Autor Wątek: Final Fantasy VII HELP!  (Przeczytany 108114 razy)

Offline Bitlord

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
  • 最終的な想像VII
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #180 dnia: Lutego 07, 2007, 11:59:46 pm »
Witam ponownie. Mam jeszcze takie pytanie odnośnie fabuły gry mianowicie, o co chodzi z tymi klonami? Czy Cloud i Sephiroth są jakimiś klonami stworzonymi przez Hojo? Wiem, że w grze było to wyjaśnione, lecz ja niestety nie zrozumiałem na tyle żeby zrozumieć w 100%  8) :D. Proszę o jakąś krótką odpowiedź.



Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #181 dnia: Lutego 08, 2007, 12:16:38 am »
Spoiler:Taa, Cloud jest nieudanym clonem Sephirotha, ten Seph, którego gonimy na początku gry nie jest tym prawdziwym, jest jednym z jego klonów tak jakby...prawdziwy Seph spoczywa w Northern Crater->Whirlwind Maze

Sigh... nikt tu poza mną nie umie przeźroczystej czcionki ustawić?
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2007, 01:01:59 am wysłana przez Tantalus »

Offline Vincent

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #182 dnia: Lutego 10, 2007, 04:54:38 pm »
Mam jednen problem z moimi finalami od 7 do 9. Mianowicie gdy próbuje którąś  z tych części włączyć to na moim  ps2  wyskakuje napis oglaszający że nie może odczytać dysku a jak próbuje na kompie to na żednej z płyt nie ma ani jednego pliku. Jest to spowodowane moim ps2 czy z moimi płytami jest coś nie tak. HELP :( 

Ps. Zależy mi żeby obejść się jednak bez pomocy emulatora.


I przy okazji chciał bym poznać odpowiedź na pytanie o klonach zadane powyrzej.
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2007, 05:41:44 pm wysłana przez Vincent »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #183 dnia: Lutego 10, 2007, 07:12:09 pm »
odpowiedz na to pytanie o klonach jest napisane powyżej starczy troche pogłówkowac

Offline Vincent

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #184 dnia: Lutego 10, 2007, 07:52:57 pm »
Wolał bym jednak odpowiedź na to pierwsze pytanie. :-\

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #185 dnia: Lutego 10, 2007, 11:04:50 pm »
Jeśli na PC Ci nie pokazuje plików, to płyta musi być spieprzona, ja tak miałem jak źle mi się nagrało, na PS2 nie czytało, a potem na PC brak plików na płycie. Pozostawało tylko na nowo nagrać płyty.

Co do klonów, już odpowiedziałem, wystarczy zaznaczyć to co jest po napisie "spoiler".

Offline Everelyn

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #186 dnia: Lutego 20, 2007, 04:33:07 pm »
Ohayooo ^^ mam taki maly (albo duzy) problem  :'( ostatnim razem gralam se w finalka jakis tydzien temu i bylo wszytsko wporzadku...dzisiaj prubuje odpalic gierke...i co widze? i co slysze?? widze czarny ekran i tylko przez moment muzyczke z wstepu...potem nawet nie moge powrocic do windowsa normalnie bo moj komputer dostaje zawiasa  :'(....co mam zrobic?? mam nadzieje ze juz nie byl taki temat poruszany  :)

Offline Hikaru

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #187 dnia: Lutego 20, 2007, 06:39:12 pm »
hej ja z kolei mam problem z filmikiem pokazującym ucieczke samolotem. Gra sypie sie po texcie cida ktory mowi ze mamy trzymac si gatek :((( mam gre na pc wersje deluxe (chyba bo ma 1,1 gb) co mam zrobic bo strasznie lubie ta gre a niemoge sie ruszyc do przodu toku gry :((

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #188 dnia: Lutego 20, 2007, 10:17:00 pm »
wyslij save'a komus, kto ma PC-tową wersje;]

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #189 dnia: Lutego 25, 2007, 08:46:32 am »
małe pytanko: czy możliwe jest znalezienie drugiej materii steal? (jestem na początku 2CD)
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #190 dnia: Lutego 25, 2007, 10:14:28 am »
Jeśli wymasterujesz pierwszą, to drugą dostaniesz za darmo.
I'm in Space!

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #191 dnia: Lutego 25, 2007, 10:46:41 am »
i'm fully aware of that :P
tylko, że kiedyś potrzebowałem kasy, a jako, że z niej nie korzystałem to opyliłem...
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Madża

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #192 dnia: Lutego 26, 2007, 07:12:38 pm »
A ja mam taki yyy no problem . Jak pokonałam już tego bossa na plazy i pomogłam tej dziewczynce ( Priscilla czy jak ona tam ma ;P) no i wyszłam z miasta ... po jakimś czasie utknęłam. No to spojrzałam do solucji ... a tam że mam iśc zaraz po tym wydarzeniu do domku tej dziewczynky, żeby się przespać. No to ok. Idę tam po schodach do tego domu etc. etc. ... A ten dziad stoi przed drzwiami i twierdzi że ona musi teraz odpoczywać . O co chodzi i co mam robić ? :P

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #193 dnia: Lutego 26, 2007, 10:10:03 pm »
Gdybyś baczniej czytała dialogi, to byś wiedziała, że nie śpisz w domu Priscilli, tylko u babki. Wchodzą z mapy pierwszy domek na dole ekranu (babka powinna przy nim łazić).
I'm in Space!

Offline ToniX

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
  • Biba rządzi!
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #194 dnia: Lutego 28, 2007, 09:26:31 pm »
Mam iść do North Corel, ale ta zasrana pustynia nigdy się nie kończy!



Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #195 dnia: Lutego 28, 2007, 10:24:36 pm »
Jak chcesz zadać pytanie, to rozpisz dokładniej o co chodzi. Jeśli jesteś w Gold Saucer Prison, to wychodząc na pustynie idź w prawo koło wielkiejdziury. Trafisz na złomowisko. Dalej powinieneś sobie poradzić.
I'm in Space!

Offline Vincent

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #196 dnia: Marca 01, 2007, 09:36:08 am »
Zawiera spoilery

Jak zapewnie wiele osób łyszało plotki o wskrzeszeniu Aeris po wiadomym wydzrzeniu na końcu 1Cd, nie wierzyłem w to i dzisiaj oglądam se filmik pokazujący wszystkie limit break'i i gdy doszła kolej naszej kwieciarki zobaczyłem że walczy on z Sephirot'em w north crater w załonczeniu przesyłam link tego filmiku trwa on 19min. ładuje się jakieś 20min a kolej aeris jest dopiero na końcu  http://www.youtube.com/watch?v=Gs866stRx3o. I czy faktycznie da się ją wskrzesić?? 

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #197 dnia: Marca 01, 2007, 09:40:09 am »
Aeris bez użycia Gamesharka i innych oszukańczych sposobów NIE DA SIĘ WSKRZESIĆ. Nie oglądałem filmiku i nie chce mi się, ale z pewnością koleś musiał użyć jakiego cheata. Czemu są ludzie którzy są tak naiwnie głupi.
I'm in Space!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #198 dnia: Marca 01, 2007, 09:57:03 am »
Dżyzas Krajst...

Cytuj
Jak zapewnie wiele osób łyszało plotki o wskrzeszeniu Aeris po wiadomym wydzrzeniu na końcu 1Cd, nie wierzyłem w to i dzisiaj oglądam se filmik pokazujący wszystkie limit break'i i gdy doszła kolej naszej kwieciarki zobaczyłem że walczy on z Sephirot'em w north crater w załonczeniu przesyłam link tego filmiku trwa on 19min. ładuje się jakieś 20min a kolej aeris jest dopiero na końcu  http://www.youtube.com/watch?v=Gs866stRx3o. I czy faktycznie da się ją wskrzesić??
Nie, normalnie nie da się jej wskrzesić, było to w planach, ba, Aeris nawet miała być zabita w Whirlwind Maze (ale to o tym napisze kiedyś w artykule). Są kody do GameShark/Action Replay by ją dodać do teamu, tak sano jak Sephirotha, Młodego Clouda i Chocobo...

Offline ToniX

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
  • Biba rządzi!
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 01, 2007, 12:51:46 pm »
Jak chcesz zadać pytanie, to rozpisz dokładniej o co chodzi. Jeśli jesteś w Gold Saucer Prison, to wychodząc na pustynie idź w prawo koło wielkiejdziury. Trafisz na złomowisko. Dalej powinieneś sobie poradzić.

Jestem w momencie kiedy zabiłem Corneo w Wutai z Turkami, byłem w domku tego gościa koło wioski Gongaga, i mam jechać "Łazikiem" (tak się nazywa w spolszczeniu - ten samochód) do Gold Saucera.

OK. Wysiadam bezpośrednio bez wychodzenia z Łazika na pustyni, u góry jest krater. Idę non-stop w lewo, spotykam karawanę która odwozi do wyjścia na pustynię.
Ale idę dalej i to SIę NIE KOńCZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!