Autor Wątek: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?  (Przeczytany 11660 razy)

Offline Qadu

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 08, 2007, 08:18:07 pm »
Nie chce do tego pytania zakładac nowego tematu... a więc:
Po pokonaniu ostatniego bossa (Yu Yevon) konczy sie fabuła, lecą napisy, ekran The End... i co dalej? Powinno chyba wrócić do gry, nie? (dawno temu w to grałem i chyba tak było;p) A tym czasem ten ekran nie znika przez dobrych kilka minut. A poźniej restartuje się gra... intro i ekrat z new i load game. Czy Dark Aeony i inne bonusy mam zrobić przed rozpoczęciem walki z Jechtem?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 08, 2007, 08:24:56 pm »
Po napisie The End albo gra automatycznie się zresetuje albo nic się nie będzie działo i trza to będzie zrobić ręcznie. Skąd szalony pomysł, że powinno wrócić do gry? W końcu ją skończyłeś, więc gdzie chcesz wracać. Myślałeś, że wszystkie dodatki zrobisz po zabiciu ostatniego boss'a? Sorry, nie w Final Fantasy heh....

Offline Qadu

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 08, 2007, 11:04:07 pm »
Tak własnie myślałem... Dałbym sobie ręke uciac, ze jak kiedyś przeszedłem tą grę, to po napisach można było dalej latać statkiem i odkrywac bonusy. Jednak się myliłem... dzięki za oświecenie.

Offline magmagik

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • ;]
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 16, 2007, 10:30:28 pm »
Mi bez odkrywania zednych dodatkow ok 55 godz. :). (gralem przez tydzien :D)

Offline Ultimas

  • SemiRedaktor
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #24 dnia: Września 28, 2007, 12:04:02 am »
Ja przeszedłem Finala X w 160 godzin :P Zajęło mi to tyle, bo min, bezsensownie walczyłem z zombiakami w Temple of Yevon, aby zdobyć 30 puryffying salt, zeby mieć zbroję no encounter. Tyle się napociłem, a potem co chwila takie zbroje dostawałem od demonolithów w OR. A poza tym dużo czasu mi zajęło maksowanie postaci na Monster Arenie:P

Offline dragon12

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #25 dnia: Października 02, 2007, 12:37:06 pm »
ja przeszłem finala w ponad 260 h (zabiłem wszystkie dark aneony,zabiłem pancea, miałem wszystkimi bronie ostateczne z dopałkami) jesli ktos nie zabi.ł wszystkich dark aneonów to napewno niema 100 % gry hehe
heyah ziomki

Offline lontrus

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #26 dnia: Października 14, 2007, 09:01:48 am »
Ja niestety nie mialem okazji przejsc poniewaz nie PS2 nie czytal mi plytki na koncu jak sie wychodzi z jaskini mt.gagazet mialem pokonanego bossa i gnalem do sina a tu lipa ;( A tak to gralem hoho ^^ Nie pamietam ale jak zapisywalem to caly czas pisalo chyba 99:59 :D
Die or alive

Offline Kokosanka

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #27 dnia: Października 27, 2007, 04:44:24 pm »
ok. 40h - była taka nudna i powolna że nie chciało mi się za bardzo rozwiązywać questów ani zdobywać specjalnych broni.

Offline chudyfinalowiec

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 02, 2007, 12:01:23 am »
 Normalnie grę przeszedłem  w 25h , teraz mam 160 h i nie pokonałem jeszcze Panacy.

Offline SONDA

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 14, 2008, 06:14:39 pm »
JESTEM WIELKIM WIELBICIELEM SERII FF. POCZĄWSZY OD FF7 DO FF12 PRZESZEDŁEM JE WSZSTKIE  WYCISKAJĄC Z NICH 100% JEŻELI CHCESZ PRZEJŚĆ FFX ZALICZAJĄC WSZYSTKIE QUESTY TO MUSISZ POŚWIĘCIĆ PRZYNAJMNIEJ 200 GODZ MI ZAJĘŁO 215 GODZ. SAMO POKONANIE PENANCE WRĘCZ  ZAJEŁO MI 3,5 GODZ

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 14, 2008, 06:47:55 pm »
JESTEM WIELKIM WIELBICIELEM SERII FF. POCZĄWSZY OD FF7 DO FF12 PRZESZEDŁEM JE WSZSTKIE  WYCISKAJĄC Z NICH 100% JEŻELI CHCESZ PRZEJŚĆ FFX ZALICZAJĄC WSZYSTKIE QUESTY TO MUSISZ POŚWIĘCIĆ PRZYNAJMNIEJ 200 GODZ MI ZAJĘŁO 215 GODZ. SAMO POKONANIE PENANCE WRĘCZ  ZAJEŁO MI 3,5 GODZ
wyłącz CapsLocka, to tak na marginesie

Offline Ciapi

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 08, 2008, 07:39:36 pm »
No jakies 40h a teraz z celestialami (oprocz wakki (20 meczy jeszcze do jupitera)) bez dark aeonow to juz 70. xD
--->FINAL FANTASY FAN<---

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 28, 2008, 05:00:16 am »
Ehhh, moglibyście precyzować kiedy mówicie że macie grę na 100%? 100% to wtedy kiedy każda postać ma swojego Celestiala z Crestem i Sigilem, wszystkie staty na 255 (łącznie z Luckiem, ew zamiast lucka HP na 99.999 - różnie ludzie na to patrzą, ja osobiście pakuję Luck a potem wypełniam co się da HP aż zabraknie miejsca na siatce), Aeony tak samo, wszystko na 255 (mordęga, zapewniam), wszystkie umiejętności Aeonów (tu się też można napracować), przynajmniej po jednej ostatecznej zbroi dla każdej z postaci (wiem, nie ma czegoś takiego, ale można przyjąć że Auto-Haste i Ribbon na takiej zbroi powinien być), wszystkie potworki na Monster Arenie, pokonany Nemesis, załatwione Dark Aeony i Penio i 99lv Twojej drużyny w blitzu (tego ostaniego NIGDY nie zrobię, bo nienawidzę piłki). To jest 100%. Jak mi ktoś pisze, że ukończył grę na 100% i ma na liczniku 150h to śmiech mnie ogarnia. To nie jest 100%. 100% nie ogranicza się do zdobycia celestiali i załatwienia penia. To coś o wiele więcej. Precyzujcie swoje odpowiedzi, proszę.

A moje obecne przejście to już jakieś 300h bodajże. Mam wszystkie staty (razem z luck) na 255, wypełniam właśnie resztkę siatki punktami HP, choć i tak nie używam Break HP limit, Anima, Yojimbo oraz Bahamut na max statach (i mówię max - 99.999 HP, 999MP reszta 255) reszta Aeonów w drodze, Dark Aeony ubite, Penio na deser. Załatwiam go sobie czasem dla zabawy, nie sejwując potem. Poza tym to niezłe źródło Dark Matterków (za ubicie jednej łapki masz 1 DM, za Overkilla 2, potem wiejesz z bitwy). Blitzballu nie tykam nawet (bah, nie mam nawet sigila dla Wakki, tak bardzo tej piłki nie znoszę). Reszta postaci ma swoje Celestiale z Crestami i Sigilami. Tyle. Nie wiem na ile jeszcze mi starczy cierpliwości, tym bardziej że teraz się bawię FFXII a ostanio sobie Resident Evil 4 sprawiłem i też non stop mnie do niego ciągnie. Mam nadzieję zamknąć się w 600h. To i tak nic, kumpel ma save z 915h bodajże (5 lat gry) i skubaniec maksuje Blitza...

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline smotryk89

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 29, 2009, 11:20:13 am »
Zell Dincht szkoda że nie na 100% udało cie zrobić wszystkiego w tak krutkim czasie...bo wiesz zostaje Blitz wypakowanie wszystkich statystyk zawodnikom 100 lv..no wypakowanie Aeonom statystyki...

A wiecie że można przejść Finala X w 15 godzin..!
w 15 h ?! jak to możliwe?

Offline Sweet Devil

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
  • Devil Don't Cry
    • Zobacz profil
Odp: FInal Fantasy X - ile czasu zajelo wam przejscie?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 16, 2009, 12:17:23 pm »
Mi w tym Finalu już dawno licznik siadł na 999h. Zapału do gry oczywiście już nie mam jak na początku ale mimo to jeszcze czasem odwiedzam ten świat.
Wszystko co się dało to chyba już odkryłem.