Autor Wątek: Harvest Moon  (Przeczytany 14210 razy)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 16, 2004, 09:07:43 pm »
hehe każdy inaczej postrzega te gre dlatego dostała chyba 8 w PSX E.
ale to był odpowiednik simsów na psx więc znalazła baaaaaardzo dużo zwolenników...
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 18, 2004, 03:57:18 pm »
no to wracam do tematu i podsumowuję..... nie wiem co inni widzą w HM, ale mnie się ta gra nie podoba i dla mnie jest to kompletny nie wypał...... może dlatego, że gustuję, w grach z .......... większą dawką akcji
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 18, 2004, 04:01:30 pm »
Ja tam mam Harvest Moon codziennie w domu.... krówki, kotki, pieski, kury.. dla mnie HM to nie gra. To samo życie.... a w HM grałem tylko na GBC
Kame Hame Ha

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 18, 2004, 05:49:22 pm »
Na GBA jest całkiem znośne ;) można hodować krowy na mieście :D
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 18, 2004, 06:10:43 pm »
krowy na mieście powiadasz.... jeszcze nie próbowałem..... no i zapewne nigdy nie spróbuję.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 18, 2004, 06:56:24 pm »
chodzi mi o to że można ze soba na miasto konsole zabrać ;) :P
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 18, 2004, 06:59:59 pm »
acha..... no cóż ja tam nie luhbię grać w tego typu gry na GBA, więc mnie raczej to nie rajcuje
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 27, 2004, 08:21:19 am »
Rolnik rlz :D .
To jest wypaśna gierka. Chodzisz podlewasz ważywa karmisz zwierzęta i idziesz spać :D . A rano co  ?? To samo :D I tak dzień w dzień. No czasem cza kupić warzywa.
Ale pomimo tego że taka gra jest nudna (praktycznie codziennie to samo) to uwielbiam w nią grać. W wersje na GBA nie grałem. Na snesie przeszedłem raz a na psx dwa razy.

Offline Eligios

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
    • http://
Harvest Moon
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 30, 2005, 07:44:29 pm »
Mam ta gre i wciaz w nia gram .
I jest fajna . Ale troche sie nudzi
bo co dzien robisz prawie to samo
ja gram jusz prawie 2 lata tej gry nie nasze ,
I powoli mi sie nudzi ta gra
Wszystko mam i co dalej robic puchary mam
Całe pole zapełnione .
I co dalej robic ale polecam fajna gra
na poczatku nie powina sie nudzic ale tak dalasza
powina troche sie nudzic .
Jusz nic wiecej nie mam do powiedzenia jakies pytania ?
 B)  
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2005, 07:46:08 pm wysłana przez Eligios »





A cat's irritation rises in direct
 proportion to her embarrassment
times the amount of human laughter.
  -- Law of Cat Embarrasment

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Harvest Moon
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 18, 2005, 09:09:27 pm »
Harvest moon to jedna z moich ulubionych giercow...niby lipna ze wzgledu na tematyke...a jednak gra wypasna :w00t: przeszedlem ja juz kilka razy i pewnie juz wszystko co mozliwe juz odkryte zostalo...czyli SYMULATOR WSIURA wymiata!!! :grin:  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Harvest Moon
« Odpowiedź #50 dnia: Października 19, 2005, 05:28:55 pm »
Harvest to jedna z gier dla której trzbe kupić PSX....hodowanie trzody...sadzenie warzyw....daje bardzo dużo zabawy...jak ktoś ma pole w rzeczywistości (tak jak moi dziadkowie) to tak nie rajcuje..jednak w grę chce sięgrać...tylko, że po poewnym czasie się nudzi...jednak o dziwo kumpel grał w nią 6 lat (w grze oczywiście)i dalej mu się chce...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #51 dnia: Października 19, 2005, 06:14:08 pm »
Jeśli nie PSX'a to N64. Grałem na emulatorze, już prawie gre skończyłem i mi siostra sejwa skasowała..... Mała, utłukę cię za to WRAR... no nic... a takie fajne krówki w obórce stały... no i miałem już szklarnię... chlip ;(
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Harvest Moon
« Odpowiedź #52 dnia: Października 19, 2005, 08:11:59 pm »
Ale to co zrobili z serią na PS2 to woła o pomstę do nieba...tylko cztery warzywa ;( to kpina.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #53 dnia: Października 20, 2005, 05:58:28 pm »
Ale za to wersja na Game Cube jest mega wyjeb*na podobno, znaczy siębardzo fajna i o niebo lepsza od tej na PS2, i chyba za niedlugo mają ją wreszcie wydaćna PS2 więć kto wie może kiedyś jak mi sięzachce zagraćto pogram... w każdym razie było by fajnie jakby wydali bo po screenach wyglądało wporzo ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2006, 01:47:27 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Harvest Moon
« Odpowiedź #54 dnia: Października 20, 2005, 06:03:11 pm »
Pozatym trzeba dodać, że Harvest wychodzi także na PSP, ciekawe jak tam wyjdzie.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 20, 2006, 01:49:29 pm »
Harvest Moon zmierza takze na Nintendo Wii, oto pierwsze screeny:


I pomyslec ze jeszcze kilka godzin temu mowilem ze to polacy w nowej wersji Bolka i Lolka stylizowac beda sie na bishonenów... a tu prosze, okazło sie ze to jednak japonczycy kreuja swoje postacie na Bolka i Lolka ;]
Kolo z obrazka elegancko mi wyglada na ziomka z tej kazdemu znanej bajki produkcji polskiej ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Harvest Moon
« Odpowiedź #56 dnia: Września 30, 2006, 11:01:05 pm »
Harvest Moon,super gierka,ale jak już w nią długo grałem to mi się znudziła.
Świetne pomysły z uprawą,dziewczyną :P ,festynami i wiele wiele innych.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #57 dnia: Października 08, 2006, 08:39:49 pm »
Harvest Moon - DS
Dziwna gra...Pierwszy HM, który nie ma oklepanego motywu "dziadek jest trupem a ty masz odnowić całą farmę". Tutaj fabuła jest...oryginalna...przypadkowo jakaś czarownica zamieniła Harvest Goddess w kamień i przeniosła ją ze 101 elfami do innego świata. My musimy pomóc im wrócić. Czynimy to poprzez prowadzenie naszej farmy. Jeśli zrobimy jakąś rzecz, albo wyrośnie nam ileśtam danych roślinek uwalniamy nowego elfa. Już nie meszkamy w Mineral Town, ale w jakimś innym mieście (ciężko się w nim połapać czasem). W grze spotkamy pełno nowych postaci. Stare także się pojawiają - burmistrz jest ten sam, a z resztą znanych postaci rozmawiamy przez telefon korzystając z ich usług (nie...nie seks, zboczeńcy...upgrade'ujemy tam nasze narzędzia, kupujemy nasionka itd.). Skoro o postaciach mowa to są strasznie dziwne (kto inny robił artworki)...mamy owłosionego lumpa (który kradnie nam kasę jak zemdlejemy ze zmęczenia), mejscowego lekarza z mechanicznym okiem (WTF?! To jest Harvest Moon nie jakieś futurystyczne, szatańskie gówno !), starego rybaka itd. Ofkoz dziewczyny do zarywania też są. O ile w poprzednich HM wyglądały one na 13 lat to w MH-DS wyglądają na max. 9 ;/. Możemy zarywać także do postaci specjalnych, czyli do Harvest Goddess (jak zodbędziemy 50 elfów), czarownicy, albo syreny. Do starych postaci też możemy zarywać jeśli mamy włożonego HM-FoMT w NDSie. Wreszcie możemy wybrać materiał, z którego wybudujemy dodatkową budowlę (drewno, kamień, lub niezniszczalne złote drewno) i możemy ją umiejscowić gdzie chcemy (dodali nowe budynki jak szklarnię dla grzybów, osobne składziki na paszę, drewno i kamień, jeziorko i inne). Ofkoz jeśli wybudujemy z drewna to budynek się zawali i zabije wszystko wewnątrz. Backpack też nam powiększyli (friggin finally !) mamy ok. 12 miejsc, a przedmioty sumują się. Kasy zdobywamy o wiele więcej niż w poprzednich grach. W 1 dzień możemy zarobić ponad 10k złota wykopując biżuterię w kopalniach. Z nowych zwierząt dodali kaczkę (i chyba wiem jak nazwę 2 pierwsze jakie kupię...) i kota, który nie robi zupełnie nic. Nie ma już chyba limitu czasowego w jakim mamy postawić naszą farmę na nogi. Możemy kupić także specjalną rękawiczkę, dzięki której głaszczemy nasze zwierzęta (mamy na to 10 sekund). Im lepiej go pogłaskamy (czyt. trafisz w specjalne punkty) tym bardziej nas polubi. W kopalni pojawiają się zwierzęta, które nam będą przeszkadzać odbierając nam staminę. Tutaj przydaję się sierp, lub Mystic Sword (którego dostajemy po dostaniu się na sam dół jednej z kopalni).
Ogółem jest to dość dobra gra, choć mam do niej zastrzeżenia (postacie ;/).
8/10
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?