Autor Wątek: Fan Art  (Przeczytany 309425 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Fan Art
« Odpowiedź #1040 dnia: Grudnia 06, 2006, 11:54:38 pm »
http://www.mfoto.pl/uploads/1122/christmas-kid_d3227.jpg
Nowy, świąteczny fanart od Anouk, przekazuje to w jej imieniu.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1041 dnia: Grudnia 07, 2006, 12:05:46 am »
Cóż mogę powiedzieć, styl Anouk zawsze mi się podobał, więc rysunek jest dla mnie oczywiście świetny. Jedyne do czego  można tu mieć chyba drobne zastrzeżenia to ogólna sylwetka Kid. Ten art to pewnie z okazji mikołajek co?;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2006, 12:09:01 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1042 dnia: Grudnia 07, 2006, 12:09:32 am »
skąd to masz Musiolik, to ja to miałem dostać.... eh.. wyrolowany.. znowu...

Art na strone trafi na święta, Anouk się poprostu szybciej uwinęła heh... ładna praca.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Fan Art
« Odpowiedź #1043 dnia: Grudnia 07, 2006, 12:31:13 am »
Cytuj
skąd to masz Musiolik, to ja to miałem dostać.... eh.. wyrolowany.. znowu...

Art na strone trafi na święta, Anouk się poprostu szybciej uwinęła heh... ładna praca.
Mówiłem, że ją poderwie? :P

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Fan Art
« Odpowiedź #1044 dnia: Grudnia 07, 2006, 08:36:52 pm »
no no xD
Niee no jak zwykle wstawią mój obrazek x)
Jeden z najgorszych ale coooo tam. xD Ale tak mikołajkowy. I poniekąd właśnie dlatego jest jaki jest - czasu brak~!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1045 dnia: Grudnia 07, 2006, 11:20:43 pm »
Cytuj
no no XD
Niee no jak zwykle wstawią mój obrazek x)
Jeden z najgorszych ale coooo tam. XD Ale tak mikołajkowy. I poniekąd właśnie dlatego jest jaki jest - czasu brak~!
Nie wiem czy starasz sie byc skromna czy to poprostu moze jakas taka aluzja czy cos...
Ale to jest zdecydwanie twoj najlepszy art jaki kiedykolwiek na tej stronie zaprezentowalas. Zarowno jesli chodzi o szczegoly jak i kolorystyke ktora jest swietna.
Zdecydowanie twoja najlepsza praca! Jest swietna ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1046 dnia: Grudnia 08, 2006, 12:08:05 am »
No wyszło naprawdę ekstra. Niezbyt trójwymiarowy ale widać jakieś tam cienie itd. więc jest spoko.
A gdzie Kid ma nóż ? No i swój amulet też gdzieś zgubiła. Tylko nie mów, że musiała sprzedać bo nie było ją stać na prezenty dla dzieciaków. ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1047 dnia: Grudnia 08, 2006, 12:40:22 am »
Cytuj
No wyszło naprawdę ekstra. Niezbyt trójwymiarowy ale widać jakieś tam cienie itd. więc jest spoko.
A gdzie Kid ma nóż ? No i swój amulet też gdzieś zgubiła. Tylko nie mów, że musiała sprzedać bo nie było ją stać na prezenty dla dzieciaków. ;)
Nie wiem czy zauważyłeś ale Kid ma na sobie szaliczek który zapewne przysłania owy amulet;] A nóż pewnie nie został uwzględniony by nie psuć sielskiej atmosfery;] Mi za to brakuje trochę makijażu w postaci "kłów" na twarzy i rękach i bandaży w dolnych partiach nóg Kid, ale nie zmienia to faktu że rysunek jest przeuroczy;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2006, 08:14:12 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1048 dnia: Grudnia 08, 2006, 03:07:39 pm »
no no, zdecydowanie fajny art wyszeł spod ręki Anouk. Całkiem dopracowany i widać że w twoim stylu. Pewnie dałoby się znaleźć jakieś niedociągnięcia, ale po co? Art tak czy inaczej idealnie pasuje do świątecznej atmosfery
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Fan Art
« Odpowiedź #1049 dnia: Grudnia 09, 2006, 11:45:53 am »
Cytuj
A gdzie Kid ma nóż ?
No wiesz co... ^^" z nożem -- w święta -- ?
Cytuj
No i swój amulet też gdzieś zgubiła
A właśnie przykryty. No a nie wiem czy zauważyliście ale szalik ma kolor amuletu : ]
Cytuj
Nie wiem czy starasz sie byc skromna czy to poprostu moze jakas taka aluzja czy cos...
A wiesz bo to zwykle jest tak, że jak mi się mój obrazek nie podoba to zwykle piszą o nim, że jest fajny xD i na odwrót.
no ale jak się podoba to mi ulżyło.
Lepiej być skromną, żeby ludzie wiedzieli, że ja mam świadomość, że ten rysunek zawiera liczne niedociągnięcia.
Swoją drogą zazwyczaj mi czegoś brakuje w moich rysunkach i nie podobają mi się. Bo jak popatrzeć na tych profesjonalistów... ale to wynika z tego że za dużo wymagam chyba..
Cytuj
Mi za to brakuje trochę makijażu w postaci "kłów" na twarzy i rękach
A śnieg pada to się zmazało.. xD
Cytuj
bandaży w dolnych partiach nóg Kid
No w sumie.. chociaż mogłam jej też dorysować jakieś śmieszne skarpety (w renifery)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1050 dnia: Grudnia 09, 2006, 05:55:44 pm »
Jak zwykle świetny art. BTW chcialabym tak rysowac jak ty. No ale co ja poczne, nie mam talentu.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1051 dnia: Grudnia 10, 2006, 01:07:14 am »
Cytuj
Jak zwykle świetny art. BTW chcialabym tak rysowac jak ty. No ale co ja poczne, nie mam talentu.
Jak chcesz to rysuj po prostu, nie nauczysz się odrazu rysować jak teraz to robią inni ale jak masz czas, chęci to wystarczy codziennie coś narysować i powinnaś szybko się połapać.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1052 dnia: Grudnia 12, 2006, 12:10:25 am »
A ja tam nie umiem rysować "z okazji czegośtam" :(
Deviant się buntuje więc zarzucam tutaj...
1. Debilne wzorki.
2. Oręż też, jak zawsze :F
3. Rysunek z gatunku tych "miałam zajebisty pomysł, ale jak go już przelałam na papier/kompa, to się zwalił".
4. Ale daje radę XD


http://www.deviantart.com/deviation/44552788/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2006, 09:18:32 am wysłana przez Goha »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1053 dnia: Grudnia 12, 2006, 08:31:30 am »
Jak dla mnie rysunek jest świetny i klimatyczny, nie wiem co mogło się tu "zwalić";] Przez chwile zastanawiałem się czy to on czy ona, ale po dokładniejszym przyjrzeniu się już wiem. :F  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2006, 08:34:56 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Fan Art
« Odpowiedź #1054 dnia: Grudnia 12, 2006, 08:58:44 am »
Mnie również się podoba. Naprawdę miło popatrzyć.  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1055 dnia: Grudnia 13, 2006, 01:55:26 am »
Ja w sumie nie lubie tych komputerowych obrazkow, no ale ten jest calkiem fajny. Fajna postac bardzo.

Cytuj
Jak dla mnie rysunek jest świetny i klimatyczny, nie wiem co mogło się tu "zwalić";] Przez chwile zastanawiałem się czy to on czy ona, ale po dokładniejszym przyjrzeniu się już wiem. szczerb 2.gif
No ja gdybym nie zauwazyl jej cyckow to bym myslal ze to facet... z przyzwyczajenia do designu japonskiego zbyt czesto mi sie wydaje ze ladne osoby to najczesciej faceci ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #1056 dnia: Grudnia 14, 2006, 11:01:26 am »
Ja mam cie ochotę za przeproszeniem jebnąć Goha ;/ .Mnie bardzo się podoba obrazek,wzorki są suber i zbroja też mi się bardzo podoba,nie wspomnę o tle...poprostu mi dech zaparło.A ty tu takie rzeczy piszeż...nie patrzysz czasem na siebie zbyt krytycznie?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1057 dnia: Grudnia 14, 2006, 11:45:04 am »
Cytuj
A ty tu takie rzeczy piszeż...nie patrzysz czasem na siebie zbyt krytycznie?
Dobrze patrzy, przynajmniej wie co robi źle. ;] Mi się podoba bardzo ten rysunek, pomimo, że ma pare wad. Najbardziej nie podobają mi się te refleksy przez które wszystko wygląda jak z plastyku albo latexu, na kolczudze to jakoś najbardziej dziwnie wygląda. A i jeszcze przez to włosy wygladają jak przetłuszczone na maxa. ;] A ja nie miałem raczej watpliwości z płcią bo wygląda na to że ma coś podobnego do spódnicy.
Tło dobre chociaż widać, że nie rysowałas go.
A i rzeczywiście Słońce jest z jednej strony a na plecach do tego jakieś refleksy porobiłaś. ;]
Moim zdaniem za dużo photoshopujesz, próbowałaś pewnie kiedyś starać się rysować wszystko na papierze ale niebardzo pewnie to wychodziło i właśnie dla ułatwienia wspomagasz się photoshopem, yep ? ;]

Ale ogólnie rzecz biorąc to bardzo dobry rysunek. ;]

Edit:
Aha i miecz też niezbyt udany ale daje rade. ;]
Najważniejsze moim zdaniem aby zawsze wiedzieć gdzie się zrobiło błędy i starać się to poprawiać aby udoskonalać swoje prace i swój styl rysowania.
Może nie znam się na rysowaniu ale nie jestem ślepy i widać co jest bee a co cacy. Więc pisze nadczym mogłabyś popracować, chociaż i tak pewnie wiesz dobrze co robisz nie tak w swoich pracach. ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2006, 11:50:47 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1058 dnia: Grudnia 14, 2006, 02:47:53 pm »
hmm.... Co mogę powiedzieć? Rysunek oczywiście wykonany starannie i ogólnie fajnie, ale tak jak powiedział G-1 przede mną. Za dużo fotoszopujesz ;] Pozycja tej pani też specjalnie innowacyjna nie jest, ale za to podoba mi się dizajn zbroi. I od miecza się proszę odfatygować, bo jest zajebisty imo ;]
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #1059 dnia: Grudnia 14, 2006, 03:32:00 pm »
Co do pozy, ugh, pewnie nie wiecie, ale podstawowy szkic miał ponad 4 lata i nie chciało mi się go zmieniać >.<
Nie wiem, czy już gdzieś to pisałam, ale nie zrezygnuję z fotoszopa. Nie mam radykalnych poglądów typu "braki w talencie nadrabiam kompem", to też jest w końcu narzędzie i w jego używaniu też trzeba się wykazać.

Samokrytyka jest sygnałem dla oceniających, oni też muszą sobie uświadomić, że widzę, że nie jestem najlepsza, i nie oczekuję wychwalania pod niebiosa ani też nie chcę zbytniego czepialstwa - bo to męczące. PR0siaki powinny o tym dobrze wiedzieć, od jakiegoś czasu przestali mnie atakować, z czego się zajebiście cieszę.

Światła - a tu wiecie, się nie zgodzę. Owszem, nie umiem nadawać powierzchniom faktur, przynajmniej jeszcze nie. Ale popatrzcie na to z drugiej mańki... To jest fantasy. To tylko takie małe spostrzeżenie.
Tło napisalam skąd wzięte. jakby co.
Światłocień - przy takich powierzchniach, przy dziennym świetle jego źródeł jest od groma, od słońca po jasne przedmioty i inne rzeczy odbijające białe światło. Ale z tyłu jest zielonkawe. Przyjmijmy, że czerwone elementy stroju mają powierzchnię jak atłas (eh, w sumie jest to rysek do pewnej historii i obrazek jest formą zilustrowania zbrojki... Stąd tyle "usprawiedliwień"). Atłas się lubi "mienić".
I errrrrr... To już ta godzina, muszę spadać. Po dniu sprzątania jestem, zmęczona i bablam bez sensu ;]