Autor Wątek: Final Fantasy VII HELP!  (Przeczytany 108119 razy)

Guest

  • Gość
Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #160 dnia: Września 18, 2006, 01:18:43 pm »
Może i tak, ale nie mógłby napisać co dokładnie włączyć tzn. jakie fixy dla ff7?
Sądzę, że nie tylko mi by się to przydało

Offline hoopek

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #161 dnia: Września 18, 2006, 01:47:55 pm »
Mam prośbę mógłby mi ktoś po prostu ten fragment zaliczyć? Przesłałbym savy na email. PLZ:)  Jakby ktoś mógłby to pw plz (to wersja na psx)
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2006, 01:48:36 pm wysłana przez hoopek »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #162 dnia: Września 18, 2006, 01:50:24 pm »
A jaką masz wersję gry? PAL czy NTSC ?

Offline hoopek

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #163 dnia: Września 18, 2006, 02:10:46 pm »
A jak to sprawdzić? Grę ściągałem z bittorrenta więc chyba ntsc:)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #164 dnia: Września 18, 2006, 02:17:05 pm »
Podaj poprostu jaka jest nazwa save'a: SCUS czy SLES/SCEU (czy jakos tak), ja mam tylko wersję PAL, więc jak będzie to NTSC to Ci nie pomogę.

Offline hoopek

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #165 dnia: Września 18, 2006, 04:07:02 pm »
Pisze, że SCES. Czyli jaka to wersja?

EDIT:
dobra skoro nie chce mi nikt pomóc ściągnę sobie wersję na pc:)
co do tego mam pytanie czy ultima edition się nada? tzn. czy będą na niej działać patche np. chocobo patch?
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2006, 10:23:42 pm wysłana przez hoopek »

Offline k4jz3r

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #166 dnia: Grudnia 21, 2006, 05:02:32 pm »
MAM pytanie, gram w ffVII (oryginał) na ps2, mam karte pamięci z psx, ale nie moge zrobic save, dlaczego tak sie dzieje ??

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #167 dnia: Grudnia 21, 2006, 05:35:19 pm »
a wykrywa kartę pamięci? ja nie mam żadnych problemów z save'em

Offline k4jz3r

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #168 dnia: Stycznia 08, 2007, 02:00:38 pm »
juz jest ok, trzeba było mieć karte kompatybilną z ps2slim (kupiłem za 8zł)
A teraz mam jeszcze jedno pytanko, przechodze gre któryś raz z kolei, posiadam
3 * ziedrch i
2 * ribbon (temple ota + lodowiec)
jest gdzieś ukryty może trzeci ribbon ?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #169 dnia: Stycznia 08, 2007, 02:20:21 pm »
Zmorfuj sobie bydlejakiego Tonberry i możesz ich mieć na pęczki...

Offline Bitlord

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
  • 最終的な想像VII
    • Zobacz profil
Mam kilka pytań plox
« Odpowiedź #170 dnia: Lutego 05, 2007, 11:18:03 am »
Hello

Mam do Was kilka pytań i jeśli ktoś udzieliłby mi na nie odpowiedzi to byłbym wdzięczny.

1. Kiedy Cloud i Aeris siedzą na ślizgawce w kształcie okrągłej głowy króliczka Aeris mówi, że kiedyś miała chłopaka... Cloud pytą ją o jego imię, Areis mówi, że to teraz nie ma znaczenia. Czy Aeris w jakimś momencie gry wypowiada się na ten temat?

2. Czy tym chłopakiem był Zack?

3. Czy w grze można obejrzeć jakąś cutscenke, w której Cloud przypomina sobie historię Zacka?

4. Jeśli widzieliście trajler gry Crisis Core: Final Fantasy VII na samym końcu siedzi sobie facet w czerwonej pelerynce/ubraniu, czy ten ktoś to Genesis?

5. Czy istnieje jakiś sklep internetowy, w którym można jeszcze zakupić FFVII na PC? (nie chce aukcji)

6. Czy Crisis Core wogóle pokaże się w Europie? Bo ktoś mi pieprzył ostatnio, że nie.

7. Da się odpalić debugmode w FFVII na PC?

8. Czy istnieje gdzieś spolszczenie do FFVII na PC? (nie chce na PSX) Znam anglika, ale nie na tyle, żeby zrozumieć wszystko w 100%

9. Czy wszyscy żołnierze SOLDIERS są zakażeni komórkami Jenovy? Czy poprostu są tacy dobrzy?

To narazie wszystkie pytania jakie mnie dręczą, jak wymyśle nowe to napiszę  :D Kto pyta nie błądzi.



Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Mam kilka pytań plox
« Odpowiedź #171 dnia: Lutego 05, 2007, 11:35:45 am »
1. Kiedy Cloud i Aeris siedzą na ślizgawce w kształcie okrągłej głowy króliczka Aeris mówi, że kiedyś miała chłopaka... Cloud pytą ją o jego imię, Areis mówi, że to teraz nie ma znaczenia. Czy Aeris w jakimś momencie gry wypowiada się na ten temat?
2. Czy tym chłopakiem był Zack?
2 x Tak. Podczas wizyty w Gongaga jeśli masz ze sobą Aeris i odwiedzisz dom Zacka zyskujesz scenkę, w której o tym rozmawiają.
3. Czy w grze można obejrzeć jakąś cutscenke, w której Cloud przypomina sobie historię Zacka?
Po tym jak Cloud dochodzi do siebie w wyniku zatrucia Mako i przyłącza się do drużyny możesz wrócić do podziemi Shinra Manson w Nibelheim i zobaczysz scenkę z udziałem Zacka. Poza tym jego historia jest częściowo wyjaśniona podczas wyżej wspomnianej wizyty w Gongaga.


Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Mam kilka pytań plox
« Odpowiedź #172 dnia: Lutego 05, 2007, 12:16:37 pm »
Cytuj
2. Czy tym chłopakiem był Zack?
tak
Cytuj
7. Da się odpalić debugmode w FFVII na PC?
nie wiem, czy jest debugmode, ale kiedyś istniało coś takirgo jak save editor do ff7pc... cho kiedymiałem sejva z netu do ff7 pc, gdzie postacie siedziały w debug roomie znanym z ff7
Cytuj

8. Czy istnieje gdzieś spolszczenie do FFVII na PC? (nie chce na PSX) Znam anglika, ale nie na tyle, żeby zrozumieć wszystko w 100%
kiedyś było, ale teraz strona z której można było pobrać upadła. musiałbyś skontaktować się z twórcami tłumaczenia, to może by Tobie wysłali tłumaczenie
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Mam kilka pytań plox
« Odpowiedź #173 dnia: Lutego 05, 2007, 02:05:23 pm »
Cytuj
Czy istnieje jakiś sklep internetowy, w którym można jeszcze zakupić FFVII na PC? (nie chce aukcji)
PC czy PSX?
PC: http://k-ff.com/Sklep/index.php?n=0&s=14drogo, ogólnie przez aukcje łatwo nówki PC dostać, wiem, bo sam widziałem.
Cytuj
Czy Crisis Core wogóle pokaże się w Europie? Bo ktoś mi pieprzył ostatnio, że nie.
prawdopodobnie tak, ale na razie nie jest dokładnie określona data wydania w Japonii.

Cytuj
Czy wszyscy żołnierze SOLDIERS są zakażeni komórkami Jenovy? Czy poprostu są tacy dobrzy?
każdy z Soldier jest naszpikowany komórkami Jenovy'a, dlatego są tacy mocarni.

Cytuj
To narazie wszystkie pytania jakie mnie dręczą, jak wymyśle nowe to napiszę  Chichot Kto pyta nie błądzi.
na przyszłość, napisz je w dziale HELP w temacie FF VII.

Offline Bitlord

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
  • 最終的な想像VII
    • Zobacz profil
Odp: Mam kilka pytań plox
« Odpowiedź #174 dnia: Lutego 05, 2007, 04:08:10 pm »
Dziekuje wszystkim. Nastepnym razem bede pamietal.


Tematy polaczylem - Gipsi
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2007, 11:26:18 am wysłana przez Gipsi »



Offline Bitlord

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
  • 最終的な想像VII
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #175 dnia: Lutego 06, 2007, 09:11:01 am »
Elo, mam taki problem, a właściwie to trzy.

Jeden z nich to filmiki (ale tylko te w, których postacie jadą dalej na swoim kwadratowym silniczku graficznym) np. W takim Cosmo Canion w momencie kiedy Bugen podnosi platformę do góry postacie mimo to zostają tam gdzie stały. I tak przy każdej takiej sekwencji filmowej, np. Wspomnienia Bareta kiedy upuścił Dayna do kanionu, żołnierze strzelający z góry nadal stoją mi przed oczami...
O to screen:
http://www.imageshosting.net/out.php/i1766_error1.JPG

Drugi problem to szybkość mini gierek. Nie ma znaczenia w jaką bym nie zagrał prędkość gry nagle wzrasta (albo jak to było  w jednym takim przypadku, wyścig Chocobo, tutaj zdarzyło mi się, że gra się spowalnia w niektórych momentach) motocykle w Gold Scuare (czy jakoś tak) jeżdźą jakby miały w sobie nitro.

Trzeci problem polega na tym, że gra w pewnym momencie mi się [zawiesza?]. Jest to moment w, którym mój team jest pierwszy raz w Cosmo Canion, podjeżdżamy do góry razem z Buggym i wyświetla się sekwencja filmowa ukazująca kometę i rozstawienie planet po galaktyce. I to właśnie ten moment... Nie mam pojęcia o co chodzi, Tifa normalnie mruga oczami, muza leci w tle, a mimo to wszystko stoi w miejscu.
O to screen:
http://www.imageshosting.net/out.php/i1767_error2.JPG












Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #176 dnia: Lutego 06, 2007, 10:03:15 am »
Grasz na emu czy w wersję PC? Jeśli PC, na jakim systemie (są patche do XP)? Jeśli Emu, to sprawdź opcje graficzne, jesli grasz z płytek, spróbuj zrobić ich obrazy i z nich odpalać grę.
Nie spotkałam się z takim problemem, ale mi część wygląda na "dziury" w płytach...

Offline Bitlord

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
  • 最終的な想像VII
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #177 dnia: Lutego 06, 2007, 10:16:55 am »
Mam wersje na PC [Ultima Edition] (chyba nie muszę mówić z skąd ją mam). System operacyjny to ofkors Win XP SP2... Wiem, że są pathe, ale nie mam pojęcia jakie. Do tej pory jedyny path jaki wgrywalem to Chocobo path.

;S
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2007, 10:25:32 am wysłana przez Bitlord »



Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #178 dnia: Lutego 06, 2007, 10:43:37 am »
Powiem tak: mi na zwisy pomogły dwie rzeczy
to: http://www.download.com/Final-Fantasy-VII-XP-Patch/3000-7539_4-10122632.html
i odpalanie gry z obrazów. Tak więc zrób sobie "kopie zapasowe" i z nich spróbuj grać.

Co jeszcze... Może tu http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=23 coś znajdziesz. Of koz Eidos już zwinął stronkę z helpem, ale zapytaj wuja Google, pewnie inni gracze sobie pomagają w tej samej sprawie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2007, 10:44:35 am wysłana przez Goha »

Offline Bitlord

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
  • 最終的な想像VII
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #179 dnia: Lutego 06, 2007, 07:07:15 pm »
Sprawa już nie ważna ale dziękuję za pomoc. Zainstalowałem Finala na innym PC i jakoś poszedł.