Autor Wątek: INTERNAT...bądz bursa, akademik....  (Przeczytany 6287 razy)

Offline Milguś

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
INTERNAT...bądz bursa, akademik....
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 17, 2004, 07:52:46 pm »
ja tez nie przyznaje sie do fanklubu!!!!!!!!! bursa to naj najgorsze miejsce i najgorsza stolowka jaka znam. i tyle!!! :angry:  

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
INTERNAT...bądz bursa, akademik....
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 22, 2004, 09:03:21 pm »
Dobra. Pora aby prawda ujrzała światło dzienne. Wy mi tylko powiedzcie czy to borsa mnie deprawuje, czy fakt bycia uczniem plastyka :lol: .

Pewnego, pięknego dnia, gdy nudziło się mi i mojejej koleżance z pokoju, wpadłyśmy na pewien pomysł. zrobiłyśmy kukłe (z koców i poduszek), po czym ubrałyśmy ją w nasze ciuchy, położyliśmy na wolnym u nas łóżku (miałyśmy kiedyś na tym miejscu kłopotliwą współlokatorkę Olesie K., którą wypędziłyśmy - HURA!). Przykryłyśmy naszą nową Olke kocykiem, lecz zostawiłyśmy buty odkryte, tak by wyglądało realistycznie. Jedynym jej mankamentem było to że niemieliśmy perułki, co ostatecznie nie przeszkodziło nam (założyliśmy jej chustkę na głowę :D ). Ludzie się nabierali, a my miałyśmy polewę :lol: , np nasz wychowawca kazał nam jak się koleżanka obudzi, to oby buty zjeła bo to brak kultury :blink: . Czara się przelała gdy wychowawcy, którzy dali się na to nabrać kazali nam ją rozebrać. Musiałyśmy zabić naszą Olesie ;( . teraz nad naszym pokojem czówa pająk któty zdołał już sporo przestraszyć, hie, hie....... Na przyszły rok planujemy nowy przekręt :devil: .

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Gamaliel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
INTERNAT...bądz bursa, akademik....
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 26, 2004, 10:52:04 pm »
hehehe ja sie na początku wogóle nie kapnełam że tam ktoś leży dziewczyny próbowały wcisnać mi kit że to Oleska wróciła ale ja głupia nie jestem hehe. Pajak rzeczywiście był spoko sporo osób się na to nabrało aha elfik jak wymyslicie jakis przekret to uprzedzcie mnie oki? :D  
Ciągły płacz, tęsknota za ciepłem drugiej osoby :(