Autor Wątek: Sacred  (Przeczytany 4602 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Sacred
« dnia: Maja 10, 2005, 03:11:54 pm »
eee no mam problem ludziska tego no mam sacreda pl ver.1.66PL i dodatek sacred + ver. 1.8.2.6 i zawsze jak wlanczam sacreda to mi wyskakuje wyłacz emulator cd(mam daemona) a w sacreda z dodatkiem chcalbym cholerka pograc czy wie ktos co jest (ehem mam tego no pirata) albo czy ma ktos jakis link do jakiemg cracka na gre bez cd  ;(  ;(  ;(  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sacred
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 10, 2005, 03:17:40 pm »
moge się zapytać i dowiedzieć co to jest Sacred?
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2005, 03:18:03 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sacred
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 10, 2005, 03:18:21 pm »
rpg
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sacred
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 10, 2005, 03:20:58 pm »
troszke więcej można by się podzielić....
platforma? (czyt. konsola?..)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sacred
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 10, 2005, 03:25:45 pm »
pc... chodz nie wiem czy tylko pc ale akurat na pc gralem... fajna gra bo mozna grac jako wampir (a dokladniej wampirzyca) ale mi sie znudzila po chwili grania :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sacred
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 10, 2005, 03:50:44 pm »
takie diablo, nawet niezle przez jakis czas, ale sie do diabla nieumywa =p

a co do topicu... www.crackmanworld.com ... tylko 2 sprawy
1.stronka po hiszpansku
2. wymaga rejestracji

no ale zato jesli do czegos istnieje crack/generator cd-keya/ inne dziadostwo to na 99% tam je znajdziesz... zreszta ja sobie rade dalem bezproblemu to ty tez sobie poradzic powinienes

MarvelliX

  • Gość
Sacred
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 10, 2005, 04:12:50 pm »
google: crack sacred pl i szukasz :F
evenualnie w:
http://www.cracksearchengine.net/
http://62.212.84.34/1.htm

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Sacred
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 10, 2005, 08:13:38 pm »
dokladniej jest to hack and slash czyli diablopodobnea grac mozna 6 rasami i dzienks za pomoc ale chyba jednak kupię poprostu oryginał :/ i mam nadzieje ze problemów nie bedzie

Offline YuNa

  • Soldier
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
    • http://
Sacred
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 22, 2005, 06:49:57 pm »
Je no ludziska w morde jeża nie wiecie to to Sacred kuna mac trza wam rozświetlić lepetynki  B)

Nazwa:Sacred
Typ gry: RPG hack-n-slash
Platforma: PC
Podobne do:....Diablo(?)
Fabuła: (w wielkim skrucie) wybierasz bohatera(ke) który budzi sie z koszmarnego snu ( śnił mu sie jakiś mag przywołujący demona ) a twoim głównym zadaniem jest "upolować" Demona a później jego stworzyciela. W czasie wędruwki przemierzał będziesz Lasy, Pola i Równiny , Góry , Ciemne Lasy , Miasta , Lodowe Krainy i wiele innych...
Polskie wydanie: jest
najnowsza polska wersja gry: 1.7 PL
Multiplayer: Jest ( baaaaaaaaaardzo długo przesyła twoje dane na główny server )
Ogólne oceny gry (czyt.wrażenia po 5 godzinnej sesji) B.DOBRA

No i tyle chyba wam powinno wystarczyć  :shifty:  :spoko:  
Gra: Ragnarok Online
Obecny Server: Kaz3RO (holy )
Postacie (Characters ) :  
Yoshimitsugo-level 142 Assassin Cross
exp points:116550711
Gildia: Legendary Warriors - polska gildia

"Wtedy Muradim sięgnął po swój wielki dwuręczny topór w czasie gdy Rycerz Krwi przebijał jego pancerz ciężkim mieczem...zamachał się i jednym długim cięciem ścioł głowę przeklętemy rycerzowi po czym wstał i zaczął dma rogi Thora co oznaczało, że Wielka Bitwa Krasnoludów z Dun'Morgoth została zakończona zwycięsko a Potępięcy z Mrocznych Otchłani powrucili do swych czeluści"
                             Kronikarz: Grimual Srebrzystobrody

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Sacred
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 22, 2005, 07:51:04 pm »
zapomniales powiedziec ze przez pustynie sie idzie i jakie klaski mozna (D elf RULEZZZZZzz) a i najnovsza weersja sacreda jest 1.8.96

Offline YuNa

  • Soldier
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
    • http://
Sacred
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 01, 2005, 10:57:57 am »
UUUU nówka trza zgrac i z Tym Dark Elfem masz całkowitą rację ( Dark Elf Rulees  :P )  no to masz swoje brakujące postacie :  :grin:

Profesja:Serafia
Pół-wojowniczka pół-czarodziejka
trudna gra na początek ponieważ ma ona bardzo słabą magię a i przedmioty też nie mają za dużego damage ( ale speed boski )

Profesja:Dark Elf ( twoja i moja ulubiona )  =]
Standardowy Wojownik-Zabujca ( pułapki )
piekielni dobra postac jeżeli nauczy się pułapki Battle Fog na 1 poziomie to przeciwnicy nie mają najmniejszych szans ( czas ładowania krótszy niż trwania ( i to o ile ! ) pozatym używa pięścio ostrzy i długich zatrutych mieczy

Profesja:Leśna Elfka
Łuczniczka potrafiąca wprost ZABUJCZO walczyc za pomocą łuków
na początek troszke mało HP ale póżniej z dobrą bronią staje sie bardzo mocna sam miałem ją na 68 poziomie lecz nie "pakowałem" do magii bo sie "nie pyli"

Profesja:Gladiator
Hmmm chyba nic nie trzeba mówic sama nazwa wskazuje co potrafi
Pooootęęęga w Toporze i Mieczach !!  :lol:

Profesja:Bitewny Mag
Stu procentowy czarownik
Na początek gry trudno sie nim gra ponieważ czary wolno sie regenerują a jak zaatakuje taki Warg to śmier na miejscu ale póżniej czary ładują sie Błyskawicznie i zadają Piekielny Damage

Profesja:Wampirzyca
Pół-człowiek wojownik Pół-wampirzyca ( Blood Rayne ??  :grin: )
Wojownicza Wampirzyca w nocy krwiorzercza w walce szponami rankiem czcigodna wojowniczka znakomicie posługująca się mieczami i tarczą. Przyzywa nieumarłe sługi do pomocy nawet dobra ot co

No...może byc ???  :shifty:  
Gra: Ragnarok Online
Obecny Server: Kaz3RO (holy )
Postacie (Characters ) :  
Yoshimitsugo-level 142 Assassin Cross
exp points:116550711
Gildia: Legendary Warriors - polska gildia

"Wtedy Muradim sięgnął po swój wielki dwuręczny topór w czasie gdy Rycerz Krwi przebijał jego pancerz ciężkim mieczem...zamachał się i jednym długim cięciem ścioł głowę przeklętemy rycerzowi po czym wstał i zaczął dma rogi Thora co oznaczało, że Wielka Bitwa Krasnoludów z Dun'Morgoth została zakończona zwycięsko a Potępięcy z Mrocznych Otchłani powrucili do swych czeluści"
                             Kronikarz: Grimual Srebrzystobrody

MarvelliX

  • Gość
Sacred
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 01, 2005, 01:17:17 pm »
prawie... choc wielu żeczay nie wimieniłeś... pozatym to ma być temat pomocy a nie opisu gry

Drena

  • Gość
Sacred
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 22, 2005, 08:57:18 am »
Link podany u gory , zawiera trojana
jak by ktos chcial wiedziec. pozdrawiam

MarvelliX

  • Gość
Sacred
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 22, 2005, 01:56:32 pm »
to normalne w tego typu stronach :P zazwyczaj taki trojan jest w postaci pliku exe o nazwie crack XD

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Sacred
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 22, 2005, 02:50:33 pm »
Hehehe...W rzeczy samej. Bo przecież tajemnicą nie jest fakt, że jeżeli chcemy "rozpowszechnić" interesujące skrypty, to najlepiej nadaje się do tego obiekt o nazwie "crack"...Ale być może przydatna będzie stronka www.megagames.com/gcracks.html . Tam jest dużo crack'ów <no i żeby nie robić aż tak bezczelnego offtopic'a :grin: > znajdziemy działającego crack'a do powyższej gry. Strona jest sprawdzona i bezpieczna - nie ma podczepianych wirusów/trojanów/backdoor'ów/spyware'ów.

P.S.: Pragnę zwrócić uwagę jak pięknie nazywa się podstrona: "PC Game Fixes" :F .

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sacred
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 15, 2006, 06:59:39 pm »
bardzo stary temat... heh, no cóż, ja niedawno miałem ten sam problem co mr. Glenn. za wczasu jakby ktoś kiedyś chciał pograć w Sacred podaje rozwiązanie - należy odinstalować programy typu Nero, Alcochol czy wspomniany Daemon Tool. i to podobniez rozwiązuje problem. tak czy inaczej porządny crack i po sprawie :P
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Sacred
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 15, 2006, 09:06:39 pm »
oprocz odistalowania trza jeszcze wyczyścic rejestr ;]