Autor Wątek: Final Fantasy IX  (Przeczytany 18805 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 02, 2004, 02:22:46 pm »
BTW oznacza By the way.. czyli "przy okazji" :)

ja z Final Fantasy miałem tak że pierwszą płyte przeszedłem, i nie miałem ddrugiej... po około pół roku zacząłem grać dalej (nie chciało mi się od nową, z tąd myślałem że na końcu 1 cd walczyło się z Kują a nie Beatrix:/) no i moja karta pamieci padła i na razie nie planuje grać dalej z powodu braku czasu... siedze całymi dniami na kompie i delektuje się tym że brata nie ma... do FFIX pewnie wróce jak brat przyjedzie w styczniu :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 02, 2004, 11:48:35 pm »
no no Gipson. W sumie mam podobny problem do Ciebie. Na początku jak dostałem od Marva FFIX mialem totalne napalenie!! Pochłonąłem 1 CD, potem skasowalem sejw (przypadkiem), to zacząłęm od nowa i jeszcze przyjemniej mi sie gralo, potem 2CD, doszedlem do 3 i..... i cos sie we mnie zepsuło. Jakos mi minął zapał na granie. Ksiezniczka straciła głos i kaplica. Ehh, mam nadzieje, ze mi szybko wroci chec do gry

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 02, 2004, 11:54:28 pm »
hmmm jak czytałem recenzje w Neo Plus to oni tam właśnie pisali że gra jest bardzo fajna przez pierwsze 2 cd ale na 3cd zaczyna sięprzegięcie i już coś jest nie tak... a 4 cd mogłby ie być... tak pisali... no zobaczymy jak to będzie jak sam wreszcie zaczne grać...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 02, 2005, 12:20:49 am »
W dziewiątke grało mi się bardzo, baaardzo przyjemnie. Grafika ładna, filmy niesamowite, muzyka też jak najbradziej w porządku, do fabuły też przyczepić się nie można. Postacie? super, Vivi, a przede wszystkim Kuja *__*. Nad dziewiątką spędziłem mnóstwo czasu bardzo przyjemnie, aleeeee... no właśnie nie wiem co ale... Nie mam pojęcia dlaczego, ale jakoś szybko o niej zapomniałem i jakoś nie chce mi się już do niej wracać. Dobra... skończyłem ją niby 3 razy ale, taką ósemkę np ukończyłem tyle razy że już straciłem rachubę, ale nadal od czasu do czasu mam ochotę do niej wrócić. Hmmm... moja ocena ff9 w skali od 1 do 10 too.... jednak 10... bo ta gra po prostu nie ma wad i tyle. A moje odczucia... cóż sam siebie nie rozumiem.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 27, 2005, 07:48:56 pm »
FFIX jest chociażby dobre za jakośc grafy, za renderki i za Zidane'a.
Też myślałam, że do tego nie zasiądę, ale przemogłam sie i mnie wciągnęło. Ach, gdyby tylko Shiva częściej pojawiała się na polu walki...
A tak w ogóle to lubię FF9 za całą fabułę, z której możnaby było napisać przepiękną baśń z równie przepięknym zakończeniem. Typowym, ale za to jak cudownie ukazanym.
Heh, Hades wrócił. Profesje wróciły i Moogle (Stiltzkin!!)... I ten tekst Zidane'a o mieczach i gościach ze spiczastymi włosami... :D
Ciekawa jestem niezmiernie, jak gra by wyglądała, gdyby CharaDesignerem był Tetsuya Nomura, nie Amano.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2005, 07:49:48 pm wysłana przez Goha »

Offline Kristofer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Death Note owner ;]
    • Zobacz profil
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 16, 2005, 02:27:23 pm »
FF IX to był 1 final w jakiego grałem i jest dla mnie najlepszą częścią ze wszystkich fajnali, a to za sprawą fabuły, postaci,  świetnej grafy i muzy (Mystery Sword, You'r not alone..ciągle na plejliście w winampie  :D ). Moja ocena dla ff 9 : 11/10  :D  

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 18, 2005, 09:09:53 am »
ja z finalków na psx na 1st place stawiam FF VII, a ofkoz na 2nd jest FF IX gdyz za  FF VIII nie przepadam zbytnio...w IX wszystko mi sie podoba:D karty, postacie, grafika etc...:]
 
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 22, 2005, 12:10:21 pm »
Cytuj
ja z finalków na psx na 1st place stawiam FF VII, a ofkoz na 2nd jest FF IX gdyz za FF VIII nie przepadam zbytnio...w IX wszystko mi sie podoba:D karty, postacie, grafika etc...

Mnie się bardziej podoba FFVIII, ale to kwestia gustu. Jeśli chodzi natomiast o karty, to zdecydowanie lepsze są w VIII, bo jest w nich mniej losowości, więcej trzeba pomyśleć.
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 22, 2005, 12:43:37 pm »
no własnie...kwestia gustu... owszem w FF VIII karty sa lepsze...ale ja bardziej wole FF VII i IX niz VIII... kwestia gustu :spoko:  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 24, 2005, 11:05:35 pm »
Zaraz zacznę płakać >< ten temat przypomniał mi, że dopiero co skończyłem FF9! Nie lubię kończyć, koniec jest zły, mógłbym grać w tą grę wiecznie i zadawać w końcu po 999999999 punktów obrażeń... no dobra, może to i zły pomysł. Ale jest to zdecydowanie moja ulubiona gra, co w pełni uświadamiam sobie dopiero za każdym razem, gdy znowu staję się złodziejaszkiem z Tantalusa. FF9 ma tą swoją magię, która całkowicie wciąga mnie w ten fikcyjny świat, fikcyjny niestety, bo dużo ciekawszy od naszego [; I pewnie jeszcze nie raz do niego powrócę.
bla

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 25, 2005, 05:18:13 pm »
jestem solidnie wkurzona,bo zawsze zacina mi się na filmiku jak ruszają jakimś statkiem powietrznym [I płyta]....

Offline Repip

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 28, 2005, 07:47:00 pm »
bardzo fajna gra, udała się im ta część. Niektórzy nażekają, że za bajkowa ale mi to nawet pasi. Gra jest dobra choć nie jest taka wspaniała jak 7 legendarna część.
jedyny dla mnie minus to wygląd Ozmy :/ coś im niewyszła


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 07, 2005, 03:22:45 pm »
No bez kitu. Ozme nieźle skonocili. Badziewna, kolorowa, latająca kula :/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 24, 2005, 08:28:34 pm »
Zidane ma ogonek jak taki słodziusi kociaczek... mrrrrau aż chce się go przytluić...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2005, 08:28:43 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 24, 2005, 08:49:33 pm »
Kuja też ma ogonek jak słodziutki kociaczek niah niah niah.... tylko, że pokazuje go dopiero pod koniec gry

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 24, 2005, 08:50:36 pm »
kurcze a ja niedoszedłem do końca... no cóż... może kiedyś dokończe bo Final Fantasy IX to gra warta każdej chwili spędzonej przy niej....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 30, 2005, 05:48:59 pm »
Gra podoba mi sięi to bardzo, no wiecie powrót do korzeni serii itd. . Razi mnie jednak w niej mała ilość Eidolonów, jednak może to tylko moje zdanie, pozatym wszysko cool.
Według mnie na 2 miejscu tuż za częścią 7.
A co do Ozmy: wygląda jak wygląda, a ja ją dalej nie potrafie rozwalić :(  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #37 dnia: Października 11, 2005, 10:38:59 am »
Szczerze mówiąć krótko sobie w FF9 pograłam.Myślałam,że zrobi na mnie wrażenie jak FF7 czy 8 ale niestety tak się nie stało.Może napiszę najpierw co mi się w tej grze podoba.
Karty!Stwierdzam,że w FF9 Square się one udały,naprawdę bardziej podoba mi się system w 9 niż w 8,właściwie to od czasu do czasu lubiłam sobie w nie pograć.Kolejno to,że mamy cztery postacie w drużynie na raz i jakoś to ciekawiej wygląda.Podział na dwie drużyny,co było już w FF8,ale tutaj jest to jakoś bardziej odczuwalne.Łączenie broni(przynajmniej u Zidane),co bardzo fajnie wygląda.Cały świat FF9...jakoś przypadł mi on do gustu,ciekawie wyglądające miasta czy lasy itp.Wygląd postaci w końcu mamy tu nie tylko ludzi^^.

A co mi się nie podoba.Zdobywanie nowych umiejętności...jak nie ma się jakiejś broni/zbroji/itp to już ona przepadła.Mała ilość Eidolonów i podział na dwie osoby...dlaczego nie mogła ich mieć tylko jedna?Niezbyt wciągająca fabuła...przynajmniej moim zdaniem,prędzej wrócę do 7 niż 9.Mała ilość czarów w dodatku stosunkowo słabych.Exp którego nie dostajemy po pokonaniu jakiego kolwiek bossa.No i to chyba wszystko co mogę powiedzieć na ten temat.Szczerze mówiąc jakoś 9 mało mi się spodobała,może kiedyś do niej wrócę ale to będzie chyba po bardzo długeij przerwie.

Offline lewar

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #38 dnia: Października 28, 2005, 10:26:54 am »
co racja to racja jak dobra gra to dobra ,a to nawet mało powiedziane
 :D
lokacje wyglądają jakby je ktoś z filmu wkleił
postacie jakoś ujdą
a co do systemu walk to też jest spoko może (nie może tylko napewno brakuje mu trochę do chrono krosa )ale za to 4 postaciami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 :shu:  :shu: FF IX RRRRRRRRRRUUUUUUUUUULLLLLLLLLLZZZZZZZZZZZZ

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Final Fantasy IX
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 16, 2005, 11:53:39 am »
W dziewiątce powalił mnie jeden tekst Zidane'a który wygłasza  w sklepie w Lindblum po ujrzeniu wielkiego miecza na wystawie. Mówi on mniej więcej coś takiego: "Widzialem takiego faceta ze spiczastymi włosami, który walczył takim mieczem". Jawna aluzja do Clouda :). Ktoś juz cyba o tym tutaj wspominał...