Autor Wątek: FF 7,8,9 na Iphone 4  (Przeczytany 2485 razy)

Offline FinVeg

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
FF 7,8,9 na Iphone 4
« dnia: Kwietnia 29, 2011, 05:49:23 pm »
Witam,
Czy ktoś z was odpalał Finale na Iphonie 4? Mi się udało wgrać sam emulator i obrazy niektórych Finali ale niestety emulator strasznie muli przy graniu:/ Na YT widziałem jednak, że śmiało można grać w gry z PSX'a na tym fonie;) Czy ktoś z was może mi jakoś pomóc!
pzdr
Finveg

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FF 7,8,9 na Iphone 4
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 29, 2011, 06:03:49 pm »
Upewnij się, że masz najnowszą wersję zarówno iOS'a, jak i Psx4All'a oraz że obraz płyty, jaki dajesz, jest w najodpowiedniejszym formacie. Nic więcej ci powiedzieć nie mogę ponad to, co sam możesz zgooglować z internetu. Ewentualnie spróbuj wyłączyć i włączyć iPhone'a, żeby odzyskać trochę ramu z mniej ważnych procesów.

Offline FinVeg

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: FF 7,8,9 na Iphone 4
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 29, 2011, 06:33:00 pm »
jestem świeżym użytkownikiem Iphona więc jeszcze nie za bardzo się orientuję;) Co do softa to mam przed ostatnią wersję (nie robiłem tej ostatniej aktualizacji bo nie było jeszcze JB). Co do psx4all to nie wiem jaką mam wersję i jak to sprawdzić:/ jakbyś mógł mi wskazać jaką wersję i gdzie mam ściągnąć bardzo mi to pomogło;) No i jaki format romu jest najlepszy - ja robiłem wszystko w .img?!
PS. Rzeczywiście już wczoraj wyłączyłem i włączyłem telefon i to trochę pomogło ale na pewno nie mogę powiedzieć żeby efekt choc trochę mnie satysfakcjonował^^

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FF 7,8,9 na Iphone 4
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 29, 2011, 07:15:39 pm »
http://lmgtfy.com/?q=psx4all

Najnowsza wersja to 4.0.10.

ROM'y sprowadzaj do ISO - ten format jest większy, ale bo unikasz kompresji danych, ale przez to wszystko powinno się szybciej wczytywać.

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: FF 7,8,9 na Iphone 4
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 29, 2011, 07:59:09 pm »
Mój brat ma Iphone'a 4 i po zapytaniu się go odpowiem Ci tak jak Tant. Format powinien być ISO. Mój braciak gra aktualnie w FF:T i na ISO ma czasem 'chrupnięcia' przy doczytywaniu lokacji walk i scen fabularnych.

Offline FinVeg

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: FF 7,8,9 na Iphone 4
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 29, 2011, 09:48:35 pm »
Mam najnowszą wersję emulatora;) Co do formatu to póki co używałem *.img
Mam nadzieje, że w przypadku zastosowania formatu iso będzie lepiej!

Offline FinVeg

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: FF 7,8,9 na Iphone 4
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 30, 2011, 12:04:54 am »
Rzeczywiście FF7 w formacie iso chodzi o wiele sprawniej niż w innych! Różnicę widać od razu;) mimo wszystko jak ktoś wie jak trzeba zoptymalizować emulator psx4all (chodzi mi o setingsy) żeby działał jeszcze sprawniej to będę wdzięczny!

Offline John Jackson

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: FF 7,8,9 na Iphone 4
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 15, 2011, 04:07:42 am »
I like your forum, myślę, że mówi coś, co jest bardzo rozsądne. Zawsze będę patrzeć na to forum, mając nadzieję, za każdym razem, aby zobaczyć różne rzeczy.


cheap polo shirt
Men's Ralph Lauren Shorts
Women's RL Polo Shirts

Zbanowany, linki skasowane, zostawiam, co by inni zobaczyli co to przypełzło do nas z chin. Trzeba sprawdzić nasze zabezpieczenia.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2011, 04:35:17 am wysłana przez Tantalus »