>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 07, 2006, 09:54:43 pm »
Last.fm czasem am takie chore akcje, ze nie rejestruje czego sluchasz. Taki bug.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 07, 2006, 10:48:18 pm »
Jak do tej pory mi się to ani razu nie zdażyło a mam już trochę odsłuchane. Nie licząć oczywiscie sytuacji kiedy nie miałem dobrych tagów.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 07, 2006, 11:18:01 pm »
Cytuj
Czy jeśli się nie pobierze aktualizacji to Last.fm nie będzie analizował odsłuchiwanych utworów? O_o
Dawno tego nie używałam ale zauważyłam że jak kiedyś zignorowałam pobranie aktualizacji i słuchałam praktycznie codziennie utworów jednego zespołu to Last.fm nie zarejestrował ich wcale na moim koncie.
Ktoś tu wie jak to jest?
będzie odpowiedź? x>
Nie. Nie trzeba zadnych aktualizacji ja moja instalke mam od poczatku zalozenia konta i wszystko jest gut.
Jest tak jak mowi Sergey, czasem poprosttu ;ast FM nie nabija.
To poprostu zalezy od przeciazenia ich serwera albo jakichs prac nad stronka itd.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 08, 2006, 10:42:44 am »
Mimo wszystko odegrane pliki zapisują się w jakimś pliku tekstowym i po jakimś czasie powędrują one na serwer. Podobnie jest przy odsłuchiwaniu w trybie offline.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 08, 2006, 12:52:39 pm »
Tak raczej nic nie znika, a tylko są opóźnienia w wstawieniu tego na serwer czasem. Tak jak w ostatnio właśnie było w tym tygodniu. Normalnie to w poniedziałek powinno się aktualizować wszystko ale teraz to trochę było opóźnione ale mi nic nie uciekło. ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 08, 2006, 01:19:53 pm »
Mnie zastanawia jedna rzecz. Mianowicie - dlaczego w Weekly Top Artists mam Rage Against the Machine przesluchane ponad 40 razy, a w Overalu mi sie RatM nie pokazuje, mimo iz sa tam zespoly sluchane tylko po 20-pare razy ;/ lipa troche

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 08, 2006, 04:02:05 pm »
z overallem zawsze są jakies przekręty, iec sie nie martw sergiej. kiedys z dwa-trzy tygodnie czekałem, zanim mi sie overall zapdejtował :F apdejtowanie overala jest jakos tak zabugowane
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Last.fm
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 08, 2006, 04:36:27 pm »
Nie zabugowane tylko pewnie sie nie wyrabia... Co raz iwecej osob uzywa last.fm.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?