Autor Wątek: Świństwo!  (Przeczytany 11396 razy)

MarvelliX

  • Gość
Świństwo!
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 09, 2004, 09:27:41 pm »
Cytuj
hehehe...słyszałem kiedyś, że jakiś złodziej potknął się i złamał nogę, w domu swej ofiary. później wytoczył proces temu, którego okradł.....i wygrał :D .....a nasza policja faktycznie ma dużo czasu......na szczęście nie spożytkowuje go na tępienie hakerów

Słyszałem podobną śpiewke tyle że gość wspinał się na okno ofiary a ta to zauważyła i go po paluchach ździeliła tamten spadając złamał sobie ręke i zaskarżył własna ofiarę. Po rosprawie wyszło na to że ofiara musiała płacić złodziejowi odszkodowanie. Ale to wszystko nazywa sie \"luką w prawie\".
Cytuj
jeszcze raz mowie ze policja nie ma czasu na takie bzdety jak lapanie piratow wiec chyba nie ma co sie martwic ale niech ludzie jak chce to usowaja piraty
Wyobrazasz sobie że bym sformatował cały swój 120gb dysk i spalił wszystkie płyty jakie posiadam, bo ja jakos nie. Wale system nie wpuszczę ich do domu, \"po moim ciele bedą musieli przejść\". :twisted:                            

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 09, 2004, 09:29:39 pm »
wow !!!! No no...właśnie wylałeś na nas całe swoje rozgoryczenie polityczne jakie ci ciążyło na sercu De6v6il6...Ja powiem tak: Leper na prezydenta, Balcerowicz musi odejść...i wszystko jasne, a to, żę polskie prawo to jedna wielka luka, to wiemy nie od dziś.....                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 09, 2004, 09:30:07 pm »
hehehe nie palmy płyt ratujmy środowisko :D                            
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 09, 2004, 09:37:55 pm »
dobre.....mam nawet hasło: \"płyta też człowiek\" a tak na poważnie to myślę, że Marvell ma rację. Po co formatować dysk z powodu plotki ? Nawet nie plotki....nazwijmy to...\"cholernie bardzo nieprawdopodobną alternatywą\"                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 09, 2004, 09:40:47 pm »
ech... a z dysków też dane można odzyskiwać patrzcie pani Jakubowska... ale kto by chciał tyle środków angażować :D                            
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 09, 2004, 09:51:24 pm »
wiecie co...słyszałem, że odzyskanie danych z dysku kosztuje tyle co trzy dyski :D . A poni Jakubowska to przykład nieporządku w polskim rządzie                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 09, 2004, 09:54:27 pm »
Nazwijmy to umownie \"rządem\" bo jest to zbieranina chołoty a nie rząd... rząd powinien bronić pomrocznej a nie własnego interesu ale to już coś do nowego tematu :D                            
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 10, 2004, 11:31:45 am »
Ehhh wiecie c ja chcialem tylko przypomniec ze piractwo to jednak przestepstwo... sorry niechce wyjsc na ciecie ale jednak kupujac powiedzmy Finala od pirata okradamy square i jakby na to niepatrzec to w sumie jestem zlodziejem... wiadomo ze mozna miec tam siakies mp3 na kompie i filmy ale jednak kupujac gre u kapitana Haka okradam square a daje zarobic bucowi ktory zeruje na ich pracy (pirat=pasozyt :wink: )                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 10, 2004, 03:20:06 pm »
hm.....no wiesz Gipsi. To prawda, że \"okradamy firmę square (i nie tylko :D ), no ale sam pomyśl....kto w Polsce ma pieniądze (poza rządem oczywiście :D ), żeby kupować orginały....poza tym gdyby nie piraci to niektórych gier nie byłoby w Polsce....                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Świństwo!
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 10, 2004, 03:39:04 pm »
Cytuj
kupujac powiedzmy Finala od pirata

A kto mówił że kupuję :D . Pożycza sie albo... no wiadomo co i skąd.                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 10, 2004, 07:13:23 pm »
Tak Wizard oczywiscie ze wiem ze w Polsce malo ludzi stac na oryginaly bo ja sam sie do nich zaliczam...ale faqt jeste faqtem ze jest to przeztepstwo... tylko ze wnaszym pieprzonym kraju to ak ja mialbym inaczej gry kupowac jak jedna nowosc na konsole to czasami 1/4 badz 1/5 wyplaty jednej osoby... heh chcialbym powiedziec ze jak wejdziemy do unii to nasze zarobki sie zwieksza i bedzie mozna kupowac oryginaly tak jak piraty... ale dobrze wszyscy wiemy ze tak nie bedzie... :cry:                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 10, 2004, 07:19:25 pm »
no wiesz nigdy nic nie wiadomo...może kiedyś.........w każdym razie może i jest to przestępstwo, ale za to bardzo popylarne :D                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Świństwo!
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 11, 2004, 04:36:45 pm »
A czym przessstępstwo jest bardziej popularne tym bardziej powinno zossstać zwalczane. No ale widać jakie panuja u nasss władze.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 11, 2004, 04:43:01 pm »
to sam sobie spróbuj zwalczać hakerstwo, skoro na jednego policjanta przypadaok. 100 hakerów/piratów
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 11, 2004, 04:45:32 pm »
Cytuj
Tak Wizard oczywiscie ze wiem ze w Polsce malo ludzi stac na oryginaly bo ja sam sie do nich zaliczam...ale faqt jeste faqtem ze jest to przeztepstwo... tylko ze wnaszym pieprzonym kraju to ak ja mialbym inaczej gry kupowac jak jedna nowosc na konsole to czasami 1/4 badz 1/5 wyplaty jednej osoby... heh chcialbym powiedziec ze jak wejdziemy do unii to nasze zarobki sie zwieksza i bedzie mozna kupowac oryginaly tak jak piraty... ale dobrze wszyscy wiemy ze tak nie bedzie... :cry:
ech... Unia to nie jest panaceum na wszystko więc darujmy sobie... Wchodząc do unii zarobki odrazu nie podskoczą o 100% czy 200% także nie oszukujmy się unia jest nam potrzebna ale bez pracy nic nam nie da...
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 11, 2004, 05:44:55 pm »
no ale zobaczcie...skoro już raczej gorzej nie będzie, to znaczy, że może nyć tylko lepiej
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Świństwo!
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 11, 2004, 07:58:12 pm »
Cytuj
no ale zobaczcie...skoro już raczej gorzej nie będzie, to znaczy, że może nyć tylko lepiej
Smutno ale prawdziwie - będzie jeszcze gorzej ;(
Wole nawet nie myśleć co sie będzie działo jeśli niedajboże walute na euro zmienimy

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 11, 2004, 08:32:04 pm »
sprawa jest prosta po prostu będziesz płacił za chleb 7 zł., zamiast 1,60zł
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Świństwo!
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 11, 2004, 09:35:00 pm »
No włassśnie czyli niby będziem wiecej zarabiać ale i tak poziom wzbogacenia sssie nie zwiękssszy, bo ceny pójdą w górę. <_<  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Świństwo!
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 11, 2004, 11:31:33 pm »
proponuje zalozyc osobny temat dla zwolennikow i przeciwnikow Unii, bo troszke odbiegliscie od tematu panowie...

Marvell, nie komentuj moich postow <_<  
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2004, 01:12:51 am wysłana przez ARD »