Autor Wątek: Komercja w Square  (Przeczytany 6138 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Komercja w Square
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 22, 2004, 09:41:13 pm »
tak ale mamy na temat tej komerchy troche inne poglady (przynajmniej ja mam iine do raczej reszty)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Komercja w Square
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 22, 2004, 11:19:22 pm »
komercha to komercha, nie maświata bez komerchy, świat bez komerchy jest nierealny...... no a poza tym to nie wiem czym się twoje S&S poglądy od innych różnią?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Komercja w Square
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 21, 2004, 08:49:40 pm »
Chcecie gier niekomercyjnych zacznijcie grać w gry robione przez fanów :P niektóre są całkiem niezłe ale ja tam wole w FFy zagrać :P
]


Offline Lord Gumiś

  • Soldier
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
    • http://
Komercja w Square
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 23, 2004, 11:00:01 pm »
Komercja jest wszedzie zależy jak ty ja rozumiesz..???

Offline Rufux

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • http://www.ffxuniverse.republika.pl
Komercja w Square
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 24, 2004, 08:25:27 pm »
Cytuj
no ja ogolnie - podsumowalem :lol:

stary dobry zell  ze starego sq zone

Cytuj
Chcecie gier niekomercyjnych zacznijcie grać w gry robione przez fanów  niektóre są całkiem niezłe ale ja tam wole w FFy zagrać 

maniak De6v6il6  hehe    
I'm blue daba di daba dai u da ba di daba dai da ba di da ba daj

You wana fight , I'll give you a fight  , air force trash !!!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Komercja w Square
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 24, 2004, 10:30:55 pm »
w gruncie rzeczy to mógłbym sobie pograć w gry fanowskie, ale sobie nie pogram. Powód? Nie pogram sobie, bo nie mam dostępu, ani informacji o takich grach. Gry komercyjne mają to do siebie, że każdy o nich wie i dlatego się dobrze sprzedają.... no ale cóż....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Komercja w Square
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 27, 2004, 01:25:29 am »
Komercja... niechce mi się zbytnio o tym słowie mówić bo jest on nadmiennie źle interpretowane...
Powiem tylko co złego jest w tej komercyjności? Jeśli jest taka zła to czemu w nią gracie? A skoro chcecie coś niekomercyjnego i zarazem pięknego to kto grał w "ICO"..od razu zaznaczam że ja nie ale podobno piękny RPG od Sony.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Komercja w Square
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 27, 2004, 09:20:44 am »
Jessu macie problemy :P By nie było komercji to byście nie grali w 99,9% gier w które graliście... Fajnie nie? :P Niemówcie że X-2 jest komercyjny itp, bo co, może FFX nie był? Albo IX - miał nawet reklamy kokakoli w TV :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Komercja w Square
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 27, 2004, 05:51:40 pm »
heh to wychodzi samo z siebie... przeciez grupka ludzi nie robila by takich gier dobrych za darmo... oni tez potrzebuja z czegos zyc a taka gierka to jest pare lat pracy
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Komercja w Square
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 02, 2004, 10:26:48 am »
Komercją niejest zrobienie dwóch części FF X, komercją jest zrobienje nastu częsci nalepszej cześci czyl FF VII, a to na komórki Before Crisis, film na DVD,  Gra z Vincentem, a teraz jeszcze chodzą pogłoski o FF VII-2 które są fikcyjne (do czasu). Komercje jest spowodowana tym że gracze kupują w tak dużych ilościach gry, a pózniej mają pretensje że są kontynuacje tych gier, niechcecie komercij to nieoglądajcje telewizji niekupujcje gier albo wróćmy się roku 1989 i zabijmy Wałęse żeby komunizm pozostał w Polsce wtedy niebedzie komercij. Za kilkadziesiąt lat komercja już niebedzie w modzie wię niemartwcie się, mądrzy ludzie wymyślą coś innego na jej miejsce.