Autor Wątek: Kącik młodego mechanika  (Przeczytany 6401 razy)

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Kącik młodego mechanika
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 28, 2008, 03:18:35 pm »
Wygraweruj sobie inicjaly na analogach :D na Lewym "G" a na prawym "1" :)

BTW motyw z kablem od kablowki dobry bo w razie czego moze za satelite padzik robic :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Kącik młodego mechanika
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 28, 2008, 03:29:58 pm »
Pad nie jest dużo większy od DS2, ma dłuższe uchwyty a poza tym tylko jest grubszy na środku i ma dalej wysuniętą ściankę na której zamocowany jest kabel. Szerokość w miejscu gdzie są przyciski i d-pad jest ta sama. No ale pomimo tego że sięgam wszystkich przycisków dobrze, to jednak czuję, że jakbym miał większe ręce to bardziej komfortowo bym go trzymał. Zrobię kiedyś modyfikację jakiegoś mniejszego pada.
Anyway, nie wiem co zrobić z tą "fasolką" na środku, Tant mogę tam umieścić logo SZ ? To wtedy dopiero na konwenty by było jak znalazł. ;] Zrobiłem też stalowe przyciski: kółko, X, kwadrat i trójkąt, ale nie ma ich na tym zdjęciu. Tutaj tylko mamy z lewej przycisk turbo i z prawej slow, które przerobiłem na stalowe i wypucowałem na lusterko. Mam jeszcze różne pomysły aby w padach ulepszyć nieco ich działanie, ale w tym padzie to nie jest istotne, bo zbyt duży na me dłonie jest. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Kącik młodego mechanika
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 28, 2008, 03:32:51 pm »
Nie podoba mi się, duży jakiś, kojarzy mi się z pierwszym Xboxem.  ::)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Kącik młodego mechanika
« Odpowiedź #23 dnia: Października 09, 2008, 12:52:33 pm »
Pany to jakiego alkoholu używaliście ?? bo jeżeli nie pomożesz spirytowi schnąć poprzez dmuchanie (go) na niego to nie zostawia śladów, co do samego odkręcania śrubek i wszelkiego rodzaju modingu to najwdzięczniejszym materiałem był dla mnie DCek, swego czasu handlowałem zmodowanymi na allegro ;) tzn wstawiałem diody laserowe, plexe, malowałem itd. na specjalne zamówienie robiłem też vga boxy w konsoli ;) co do innych konsol to niewiele się wypowiem, znajomi jeszcze mi ps1 przynosili do roboty, regulacja lasera była w tych konsolach prosta i przyjemna :)
]