Autor Wątek: Vagrant Story HELP!  (Przeczytany 12744 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Vagrant Story HELP!
« dnia: Marca 29, 2004, 06:22:50 pm »
no bo widzicie gram pierwszy raz w VAgrant'a i niewiem co dalej pokonałem już Elementel'a Ognia i niewiem gdzie dalej iść  po drodze znalazłem dzwi zamknięte za omocą Silver Key i drugie na Fern Symbol
prosdze o pomoc :(
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2006, 08:10:35 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 29, 2004, 07:55:00 pm »
Cytuj
no bo widzicie gram pierwszy raz w VAgrant'a i niewiem co dalej pokonałem już Elementel'a Ognia i niewiem gdzie dalej iść  po drodze znalazłem dzwi zamknięte za omocą Silver Key i drugie na Fern Symbol
prosdze o pomoc :(
Glenn...spokojnie...uspokuj sie...napisz troszke dokladniej w jakiej lokacji sie znajdujesz bo to co napisales niewiele mi mowi...w grze jest duzo Elementali Ognia ;)

gratuluje zaczecia grania w te swietna gre...nie zagladaj do solucji, popsujesz sobie zabawe...juz lepiej zapytaj na forum...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 30, 2004, 06:09:52 pm »
pierwszy najpierwściejszy ale to już nie aktualne  :P a ten topic może się przydać innym osobom
mam pytko gdzie przed Greath Catedral znaleść fajny Greath sword to pytko kieruje w szczególności do masters of VS ARD and Ashley

[size=8]Edytuj posty![/size]
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2004, 10:47:25 am wysłana przez Solidus »

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 20, 2004, 02:26:06 pm »
Widzę, że muszę w końcu napisać solucje do Vagrant Story, ale tego tekstu możecie się spodziewać dopiero za miesiąc. Skoro wiesz jak przejść Fire Elemental'a to super. Fern Sigil jest w Abadoned Mines B1, a Silver Key do nikąd na tym poziomie nie prowadzi.

Co do drugiego postu to nie mam pojęcia o jaki Great Sword Ci chodzi, ani do czego jest Ci potrzebny. Jeśli chcesz tą bronią walczyć pozbieraj od róznych ryczerzy broni, troche złomu wyciągnij ze skrzyń i wykombinuj coś w warsztacie. Jeśli chcesz zdobyć Excalibura, taki miecz co go nosi, Guildenstern to nie tędy droga. Dopiero za drugim podejściem możemy ją wygrać.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 20, 2004, 03:04:24 pm »
nom, fakt Ash...solucja bylaby mile widziana dla innych...mam nadzieje ze znajdziesz wkoncu dosc czasu zeby jak skonczyc...powodzenia zycze ;)

jesli chodzi ci o Excalibura Glenn, to za drugim przejsciem mozesz dostac sie do Iron Maiden B2...w pomieszczeniu gdzie przechodzisz do IM B3 znajduja sie 2 ogry...jesli jednak wejdziesz do tego pomieszczenia majac ok.100 HP to zamiast ogrow bedzie tam Crusaider, majacy w lapie wlasnie ten miesz...teraz duzo cierpliwosci w zabijaniu go, a dostaniesz wkoncu jego bron (ja uzbieralem ok.10 :D)...jesli ci nie da, przejdz do IM B3 i wroc do IM B2...i tak caly czas...powodzenia  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 21, 2004, 06:26:09 pm »
nie panowie nie o takie suuper bronie mi chodzi coś fajnego ale nie tak dobrego jak broń z Ogre Lorda tylko damascus

Offline hoyas

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 23, 2004, 09:28:39 am »
Ja mam problem z Vagrantem. Zapodajcie mi link, proszę, gdzie znajdę solucję tej gry. Nigdzie jej nie mogę znalezć, a mam problem: dochodzę do Great Cathedral,do drygiego pomieszczenia. Rozwalam tam Last Crusadera. W drzwiach po prawo jest pokój, gdzie trzeba zabawić się w puzzle, by dostać się do drzwi zamkniętych Silver Key, a po lewo jest pokój, gdie trzeba zabawić się w puzzle, by dostać się do dużych podwójnych drzwi na wyższej półce...i tu problem: nie wiem, jak ułożyć te puzzle (próbowałem tysiące kombinacji...
I am FATE...come soon...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 23, 2004, 11:08:47 am »
Cytuj
nie panowie nie o takie suuper bronie mi chodzi coś fajnego ale nie tak dobrego jak broń z Ogre Lorda tylko damascus

napisz dokladnie jak nazywa sie bron (sprawdz w menu)...wtedy ci cos wiecej powiem

hoyas, przeciez to jest proste...moge sie mylic, bo nie pamietam za dobrze planszy:
- najpierw przesun kamienny blok (ten z cyfra): prawo, dol, lewo...powinien ustawic sie na wprost skrzyni, którą przesun do bloku ktory przestawiales
- teraz drugi kamienny blok...ustaw go na wprost przesuwanego bloku
i przesun w prawo tak, zeby zostalo wolne miejsce wzgledem skrzyn ktore stoja na dole...teraz przesun "jezdzaca" skrzynie w prawo (powinna zatrzymac sie przy 2 bloku), a nastepnie pchnij ja na dol (powinna dołaczyc do skrzyn stojacych na dole)

w ten sposob powinienes dostac sie na drugich puzzli

- ja tutaj robie tak...przesuwam kamienny blok z cyfra do 2 (lub 3) kamieni na gorze i z tego bloku skacze na po skosie w kierunku polki...zawsze sie zlapie ;)

i po klopocie...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2004, 11:09:21 am wysłana przez ARD »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 23, 2004, 08:29:09 pm »
np Shianova D lub Claymoore D

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 24, 2004, 04:41:38 am »
Cytuj
np Shianova D lub Claymoore D

wg Ciebie to sa dobre bronie?...twój wybór...aby posiadać te bronie wykonane z Damascusa wystarczy ze połaczysz ich odpowiedniki wykonane z Hangane z Excaliburem (D)...jeden z tych mieczy posiada rownież (o ile dobrze pamietam) Ogre w jednym z pomieszczeń w The Keep

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 24, 2004, 04:07:45 pm »
a co według ciebie jest dobrą bronią??
 

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 24, 2004, 06:50:32 pm »
ja najbardziej lubie miecz o nazwie Rhomphia (do znalezienia u Crusadera, wystarczy isc w lewo od Crusadera, od ktorego dostajemy Excalibura)...zasieg jak w G. Swordach, szybki, nie nabija duzo Risku...nie jest tak mocna (str. ok.34-35, nie pamietam) jak np.Excalibur (str. ok. 43) czy Hand of Light (str. ok. 44)...ale jesli wzmocnisz jak 3 Atrurosami, to nikt Ci nie podskoczy...mozesz postarac sie wygrac wersje (D) Rhompy, lecz jesli zdobedziesz (S) to tez nic strasznego...polacz ja z Excaliburem i tez bedziesz mial (D)...dodaj jeszcze rekojesc Spiral Hill i masz IMHO najlepszy miecz w grze (dlatego ze dodatkowo mozesz nosic tarcze :D )...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2004, 06:13:17 am wysłana przez ARD »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 24, 2004, 09:15:10 pm »
ja najczęściej używałem rapierów bądz jakiś sztyletów

nie ma za co...tylko nie pisz mi wiecej takich postów...zedytuj go lepiej, bo ja humor dobry dzisiaj mam, ale jakis inny Modek moze juz go nie miec i dostaniesz ostrzezenie...
made by ARD
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2004, 11:21:53 am wysłana przez Glenn »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 25, 2004, 06:18:06 am »
nie wiem na co zwracasz uwage jesli chodzi o bronie...na wyglad czy na moc?...ja na wyglad nigdy nie patrzylem, zawsze staralem sie uzywac jak najlepszej broni...jesli podoba ci sie jakas bron u przeciwnika, zaobacz w menu jak się nazywa...w wiekszosci przypadkow zawsze mozesz ja zdobyc :D

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 25, 2004, 11:17:23 am »
nie zwykle patrzyłem na stronga oraz na co najwięcej zadaje dmg także na zasięg patrzyłem

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 20, 2004, 02:03:37 pm »
dobra jestem n00em straaaaaaaaaaaaasznym w VS mam z nia kontakt pierwszy raz....kjestem na poczatq....giera jestsupcio tylko jak wstawiac gemy do broni ?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 20, 2004, 03:14:05 pm »
zeby wstawic gem do rekojesci musi ona przede wszsytkim posiadac mozliwosc wstawienia tam gemu...musisz sprawdzic to w opcjach...na poczatku gry mozesz spotykac takie rekojesci, wiec sie nie przejmuj ;) ...gemy zmieniasz w menu/Items/Setup/Attach Gems...
przy pierwszsym przejsciu gry polecam robic 3 bronie...1 bron bedzie do ataku na potwory Human/Phantom, 2 Dragon/Beast i 3 Evil/Undead...jesli w rekojosciach umiescisz odpowiednie gemy zgodnie z tym podzialem to nie bedzie problemow z przejsciem gry...milego grania i w razie pytan wal jak w dym :D

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 20, 2004, 06:26:37 pm »
no skoro tak to sam tego chciales :P Jestem w pokoiku gdzie mam bodaj minute....albo godzine juz niepamietam :P ale mniejsza z tym :P na zabicie jakiegos ducha. ale on nie dosc ze obniza mi strenghta tak ze atakami na body (w head nietrafiam) zabieram mu kolo 5 to jeszce napierdziela mnie atakiem ktory zabieram mi okolo 55HP. do tego to gowno sie teleportuje co chwile ;(

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 20, 2004, 06:56:43 pm »
Minute... i można go łatwo pokonać wystarczy używać jakiś ognistych artów chyba... ogolnie był prosty tylko trzeba mieć refleks i biegać po całym pokoju


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Vagrant Story HELP!
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 20, 2004, 10:34:10 pm »
a skad wziac ogniste arty???? narazie mam dostep (chyba) tylko do tego pierwszego co to zabiera ashowi 25HP. Nie pamiuetam nazwy.

Wiem wiem, jest glupi i nic nie potrafie sam wymyslic ale taka moja ntura :P