Autor Wątek: Kingdom Hearts - Seria  (Przeczytany 41565 razy)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #180 dnia: Lipca 04, 2008, 09:34:23 pm »
Kryształ, to te gwiazdki, co aktywują windę. Zresztą, artykuł ten nie mojego autorstwa.
I'm in Space!

Offline bonus6699

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #181 dnia: Lipca 05, 2008, 10:35:34 am »
Ja wiem ze to te gwiazdki ale jej tam nie ma jak wychodze z grand hall do lift stop to jest tylko taki jakby spad na nizsze pietro na nim tez nie ma gwiazdki

Offline RagnaR

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #182 dnia: Lipca 19, 2008, 12:14:37 pm »
Ja mam znowu pytanie lecz tym razem o KH2. Co zrobić by odblokować inne walki w Struggle a nie tylko tą z Hayner'em.

Trzeba zdąrzyć rozwiesić te 20 plakatów w Poster Duty w 30 sekund?



Ps. I jeszcze mam pytanie do fabuły bo tego nie kapuje. Dlaczego Riku musiał przybrać wygląd Ansema.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2008, 12:15:52 pm wysłana przez RagnaR »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #183 dnia: Lipca 19, 2008, 02:54:38 pm »
Aby odblokować innych przeciwników, trzeba kilka razy Haynera załatwić.

AFAIK Riku jakoś tak automatycznie przybrał wygląd Ansema, po tym jak za bramą w KH1 wylądował, żeby się ochronić przed ciemnością.... albo ponieważ ciemność na niego wpłynęła... cholera go wie, to wymyślał Nomura, więc mówimy o jakimś pierwszorzędnie zamotanym motywie...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #184 dnia: Lipca 19, 2008, 04:16:49 pm »
Cytuj
Ja mam znowu pytanie lecz tym razem o KH2. Co zrobić by odblokować inne walki w Struggle a nie tylko tą z Hayner'em.

Musisz pokonać Haynera 10 razy. Następnego przeciwnika (Setzer) też musisz pokonać 10 razy, żeby odblokować ostatniego przeciwnika.

Cytuj
Trzeba zdąrzyć rozwiesić te 20 plakatów w Poster Duty w 30 sekund?

Mogę jedno tylko z tego miejsca doradzić: High Jump, Aerial Dodge i Glide na lv 2 minimum i dalej tylko odnaleźć optymalną trasę

Cytuj
Ps. I jeszcze mam pytanie do fabuły bo tego nie kapuje. Dlaczego Riku musiał przybrać wygląd Ansema.

Walcząc z Roxasem przegrał, i żeby mieć pewność w rewanżu musiał się stać jednością z ciemnością, która w nim był Ansem.
I'm in Space!

Offline RagnaR

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #185 dnia: Lipca 20, 2008, 12:21:58 pm »
Pokonałem ich wczoraj. Wykonałem Poster Duty również wczoraj. Jescze musze zrobić liste u moogli i bede mial pieczatke i cały dziennik będzie zapieczętowany.

KH przeszedłem na 100% i KH2 przejde również na 100% bo mi tylko ta jedna pieczątka brakuje. Zaczynam szukać te itemy  :)

Offline Khazzy

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #186 dnia: Listopada 14, 2008, 09:03:22 pm »
1)Zna ktoś tytuły utworów lecących w tle zwykle podczas walk z bossami w KH2? Z Sephem, Cerberem w Olympus Coliseum (walka fabularna, nie z "Cerberus Cup", Volcanic i Blizzard Lord u Alladyna itp. Będę wdzięczny ;)

2)Są jakieś sposoby na uniknięcie spalenia i wejścia w AntiForm prócz używania FinalForm?

Offline RagnaR

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #187 dnia: Grudnia 16, 2008, 06:55:54 pm »
Mam pytanie czy Kingdom Hearts II Final Mix + jest również w języku angielskim.

Offline Fergard

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Doh!
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 25, 2009, 09:36:27 pm »
1)Zna ktoś tytuły utworów lecących w tle zwykle podczas walk z bossami w KH2? Z Sephem, Cerberem w Olympus Coliseum (walka fabularna, nie z "Cerberus Cup", Volcanic i Blizzard Lord u Alladyna itp. Będę wdzięczny ;)

2)Są jakieś sposoby na uniknięcie spalenia i wejścia w AntiForm prócz używania FinalForm?

1. Muzyka z walki z Sephirothem to nieśmiertelny "One Winged Angel" w wersji zremiksowanej. Co do walki z Cerberem nie jestem pewien, ale to chyba "Vim and Vigor".

2. Co do wejścia w AntiForm... Jedyne, co możesz zrobić w celu zapobieżenia wejścia w nią jest nieużywanie Drive, bowiem im częściej ich używasz, tym większe prawdopodobieństwo na pojawienie się jej.
Nigdy nie zaliczałem się do specjalnie uduchowionych osób.

Offline Cieszyslaw

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #189 dnia: Lipca 11, 2009, 06:53:21 pm »
Ja mam kilka problemów w KH2

jak najlepiej zaliczyć lot na dywanie by ubić wszystkie 65 hartlesów

jak rozwiesić 20 plakatów w 30 sec

oraz jak u filla w treningu zniszczyć dzbanów na 1000 monet w minute i trzydzieści sekund??

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #190 dnia: Lipca 11, 2009, 10:24:33 pm »
Ja mam kilka problemów w KH2

jak najlepiej zaliczyć lot na dywanie by ubić wszystkie 65 hartlesów

Dobrze jest tutaj mieć założone Finishing plus i Rumbling Rose. Przeciwników automatycznie zabijasz finisherem, więc trzema pod rząd będzie łatwiej. Także, musisz niektórych przeciwników wrzucić na bandytów na dachach, gdyż ci też się liczą do punktacji.

jak rozwiesić 20 plakatów w 30 sec

Nie mam teraz mapy całej okolicy w głowie. Jedynie co ci doradzę, to High Jump, Aerial Dodge i Glide na min lv 2. Od samego początku wyskocz w powietrze powyższą sekwencją, dając glide maksymalną prędkość. Zaś po naklejeniu plakatu, szybko wyskakuj z Aerial Dodge i w Glide, zanim dotkniesz ziemi. Po za tym musisz dobrą trasę wymyśleć sam,

oraz jak u filla w treningu zniszczyć dzbanów na 1000 monet w minute i trzydzieści sekund??
Zdejmij wszystkie umiejętności, zmieniające fizykę uderzenia Sory, a także wszelkie Combo Plus i załóż Negative Combo i jeśli masz, klucz Fenrir (za pokonanie Sephirotha). Oprócz tego pamiętaj, by odbijać duże dzbany w skupisko mniejszych. Zawsze zaczynaj od wielkiego, gdy tylko się pojawi.

Mam nadzieję, że moje rady pomogą.
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2009, 10:25:49 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline marvel32

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #191 dnia: Lipca 21, 2009, 08:50:51 pm »
Mam problem nie wiem czy ze mną jest coś ie tak czy może mój egzemplarz  pierwszej części jest z***y ale nie mogę dostać się do Third District nie mam porostu pojęcia co się dzieje wejście do nigo jest od pierwszej dzielnicy czy od drogiej???
wszystkie pomieszczenia do których mogłem wejść to odwiedziłem!!! proszę pomóżcie!!!
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2009, 10:45:32 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #192 dnia: Lipca 22, 2009, 03:14:27 pm »
Na samym początku gry możesz się tam dostać tylko z drugiej dzielnicy. Jeśli nie możesz wejść... to spróbuj pobiegać po drugiej dzielnicy, aż w końcu odnajdziesz wejście.
I'm in Space!

Offline sora96

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #193 dnia: Marca 04, 2010, 08:06:57 pm »
jak zdobyć ultima weapon w kh2 czy ktoś wie?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #194 dnia: Marca 05, 2010, 09:28:00 am »
Poprzez syntezę. Przepis jest w Twilight Town, w pomieszczeniu gdzie spali Donald i Goofy, w podziemiach dworu.
I'm in Space!

Offline sora96

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #195 dnia: Marca 06, 2010, 03:16:50 pm »
dzięki za pomoc

Offline DanteKH

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
  • Heart of all games
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #196 dnia: Maja 23, 2010, 09:22:44 pm »
Witajcie (pisze swój peirwszy post ;) )Mam pytanko odnośnie KH2FM+. Otóż jedno z ability (w sród japońskich znaczków) ma w sobie nazwe "EXP",i po jego włączeniu punkty doswiadczenia stoją w miejscu. Ma ktos pojęcie do czego służy to AP, jakie ma zalety i jak działa prócz wyłaczania exp'a? Dziex z góry.


Nie bój się dać, jestem po to by brać.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #197 dnia: Maja 23, 2010, 09:26:38 pm »
Witajcie (pisze swój peirwszy post ;) )Mam pytanko odnośnie KH2FM+. Otóż jedno z ability (w sród japońskich znaczków) ma w sobie nazwe "EXP",i po jego włączeniu punkty doswiadczenia stoją w miejscu. Ma ktos pojęcie do czego służy to AP, jakie ma zalety i jak działa prócz wyłaczania exp'a? Dziex z góry.
Zero EXP - nie dostajesz EXP. Tylko, jeśli chcesz wyzwanie.
I'm in Space!

Offline DanteKH

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
  • Heart of all games
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #198 dnia: Maja 24, 2010, 09:42:31 pm »

Zero EXP - nie dostajesz EXP. Tylko, jeśli chcesz wyzwanie.

Przejsć KH2FM+ na Critical mode na 1 Lv? :D WoW, jest wśród nas kozak który dał rade? :D

Dzięki za pomoc tak czy tak :)


Nie bój się dać, jestem po to by brać.

Offline DanteKH

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
  • Heart of all games
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #199 dnia: Lipca 20, 2010, 11:21:29 am »
Hej ludzie, potrzebuje pomocy :P Szukałem na internecie, ale nigdzie nie moge znaleść, a chciałbym zdobyć Kingdom Hearts V Cast. Ma ktoś jakieś pomysły?? da sie to kupić jakoś? :D


Nie bój się dać, jestem po to by brać.