Autor Wątek: Nick Names  (Przeczytany 19390 razy)

MarvelliX

  • Gość
Nick Names
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 20, 2005, 08:58:45 pm »
Już pisssałem że zmiana nicka zosssstała wssstrzymana, zmiana może nasssąpić tylko w krytycznych przypadkach...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Nick Names
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 20, 2005, 09:00:12 pm »
O_o "krytyczny przypadek" = ? zmiana płci? ;]

MarvelliX

  • Gość
Nick Names
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 20, 2005, 09:18:26 pm »
no choćby, albo gość sie nazwał Pierdziel albo Fuck You co jest nie zgodne z etyką ale dobrze pisze i kce być na forum :P inna sytuacja? nick Hybrygildianus i małe trudności z logowaniem :F (podobnie jak było w przypadku SSa)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Nick Names
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 20, 2005, 09:40:43 pm »
Hiso miałam na MFie,więc jestem przyzwyczajona...a "his"...cóż lepiej oddaje moją naturę ;P ...ale ciii,bo znowu Tant się wkurzy

MarvelliX

  • Gość
Nick Names
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 21, 2005, 12:14:17 am »
ee "his".... hmmm tak sie czyta "he's" czyli "on jest"... hmmm jesteś facetem? :F a Tant o tym nie wie XD

Cytuj
rozumiem ze jak ktos ma nick "asgaogakpmfpawfoafmaspefapemfdsfmspeffm(...)" to sie przydaje skracać, ale takie krotkie?
jak ktoś ma taki nick to sie go banuje albo mu go zmienia Mol :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 21, 2005, 12:31:55 am »
ehh.... Marvell i te jego lingwistyczne wybryki.... ale oprócz tego, że tak się czyta "he is" to jest jeszcze taki wyraz jak "His", oznaczający "jego"... bardziej poprawną etymologią mogłoby być e.g. "She is his girlfriend". Zdanie gramatycznie i składniowo poprawne, a i co do samego sensu nie można mu niczego zarzucić. A wszyscy tu odrazu wyskakują, że Hisoka to facet... hahahaha... ale prawda jest zaskakująco odmienną (przynajmniej opierając się na moich danych). Chciałbym poraz kolejny zdementować plotki, jakobym był gejem. To z Gipsonem to była tylko wakacyjna przygoda, a Zell zadowolił się wąchaniem mojej bielizny.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Nick Names
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 22, 2005, 04:12:52 pm »
Cytuj
przynajmniej opierając się na moich danych
oj...coś biednych masz informatorów <dzwoni do swojego brata....NIC IM NIE MÓW BRACISZKU!>


czy wasza rozmowa nie odbiega aby za bardzo od tematu? -Gipsi-

Właśnie... spamujesz Hisoka! Będę ci musiał warna dać, jak natychmiast nie zmienisz swojego postępowania mwahahahaha - Tant, ubrany w strój ciemnych bohaterów z kreskówek Disney'a

ehhh mogles sie ubrać w ssskóre i pejczem ją :F lepiej byś na tym wyszedł XD -ten który nie mussssi sssie podpisssywać :E -
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2005, 06:56:23 pm wysłana przez MarvelliX »

MarvelliX

  • Gość
Nick Names
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 22, 2005, 07:08:53 pm »
<odbiera telefon: DOBRA NIC NIE POWIEM.... EEE A CO JA MIAŁEM NIE MÓWIĆ? :F>


Tant wiem że "his" to "jego" ale ja szukałem głębszego tłumaczenia (typu: jak niebieski to jaki :F )


Ejj a sssłyszeliście jak Pink (taka piosenkarka :F) nazwala sssswojego psssa?: Fucker XD po polsku Pierdziel :rotfl:

Hmm... gdzie to jest..... hmm.. Marv.. weź mi pomóż, bo nie wiem co nacisnąć, żeby ci bana dać za spamowanie... - Klakier - kot Gargamela
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2005, 07:14:37 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 26, 2005, 10:01:55 pm »
Cytuj
hmmm....moja historia z nickiem jest troche zakrecona...generalnie to wszyscy mowia mi po nazwisku...sam przewaznie przedstawiam sie Wrona...zawsze bylem/jestem Wrona...gdy zalozylem neta jako qsywke wziolem sobie Balrog...dlaczego...od dziecinstwa uwielbiam ogien, a Balrog jako demon ognia najbardziej mi podpasowal...gdy zaczelem chodzic z moja obecna dziewczyna jej towarzystwo zawsze mowilo mi po imieniu...nie potrafili zrozumiec ze nie mam nic przeciwko jak ktos moi mi po nazwisku...no wiec byl Adrian....ale ze za "trudno" im sie to wymawialo, to pewnego razu kolezanka wymyslila sobie ADR...niby bylo niezle ale tez cos im sie nie podobalo...ostatecznie wymyslili ARD...i sie to spodobalo...forum SZ bylo pierwszysm na ktorym uzylem tego nicku...tak juz zostalo i dla wiekszosci osob jestem ARD

P.S. mam tez jedna ksywke ktora wymyslil mi GMP wraz z siostra :P
niedawno odkrylem ze moj nick Ard jednak cos oznacza...otoz ard w starszej mowie oznacza "gora" lub "najwyzszy" (zalezy od formy wypowiedzi)

heh, mala rzecz a cieszy :]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Nick Names
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 02, 2005, 06:54:37 pm »
oto coś o osobowości gościa,który ma mojego nicka w imieniu...ile się zgadza :giggles:

Personality:

Hisoka is in fact an interesting character and an original one. At first one would think of him as a psychopath, but there's a wealth of depth to his character. His mind is unstable on some level sometimes, but sometimes else he is wise and genius in a surprising way. His conflicting personality isn't as shallow as people might mistaken it to be.

Hisoka is a combination of good and evil, of logic and insanity, of cruelty and sympathy. At the begining of the Hunter Exam, he acted like a crazy, blood-thirsty murderer when he started killing the poor participants with an evil grin on his face and without batting an eyelid. But when Gon hit him with his fishing rod, Hisoka proved that there is more about him than being a mere psycho when he spared the little boy's life and Leorio's too.

He is always looking for a strong opponent to fight against to prove that he is the best. If you are not strong enough to face him, then you don't deserve to live.

But that's not all. Hisoka's personality develops throughout the story.

He is mysterious and no one can expect what's his next move or what's he thinking. His reactions can be really surprising. For example, in his match against Kurapica, the latter was able to give Hisoka a painful blow that made our joker almost lose his cool and get really angry (by the way, why did his face become like that?). However, instead of cutting Kurapica's throat, Hisoka surprised everyone with an indifferent smile and declared that he gives up. On Greed Island, when Hisoka broke his fingers in a dodge-ball match, he merely laughed and carried on playing.

What is special about him is care-free and happy-go-lucky personality. He is always wearing a smile on his face, not giving a damn about anything. Nothing worries him, nothing can disturb him for more than 5 seconds.

During duels, he likes to show off and act arrogantly because he believes he is the winner eventually, no matter how strong his opponent is. However, he can sometime let his craziness take unexpected proportions, like when he ate his own flesh in his fight against Kastro. The audience were screaming in disgust and panic, thinking that he's completely insane. But this is Hisoka... an insane man to his viewers but in fact he has his own logical way of thinking and behaving that normal people can never understand.

The author says about him : 'Hisoka has no master other than himself, because he's understood that he's the strongest'.
 

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
Nick Names
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 22, 2005, 11:27:25 am »
Na ogół wrodzona skromność każe mi unikać pisania o sobie ale dla SZ zrobię wyjątek  ;)  .
Co bystrzejszy zuważy że mam dwuczłonową ksywę: 1.DARK 2.rONIn
1.DARK - można z angielskiego tłumaczyć jako "mroczny"  i jako "ciemny"
- określenie "mroczny" bardzo do mnie pasuje (przynajmniej tak mi się wydaje)
- "ciemny" - jak wyżej  :P
- a dużymi literami, bo każda z tych liter to mój inicjał anagramowane w sposób: 3-cie imię, 2-gie imię, nazwisko, 1-wsze imię.
2.rONIn - słowo "ronin" z wyróżnieniem słowa "oni"
- kiedyś kumpel kupił sobie katany, a ponieważ każda okazja do świętowania jest dobra  =]  postanowiliśmy to oblać i nazwakiśmy ten dzień 'The Ronins Day', no i od tamtego czasu jesteśmy roninami
- "oni" z japońskiego: duch, demon, upiór, itd., tu już naprawdę wrodzona skromność każe mi zaniechać wyjaśnień
- mam też pewien sentyment do gry "Oni".
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:45:44 am »
Chief Roberts- dla jajec. Taką ksywe miał w jednym z odcinków Jackassa Pontius. W ogóle mój idol. Kto oglądał Jackassa ten wie- a kto nie- facet wchodzi w dresiku do sklepu muzycznego, pyta się czy moze sprawdzić siłę w jednym z czytników, wkłada swój basik i zaczyna tańczyć, rozbierając się do majtek i tańczy jak debil :D. Taki striptizer z róznymi maniami. Właściwie nie przywiązywalem zadnego znaczenia do ksywki tutaj na forum, tak sobie po prostu przypomnialem. Zresztą na kazdym forum mam inną ksywę (ale na kazdym jestem obecny  :shu: )

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Nick Names
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:49:11 am »
heh...no dobra...parę osób wie, ale nie wszyscye
mój nick jest od mego (nie śmiać się) nazwiska...brzmi dokładnie jak owe nazwisko, czemu? bo nie potrafiłem innego wymyślić, mówią na mnie jeszcze mol i mucha...ale częściej po nazwisku(nie majak rozkazać, jak na siebie mówić) :P

MarvelliX

  • Gość
Nick Names
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 30, 2005, 04:30:42 pm »
Cytuj
facet wchodzi w dresiku do sklepu muzycznego, pyta się czy moze sprawdzić siłę w jednym z czytników, wkłada swój basik i zaczyna tańczyć, rozbierając się do majtek i tańczy jak debil
a to nie był Party Boy? ;f


Cytuj
mój nick jest od mego (nie śmiać się) nazwiska...brzmi dokładnie jak owe nazwisko, czemu?
damn a myslalem ze to siakies zmiekczenie lub deformacja nazwiska np. od Musolik, Musolinski, Musiński ect :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 30, 2005, 04:50:12 pm »
Cytuj
Cytuj
facet wchodzi w dresiku do sklepu muzycznego, pyta się czy moze sprawdzić siłę w jednym z czytników, wkłada swój basik i zaczyna tańczyć, rozbierając się do majtek i tańczy jak debil
a to nie był Party Boy? ;f
To on :) Party Boy vel Bunny the Lifeguard, Roller Bobby, Bear Johnson, Garbage Man itp itd :)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Nick Names
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 30, 2005, 07:10:03 pm »
Cytuj
Chief Roberts- dla jajec. Taką ksywe miał w jednym z odcinków Jackassa Pontius. W ogóle mój idol.

Ja tam z Jackasa najbardziej lubiłam Bama ^_^ I to nie tylko dlatego,że był przystojny  :F Na drugim Knoxville, a totem Pontius.

Wkurzał mnie chyba tylko  Wee Man...ale on już chyba nie żyje :/

Cytuj
Zresztą na kazdym forum mam inną ksywę (ale na kazdym jestem obecny  )

Ja niestety mam tą samą i przez to chyba się ładnie wkopię na forum, na którym jestem 100% facetem :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 30, 2005, 11:48:51 pm »
Cytuj
Ja tam z Jackasa najbardziej lubiłam Bama ^_^ I to nie tylko dlatego,że był przystojny  :F Na drugim Knoxville, a totem Pontius.
Bam był przystojny? W zyciu. On był jednym z najbrzydszych :D Ja najbardziej z walorów fizycznych lubiłem Dunna (ten kumpel Bama) i Pontiusa. Mojej siostrze się podoba Knoxville i Pontius (czyli coś ma chyba w sobie ten striptizer) a Bama tez nie lubi :)

Cytuj
Wkurzał mnie chyba tylko  Wee Man...ale on już chyba nie żyje :/
Mnie właśnie Bam wkurza. Nie znosze go :) W ogóle jakoś tak odczułem w programie, ze były wie bandy- Knoxville i jego koledzy (Steve-o, Wee-man, Pontius ) oraz Bam i jego koledzy (Dunn, DiCamillo i jescze paru tam było) czasami robili razem, a często osobno. No i jak juz mówiłem, nie lubiłem Bama :D
 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Nick Names
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 30, 2005, 11:51:31 pm »
Ja najbardziej lubie
Knoxville'a...za jego wybryki ;] Bam mnie rozwalił z petardami o 5 nad ranem ;] pozatym Party Boy w Japonii rozwalił mnie totalnie :P  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Nick Names
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 30, 2005, 11:54:41 pm »
Ale knoxville był zawsze ten od gadania, nie od tricków. Rzadko się czymś pałał,a jak juz coś zrobił to kończył na wózku, albo w gipsie :D Pontius zawsze miał ten sam, debeściarski trik- dresik, wchodzi do sklepu i się rozbiera :D No albo jak skakał w stroju ratownika do baseniku wypełnionego nawozem :D Szkoda, ze juz nie robią Jackasa (zamiast tego jakiś inny szit w stylu Penetratorzy i inne jakieś Wpuść mnie czy jak to się nazywa)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Nick Names
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 30, 2005, 11:56:04 pm »
właśnie....Jonny robił je rzadko, ale w filmie mnie dobił ;]