Autor Wątek: Fan Art  (Przeczytany 309423 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1080 dnia: Grudnia 24, 2006, 02:41:50 pm »
Cytuj
jakbys nie znalazł roboty to bez problemow mogłbys zarabiac rysując hentaje ;]
jasne.... i jeszcze pewnie bym je miał na allegro wystawiać, tak? ;]
raczej do jakiegos wydawnictwa ;] tam bys pewno zarobił bez problemu ;]

btw rysunku yuz mog fajny ale jemu tak nie zimno w samym futerku i szaliku ;]?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1081 dnia: Grudnia 24, 2006, 06:48:49 pm »
W_W - B-B-B-Busty Babe  :P
Yuzu - fajny moogle. Bałwanek też.
I'm in Space!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1082 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:18:11 am »
Goha-coś z prawą ręką mi nie gra. Wydaje się długaśna. Ale fajny strój

W_W ....wow. Genialne cienie...i genialne cycki [szkoda,że nie ma emoty z wywalonym, zaślinionym jęzorem ]

Yuz-bardzo fajny. Bardzo śnieżnie ci wyszedł bałwan :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1083 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:29:11 am »
hmmm rysunek raczej zwyczajny, Yuzu..... Niczym szczególnm się nie wyróżnia, ale z dugiej strony zły też nie jest. Ot przeciętniak i gdybyś się postarała, napewno wyczarowałabyś coś milion razy lepszego ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1084 dnia: Grudnia 25, 2006, 02:08:42 am »
Eh W_W nieźle ci wyszło, boski rysunek, i te wielkie okrągłości. Jestem pod wrażeniem. O_O
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1085 dnia: Grudnia 25, 2006, 10:35:50 am »
Ja się Wu tylko do dwóch rzeczy przyczepię - pani cierpi na brak żeber. Też nie jestem jeszcze mistrzem światłocienia, ale te przejścia pod linią biustu sugerują spadek, jakby ktoś jej przywalił młotem dokładnie w dolną część klatki piersiowej (może to przez ten kawałeczek cienia z jej lewej strony korpusu). No i sutki. Aureole są ok, ale sutki siakieś takie "dziubdziusie".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 10:40:23 am wysłana przez Goha »

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1086 dnia: Grudnia 25, 2006, 07:34:31 pm »
Dawno nic nie pokazywałam, więc żeby niebyło ze się lenie w tym plastyku  ;) Nieskończone, obecnie jest na dalszym stopniu zaawansowania (tak wygladało na początku listopada) Teraz ma juz dopracowane cienie na kimonie, poprawiona twarz, zrobiona fryzurę i ruszone dalej tło... Format 1,80x0,90m Tylko flesz mi sie od oleju odbił co nieco psuje jakość obrazu...
To do mojego aneksu na dyplom^^ Gdy skończe robić dyplom z grafiki warsztatowej to tez go tu pokaże^^ Póki co tylko tyle.

http://img457.imageshack.us/img457/8455/14listopada2006013xa9.jpg

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1087 dnia: Grudnia 26, 2006, 12:12:52 am »
To ja się idę schowam gdzieś za szafą...
Cukiereczka?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1088 dnia: Grudnia 26, 2006, 01:44:51 am »
Elfik, ogólnie to wyrazy szacunku że chciało ci się robić coś w tak wielkim formacie o_O .... Oczywiście praca fajna, chociaż twarz tej pani jest taka trochę..... męska. Ale za to wzorki na kimonie (zwłaszcza te ptaki) wymiatają niesamowicie.
Goha, nigdy specjalnie nie przepadałem za takimi pseudo kawai rysuneczkami, chociaż fakt faktem wyszło ci to całkiem nieźle. Nie ci specjalnie nic do zarzcenia, ale z drugiej strony chwalić też nie ma specjalnie co, bo chyba sama widzisz że obrazek specjalnie skomplikowany ani artystyczny nie jest ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1089 dnia: Grudnia 26, 2006, 09:54:03 am »
W_W - Wykonanie robi wrażenie, chociażosobiście nie jestem wielką fanką tego typu malarstwa, na styl hentai.
Yuz - Bardzo słodziutki i milutki. Słowem miło popatrzyć.
Elfik - Całkiem ciekawie się prezentuje
Goha - Całościowo wygląda nieźle. Chociaż widziałam znacznie ładniejsze jak na mój gust prace u ciebie. Może przez ten wyraz twarzy.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1090 dnia: Grudnia 26, 2006, 10:22:47 am »
Elfik-jak na format-est super. Twarz rzeczywiście troche za mało kobieca itp,ale cała reszta bardzo fajna.

Goha-nie podoba mi się zupełnie. Stać cię na dużo więcej. To wgląda na zwykły fanart,a ty już robiłaś uberfanarty ;)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1091 dnia: Grudnia 26, 2006, 11:16:16 am »
Cytat: Hisoka
To wgląda na zwykły fanart
Arrr... Sama sobie fanartów nie rysuję po co ja piszę komentarze pod grafiką... XD
A mi się pracka podoba, bo zajebiście wygląda to logo na koszulce i tylko o to chodziło bo nie przesadziłam z kolorami, cell shading mi nie wyszedł, więc zostałam przy tym, ale jak napisałam, to tylko cukiereczek ^_^
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2006, 11:20:52 am wysłana przez Goha »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1092 dnia: Grudnia 27, 2006, 03:40:56 pm »
Goha - "cukiereczek" fajny^^
A elfik - no robi wrażenie,twarz też mi nie przypadła do gustu tak jak niektórym za to kimono to cudo a wzorki na nim sa po prostu piękne.

Offline Rosa Leonheart

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
  • Immortal Phoenix
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1093 dnia: Stycznia 02, 2007, 09:12:34 pm »
Trochę smutny frysunek,. Sorry za słabą grafę, ale to tylko zdjęcie. Skanera nie mam, a rodzice naciągnąc się nie dadzą

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1094 dnia: Stycznia 02, 2007, 11:00:56 pm »
No całkiem.

Tylko:
Nie widzę u niej drugiej ręki [odcięta?]
Miecz który jej nie przebił - on jest wbity w ziemię czy przy jej boku?

Skrzydło tej pani przypomina mi to, co ten pan po lewej ma na głowie ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1095 dnia: Stycznia 03, 2007, 01:12:58 am »
No niezły. Ale ja czekam aż ktoś kiedyś wrzuci tu pracę rysowaną w 100 % czarnym tuszem.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1096 dnia: Stycznia 03, 2007, 07:53:03 am »
No niezły. Ale ja czekam aż ktoś kiedyś wrzuci tu pracę rysowaną w 100 % czarnym tuszem.
ta zeby wbic ja do photochłopa i zrobic se sygne ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1097 dnia: Stycznia 03, 2007, 12:50:37 pm »
No niezły. Ale ja czekam aż ktoś kiedyś wrzuci tu pracę rysowaną w 100 % czarnym tuszem.
ta zeby wbic ja do photochłopa i zrobic se sygne ;]
Nie nawet o tym nie pomyślałem, zresztą ty byś tylko cosplaya z głównej wrzucił. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1098 dnia: Stycznia 03, 2007, 01:30:04 pm »
Rysunek całkiem całkiem.Podoba mi się pomysł Rosa,ale myślę,że jest trochę zbyt kolorowy jeśli chodzi o taki temat.Co moge jeszcze powiedzieć...podoba mi się skrzydło i oba miecze.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1099 dnia: Stycznia 03, 2007, 02:01:02 pm »
jak dla mnie troche "sztywny" i statyczny. Niezły pomysł ze wstążkami i całkiem fajne wykonanie. Przy okazji włosy też mogły by powiewać skoro wstążki tak latają ;)