Autor Wątek: Grand Theft Auto  (Przeczytany 9537 razy)

Offline Eligios

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
    • http://
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 15, 2005, 04:58:18 pm »
Ale szkoda ze tak puzno gra wychodzi w Polsce .
A jak wyjdzie gra to duzo bedzie sprzedawcow Gta , i duzo kasy zarobioł
i tak połowa w posce bedzie kupowane jako pirat :/  





A cat's irritation rises in direct
 proportion to her embarrassment
times the amount of human laughter.
  -- Law of Cat Embarrasment

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 15, 2005, 05:10:36 pm »
e co jak wyjdzie, to już nie wyszło? mi sie juz zdąrzyło dwa razy znudzić, dwa razy do niego wracałem i porządnie kurzem obrosło, no ale widać w rumuni jednak czasem maja lepiej O_o

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 15, 2005, 05:18:08 pm »
Jasne że wyszło... już dawno wyszło ale Eligios mówi pewnie o wersji na PC... na konole przeca nawet w polsce takie wielkie hity sprzedają i nawet się reklamują :P

a chyba chodziło o to że na PC ma być w lipcu czy październiku...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 15, 2005, 05:22:39 pm »
Cytuj
a chyba chodziło o to że na PC ma być w lipcu czy październiku...
hihihihihihahahahahahabuahahahahamuahahaahahahaahahhihihihihihihihihi :D sory nie mogłem sie powstrzymać :D

ale z drugiej strony, do października znosić w szkole mieciów opowiadających o emulacji bez zabijania żadnego -_-''  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 14, 2005, 12:12:51 am »
cóż jest san andreas na pc... odpaliłem... zobaczyłem... gra jest naprawde świetna... tzn tak mi się wydaje... niezła grafika, dużo swobody, jeszcze więcej bajerów... ale czegoś mi w tej grze brakuje zaraz mnie wszyscy zbesztają ale na prawde czegoś tej grze brakuje, sam nie wiem czego, ma wszystko co powinna mieć ale i tak nie ma takiej siły przyciągania jak miała np. mafia... gra nie wciąga tak jak wsysnął mnie kotor2 czy chociażby wspomniana mafia... gra jak dla mnie 8/10...
]


Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 14, 2005, 12:56:16 pm »
wlasnie wczoraj dostalem ta gierke i musze powiedziec ze jest swietna. Uwielbiam tryb wojny gangow :D i wogole swetne to tylko ze 1 misja jest trudna :P  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 14, 2005, 02:56:58 pm »
Ha... ja już od jakiegoś czasu mam Gta SA i muszę powiedzieć, ze faktycznie gra wydawała się na początku bardzo fajna..... ale jeśli się w nią zagłębić to podoba się coraz mniej.... Zdecydowanie za dużo tam tych czarnych amerykańskich klimatów i w dialogach za dużo slangu.... ja jestem dobry z angielskiego, ale w SA połowy tekstu mówionego nie mogę zrozumieć..... Poza tym faktycznie mamy dużo swobody..... moim zdaniem za dużo.... Całe SA jest po prostu za wilekie i przegiete...  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 15, 2005, 01:51:53 am »
posiedziałem sobie dziś znowu prze SA i... no cóż nic... XD SA nie jest za wielkie jest w sam raz ale zarabianie pieniędzy mnie rozwaliło XD poszedłem sobie na wyścigi konne postawiłem na konia 10 000 $ miałem przebitke 12 razy... no to dawaj do chałupki zapisać i raz jeszcze wreszcie któregoś piknego razu postawiłem 2 000 000 $ i zgarnołem 14 000 000 $ :lol: pieniądz tutaj jest rzeczą marginalną którą szybciutko mozna zarobić na wiele sposóbów :D spodobał mi się też Hard Truck wsadzony do SA XD tak ogólnie gra nie jest zła i czuje że spędze przy niej jeszcze pare godzin :P
]


Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 15, 2005, 07:59:50 pm »
No fajne, fajne... tylko takiej zabugowanej gry dawno nie widziałem. Zabugowana tak jak na amerykańską produkcję przystało. Gra się całkiem przyjemnie... ale gdyby jeszcze nie było tych wszystkich błędów. One psują klimat. Moja ocena:        -8/10.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 17, 2005, 01:36:49 pm »
Cytuj
No fajne, fajne... tylko takiej zabugowanej gry dawno nie widziałem. Zabugowana tak jak na amerykańską produkcję przystało. Gra się całkiem przyjemnie... ale gdyby jeszcze nie było tych wszystkich błędów. One psują klimat. Moja ocena:        -8/10.
no nie przesadzaj już z tymi bugami... w San Andreas jeszcze nie grałem ale męcze Vice City i takie bugi typu uderzenie autem w drzewo i "prześwit" drzewa na naszym aucie, czy inne takie pierdółki są niczym w tak ogromnej grze GTA jest rozbudowane na maxa a japończycy robią raczej ustalone wszystko od góry.. liniowe i wtedy o wiekle łatwiej jest zaszyć dziury w grze...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2007, 05:09:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 17, 2005, 04:56:39 pm »
ee ale wywiecie że pewnie 70% z was gra w bete nie? bo jakies debile ładnie rozpowszechniły to jako full wersje... i potem dziwne ze sie wszyscy na mase błędow skarza...no poprostu rece opadaja... =/

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 18, 2005, 01:45:14 pm »
A mi się san andreas jakoś niespecjalnie podoba. Zresztą przeniesienie gta w trzy wymiary to jak dla mnie był duży błąd. Pierwsza część była najlepsza i tyle ! A jeśli już gra tego typu w 3d to tylko i wyłącznie mafia.  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2005, 01:46:04 pm wysłana przez Rad!cal.87 »
bla

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 27, 2005, 09:24:52 am »
Nie przesadzam z tym zabugowaniem. Naprawdę aż tak trudno zlikwidować jest rozłażące się tekstury, wlatywanie helikopterem do budynków, wtapianie się samochodów w asfalt i jeszcze 100 innych rzeczy? No dajcie spokój... co to ma być. Ręcę opadają!  Może dla Was to nic, ale mnie trochę wkurza gdy chodze sobie w powietrzu, auto nagle traci pół tekstur, itemy nagle znikają, a niektore drzewa są niematerialne. Może to dlatego że nie gram w amerykanskie gry na pc i nie jestem przyzwyczajony do takich "atrakcji". Wcale nie jestem uprzedzony. To jest bardzo obiektywna opinia :).

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #33 dnia: Października 12, 2005, 07:20:48 pm »
a ja ostatnio odświeżam sobie Vice City. tak sobie gram. potem czytam sobie solucję w CDA dla zabicia czasu. okazało się że z dziecinną łatwością przechodziłem misje, które w CDA dostały status bardzo trudnej, albo wręcz niemożliwej. od razu uprzedzam, że gram bez kodów, bo chcę zobaczyć tem magiczny podkoszulek który jest bonusem za skompletowanie całej gry ;)
Kame Hame Ha

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Gangsta's Paradise
« Odpowiedź #34 dnia: Października 20, 2005, 11:09:39 am »
A ja wczoraj wreszcie dorwałem GTA San Andreas. fajny jest patent z rowerkiem i rozwijaniem postaci. Zrobiłem swego bohatera na brudasa - bojówki wpuszczone w kowbojki, które initują glany, czarna koszulka, irokez... brakuje tylko szelek. gra mi się podoba. ale coś jej brakuje... nadal jestem pod silnym wpływem Vice City i czegoś mi tej w grze brakuje... sam nie wiem czego.
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Grand Theft Auto
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 20, 2007, 05:13:01 pm »
Fajna akcja, zaniedługo w japonii bedzie premiera GTA SA na PS2 (tak, tak -zaniedlugo ;] Jakie miny maja teraz ci co zawsze tak zrzędzą ze w japonii to wszystko szybciej jest? ;]).
No i gra bedzie ocenzurowana, wyleci wiec jakies tam parem isji ktora nie sa zwiazane z glownym "plotem" a obfituja w jakichs duzo scen mordu i pewnie pare rzeczy, no ale jest taka akcja ze jak sie teraz zabije ludzi to nie beda oni zostawiać kasy ;]

Pewnie ot tak zeby japonczyki nie zaczely zabjac innych japonczykow dla kasy ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Grand Theft Auto
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 09, 2007, 03:53:32 pm »
Widzieliscie trailer GTA IV? Poza tym ze muzyka jest zajeista i ogolnie miasto wyglada bardzo ladnie to to co mnie najbardziej zainteresowalo to glowny bohater.... fajny pomysl z wrzuceniem jakiegos kolesia ze slowianskim pochodzeniem, o ile SA ze swoim czarnym klimatem mnie wogole nie przycignal i do tej pory w sumie jeszcze w nia nie gralem to czworeczka mnie jakos zaintrygowala, o wiele bardziej przyswajalny dla mnie charakter, nie czsto sie takie ziomki przytrafiaja :]
Ciekawe tylko czy w czworce "Things will be different" ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2007, 03:56:06 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?