Autor Wątek: Ulubiony skład z FFVII  (Przeczytany 20314 razy)

Offline ancient wind

  • Redaktor
  • Wiadomości: 18
  • bekane chrapki & gazowana marchwianka
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony skład z FFVII
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 17, 2009, 11:16:40 pm »
Wbrew temu co słyszałem i czytałem nie lubię Yuffie.

Cloud - atakował
Cid - atakował
Vincent - leczył i czarował

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2009, 11:23:49 pm wysłana przez ancient wind »

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony skład z FFVII
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 18, 2009, 12:49:14 am »
Ja zazwyczaj w jRPGach grałem seksistowskimi teamami (ale ze mnie szowinista paskudny ;<).

Cloud - zło konieczne.
Barret - Podobała mi sie koncepcja postaci, big bad guy with big bad weapon (szkoda, że jeszcze arbuza nie miał).
Vincent - Sam nie wiem czemu miałem go w teamie, ani mi sie jego charakter nie podobał, ani statów jakis super nie miał. Ale za to fajne miał Limit Breaki.

Offline Ex-Soldier

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony skład z FFVII
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 28, 2009, 12:40:56 pm »
W tym temacie można naprawdę dużo napisać co do super teamu. Nie licząc tego że Cloud bezwzględnie będzie się do niego zaliczał bo nie mamy innego wyboru więc zostają nam jeszcze dwie postacie. Co do moich przemyśleń i zakładając że najlepszy team ma zadawać max obrażeń w najkrótszym czasie, to by wyglądała pod analizą tak:

Jeżeli chodzi o Red'a XIII to jest naprawde super postać do użytku w chwili kiedy go dostajemy lecz niestety dla mnie odpada na wzgląd na limity. Jedyne limity które mają dużo hitów ale przeciętny DMG to Stardust Ray ( 10 hit ) i Earth Rave ( 5 hit ). Stardust może ma 19 hit ale zadaje obrażenia 5/8 bazowego ataku a co do ostatniego limitu Cosmo Memory to tylko jeden Hit więc Red odpada z Dream Teamu.

Aeris świetna postać ma super unikatowe limity które nawet czynią party przez chwile nieśmiertelne, ale z znanych nam powodów też nie zalicza się do Dream Teamu :P.

Tifa natomiast też ma dość cienkie limity przy których trzeba się jeszcze bawić w losowanie przy czym jej ostateczna broń działa jedynie na full DMG jak ma napełniony prawie w pełni limit break więc jak dla mnie też odpada.

Vincent jego zamiany w bestie są fajne ale jednak tracimy nad nim kontrole co jest dużym minusem. Jego najlepszy limit Hellmasker co z każdym atakiem ma 70% na Spllintercombo co zadaje 5 hitów + 50% zwiększa się jego celność po zamianie. Kolejna zaletą Vincenta jest jego ostateczna broń Death Penelty która zwiększa swój dmg w zależności ilu zabijesz wrogów, jak ma się dużo cierpliwości można w taki sposób nawet na niej wydobyć overdamage że zabije się Emeralda na 1 hita. Lecz jak już pisałem utrata kontroli nad postacią moim zdaniem dyskwalifikuje tą postać.

Caith Sith i jego ostateczna broń ma taka samą zasadę jak broń ostateczna Clouda. A co do limitu i kolejnego losowania hmmm sądzę że też odpada.

Teraz zostają nam jeszcze Barret, Cid i Yuffie tutaj już zostaje nam łatwy wybór. Zaletą Barreta jest limit Ungarmax który zadaje 18 hitów z 1/2 standardowej siły. Cid natomiast posiada Highwwinda który zadaję 18 hitów z 11/16 standardowej siły co praktycznie daje całkiem dużego kopa. Co do Yuffie limit Doom of the Living zadaje 15 hit z 5/8 siły standardowej. Więc jak dla mnie pod tym względem DT to Cloud, Barret i Cid. Można zawsze jeszcze sugerować się ostatecznymi broniami i długością trwania limit break, ale zostawiam to już do oceny innych.
embrace your dreams... and... whatever happens... you Must to protect your honor.

Offline domcio312

  • Soldier
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony skład z FFVII
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 06, 2010, 12:44:52 am »
Tutaj zastanawiałem się z pół godziny nad tym składem ale po zastanowieniu wybrałem Tife i Vincenta.
Vincenta za duży damage i ilość HP w którą pakowałem naprawdę wiele. Poza tym wg. mnie Vincent jest obok Sephitorha najciekawszą postacią w FFVII pod względem prawie wszystkiego. Vincent jest taki zaje** że  Dirge of Cerebrus wylędowało u mnie od razu po premierze.
Tifę cenie głównie za klatkę piersiową oraz bardzo przydatne limity poza tym u mnie służy jako healer.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony skład z FFVII
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 13, 2010, 04:52:39 pm »
Moim ulubionym składem był chyba Barret i RedXIII. Potem reda zamieniałem na Vincenta bo odkryłem go dopiero pod koniec, i raczej własnie to jest mój ulubiony skład.
No tak, Dirge of Cerberus, piękna gra szkoda tylko że taka krótka i tylko Vincem się gra.

Offline Omnislash

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony skład z FFVII
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 31, 2010, 06:22:38 pm »
Moim pierwszym ulubionym składem był Cloud,Barret I Red XIII.Ale teraz jest Cloud,Cid,Yuffie

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony skład z FFVII
« Odpowiedź #86 dnia: Stycznia 12, 2011, 01:21:40 pm »
Moim ulubionym składem był, jest i będzie

CLOUD - Nie da się go wyrzucić ma spory arsenał przeróżnych mieczy limit omnishlash robi swoje. W mojej drużynie zajmował się atakowaniem oraz leczeniem

Barret - Przywiązałem się do tego gościa jest z nami od początku angramax robi swoje, jest bardzo oryginalną postacią bo po raz drugi spotykam się z postacią czarno skórą w FF. W mojej drużynie zajmował się bufowaniem czyli nakładaniem barrier itp oraz atakowaniem.

Vincent - Dziwny typek nie do końca wiadomo wiele o nim nie wiadomo nawet co chciał przekazać aeris podczas jej śmierci z powodu dość nietypowego błędu graficznego ale lubię gościa za ten oziębły charakter oraz za to że posługuje się jako jedyny prawdziwą bronią palną. u mnie w drużynie zajmował się przyzywaniem oraz rzucaniem czarów ofensywnych niestety nie atakowałem nim ponieważ jego ataki były dość rzadkie. 

Offline DrepagPL

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 78
  • If you want fight, just say!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony skład z FFVII
« Odpowiedź #87 dnia: Marca 18, 2013, 05:14:02 pm »
A tam niech będzie:

Cloud
Cid
Barret

Offline Omnislash

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony skład z FFVII
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 19, 2013, 11:43:07 am »
Mój ulubiony skład to Cloud,Cid,Barret. Cid za dobre obrażenia. Barret za Anger maxa :D