Autor Wątek: Kingdom Hearts - Seria  (Przeczytany 41444 razy)

Offline peps

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 25, 2007, 04:41:38 pm »
Witam wszystkich forumowiczów  ;D gram w Kindom Hearts już 7godzin i nie wiem co zrobić.
Moment gdy Alicja w krainie czarów jest uwięziona w klatce i jest sądzona nagle znika z niej i moim zadaniem jest ją znaleźć. Więc idę do tego małego lasku po lewej stronie przeszukałem go całkowicie od deski do deski ( dałem potiony i elixiry kwiatą) stałem się duży stanąłem na konar drzewa nagle pokazały się dodatkowe dwa grzybki po których moge skakać nic wielkiego bo te grzybki prowadzą mnie do miejsca gdzie już byłem (tzn. do pomieszczenia z dwoma rakietami które załączyłem) zepchałem głaz do wody też mi się grzybki pokazały wyszedłem po nich i przeszukałem (nic wielkiego kolejne przejscie do ukrytej skrzyni)  :-\ będąc dużym moge uderzyć keybladem w drzewo tak aby zmieniło swoje położenie sprawdzałem przed chwilą i nic szczególnego to nie daje. Zabiłem stwora w pomieszczeniu gdzie mam dwie buteleczki po jednej staje się duzy a po drugiej malutki. Stwór dał mi coś co się nazywa ifrit`s  następnie filmik z tym fioletowym kotem co znika i nie wiem co zrobić. Pomocy  :(

Offline Vincent

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #121 dnia: Lutego 25, 2007, 06:15:11 pm »
Jak pokonałeś już takigo patykowatego koleśa to znaczy że skończyłeś już tom kraine i możesz ruszać dalej. Npisałem tak bo nie wiem dokładnie o który momęt ci chodzi.
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2007, 06:19:31 pm wysłana przez Vincent »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #122 dnia: Lutego 25, 2007, 07:17:49 pm »
Jak opisał poprzednik, jeśli pokonałeś Trickmaster, to fabularnie Wonderland masz za sobą. Możesz teraz wrócić do savepointa i polecieć do nowego świata.
I'm in Space!

Offline peps

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #123 dnia: Marca 04, 2007, 10:38:47 pm »
Mój problem jest następujący. Jestem aktualnie w lokacji gdzie dzieje się akcja - Alicja w krainie czarów. Od momentu gdy Alicja znika z klatki, przeszukuje cały las z kwiatami - daje im elixiry i potiony - następnie stałem się duży zepchnełem głaz do źródła i stanąłem na konarze dzieki któremu pokazały się 2 dodatkowe płachty z liści po ktorych moge chodzić - nic wielkiego. Domyślam się że nie zauwazyłem jakieś drobnostki bo nic co by się rzucało w oczy by nie przeszło. Jeśli ktoś posiada opis do gry to chętnie bym skorzystał :-)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #124 dnia: Marca 05, 2007, 09:40:50 am »
Powtarzam: Jeśli pokonałeś Trickmastera (Boss, czyli tego patykowatego gościa, jak to Vincetnt opisał) to Wonderland masz zaliczoną. Wtedy wracasz do Save Point (dowolnego) i opuszczasz świat przy pomocy Gummi Ship. Alice w Wonderland nie znajdziesz.
I'm in Space!

Offline Lightning

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #125 dnia: Marca 05, 2007, 02:43:37 pm »
hmmm....... wydaje mi się że musisz porozmawiać z królową w sądzie w tej lokacji gdzie była klatka, po paru scenkach i walce z wieżą  :P wracasz potem do tego lasku pojawi się kot i odsłoni ci głaz. myśle że pomogłem
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2007, 02:47:59 pm wysłana przez Lightning »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #126 dnia: Marca 05, 2007, 11:11:51 pm »
hmmm....... wydaje mi się że musisz porozmawiać z królową w sądzie w tej lokacji gdzie była klatka, po paru scenkach i walce z wieżą  :P wracasz potem do tego lasku pojawi się kot i odsłoni ci głaz. myśle że pomogłem
Nie pomogłaś, bo on jest po tym momencie. W końcu napisał, że Alice z klatki znikła.
I'm in Space!

Offline Lightning

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #127 dnia: Marca 06, 2007, 01:54:04 pm »
nom rzeczywiście sorki za wprowadzenie w błąd  :P hmm... opis tutaj powineneś znależć www.google.pl  ;)

Offline Vincent

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #128 dnia: Marca 08, 2007, 03:50:23 pm »
Wypraszam sobie nie jestem "Vincetnt'' tylko Vincent 

Offline peps

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #129 dnia: Marca 09, 2007, 12:40:03 pm »
Jeszcze jeden mam problem. Wszystkie miasta przeszukałem i nie wiem co zrobić. W pierwszym mieście mam znaleźć keyhole. A w mieście gdzie jest Hercules mam trenować ale nie wiem czy na tych beczkach czy isc dalej.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #130 dnia: Marca 09, 2007, 12:43:41 pm »
A spotkałeś w Traverse Town Leona (w kanałach), jeśli nie to idź do alleyway i rozwal przy pomocy Red Trinity kraty. A w Olympus Coliseum nie mów, że beczek nie umiesz rozwalić. Rada, zdejmij wszlkie umiejętności typu Combo Plus i Vortex. Powinno pomóc.
I'm in Space!

Offline peps

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #131 dnia: Marca 09, 2007, 06:27:10 pm »
właśnie rozmawiałem w kanałach z Leonem dał mi magiczny kamień a następnie powiedział abym poszedł do Keyhole i własnie nie wiem czy znajde tą lokacje w tym mieście. Jeśli chodzi o te beczki to rozwaliłem je na dwoch poziomach i nic sie nie stało.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #132 dnia: Marca 09, 2007, 06:43:52 pm »
Z Leonem gadasz dwukrotnie. A Olympus, to powinno się coś stać, jak zaliczyłeś beczki i jeszcze wrócił do Traverse. W Olympus się zawiesić nie da.
I'm in Space!

Offline Ultimas

  • SemiRedaktor
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #133 dnia: Marca 17, 2007, 11:59:02 pm »
Witam. Mam problem z Sephirothem. Resztę dodatkowych bosów pokonałem bez najmniejszego problemu, ale z nim nie mogę dać sobie rady. Czytałem gdzieś, że jego heartless angel można zablokować atakiem, tylko jak go zaatakować zanim zdąży rzucić na mnie ha? Zanim do niego dobiegnę to i tak już muszę użyć eliksiru. A wątpie że bez blokowania ha da się go przejść, bo dosyć często go używa a 7 eliksirów to stanowczo za mało. Proszę, niech ktoś kto mi powie jak pokonał Sepha. Dodam, że mam postać na 100 levelu, ze strenght 96 i defense 84, no i oczywiście z Ultima Weapon. Pomocy!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #134 dnia: Marca 18, 2007, 10:25:12 am »
Po pierwsze to Sin Harvest, a nie Heartless Angel. Po drugie, z którego KH męczysz się z Sephem (jest 1, lub 2). Po trzecie White_Wizard opisał dobrą taktykę na Sepha. Więc za mało go atakujesz, a z tym ci nie pomożemy.
I'm in Space!

Offline peps

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #135 dnia: Marca 18, 2007, 11:08:59 am »
Ostatnim moim problemem jest przejście miasta duchów, mam pójść do majora pogadać z nim - tak też robie. Przeszedłem przez grób i mam 7 albo 8 różnych płyt grobowych, w jednej z nich nie wybucha i tutaj utkwiłem nie wiem co zrobić co zrobić po  znalezieniu prawidłowej płyty grobowej?

Offline Ultimas

  • SemiRedaktor
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #136 dnia: Marca 18, 2007, 11:04:30 pm »
Dzięki, już go pokonałem. Faktycznie atakowałem go za mało :P

Offline Bober

  • Soldier
  • Wiadomości: 35
  • Kupo Aya hentaiiii:P Kupo...
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 15, 2007, 11:20:23 pm »
W Treverse Town na parapecie (na lewo od wejscia do Item Shop) jest pewna skrzynka, ktora w zaden normalny sposob nie da sie otworzyc. Domyslam sie ze w niej znajduje sie 10 postcard... Rozgryzl ktos ten caly "sekret", by otworzyc kuferek??
A ja je Kokodzambo!!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 15, 2007, 11:29:21 pm »
O ile dobrze pamiętam, musisz zgasić wszystkie świeczki w barze piętro niżej. To trudne, bo one się od razu zapalają, ale możliwe.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 16, 2007, 07:09:53 am »
O ile dobrze pamiętam, musisz zgasić wszystkie świeczki w barze piętro niżej. To trudne, bo one się od razu zapalają, ale możliwe.
Jak używasz Blizzard, to dziecinnie łatwe
I'm in Space!