Autor Wątek: Czarna Lista  (Przeczytany 4764 razy)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Czarna Lista
« dnia: Maja 21, 2004, 11:55:49 pm »
Oto przed wami nasza czarna lista! By kogoś tutaj wpisać, należy podać linka do zdjęcia, na kórym widnieje - co zrobił, czemu to zrobił, jak to się skończyło. Zresztą, uczcie się na moim przykłądzie:

Nick: Shadow_flame_Br.
Profesja: Pikeman
Czym zawinił: trenowałem na Forgotten Land wraz z jednym z członków klanu - satunem_[pl]. W pewnym momencie wyżej wymieniony osobnik przyszedł i zaczął się śmiać. Kulturalnie zapytałem, co go tak śmieszy, to ten... Zresztą, zobaczcie sami <nieletni nas czytają>. Powiem tylko, że jak podszedłem do całej sprawy na luzie, to się koleś zmył. Takich debili należy tępić... I właśnie dlatego mam nadzieję, ze wprowadzą wkońcu Player Kill <lub Player VS Player>

Dowód: śmiać się, czy płakać?

Pamiętajcie - jesteśmyu klanem squarezonePL, więc musimy zachować spokój w każdej sytuacji <ale sprzedawać mu itemów, czy od niego kupować, bądź byc z nim w party - nie musimy>.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2004, 11:58:29 pm wysłana przez qiax »

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Czarna Lista
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 22, 2004, 12:06:28 am »
Za takie coś jak ten koleś pokazał można dostać bana (za pierwszym razem na 3 dni, za drugim na 7 a za trzecim kasacja konta). Więc jak będziecie mieli coś takiego to róbcie screenshoty (standardowa kombnacja CTRL+HOME, zapisuje odrazu shota jako jpg). tyle:]

MarvelliX

  • Gość
Czarna Lista
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 22, 2004, 12:29:02 am »
Przyrostek -Br to nie pierwszy taki hamssski typek którego widze <_<
Jak trenowałem sobie z ARDem na zombiakach to wcieło się takich 2 typków i zaczeli wycinać nasze potwory :( jak ARD próbował ich przegonić to padła odpowiedź "shut up NOOBS" później jeszcze bezczelnie sssie pytali o lvl. Ssskleliśmy ich po polsssku :devil:  i poszliśmy w drugą ssstronę.


A dzisssiaj znowu - tym razem sssam walcząć w tym sssamym miejssscu podeszłem blisssko typka który też miał taki przyrossstek i już mnie odrazu zaczął wyzywać od fucków i noobów :angry: za sssamo podejście.
Ci Brazylijczycy sssą jacyś nie normalni ;(
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2004, 12:35:41 am wysłana przez Marvell »

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Czarna Lista
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 22, 2004, 12:34:25 am »
Małe sprostowanie. Przyrostek -Br to nie Brytania tylko Brazylia. Anglia ma UK przeważnie, ale rzeczywiście nielubipe tych ludzi z Brazylii (wyjątek stanowi THAI(cośtam)-BR, z tą Archerką troche grałęm i poprostu niemam żadnego zastrzeżenia do niej [do reszty Brazylijczyków mam:]]).

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Czarna Lista
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 22, 2004, 04:31:23 am »
jesli juz jestesmy w tym temacie...czy starajac sie przepedzic niechcianych osobnikow (sytuacja pierwsza opisana przez Marvella) mam byc kulturalny czy moge obrzucac ich miechem??...zawsze najpierw pisalem "dont ks"....jak nie zobaczyl to "DONT KS !!!!"...pozniej zawsze przechodzilem na "fu...fu"...nie rozmumien ludzi ktorzy beszczelinie wala KS...

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Czarna Lista
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 22, 2004, 07:38:46 am »
Z tymi Fu.. to uważaj, koleś może zrobić shota i będziesz miał bana na PT. Uważajcie tak samo z innymi rzeczami (np: polewanie z czyjejś wiary). Wszystkie odskoki od normy niesą tolerowane przez admonów PT jak i u nas, więc jak chcecie powiedzieć coś do kolesia to lepiej powyzywajcie go po polsku i tyle.

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Czarna Lista
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 27, 2004, 12:16:06 am »
Dzis na naszą czarną liste dodaje członka klanu: No StresS. Jest to "TheMasterGod", koleś jest naprawde niezły w KSer'owaniu, Lootowaniu a także w zabijaniu cudzych summonów (zabił mi Figona, drugiego najsilniejszego Summona, który jest wart 150k). Uważajcie na niego, jest strasznie chamski.

Offline arjuna

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://www.gazela.prv.pl
Czarna Lista
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 03, 2004, 11:05:03 pm »
na liste dorzucam Salsicha_brazil jak zwykle brazylijczyk uwaga ten gostek czituje przy trade. Facet chcial qpic NS FPA ode mnie podczas nocki w navi, latal jak poparzony i mowil ze mu komp laguje, powiedzialm bysmy wyszli przed avi to udawal ze nie widzi co pisze. wrocilam w dzien do navi i probowalam trade on ciagle powtarzal "laggy my pc" i powiedzial "tarde on 5" jak zrobilam wczesniej to anulowal transakcje, powiedzialam mu ze jest hackerem i nie sprzedam mu, on an to "plz" no to jeszcze raz postanowilam dac mu szanse, no i na te 5 wcisnelam trade, naszczescie mialam ukochane reconecty i moje wciskanie nic nie dalo ;) i wtedy zobaczylam zenie ma kasy, los jeden zabral kaske ;) moje szczescie ze mialam rc :) uwazajcie wiec na niego.

Ja mam ostatnio strasznego pecha w pt trace stuff Maverick cos o tym moze powiedziec, ale tu mi sie udalo wyjsc calej moze moja passa sie odmieni ;)

Pozdrawiam :*
Only death is mankind destiny

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
Czarna Lista
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 06, 2004, 05:58:34 pm »
więc :

Nick : Axlota
Profesja : nieznana
powód : daje Hatiemu buty , a Axlota mi zawala priva tekstami
-Noob
-Noob
-Noob
-Noob
-Noob
-Noob
-Noob
-Noob
-aschole

Dostał ignora i był spokuj :P :devil:

EDIT!!: by qiax
Nie chce nic pisać, ale wyraźnie wcześniej pisałem, że wymagane jest zdjęcie... Więc prosiłbym o jego zamieszczenie itd <do wcześniejszych też, chcociaż to juz niemozliwe>... Po za tym, jak to możliwe, że profesja nieznana? Skąd on/ona wiedział/a że dałeś buty Hetiemu?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2004, 06:08:34 pm wysłana przez qiax »
:D:D:D:D

Offline Siłak

  • Soldier
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
    • http://
Czarna Lista
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 14, 2004, 07:49:12 pm »
Ja niestesty do tej listy musze dodac polaka... niestey... :( W nav spotkalem polaka imieniem soczek (Knight mial lvl 39). Poprosil mnie o 12k bo mu byly niby podszebne do SoD'a i mowil ze jak z niego wyjdzie to mi odda 30k. Hmm pomyslalem sobie calkiem oplacalne ale czy odda?? mysle sobie chyba rodaka nie oszuka. Powiedzial ze oddA ZA 15 MIN no ok czekalem cos pogadalem z nim (na prv) i nagle mysial wyjsc z gry  :blink:   ablo mial d/c (w co nie wierze) <_<  i tak przepadl moj ogromny majatek 12k :P ale lepiej nic jemy nie pozyczac....
sory qiax ale nie mam screena
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2004, 11:41:45 pm wysłana przez qiax »

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
Czarna Lista
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 14, 2004, 11:30:16 pm »
Dawałem mu buty ( screena niestety niezrobiłęm  ;(  ) a on (nieznam go) ni z tąd ni z owąd patrze na priva , zawala mi priva całego takimi duperelami a ja niemiałem pojęcia kto to i z kąd klika , już niepowiem że profesji też niezam bo go niewidziałem

PS. następnym razem zrobie screena  
:D:D:D:D

Offline CAMEL(GIERJATOWICZ)

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Czarna Lista
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 15, 2004, 11:02:06 pm »
LUBIE OPOWIADAC HISTORYJKI WIEC SIE TROSZKE ROZPISZE ALE PEWNEGO DZIONKA MIALEM NIEZLE FS FPA +2 KUPIONE OD REECHA ZA 750K NO I Z CIEKAWOSCI PODLAZLEM DO GOSCIA KTORY MIAL FS FPA +3 NA SPRZEDAZ CHWILE Z NIM POGADALEM I MOWI ZE MI GO SELLNIE ZA MOJE FS FPA +2 I 200K KASY JAK ZWYKLE NIE MIALEM ALE PORZYCZYLEM OD SKALARA (OCZYWISCIE ODDALEM JUZ) NO I IDE NA TRADE CALY ZAJARANY WYKLADAM FPA I KASE A GOSCIU MOWI MI ZE NIE WIDZI FPA JEGO FS FPA +3 BYLO JUZ WYSTAWIONE (SPRAWDZILEM) NO TO RETRADE ZIOMEK WYKLADA FPA (NIEPOWIEM JAKIE) JA NIE SPRAWDZILEM BO BYLEM PEWNY ZE TO JEST FS FPA +3 JA TEZ WYLOZYLEM 200K I MOJE FPA KLIKNALEM TRADE PATRZE A TU ZONK NS FPA +2 NO I BIG CRY TERAZ SIEW Z TEGO NALEWAM ALE WTEDY TO BYLA POWAZNA STRATA NICK TEGO OSZUSTA TO HASIS
 UWAZAJCIE NA NIEGO BO ZONK WAS CZEKA:)

Offline Reechani

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • http://
Czarna Lista
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 22, 2004, 01:37:45 pm »
Chcialem przestrzec wszytkich przed noobkiem mechem o niku Sky_Walker .
Mily czlek, bo offeruje np za ms mech x 100k  <_<  jakos podejrzane, oczywiscie wlkada kase i naciska trade ale kasy juz nie ma :) wiec uwazajcie bo robi to bardzo szybko i mozna sie naciac.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2004, 01:38:26 pm wysłana przez Reechani »

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Czarna Lista
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 22, 2004, 08:49:28 pm »
Tak samo jak spotkałam jednego imieniem Moshkisho, jest z klanu DWZ, fighter.
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow