Autor Wątek: Fan Art  (Przeczytany 309431 razy)

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Fan Art
« Odpowiedź #920 dnia: Września 01, 2006, 01:32:30 pm »
Całkiem niezły, ładnie np ci wyszedł nos i usta, ale włosy są trochę niedopracowane i ogólnie mogłabyś tło gumką wyczyścić. No i - muszę to stwierdzić - na obrazku Rikku troszeczkę jak deska wygląda ^^'

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #921 dnia: Września 01, 2006, 02:43:50 pm »
obrazek nawet niezły, Fiery ale, zawsze twierdziłem, że wzorowanie się na orginalnych artach nie jest specjalnie fajne. No ale fakt faktem, że brazek wszedł ci nieźle. Znaczy się twarz, bo nad włsami możnaby było trochę popracować ;]  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #922 dnia: Września 01, 2006, 07:04:38 pm »
FieryBird nie chciala bys aby twoje prace umieszone zostały na stronie głównej serwisu? (nie na forum tylko na stronie glownej) Sa swietne.

Yuz postaci z "niedokonczonej" mangi jak zwykle super, strasznie mi sie podoba ich styl i pozycje.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #923 dnia: Września 01, 2006, 07:13:21 pm »
Cytuj
FieryBird nie chciala bys aby twoje prace umieszone zostały na stronie głównej serwisu?

Już jej to zaproponowałem i się zgodziła hehe...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Fan Art
« Odpowiedź #924 dnia: Września 02, 2006, 09:38:46 am »
Yuz - Jak zawsze bardzo miło popatrzyć.
Fiery - Również mi się podoba. Bardzo ładnie wykonana twarz.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #925 dnia: Września 02, 2006, 07:22:25 pm »
Fiery..chyba bardziej podobał mi się Tidus.ładnie wyszła ci jej twarz i gogle...za to nie podobaja mi się włosy i bluzka wygląda jakoś dziwnie.

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Fan Art
« Odpowiedź #926 dnia: Września 02, 2006, 08:56:44 pm »
Rysując Rikku skupiłam się głównie na twarzy. Nie miałam zbytni czasu że by dopracować włosy i ubranie, bo muszę szykować się do szkoły, a pozatym mam do wykonania jeszcze jeden świetny rysunek. Może skończe za miesiąc...
J-rock is the best!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #927 dnia: Września 05, 2006, 03:07:10 pm »
Tego pana nie musze przedstawiać.
http://img322.imageshack.us/img322/3158/sakura3nq2.jpg
(szkoda,że skaner zepsół efekt,nawet poprawki w photoshopie nie pomogły T.T)

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Fan Art
« Odpowiedź #928 dnia: Września 05, 2006, 04:22:33 pm »
Yuz, bardzo fajny pomysł i ładnie narysowane ptaki, tylko... znów mi coś z głową nie pasuje. Po pierwsze uważam że jego lewe ucho (od naszej strony patrząc) powinno być choć trochę widoczne, a on jakby go wcale nie miał. No i nos - jest zdecydowanie za długi :-/

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #929 dnia: Września 05, 2006, 05:18:51 pm »
hmm.... niezły rysunek, chociaż Anouk ma rację i twarz tego pana nie wygląda za ciekawie (zwłaszcza wspomniany jż wcześniej nos) Poza tym reszta jest fajna chociaż mogłabyś dopracować te ptaki, bo nie są specjalnie wycieniowane, a wycieniowanymi być powinny ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Fan Art
« Odpowiedź #930 dnia: Września 06, 2006, 12:58:40 pm »
Yuz - Bardzo ładny rysunek. Podoba mi się patrząc całościowo. Te ptaki też dodają nieco uroku zwłaszcza ten z rozpostartymi skrzydłami.  

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Fan Art
« Odpowiedź #931 dnia: Września 06, 2006, 01:02:33 pm »
Niezły rysunek Yuzuriha. Fajnie wygląda tylko tak jakby coś mi się nie podoba w twarzy tego gościa, tylko niewiem co.
J-rock is the best!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #932 dnia: Września 06, 2006, 03:58:24 pm »
Cytuj
Cytuj
FieryBird nie chciala bys aby twoje prace umieszone zostały na stronie głównej serwisu?

Już jej to zaproponowałem i się zgodziła hehe...
No to zamiast sie glupio smiac to lepiej poprostu dodaj jej prace do galerii ;] Watpie aby to bylo duzo roboty...

Yuz - fajny ziomek z krukami ;] Clampowo elfi styl i od razu wiadomo ze mi sie podoba ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Doti

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
    • http://www.o-problemach.blog.onet.pl
Fan Art
« Odpowiedź #933 dnia: Września 09, 2006, 10:06:14 am »
Fajny rysunek Yuzuriha. Bardzo mi się podoba.

Ty FieryBird masz bardzo ładne rysunki, widać że są dopracowane i długo nad nimi pracowałaś.
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2006, 10:07:09 am wysłana przez Doti »


Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #935 dnia: Września 17, 2006, 08:17:26 pm »
Sporo tego, bardzo oryginalne i ciekawe :)  

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Fan Art
« Odpowiedź #936 dnia: Września 17, 2006, 09:44:02 pm »
No, dawno nikt nic nie dawał ^__^ (mówię tak jakbym sama nie rysowała ale co tam). No elfik nareszcie coś dała. Kurczę te twoje prace cienkopisem są extra, szczególnie spdobały mi się twarze jakie rysowałaś postaciom i buty, tak buty to ci świetnie wyszły, zwracają na siebie uwagę.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #937 dnia: Września 17, 2006, 10:09:18 pm »
hmm...... nie mam siły raczej rozpisywać się więc będzie krótko:
Co do kolorowych, to pierwsze dwa to lipa i nie trzeba chyba chodzić do plastyka, zeby takie coś stworzyć..... Trzeci kolorowy jest całkiem fajny i napewno lepszy niż poprzednie. Zdecydowanie lepszy.
A co do szkiców cienkopisem, to pierwszy uważałbym nawet za udany, gdyby nie to, ze kreska jest trochę niestaranna, a ta pani ewidentnie ma twarz konia ;] Drugi rysunek jest lepszy, chociaż pani wygląda trochę niesmerfnie, a koleś ma brzuch za bardzo wygięty do przodu (to jakieś skomplikowane skrzywienie kręgosłupa? ;]) Trzeci jest również w miarę przyzwoity, ale ta pani (pan?) ma trochę zbyt wychudzone ręce. No i nie wspomnę już o tym, że cieniowanie cienkopisem nie należy do rzeczy, które najładniej ci wychodzą ;] Czwarty rysunek to kolejny przykład trochę dziwnej sztuki, prezentującej trochę dziwne proporcje (lub po prostu agonię narysowanej postaci ;]) Piąty art jest raczej niedopracowany i trochę dziwny. I wierz mi, że budowa karku normalneg człowieka, nie pozwala na takie wygięcie szyi i głowy ;] Następny rysunek raczej mnie zaciekawił. Nawet nie chodzi o to że mam mały problem z określeniem płci postaci na tym rysunku, ale faktycznie przyznać muszę że buty wyszły ci nadzwyczaj dobrze ;]

Co dalej hmh...... "zeszytowe" arty też raczej ujdą, chociaż podejrzewam, ze gdybyś się postarała, to naprawdę mogłabyś stworzyć coś wysokiej klasy ;]

heh..... miałem się nie rozpisywać...... no cóż, nie wyszło....
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Fan Art
« Odpowiedź #938 dnia: Września 17, 2006, 10:26:57 pm »
Cytuj
Drugi rysunek jest lepszy, chociaż pani wygląda trochę niesmerfnie, a koleś ma brzuch za bardzo wygięty do przodu (to jakieś skomplikowane skrzywienie kręgosłupa? ;]) Trzeci jest również w miarę przyzwoity, ale ta pani (pan?) ma trochę zbyt wychudzone ręce. No i nie wspomnę już o tym, że cieniowanie cienkopisem nie należy do rzeczy, które najładniej ci wychodzą ;] Czwarty rysunek to kolejny przykład trochę dziwnej sztuki, prezentującej trochę dziwne proporcje (lub po prostu agonię narysowanej postaci ;]) Piąty art jest raczej niedopracowany i trochę dziwny. I wierz mi, że budowa karku normalneg człowieka, nie pozwala na takie wygięcie szyi i głowy ;]
Mnie się zdaje, że to było zamierzone (?) Jakby nie było to czyni te obrazki takimi nietypowymi.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #939 dnia: Września 17, 2006, 10:53:56 pm »
Cytuj
Jakby nie było to czyni te obrazki takimi nietypowymi.
Obrazki nie są typowe lub nietypowe. Żyjemy w świecie w którym obrazki są po prostu ładne, albo brzydkie ;]

 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!