Autor Wątek: Riviera  (Przeczytany 4553 razy)

Offline Vins3nt

  • Soldier
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Ciekawe linki z mangami
Riviera
« dnia: Stycznia 07, 2006, 11:15:41 pm »
......Mam pytanko...grał ktoś w tą gre??jest to jakiś nowy podobnie strasznie fajny jRPG na GBA........bo nie wiem czy kupić......podobo straaaaaaaasznie długa wiec nie zalowalbym kasy na jakiegos nowego jRPG na GBA:>.........

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Riviera
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 08, 2006, 12:31:06 am »
hm....jeżeli Ci nie spieszy sie z zakupem mogę sprawdzić jak wygląda w grze, chociaż Atlus to w miare sprawdzona miarka, ale sprawdze gre ;]

Offline Vins3nt

  • Soldier
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Ciekawe linki z mangami
Riviera
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 08, 2006, 01:04:27 am »
za późno...postanowilem kupic....ale podobno strasznie fajna

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Riviera
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 08, 2006, 01:40:49 pm »
popieram, gram w sumie dopiero 5h, ale juz jest genialna :D swietny system walki, na poczatku moze sie wydac przesadnie udziwniony, ale potem sie zaczyna do niego przyzwyczajac a w koncu sie go uwielbia :P oprocz tego swietne, humorystyczne postacie (juz sie pare razy zasmialem przy tej grze heh), calkiem niezla muzyka (battle theme jest genialny), a i fabula zapowiada sie calkiem niezle ;P takze szczerze polecam kazdemu fanowi jrpgow, ktory ma dostep do p2p... znaczy sie do sklepow internetowych ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Riviera
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 08, 2006, 04:25:50 pm »
taaaa... riviera jest zdecydowanie fajna. Mimo, że gra jest na gba to każda postać ma swój głos co jest miłym motywem. System walki nie est zły, tylko trochę udziwniony jest system rozwoju postaci. Taaa.... rozwijanie statystyk poprzez używanie broni jest dziwne. Co do fabuły to nie ma się co czepiać bo historia jest bez zarzutu. O ile mnie pamięć nie myli gra ma kilka zakończeń więc jest tym bardziej fajnie  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Vins3nt

  • Soldier
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Ciekawe linki z mangami
Riviera
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 08, 2006, 04:30:56 pm »
No to fajnie....jutro nabęde tę grę i sam się przekonam co i jak;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Riviera
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 08, 2006, 04:51:26 pm »
Cytuj
trochę udziwniony jest system rozwoju postaci. Taaa.... rozwijanie statystyk poprzez używanie broni jest dziwne.
Nie jwtst aż takie znowu dziwne. W Dungeon Siege rozwój postaci dokłądnie na tym samym polegał - w zależności od tego czy używałeś miecza, łuku, czy też magii rosłą jedna z czterech statystyk. kurde, narobiliście mi ochoty na tą grę. chyba sięw nią zaopatrzęi zobaczę co i jak :P
Kame Hame Ha

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Riviera
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 08, 2006, 10:04:01 pm »
gierka fajna... aczkolwiek ciutke liniowa.... zakonczenia zaleza od tego do ktorej dziewczyny w druzynie bedziemy najskuteczniej "uderzać" :)  

jeszcze jedno co juz nie bardzo pamietam - jesli zgromadzimy odpowiednie przdmioty podczas gry to bedziemy mogli stoczyc walke z super ultra hiper bajer ukrytym bossem..

tak czy siak nie popełniłeś błędu kupując gierkę... obok fire emblem sacred swords to jedna z lepszych produkcji minionego roku
See you, Space Cowboy!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Riviera
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 08, 2006, 10:18:31 pm »
Cytuj
jeszcze jedno co juz nie bardzo pamietam - jesli zgromadzimy odpowiednie przdmioty podczas gry to bedziemy mogli stoczyc walke z super ultra hiper bajer ukrytym bossem..

Nie przedmioty, tylko przedmot, a konkretnie The Key to Hell .... a ten megafajny bos to w sumie cieniutki jest :F .... ale ja tam sę ne znam....
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Riviera
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 08, 2006, 10:25:08 pm »
zachęciliście mnie.....jak uporam sie z tłumaczeniem Castlevanii na GBA, to moze pogram

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Riviera
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 09, 2006, 05:17:39 am »
Cytuj
......Mam pytanko...grał ktoś w tą gre??jest to jakiś nowy podobnie strasznie fajny jRPG na GBA........bo nie wiem czy kupić......podobo straaaaaaaasznie długa wiec nie zalowalbym kasy na jakiegos nowego jRPG na GBA:>.........
Wiem, że już trochę po czasie ale się zapytam : Nie można było na emulatorze sprawdzić ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Vins3nt

  • Soldier
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Ciekawe linki z mangami
Riviera
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 09, 2006, 03:10:33 pm »
....................Można Było....ale po co??...jeszcze bym całą skończył:PP....a tak przynajmniej już mam swój cart i pogram sobie w nocy pod kołderką...tak jak lubię.....=]..........

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Riviera
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 15, 2006, 12:57:49 pm »
mnie zainteresowaliscie na tyle, ze sobie wczoraj sciagnalem i tak gram i gram teraz ;] całkiem spoko rpg, wciąga, fajny system i słodki character design ;] właśnie z powodu takich gier rozważałbym zakup GBA ;]

łach... jak ktos niegrał jeszcze to polecam, właśnie zaczynam drugi raz przechodzić ;] gierka ogolnie bardzo spoko, fajny system expowania, sporo rzeczy do odkrycia i design postaci strasznie przypominający legend of mana <czyli wypaśny ;]>

Cytuj
podobo straaaaaaaasznie długa
no raczej niebardzo, krotka strasznie <spojler>jak tego całego Hektora pokonałem to myślałem, że jeszcze pocoś do Asgardu zostane wysłany, żeby bogom tyłki skopać czy coś i będzie conajmniej dwarazy dłuższa gra a tu zonk no ale zato tzw "replayability" czy jakos tak =p ma duże, bo są alternatywne zakończenia<chociaz wnioskuje, ze roznia sie kosmetycznymi zmianami tylko, sporo rzeczy do odnalezienia itp, wiec kasy tak czy siak zalowac niebedziesz ;]
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2006, 05:27:34 pm wysłana przez White_wizard »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Riviera
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 17, 2006, 11:54:02 pm »
ej, mam takie pytanko w sumie. Czy znajdzie się jakiś samarytanin, miłosierny na tyle, żeby mi Riviere na MU, czy YSI or whatever wrzucić? Bo tak mnie naszło żeby sobie zarać jeszcze raz albo dwa w tą gierkę, a zniknęła ona dziwnym trafem z mojego dysku ......  A podejrzewam, ze na stronach z romami jej nie znajdę (a przynajmniej nie za darmo)

już nieaktualne (thanks to DB)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2006, 12:16:26 am wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Riviera
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 18, 2006, 02:22:47 am »
Ja się chciałem zapytać, czy ta gra jest Work Safe ? Motyw ze zdobywaniem dziewczyn, CG Gallery, jakieś ukryte sceny kąpielowe...trochę nie brzmi to bezpiecznie, a raczej nie chcę, żeby moja mama weszła do pokoju w momencie kiedy gł. bohater zdobywa zamek.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Riviera
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 18, 2006, 02:42:57 am »
raczej sie nietrzeba przejmowac, ukrytych prysznicowych obrazkow niewidzialem, ale ma rating Teen wiec chyba luz ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Riviera
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 18, 2006, 08:07:53 pm »
ahahaha... zabiłęś mnie DB, tekstem z matką ;] (chociaż to chyba nie miało być śmieszne :F) .... Ja te "ukryte scenki" widziałem i raczej nie ma tam żadnych nieprzyzwoitych motywów. Możesz bez problemu grać kiedy mama przyjdzie do pokoju ;] (chociaż swoją drogą zawsze można zamknąć okienko emulatora, albo schować gba i po problemie :F)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!