Autor Wątek: Zdjęcia użytkowników  (Przeczytany 267912 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #960 dnia: Września 26, 2006, 03:24:34 pm »
Cytuj
New Zellinek = Hyde
Dammit... Chyba najlepszy komplement, jaki mozna uslyszec od Gipsa ;F

Cytuj
łah stara gitara byla o wiele lepsza (o wygladzie mowie ofkoz)
Kwestia gustu... Mnie np. taki Stratocaster (stara gitara) nie jara, nie mowiac juz o Les Paulach.

Cytuj
A gitara chyba bardziej podoba mi sie ta czarna ;P.
Ciemnoniebieska ;F

 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #961 dnia: Września 26, 2006, 05:51:54 pm »
Hm... ciężko stwierdzić które lepsze. Ty to się chciałeś tak odchudzić czy tak poprostu wyszło z biegiem czasu?
A co do nowej gitary to od razu mi się skojarzył Daft Punk - tam w teledyskach mieli właśnie takie same. Podoba mi się.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #962 dnia: Września 26, 2006, 07:41:05 pm »
Psycho Mantis w wersji metal

tak wyglądałby PsychoMantis z pierwszego metal geara, gdyby był fanem Metalliki i Iron Maiden :F
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #963 dnia: Września 26, 2006, 07:42:18 pm »
XD fajna maska, jak długie hery już masz?  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #964 dnia: Września 26, 2006, 07:45:07 pm »
do ramion. ale kurde zaczynają mi się na końcówkach kręcić.... ale juz niedługo. jeszcze trochę i będe je sobie wiązał w dwie kitki, jak mój idol, Tantalus :D
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #965 dnia: Września 26, 2006, 07:54:40 pm »
Ja sobie nie wiąże włosów w dwa kitki, ale w jednego kitka. Robiłbym se warkocz może, ale zbyt leniwy na to jestem. Tak jak jest zresztą, jest git. Swoją drogą, dużo włosów mi zawsze wypada podczas czesania się, więc możliwe, że dłuższych niż już mam mieć nie będę heh. Będęmusiał przyciąć i wyrównać w końcu, to może jakoś zaczną rosnąć.

Wyglądas fajnie w tej masce. Jak sobie aparat naprawie, to sobie zrobe zdjęcie w fartuchu laboratoryjnym i goglach na twarzy heh.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #966 dnia: Września 26, 2006, 09:42:40 pm »
Cytuj
Ja sobie nie wiąże włosów w dwa kitki, ale w jednego kitka. Robiłbym se warkocz może, ale zbyt leniwy na to jestem. Tak jak jest zresztą, jest git. Swoją drogą, dużo włosów mi zawsze wypada podczas czesania się, więc możliwe, że dłuższych niż już mam mieć nie będę heh. Będęmusiał przyciąć i wyrównać w końcu, to może jakoś zaczną rosnąć.
Jak wypadają to kup sobie witaminki firmy zdrowit , nieduzo kosztuje a włosy przestaną wypadać i szybciej dużo rosną. Ja brałem kiedyś codziennie jedną tabletkę musującą i żadne włosy mi nie wypadały i szybciej rosły. Można brać 3 dziennie ale wtedy szybciej by mi sie skończyły. Polecam brać takie multivitaminki najlepiej musujące bo w płynie szybciej się przyswajają. Włosy wyrosną ci długie lśniace i piękne jak w reklamie pantene pro-v. ;]
Hmm hyba sam bede musiał dokupić niedługo to odrazu kupie 3 razy więcej i bede brał więcej na raz. To mi włosy ni hu hu nie wypadną i będe mógł je szczotkować godzinami przed lustrem. ;]

Cytuj
Wyglądas fajnie w tej masce. Jak sobie aparat naprawie, to sobie zrobe zdjęcie w fartuchu laboratoryjnym i goglach na twarzy heh.
I włosy postaw dęba , i szyderczy uśmiech zrób do zdjecia ,to będzie musiało nieźle wygladać. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #967 dnia: Września 26, 2006, 10:36:13 pm »
Ej Kurado... znaczy się ten, Smogu ty zapuszczasz włosy? A tobie fajnie je w krótkich o.o

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #968 dnia: Września 26, 2006, 10:44:34 pm »
nie słuchaj jej ! :F

ja porobiłem zdjecia nowe, ale kabel mi wcielo i nie dostaniecie dałna musiola

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #969 dnia: Września 26, 2006, 10:49:02 pm »
Cytuj
nie słuchaj jej ! :F
*wzrasta czujność* Ej Smogu poważnie. Ty wyglądasz bardzo fajnie w krótkich włosach. Jak na tych zdjeciach wcześniejszych; pasują ci ^^

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #970 dnia: Września 26, 2006, 10:54:36 pm »
a o których krótkich mówisz? tych z sylwestra mniej wiecej, czy tam mam dwa takie zdjęcia czarnobiałe :) bo od roku mniej wiecej zapuszczam włosy :F w dodatku wszyscy mi zawsze naokoło powtarzają, ze jest mi lepiej w długich włosach, a tu łup - mam Twoją opinię, jakże inną od opinni wielu ludzi z którymi sie na codzień spotykam. :) miło, mi, ze moja starsza fryzura została doceniona :) no ale na razie nie planuje zmieniac fryzury. póki co nie macie jeszcze zdjęcia smoga z dłuższymy wuosamy :)
Kame Hame Ha

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #971 dnia: Września 27, 2006, 12:19:05 am »
No! w końcu stwierdzam: (miałam problem ze znalezieniem jednego zdjęcia xD )
A więc moim skromnym zdaniem (którego warto posłuchać jednak xD ), to fajnie wyglądasz w takiej fryzurze: http://img210.imageshack.us/my.php?image=p...lochness7hs.jpg ew. mogłyby być o cm dłuższe (swoja drogą masz taką charakterystyczną grzywkę zawsze ^^ ). Nie przeczę jednak, że ta> http://img147.imageshack.us/img147/9827/1110ap.jpg fryzura też ci pasuje. Najdłuższe włosy moim zdaniem dla ciebie mogłby być takie> http://img475.imageshack.us/img475/3342/0000042ow4.jpg.
Czyli podsumowywując krótkie bądź takie średnie ^^ jak na zdjęciach.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #972 dnia: Września 27, 2006, 12:36:29 am »
Ja stwierdze krótko , że Smogu jest fotogeniczny i wychodzi na prawie wszystkich zdjęciach świetnie. I Fryzura nie robi różnicy.

Nigdy jakoś nie zastanawiało mnie jak wy tam wyglądacie i dopiero dziś postanowiłem przejrzeć cały temat. I pare razy spadłem z krzesła a jeszcze nie wszystkich widziałem więc hyba włoże kask i ochraniacze zanim obejrzę resztę ;]
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2006, 12:37:11 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #973 dnia: Września 27, 2006, 05:57:15 pm »
widoczek
nie ma widoczka ;(
widać jakiśtam widoczek
widoczek?

Teraz Anouk, nie masz wyjścia. Musisz dać 5 swoich zdjęć ;)
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2006, 05:59:45 pm wysłana przez Tamiko »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #974 dnia: Września 27, 2006, 06:10:31 pm »
łał, ale wielkie :P

nie masz większych? to jest ten..Luwr?

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #975 dnia: Września 27, 2006, 06:32:51 pm »
Nie, nie mam większych. A to faktycznie jest Luwr, a co?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #976 dnia: Września 27, 2006, 07:14:33 pm »
Cytuj
Teraz Anouk, nie masz wyjścia. Musisz dać 5 swoich zdjęć ;)
O nie... x) nie no skoro ty dałaś to ja tym bardziej nie muszę, bo narazie mają co oglądać ^^ heh ^^'
Ale co do twoich to sama dobrze wiesz, że bardzo mi się podobają, ^_~ może i mogłyby byc tyci większe ale według mnie i tak są dobre i dużo widać :]

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #977 dnia: Września 27, 2006, 07:38:11 pm »
Jak Ci wszystkie pokazywałam na GG to były duże... tutaj jakoś zmalały, nie wiem dlaczego... a zdjęcia  młusisz dać :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #978 dnia: Września 27, 2006, 08:25:39 pm »
Dobra Tamiko - zdjecia super ladne i tak dalej, a teraz powiedz ile na prawde masz lat :P

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #979 dnia: Września 27, 2006, 08:34:01 pm »
Ech... 17 no, a nie, nie 170, bo pewnie kilkoro z was tak myśli :P