Autor Wątek: KoRn czy SOAD?  (Przeczytany 8183 razy)

Offline Mishimaru Kobayashi

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 27, 2004, 02:36:09 pm »
Cytuj
Powiem Ci czemu nie możesz... SOAD to ludzie pochodzący z Armenii, wychowani w USA. Piszą teksty nawiązujące w dużej mierze do religii, gdyż, z tego co twierdzą są bardzo religijnymi ludźmi. A co do muzyki orientalnej... ja nie mogę zrozumieć J-Rocka itd. I jeszcze jedno dlaczego J-Rockowi piosenkarze lubią przebierać się za kobiety?!


A dlaczego wokalista SoaD wyglada jak pijaczyna z przed monopolowego, a gitarzysta jak jakiś egzotyczny gad?, dlaczego perkusista ma minę jak by robił kupę?
Koleś wyglądający jak Żyd z głosem przypominającym papugę, obok jaszczuroczłeka i perkusisty z zatwardzeniem (chyba był tam jeszcze jeden dziwak ale jak łatwo można zrozumieć...nie przyglądałem się mu  :-? )to naprawdę dobrana drużyna i nazwa ich bożal się boże zespołu jest jak najbardziej trafna, System of a Down-Zespół Down\'a dla \"prawdziwych\" Metalowców jak Dark Cloud.

Co do Japońskiego Rocka, to oczywiste że nie możesz go zrozumieć, żyjesz w świecie komercyjnych, tandetnych zespołów i nie potrafisz docienić i zrozumieć zwyczajów z drugiego końca świata.

Cytuj
dlaczego J-Rockowi piosenkarze lubią przebierać się za kobiety?!

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie, bo LUBIĄ!

Miłego dnia i niech zachodzące słońce zniknie wraz z tobą.                            
Watashi wa Mishimaru to moshimasu...

Sakura doko ni arimasuka?, Japan! :-)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 27, 2004, 02:50:44 pm »
Jeśli mamy być szczerzy, większość zespołów, nawet Japońskich to tandetne i komercyjne kapele. Temat Soad vs twoje poglądy zamykam definitywnie. A co do J-Music... trochę tego słucha, nie znam co prawda imion i nazwisk na pamięć, ale doceniam Japońską muzę. J-Rockow twórcy lubią przebierać się za kobiety, a anglo-ormiańscy lubią wyglądać jak lump sprzed sklepu. Proszę, nie lubię się z nikim kłócić i na nikogo nie chcę się obraźić... Mishimaru Kobayashi zostańmy po prostu kumplami i nie drążmy tego tematu.                            
Kame Hame Ha

Offline Madness

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
    • http://
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 28, 2004, 07:19:50 pm »
Z tego co wiem to oni sol nie tyle religijni co PACYFISCI i propaguja poqj na swiecie (BOOM). I nie wszyscy z nich sol z armenii.                            
In the name of God,
impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation.
Amen.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 29, 2004, 11:03:53 am »
Są religijni, przynajmniej tak wywnioskowałem z wywiadu z wokalistą na Mtv (dawno już to było) deklarował się jako człowiek wierzący. A o pacyfiźmie nie tylko w BOOm śpiewają - WAR?, Temper,  to też na pewno traktuje przeciwko wojnie. A że nie wszyscy są z Armenii to akurat wiem  :wink:                            
Kame Hame Ha

Offline Gladi

  • Soldier
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 29, 2004, 01:10:11 pm »
Cytuj
A dlaczego wokalista SoaD wyglada jak pijaczyna z przed monopolowego, a gitarzysta jak jakiś egzotyczny gad?, dlaczego perkusista ma minę jak by robił kupę?
Koleś wyglądający jak Żyd z głosem przypominającym papugę, obok jaszczuroczłeka i perkusisty z zatwardzeniem (chyba był tam jeszcze jeden dziwak ale jak łatwo można zrozumieć...nie przyglądałem się mu  :-? )to naprawdę dobrana drużyna i nazwa ich bożal się boże zespołu jest jak najbardziej trafna, System of a Down-Zespół Down\'a dla \"prawdziwych\" Metalowców jak Dark Cloud.




No nie nie dam obrażać mojej drugiej ukochanej kapeli. Jak masz zły dzień to nie mósisz od razu wyrzywać się na innych. Każdy ma swój gust ale ja nie \"pluje\" na twój. No bo tak się poczułęm. No i co masz Zydów hym?? Zły kolor skóry, pejsy??? Odrobina tolerancji radzę poczytać jeden z tematów na forum  właśnie o tolerancji w muzyce :evil:  :evil:  :evil:                            
Żyj tak,aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz.

Offline luk_san

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 02, 2004, 01:48:11 pm »
no ja zagłosowałem na soad gdysz ta kapela jest dalmnie najlepsza co do Korna sodze że tesz jest niezły ale mało go słuchałem szczeże mówiac a co do wyglondu członków soadu to dlamni wyglodaja spoko  i popieram http://square.desk.pl/ nie trzeba tak mówic onich ani o nikim                            
Im alone siting with my broken glass riding on a metro

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 04, 2004, 12:19:17 am »
Mo głoś dostał KoRn, bo pomimo iż obie kapele cenie baaardzo, to KoRna baaardzo bardziej  :lol:

Zastanawia mnie jedno - razem ze mną w postach za KoRnem było 5 ludzi a głosów łąćżnie z moim 3. Co z brakującymi 2? Ludzie ruchy musimy wygrać! :twisted:

.:EDIT:.  

Po chwili doszedłem do wniosku że te zepoły są na tyle różne że nie powinno się ich tak bezpośrednio konfrontować. To tak jak dyskutować o wyższości truskawek nad poziomkami - kwestia gustu i tyle  8)                            

MarvelliX

  • Gość
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 04, 2004, 02:23:49 pm »
Cytuj
Po chwili doszedłem do wniosku że te zepoły są na tyle różne że nie powinno się ich tak bezpośrednio konfrontować. To tak jak dyskutować o wyższości truskawek nad poziomkami - kwestia gustu i tyle  8)

I tu masz rację dlatego ja lubię oba zespoły, i najczęściej słucham je naraz.
Pozatym każdy zespół ma swój styl dlatego istnieją na rynku.Gdyby wszystkie były takie same to kto by zwracał na nie uwagę. Nikt nie powinien się czepiać że ten jest taki a ten inny. Tolerancja przedewszystkim :twisted:                            

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 04, 2004, 08:08:10 pm »
Heh wiecie co wam powiem ? najwiekszym bledem tego tematu jest samo jegfo istenienie .... kto qrwa poroownuje dos iebie tak odmienne kapele ... porashka ...                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 04, 2004, 10:16:32 pm »
Cytuj
Heh wiecie co wam powiem ? najwiekszym bledem tego tematu jest samo jegfo istenienie .... kto qrwa poroownuje dos iebie tak odmienne kapele ... porashka ...


no a po co porownywac dwie takie same rzeczy...to by dopiero byla porazka...nie konfrontuje sie dwoch takich samych rzeczy...dla mnie temat jest spox...                            

Offline Madness

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
    • http://
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 04, 2004, 10:34:54 pm »
To jusz nie jest Forum porównawcze - to istne pole bitwy, coraz ostrzej, coraz grozniej, coraz agresywniej. Dajcie na looz i uspoqjcie sie. Zyjemy w XXI z pacyfistami (SOAD) i ludzmi z fajnym mikrofonem :] (KoRn), no i jeszcze z innymi takimi. Nie ataqjmy siebie nawzajem, a jak kos jusz chce to zalozcie temat TEKKEN i tyle.                            
In the name of God,
impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation.
Amen.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 04, 2004, 10:53:14 pm »
Cytuj
To jusz nie jest Forum porównawcze - to istne pole bitwy, coraz ostrzej, coraz grozniej, coraz agresywniej...Nie ataqjmy siebie nawzajem.


tak pisza tylko osoby ktore nie maja nic ciekawego do powiedzenia...wiec krzykiem i wyzwiskami staraja sie zwrocic na siebie uwage lub przekonac innych do swoich racji...ale to nie jest sposob...nie przejmuj sie Madness, sa jeszcze na forum ludzie z ktorymi mozna narmalnie i kulturalnie porozmawiac...

przepraszam wszystkich za posta nie zwiazanego z tematem...

WRACAMY DO TEMATU !!!                            

Offline K4m!k423

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
KoRn czy SOAD?
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 01, 2004, 08:10:04 pm »
SoAD jest cool ale mi sie bardzo podoba teledysk KoRn\'a \"Right now\" jak ktos widział, nie ma to jak szczoteczka w nos(jak ktos widzial to bedzie wiedzial o co c\'mon)                            
Jak tu sie nie pociac jak cie dziewczyna rzuci;(((