Autor Wątek: ulubiona lokacja  (Przeczytany 3836 razy)

Offline Siłak

  • Soldier
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
    • http://
ulubiona lokacja
« dnia: Czerwca 30, 2004, 03:23:09 pm »
Zapraszam wszystkich członków klanu do głosowania na swoją ulubioną lokacje.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
ulubiona lokacja
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 30, 2004, 03:47:51 pm »
ma moim lv to zdecydowanie Oasis :D

Offline Cernde

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://
ulubiona lokacja
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 30, 2004, 04:30:12 pm »
Mi sie dobrze trenuje na Cursed bo przynajmniej XP nie idzie w ta strone co nie trzeba:):D

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
ulubiona lokacja
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 30, 2004, 07:46:10 pm »
Cursed temple, ale nie ma tego w ankiecie :unsure:
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
ulubiona lokacja
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 30, 2004, 08:02:39 pm »
jak dla mnie dun 2 ... brak nisko poziomowych looterow jacy sie znajduja w oasis, ludzie sa powyzej 5x wiec co za tym idzie w wiekszosci przypadkow rozumieja wyrazienie : "dont ks" do minusow nalezy to ze mozna w latwy sposob zginac wiec najlepiej wybierac sie tuz po poziomie lub grac z dobrym party :P  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
ulubiona lokacja
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 01, 2004, 09:20:57 am »
oczywiście że Garden of the Freedom !!!!!!!!!!!! tam som taaaakie słodqie hoooopy  :shu:  :D
:D:D:D:D

Offline SHADOW-XIII

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
ulubiona lokacja
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 01, 2004, 08:44:32 pm »
Oasis rzecz jasna ! (bom 4x jest)
Don't mess with the best !

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
ulubiona lokacja
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 01, 2004, 10:39:26 pm »
Fala: Od wczorajszego dnia znienawidziłem dun2. Fakt ludzie wiedzą co to KS, ale niewiedzą co to LOOT. Koleś wczoraj zlootował mi murka z przed nosa. byłem w party 6 osobowym i jakiś outsider podbiegł i pytał o party. Patrze na zeimi coś niebieskiego. nastawiam kursor, napis: Murky. A tu koleś ten co o party się pytał podbiegł i go sobie wziął. Myślałem że go gnojka zabije.

Moja ulubiona lokacja: Seashore (teraz acasia forrest) stare czasy przy domku z qiaxem.

MarvelliX

  • Gość
ulubiona lokacja
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 02, 2004, 02:19:02 am »
Moja Road to the Wind  :)  jeszcze czasssami chodze na króliki  :lol:  (jedyna lokacja gdzie napewno nie zgine ;) )

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
ulubiona lokacja
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 03, 2004, 06:13:15 pm »
Cytuj
Fala: Od wczorajszego dnia znienawidziłem dun2. Fakt ludzie wiedzą co to KS, ale niewiedzą co to LOOT. Koleś wczoraj zlootował mi murka z przed nosa. byłem w party 6 osobowym i jakiś outsider podbiegł i pytał o party. Patrze na zeimi coś niebieskiego. nastawiam kursor, napis: Murky. A tu koleś ten co o party się pytał podbiegł i go sobie wziął. Myślałem że go gnojka zabije.

 
Loot zawsze byl jest i bedzie nie zaleznie na jakiej lokacji gramy... wiekszosc graczy to bezmozgowce wiec czegos innego sie nie spodziewalem, chyba 95% PT widzac transa na podlodze a obok ludzi walczacych by zaras sie rzucila zeby go zlotowac a o murky nie wspomne  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
ulubiona lokacja
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 04, 2004, 01:50:13 pm »
Heh fakt, no cóż "mój interes przedewszystkim, a innych to mam w d%#e". To standardowe myślenie 95% ludzi w PT. Gdybym zlootował murka (bo możłiwe że kiedyś zlootuje), to jeżeli by ktoś to widział to na 100% bym oddał ale jeśli nikt by tego niewidział to musiałbym się zastanowić, ale raczej też bym oddał.



Jakbyś zawinął to byś raczej nie ssstał i nie czekał a ktoś sssię po niego zgłosssi tylko czym prędzej zniknął :P
Sorry że wykozyssstałęm twojego posssta ale szkoda mi było ssspamu :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2004, 10:12:00 pm wysłana przez Marvell »