Autor Wątek: Fan Art  (Przeczytany 309430 razy)

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #940 dnia: Września 17, 2006, 11:30:43 pm »
Cytuj
pierwsze dwa to lipa i nie trzeba chyba chodzić do plastyka, zeby takie coś stworzyć.....

nie trzeba. bo to SDki a SDki z reguły łatwo się rysuje

Cytuj
A co do szkiców cienkopisem, to pierwszy uważałbym nawet za udany, gdyby nie to, ze kreska jest trochę niestaranna, a ta pani ewidentnie ma twarz konia ;]

SZKIC=NOTATKA szkic to NIE JEST RYSUNEK tylko pewna myśl, coś ci wpada do głowy i greźdasz, jakbym ci pokazała np. szkice architektury to byś sie przeraził, szkic nie ma byc ładny, ma w nim być "coś" (dynamika, pomysł); to nie jest gotowa praca, btw. szkice są niżej^^

Cytuj
pani ewidentnie ma twarz konia ;] Drugi rysunek jest lepszy, chociaż pani wygląda trochę niesmerfnie, a koleś ma brzuch za bardzo wygięty do przodu (to jakieś skomplikowane skrzywienie kręgosłupa? ;]) Trzeci jest również w miarę przyzwoity, ale ta pani (pan?) ma trochę zbyt wychudzone ręce. No i nie wspomnę już o tym, że cieniowanie cienkopisem nie należy do rzeczy, które najładniej ci wychodzą ;] Czwarty rysunek to kolejny przykład trochę dziwnej sztuki, prezentującej trochę dziwne proporcje (lub po prostu agonię narysowanej postaci ;]) Piąty art jest raczej niedopracowany i trochę dziwny. I wierz mi, że budowa karku normalneg człowieka, nie pozwala na takie wygięcie szyi i głowy ;]

Yyy... Czy ty wiesz co to jest abstrakcja? A rzeczy abstrakcjonizujące? Te prace robione były pod pracownie graficzna (tzn tak, żeby można było je przenieść na blache i wykfasić). Moja nauczycielka od Grafiki powiedziała że pomysł z tym jest ok, i nie była aż tak krytyczna jak ty -powiezdziała że postacie powinny byc jeszcze bardziej ascetyczne i powiginane, a nie realizm - wszelkie przejaskrawienia są na miejscu (np. pani z wygiętą nie tak szyją, nierealnie wygięty kręgosłup), płasko potraktowene ubranie (nie to nie są problemy z cieniowaniem- w tym miejscu będzie zastosowana tech. graficzna o nazwie mięki werniks). Nas po prostu przy rysowaniu cienkopisem/tuszem/piórkiem uczą abstrakcji i podobno błąd (jeśli chodzi o moją klasę)  polega właśnie na tym że nie umiemy uwolnić sie o realizmu (nyo ja akurat nie mam z tym problemu).

Cytuj
"zeszytowe" arty też raczej ujdą, chociaż podejrzewam, ze gdybyś się postarała...
Na lekcji polskiego na której nauczyciel patrzy ci na ręce? Może jakby nie patrzył byloby lepiej...

Cytuj
heh..... miałem się nie rozpisywać...... no cóż, nie wyszło....
A mi chyba prace nie wyszły... Znów mnie przez tydzień na forum nie będzie to może wystawią jakieś nowe arty i zapomnisz o mojej klęsce... Tylko skoro moje prace są tak beznadziejne to za co ja mam te same 5 i 6 w szkole z artystycznych (tylko z rzeźby mam 4 - kiedys wrzuce zdjęcie jakiejś pracy). Może powinnam iść jak chłopaki z sorem od rysunku się nachlac to mi w końcu wena przyjdzie... heh... nic tylk się pochlastać. Jak moje prace są takie złe to mój dyplom w tym roku to będzie porażka...

Cytuj
Obrazki nie są typowe lub nietypowe. Żyjemy w świecie w którym obrazki są po prostu ładne, albo brzydkie ;]
Idz kiedyś na jakąś lekcje do plastyka (np. załap się na modela) i posłuchaj co mówią profesorowie... CYTAT:"Wy nie macie tworzyć rzeczy ładnych i ulizanych, ale wartościowych artystycznie"
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2006, 11:35:42 pm wysłana przez elfik_mog »

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #941 dnia: Września 18, 2006, 10:11:58 am »
Ja powiem, że nawet ciekawie ci wyszło. Jednak kolorowe wyszły trochę dziecinnie, a szkice, cóż, szkic to szkic, trochę ręka trzęsie się, a na ciękowpis nie ma gumki, to wyszły jak wyszły. Kawał ciekawej roboty.
I'm in Space!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #942 dnia: Września 18, 2006, 11:29:17 am »
Jak dla mnie prace kolorowe są świetne,bo jesli chodzi o malowanie farbani to ja tego nie potrafię.SD na perwszym są zabawne XD,ale bardziej podoba mi sie trzeci.
Jeśli patrzeć na te robione cienkopisem to najbardziej podoba mi się ta para w drugim i dziewczyna na trzecim rysunku,chociarz ręce ma strasznie chude.
Za to ze szkiców z zeszytu podobają mi się bardzo dwa ostatnie ;).
No to może i ja coś dam...szkoda,że nie bardzo widac efekt cieniowania,ale lepiej się nie dało rozjaśnić.
http://img143.imageshack.us/img143/1112/elfkayo6.jpg
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2006, 11:36:06 am wysłana przez Yuzuriha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #943 dnia: Września 18, 2006, 12:41:20 pm »
u elfiq najlepsze sa te pokolorowane ;] Zajebiscie mi sie podoba to ze sloncem w tle, koles w tych jasnych wlosach wyglada cool.

A Yuzurihowy rysunek ofkoz fajny, wlosy wygladaja niesamowicie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Fan Art
« Odpowiedź #944 dnia: Września 18, 2006, 06:40:57 pm »
Cytuj
Yyy... Czy ty wiesz co to jest abstrakcja? A rzeczy abstrakcjonizujące? Te prace robione były pod pracownie graficzna (tzn tak, żeby można było je przenieść na blache i wykfasić). Moja nauczycielka od Grafiki powiedziała że pomysł z tym jest ok, i nie była aż tak krytyczna jak ty -powiezdziała że postacie powinny byc jeszcze bardziej ascetyczne i powiginane, a nie realizm - wszelkie przejaskrawienia są na miejscu (np. pani z wygiętą nie tak szyją, nierealnie wygięty kręgosłup), płasko potraktowene ubranie (nie to nie są problemy z cieniowaniem- w tym miejscu będzie zastosowana tech. graficzna o nazwie mięki werniks). Nas po prostu przy rysowaniu cienkopisem/tuszem/piórkiem uczą abstrakcji i podobno błąd (jeśli chodzi o moją klasę) polega właśnie na tym że nie umiemy uwolnić sie o realizmu (nyo ja akurat nie mam z tym problemu).
Cóż nie wszyscy się znają na rzeczy. Ja od razu wiedziałam, te rysunki takie wyjść miały. Swoją drogą lubię popatrzeć na twoje prace, bo są takie inne, a nie kolejny mangowy rysunek.
Cytuj
A mi chyba prace nie wyszły... Znów mnie przez tydzień na forum nie będzie to może wystawią jakieś nowe arty i zapomnisz o mojej klęsce... Tylko skoro moje prace są tak beznadziejne to za co ja mam te same 5 i 6 w szkole z artystycznych (tylko z rzeźby mam 4 - kiedys wrzuce zdjęcie jakiejś pracy). Może powinnam iść jak chłopaki z sorem od rysunku się nachlac to mi w końcu wena przyjdzie... heh... nic tylk się pochlastać. Jak moje prace są takie złe to mój dyplom w tym roku to będzie porażka...
Twoje prace nie są złe, mi się podobają i to bardzo, bo ja lubię taki styl. Właśnie dla rysowania takich rysunków chciałabym do plastyka chodzić, no ale Angielski wziął górą i jestem w klasie językowej. Kiedyś jednak chodziłam na zajęcia do szkoły plastycznej(i szkoda, że już się skończyły). Niektórym by się przydało wejść do takiej szkoły na zajęcia, żeby móc zrozumieć te rysunki.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #945 dnia: Września 18, 2006, 09:22:16 pm »
Yuz - nie mam do czego się doczpić. Kawał dobrej roboty. Doskonałe cieniowanie i cała sylwetka, piękność.
I'm in Space!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #946 dnia: Września 18, 2006, 10:08:48 pm »
Cytuj
Yyy... Czy ty wiesz co to jest abstrakcja? A rzeczy abstrakcjonizujące? Te prace robione były pod pracownie graficzna (tzn tak, żeby można było je przenieść na blache i wykfasić). Moja nauczycielka od Grafiki powiedziała że pomysł z tym jest ok, i nie była aż tak krytyczna jak ty -powiezdziała że postacie powinny byc jeszcze bardziej ascetyczne i powiginane, a nie realizm - wszelkie przejaskrawienia są na miejscu (np. pani z wygiętą nie tak szyją, nierealnie wygięty kręgosłup), płasko potraktowene ubranie (nie to nie są problemy z cieniowaniem- w tym miejscu będzie zastosowana tech. graficzna o nazwie mięki werniks). Nas po prostu przy rysowaniu cienkopisem/tuszem/piórkiem uczą abstrakcji i podobno błąd (jeśli chodzi o moją klasę) polega właśnie na tym że nie umiemy uwolnić sie o realizmu (nyo ja akurat nie mam z tym problemu).

wiem co to jest abstrakcja i rzeczy abstrakcjonizujące, ale po prostu ich nie uznaje. Podejrzewam, że to kwestia gustu i zapewne też jakiejś głębi psychologicznej, ale abstrakcja w moim mniemaniu nie podchodzi pod miano dobrej sztuki. No ale ja w końvu jestem prosty chłopak ze wsi więc nie znam się na sztuce ;] Chociaż może to też dlatego, ze nie potrafię i nie chcę uwaolnić się od realizmu

Cytuj
Idz kiedyś na jakąś lekcje do plastyka (np. załap się na modela) i posłuchaj co mówią profesorowie... CYTAT:"Wy nie macie tworzyć rzeczy ładnych i ulizanych, ale wartościowych artystycznie"
Możliwe, nie znam się. Nigdy nawet przez myśl mi nie przyszło, zeby iść do plastyka. Chociaż moim zdaniem sztuka powinna być i ładna i wartościowa. Bo jeśli sztuka miałaby się uciekać tylko do samych wartości to ja podziękuję i wrócę do rysowania swoich płytkich, nikomu niepotrzebnych szkiców ;]

Cytuj
A mi chyba prace nie wyszły... Znów mnie przez tydzień na forum nie będzie to może wystawią jakieś nowe arty i zapomnisz o mojej klęsce... Tylko skoro moje prace są tak beznadziejne to za co ja mam te same 5 i 6 w szkole z artystycznych (tylko z rzeźby mam 4 - kiedys wrzuce zdjęcie jakiejś pracy).

Czemu masz piętki i szóstki to nie wiem. Podejrzewam, ze gdybyś zapytała się panów profesorów, to pewnie podaliby ci kilka zadowalających i logicznych przyczyn. Zresztą zawsze powtarzam, że wszystko jest rzeczą gustu więc nie ma co się spierać na ten temat

A tak odnośnie rysunku Yuz, to zdecydowanie uważam go za udany. Nie jest podejrzewam jakiś tam głęboki, ale jako, ze jak już wcześniej zaznaczyłem, jestem prostym chłopakiem ze wsi, nie będę oceniał wartości, tylko wykonanie.
No, w każdym bądź razie cieszy mnie, że wreszcie wrzuciłaś trochę cieni do rysunku. Włosy oczywiście wyszły ci zajebiście. O to nawet nie ma si co spierać. Poza ty podoba mi się jak światło wpada przez to okno do zamknu (czy co to tam jest za pomieszczenie) Ogólnie jeden z lepszych rysunków jakie ostatnimi czasy prezentowałaś ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #947 dnia: Września 19, 2006, 08:18:49 pm »
Mi prace elfik bardzo się pobobają.

Cytuj
http://img46.imageshack.us/img46/1319/1004168ed7.jpg

Z kolorowych chyba ten podoba mi się najbardziej... co do szkiców to też bardzo ciekawie Ci wyszły co trzeba przyznać. Ale coś to mnie najbardziej zainteresowało to buty. Bardzo fajnie kontrastują z tymi sukniami ;)

A praca Yuz też jest piękna. Jak już kilka osób powiedziało, włosy wyszły Ci niesamowicie, ale mi jeszcze podoba wię oko :) Nie wiem dlaczego, ale często na rysunkach zwracam uwagę na oczy.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #948 dnia: Września 22, 2006, 09:34:04 am »

od razu mówię, ze to jest jeszcze nie skończone. Chłopek wygląda, jakby włosy miał ze szkła. Ciuchy są zbyt proste, a łom... to już inna sprawa. Ale głównie tło. Nie mam pomysłu na tła, to rzecz, w której jestem najbardziej do dupy.
Ale prezentuję, bo lubię tego typu "proporcje"... No i ten fryz jednak. Stara wersja siedzi w "innych" w Galerii.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 09:34:46 am wysłana przez Goha »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Fan Art
« Odpowiedź #949 dnia: Września 22, 2006, 10:03:46 am »
Yuz - Bardzo ładny rysunek
Goha - Sympatyczna kolorystyka

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Fan Art
« Odpowiedź #950 dnia: Września 22, 2006, 08:42:24 pm »
Yuz-troche bezpłciowe jako całość [czyt. smutne i melancholijne] ,ale jak chdzi o wykonanie , to bardzo ładne. Najbardziej podobają mi się nogi, buty i ciuszki. Poza tym cieniowanie dobre.

W "samcu" najbardziej podobają mi się te ptaszyska-genialne.

Firebird-cudo. Szczególnie to pierwsze w sapii jest genialne. Na drugim miejscu Tidus,ale Rikku też jest śliczna. Chyba najlepiej malujesz na SZ O.O

elfik-większość sprawia wrażenie malowanych niedbale i jakby ci się tak na prawdę nie chciało. Najbardziej podobał mi się tamten kolorowy, który już ktoś wsześniej "wspominał" [kobieta z fajkę z profilu]. i ten

Cytuj
http://img201.imageshack.us/img201/4971/1011046yz3.jpg

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #951 dnia: Września 22, 2006, 09:23:23 pm »
Cytuj
od razu mówię, ze to jest jeszcze nie skończone. Chłopek wygląda, jakby włosy miał ze szkła. Ciuchy są zbyt proste, a łom... to już inna sprawa. Ale głównie tło. Nie mam pomysłu na tła, to rzecz, w której jestem najbardziej do dupy.
Ale prezentuję, bo lubię tego typu "proporcje"... No i ten fryz jednak. Stara wersja siedzi w "innych" w Galerii.
Więc staraj się poprawiać swoje słabe strony i je udoskonalać. Dążąc do perfekcji w czymkolwiek staraj się szukać błędów i wad i je poprawiaj.
Na prawdę nie masz pomysłu na tła czy tylko nie rysujesz ich ponieważ nie jesteś w tym dobra i boisz się , że ci nie wyjdzie ? Nie martw się tym tylko postaraj się a napewno ci wyjdzie. Jeśli nie masz pomysłu na tła to może zacznij od krajobrazów , początkowo mało skomplikowanych np. wzgórza na pustyni , czy morze.
Fajnie wyglądają też jakieś ruiny budynków z dziurami po kulach , bombach oraz jakieś  zabudowania przemysłowe , pełno rur itp. lub jakieś inne w takich industrialnych klimatach ale są dosć trudne do rysowania.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #952 dnia: Września 22, 2006, 10:23:27 pm »
Heh, miłe to, świeże spojrzenie, ale rysuję już od dłuższego czasu. (...) i cały czas wychodzi mi to samo. Śmierdzę w tłach od zawsze, nawet skała nie wygląda jak skala, więc...  

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #953 dnia: Września 22, 2006, 11:43:08 pm »
Strone już widziałem. ^^
A jeśli chodzi o postępy to spróbuj wyobrazić sobie coś w 3D a potem przelej to na papier. Albo przerysuj coś co widzisz zacznij od nieskomplikowanych kształtów np. piłka , szklanka , telewizor. A później coraz bardziej skomplikowane kształty. Przerysowanie czegoś co sobie wyobrażasz jest trochę trudniejsze z początku bo musisz sobie wyćwiczyć trochę wyobraźnie przestrzenną ale jak już zauważysz jakieś postępy to pójdzie z górki jeśli regularnie rysujesz.
Ja kiedyś trochę rysowałem i zaczynałem rysując kilka istniejących przedmiotów.
A jak się zabrałem za fanarty to kumple mówili, że jak na pierwsze rysunki to zajebiście mi wyszły. ^^
Najlepiej zawsze przed rysowaniem każdego dnia robić rozgrzewkę rysując coś istniejącego lub z wyobraźni. Wtedy masz rozgrzaną wyobraźnię i łatwiej przychodzi rysowanie.

PS. Trzymam kciuki za ciebie i mam nadzieję , że kiedyś osiągniesz naprawdę wysoki poziom i bedziesz w pełni zadowolona ze swoich rysunków. ^^
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 11:44:54 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #954 dnia: Września 23, 2006, 07:58:57 am »
http://www.deviantart.com/deviation/40224008/
Czyżby początek jakiejś współpracy ? ^^'
Piotrek w końcu zdecydował się na nowy projekt i rysuje tak, jakby chciał. Umówiliśmy się, że od czasu do czasu pokoloruję mu coś, bo podobają mu się moje kolorki (a mi jego "nowa" kreska), ale nie zdradzajcie tego jeszcze nigdzie, przynajmniej do jutra =p
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2006, 07:59:43 am wysłana przez Goha »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #955 dnia: Września 23, 2006, 03:09:19 pm »
Wiesz co Goha...stwierdzam,po przelukaniu strony,że bardziej podobaja mi się twoje prace w ołówku...te kolorowane na kompie nie robią już na mnie takiego wrażenia.Z resztą jakoś wydaje mi się,że prace które rysujesz ołówkiem...są jakoś bardziej dopieszczone,niż te kolorowe.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #956 dnia: Września 23, 2006, 05:27:05 pm »
Cytuj
Wiesz co Goha...stwierdzam,po przelukaniu strony,że bardziej podobaja mi się twoje prace w ołówku...te kolorowane na kompie nie robią już na mnie takiego wrażenia.Z resztą jakoś wydaje mi się,że prace które rysujesz ołówkiem...są jakoś bardziej dopieszczone,niż te kolorowe.
Jestem tego samego zdania. Rysunki w czarno białym wymiatają . Fajnie byłoby jakbyć więcej tuszem rysowała ;)
Podoba mi się  Himura Battousai stojący z kataną i wakizashi. Ołówkiem jest równie dobry co w kolorze.
Tylko nie wiem czy wakizashi nie powinien odrobinę niżej wisieć , no i jest długi jak na wakizashi ale to jest możliwe.
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #957 dnia: Września 23, 2006, 06:34:28 pm »
tusz jest do bani
tusz jest bezpłciowy
nienawidzę tuszu
a jak kupię lepszy papier, to może i ołówek wróci. za dużo syfu robię ręką i za dużo błędów na ołówek.

ja tu kuna próbuję nawiązać pewną wspólpracę i chcę się pochwalić a wy mi wygarniacie starocie, które wyglądają tak jak wyglądają i nie są tak tragiczne jakie są w oryginale, bo były korygowane w PS XD

gg

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #958 dnia: Września 23, 2006, 07:13:38 pm »
Korygowane czy nie i tak bardziej podobaja mi się czarnobiałe ;P.
A tu coś odemnie,moja ulubiona postać Lain (pewnie już gdzieś to widzieliście XD).
http://img238.imageshack.us/img238/3374/lainwn7.jpg
 

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #959 dnia: Września 23, 2006, 10:05:16 pm »
Cytuj
tusz jest do bani
tusz jest bezpłciowy
nienawidzę tuszu
a jak kupię lepszy papier, to może i ołówek wróci. za dużo syfu robię ręką i za dużo błędów na ołówek.
Skoro tuszu nie lubisz a ołówkiem robisz dużo błędów to , rzeczywiście jest za wcześnie jak na tusz -jeśli mozna tak powiedzieć, bo napisałaś o sobie , że chcesz rysować tylko dla przyjemności. Ja osobiście uważam , że niesamowitą rzeczą jest udoskonalanie swojej pracy, technik, i osiągnięcia wysokiego poziomu w czymkolwiek co robisz. Nie chodzi tu tylko o satysfakcję a tylko o pokonanie swoich granic , sprawdzeniu do czego jesteś zdolny i osiągniecia nieosiągalnego. Doskonale rozumiem to , że chcesz pozostać amatorem i rysować dla przyjemności ale to nie stoi na przeszkodzie w udoskonalaniu swoich technik i stylu. Co zresztą równierz pewnie rozumiesz ponieważ w swoich pracach robisz postępy. ^^
Jestem ciekaw który art przyniósł ci największą przyjemność i satysfakcję.

Ja sam mam zamiar zrobić coś ciekawego ale nie jest to ani rysunek ani opowiadanie i nic czego byście się spodziewali ale na razie więcej nie powiem. ^^

No i tak sobie myślę czy by też do rysowania wrócić bo zacząłem rysować przed wojskiem a jak już mnie wzięli to nie miałem czasu rysować w wojsku, a jak miałeś wolny czas to tylko szukało się okazji gdzie by tu komara przyciąć na chwilę. ^^
Tylko , że nie mam specjalnej weny do rysowania aktualnie.  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...