Autor Wątek: Zdjęcia użytkowników  (Przeczytany 267911 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #980 dnia: Września 27, 2006, 08:47:15 pm »
jak ty masz17 to ja dałna nie mam ;P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #981 dnia: Września 27, 2006, 10:01:43 pm »
Tamiko, ty sie nie obraź, ale naprawdę Ty na 17 lat nie wyglądasz :) wyglądasz przynajmniej na 22. masz zbyt dojrzałą urodę jak na swój wiek :)
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #982 dnia: Września 27, 2006, 10:56:16 pm »
Ja nie wiem o co wam chodzi, przeciez normalnie Tamiko wyglada na 17 latke, tylko ze wysoka jest. Szkoda tylko ze zdjecia takie male dala. Szczegolnie to ostatnie by sie wieksze przydalo.

Cytuj
Jak wypadają to kup sobie witaminki firmy zdrowit , nieduzo kosztuje a włosy przestaną wypadać i szybciej dużo rosną. Ja brałem kiedyś codziennie jedną tabletkę musującą i żadne włosy mi nie wypadały i szybciej rosły. Można brać 3 dziennie ale wtedy szybciej by mi sie skończyły. Polecam brać takie multivitaminki najlepiej musujące bo w płynie szybciej się przyswajają. Włosy wyrosną ci długie lśniace i piękne jak w reklamie pantene pro-v. ;]
Hmm hyba sam bede musiał dokupić niedługo to odrazu kupie 3 razy więcej i bede brał więcej na raz. To mi włosy ni hu hu nie wypadną i będe mógł je szczotkować godzinami przed lustrem. ;]
Ej, wkrecasz czy mowisz serio? ;]
Bo ja zauwazylem ostatnio ze po myciu mi wypada jakos troche wlosow ;/ Bojes sie ze lysiec bede a to nie bedzie zbytnio pozdro ;/ Sa na serio takie fajne te tabletki czy twoja mama poprostu jest szefowa firmy produkujacej te tabsy a ty chcesz pozyskac wiecej klientow dla niej? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #983 dnia: Września 28, 2006, 12:06:24 am »
Cytuj
Ej, wkrecasz czy mowisz serio? ;]
Bo ja zauwazylem ostatnio ze po myciu mi wypada jakos troche wlosow ;/ Bojes sie ze lysiec bede a to nie bedzie zbytnio pozdro ;/ Sa na serio takie fajne te tabletki czy twoja mama poprostu jest szefowa firmy produkujacej te tabsy a ty chcesz pozyskac wiecej klientow dla niej? ;]
Nie wkręcam. I nie znam nikogo kto to produkuje , po prostu sam brałem witaminki nie dla włosów i jakoś tak zauważyłem , że obrastam jak yeti. ;]
Polecam brać witaminki bo to nie tylko na włosy ale na cał organizm fajnie działa, i może nawet na jakość postów ;]

Na tamtym zdjęciu wyszedłem troche słabo ob z komórki robione i trochę obraz zniekształcony bo pewnie  komórka nie ma dobrego obiektywu.W realu to ja wyglądam lepiej. I dlatego usunąłem linka bo nie podobam się sobie na tej focie za bardzo. Jak zrobie normalnym aparatem zdjęcia to może czymś zarzuce.

Swoją drogą to do niedawna nie wiedziałem że His to kobieta. Jakoś widocznie po postach jakie zdążyłem zobaczyć podczas krótkiego pobytu na forum nie podejrzewałem nawet , że jest kobietą. np. czytając :
Cytuj
no dobra-jak już sobie tak "rozdajemy" dziewczyny, to ja biorę Anouk splash.gif Najbardziej w moim typie.
Dopiero jak zobaczyłem jej zdjęcia to się troche zdziwiłem no i na dodatek to dziewczyna tanta i głupio mi teraz. :blush:
No i chciałem wspomnieć , że fajnie wypada na zdjęciach  ^_^

Cytuj
G-1-haha! Masz taką niewinną "dziewiczą " minkę chytry 2.gif Ale daj fotkę bez czapeczki
Może żeczywiście tak wyglądam ale na pewno nie jestem taki niewinny.
No i wyglądam dosyć młodo jak na swój wiek. W porównaniu do innych czarnobylskich mutantów ;]
Może mutacja poszła nie w tą strone i jak będe miał np. 60 let to będe wyglądał na 40 ;]
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #984 dnia: Września 28, 2006, 08:49:12 am »
Cytuj
No i wyglądam dosyć młodo jak na swój wiek.
A to dobrze. IMO to fajnie kiedy ktoś wygląda na młodszego niż jest na prawdę.
Cytuj
Na tamtym zdjęciu wyszedłem troche słabo ob z komórki robione i trochę obraz zniekształcony bo pewnie komórka nie ma dobrego obiektywu.W realu to ja wyglądam lepiej. I dlatego usunąłem linka bo nie podobam się sobie na tej focie za bardzo. Jak zrobie normalnym aparatem zdjęcia to może czymś zarzuce.
Wcale nie wyszedłeś słabo. Dla mnie tamto zdjęcie jest OK. ;] Ale fajnie gdybyś dał zdjęcie bez czapki ^^ (aha no i żadnych bródek, bo bez wyglądasz fajnie)
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2006, 08:53:03 am wysłana przez Anouk »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #985 dnia: Września 28, 2006, 01:12:31 pm »
Cytuj
QUOTE (G-1)
Na tamtym zdjęciu wyszedłem troche słabo ob z komórki robione i trochę obraz zniekształcony bo pewnie komórka nie ma dobrego obiektywu.W realu to ja wyglądam lepiej. I dlatego usunąłem linka bo nie podobam się sobie na tej focie za bardzo. Jak zrobie normalnym aparatem zdjęcia to może czymś zarzuce.

Wcale nie wyszedłeś słabo. Dla mnie tamto zdjęcie jest OK. ;] Ale fajnie gdybyś dał zdjęcie bez czapki ^^ (aha no i żadnych bródek, bo bez wyglądasz fajnie)

To jak to zdjęcie było dobre to jak zrobie normalne to jeszcze lepsze będą. ^^
Tak się składa , że zgoliłem bródke. Stwierdziłem , że moge zapuścić później.
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #986 dnia: Września 28, 2006, 01:14:40 pm »
Cytuj
Dopiero jak zobaczyłem jej zdjęcia to się troche zdziwiłem no i na dodatek to dziewczyna tanta i głupio mi teraz.
niech ci nie bedzie bo ona ma bardziej meski charakter niz tant ;f a jak ma dobry humor to nawet pisze i zachowuje sie jak facet

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #987 dnia: Września 28, 2006, 01:28:09 pm »
Cytuj
QUOTE
Dopiero jak zobaczyłem jej zdjęcia to się troche zdziwiłem no i na dodatek to dziewczyna tanta i głupio mi teraz.
niech ci nie bedzie bo ona ma bardziej meski charakter niz tant ;f a jak ma dobry humor to nawet pisze i zachowuje sie jak facet
Czasem pisze w rodzaju , żeńskim a czasem męskim i pisze inaczej niż inne dziewczyny na forum i hyba dlatego nawet nie zwróciłem uwagi.
Chyba lepiej było jak niewiedziałem jak wyglądacie bo po prostu fajnie się pisało i nie miało znaczenia czy ktoś jest facetem , kobietą , kosmitą , mutantem.
A po obejrzeniu zdjęć zawsze człowiek pisze przez pewien pryzmat , wyobrażając sobie drugą strone. Chociarz dla mnie to i tak wygląd nie robi różnicy i zawsze pisze starając się nie zwracając uwagi na to kto siedzi po drugiej stronie. Nawet teraz.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2006, 01:53:18 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #988 dnia: Października 07, 2006, 11:52:57 pm »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #989 dnia: Października 08, 2006, 12:09:28 am »
ładnie ci w swetrze , ale w mojej koszuli lepiej byś wyglądała  :F  ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #990 dnia: Października 08, 2006, 12:53:46 am »
Cytuj
ale w mojej koszuli lepiej byś wyglądała
pewnie ma wycietą klate ;F

Cytuj
w swetrze brata ;p
:wub:  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #991 dnia: Października 08, 2006, 10:19:17 am »
Tamiko i Selphie jesteście po prostu przeurocze. Uwielbiam takie zdjęcia pań w nieco za duzych ubraniach (zwłaszcza męskie koszule). <3<3 Jak już mówiłem, ten serwis zmienia nazwę na SercemeZłamane.

Aha i z tym wiekiem mi nie ściemniajcie, bo widzę, że ściemniacie. A z racji tego, że wszyscy ściemniają, to ja też sobie profil ściemniłem :F
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2006, 10:20:40 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #992 dnia: Października 08, 2006, 10:26:04 am »
<spogląda na profil Szefa> XD ahahahha  XD

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #993 dnia: Października 08, 2006, 11:52:34 am »
Cytuj
ładnie ci w swetrze , ale w mojej koszuli lepiej byś wyglądała 
Pewnie tak :F

Heh no ja z wiekiem nie sciemniam ale Tamiko pewnie tak XD
[OT]A tak z ciekawosci Tamiko.. jaka mialas wychowawczynie w dwojkach? :F[/OT]

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #994 dnia: Października 08, 2006, 12:05:25 pm »
Selphuś ty masz taki sam kolor włosów jak ja teraz. Fajnie na zdjęciach wychodzisz. :spoko:  

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #995 dnia: Października 08, 2006, 02:11:34 pm »
Cytuj
Selphuś
:wub:
Dziekuje, Ty oczywiscie tez :)
A tak w ogole, jak sobie popatzrylam na te Wasze zdjecia, to mniejwiecej podobnie wyobrazalam sobie Gipsiego i Marva tylko^^
 


Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #997 dnia: Października 09, 2006, 02:41:28 pm »
Cytuj
Heh no ja z wiekiem nie sciemniam ale Tamiko pewnie tak XD

Teraz dopiero ściemniam :P

Cytuj
[OT]A tak z ciekawosci Tamiko.. jaka mialas wychowawczynie w dwojkach? :F[/OT]

Dominikę Franus "chyba" ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #998 dnia: Października 22, 2006, 03:17:02 pm »

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #999 dnia: Października 23, 2006, 03:06:10 pm »
Masz b.charakterystyczna twarz, mozna by zrobic z Ciebie postac do gry, jakiegos cfaniaka czy cos ;)