Autor Wątek: Sprawa wskrzeszenie Aeris  (Przeczytany 7887 razy)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Sprawa wskrzeszenie Aeris
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 07, 2005, 12:53:50 pm »
Cytuj
z tym to była taka akcja o ile pamiętam że chyba w japońskiej wersji był błąd i prze3z chwile w kościele migała Aeris, jej poligony, ale nie było z nią żadnej rozmowy a fani zaczęli przez ten błąd walić różne ściemy ze da się wskrzesić Aeris
Taka scenka jest zarówno w wersji konsolowej jak i komputerowej, gdzie Aeris sadzi kwiatki, dopóki się nie spróbuje podejść. Mam nawet wydrukowany cały 8 punktowy instruktarz opisujący jaki to odgrywa udział w wskrzeszaniu Aeris, który pewnie jest dość znany bo to stare historie i sprawdzanie ich wówczas za drugim przejściem gry było całkiem ciekawe.

Zresztą moje ulubione obok walki z  Holy Weaponem :P  jest to:

Cytuj
4) Po pierwsze daj kwiatki Marlene. Potem traktuj dobrze Aeris, przez całą grę. Kiedy umrze zbierz Earth Harp, Desert Rose, Guidebook i zanieść je do kościoła.
WAŻNE: NIE WCHODŹ DO KOŚCIOŁA BEZ TYCH PRZEDMIOTÓW.
Znajdziesz tam dziewczynę, która twierdzi, że widziała kwiaciarkę i zaprowadzi cię na zaplecze. Goń ducha Aeris dopóki nie zniknie. Wtedy pójdź do wieży w Kalm. Znajdziesz tam Marlene. Spytaj go o kwiatka i połóż go na łóżku z kwiatów. Przyjdzie Aeris. Zaproponuj jej przyłączenie. Jeśli dobrze ją traktowałeś zgodzi się. Potem idź do Forgotten City do łóżek.  Cloud przeczyta Guidebook i uzmysłowi sobie, że MR. Fish zniknie tej nocy. Idź tam. Użyj Earth Harp, a z wody powstanie White Materia. Zanieś ją do Aeris, która powie, że nie może użyć jej w ten sposób. idź do więzienia i użyj Desert Rose. Djo będzie chciał kupić White Materię, ale odmów mu. Ukradnie ją, wtedy będziesz musuiał pokonać go w walce. Teraz już tylko daj materię Aeris, a włączy się scena wskrzeszania.

Offline YuNa

  • Soldier
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
    • http://
Sprawa wskrzeszenie Aeris
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 13, 2005, 01:10:01 pm »
Interesujące bardzo interesujące ale mam jeszcze jedną "ploteczke" o  wskrzeszeniu Aeris ( przysłali mi na maila koledzy z Kołobrzegu ) :P
I tak podczas walki z Jenova-Life trzeba użyc omnislasha i "ubić" ją w jednej kolejce ( ew.nie pozwolić jej zaatakować ) i wtedy podczas gdy twój "team" żegna Aeris, Cloud ucieka i pojawia sie dopiero podczas przechodzenia nadrugi dysk i wtedy......Aeris jest w naszym PHS !!
Gra: Ragnarok Online
Obecny Server: Kaz3RO (holy )
Postacie (Characters ) :  
Yoshimitsugo-level 142 Assassin Cross
exp points:116550711
Gildia: Legendary Warriors - polska gildia

"Wtedy Muradim sięgnął po swój wielki dwuręczny topór w czasie gdy Rycerz Krwi przebijał jego pancerz ciężkim mieczem...zamachał się i jednym długim cięciem ścioł głowę przeklętemy rycerzowi po czym wstał i zaczął dma rogi Thora co oznaczało, że Wielka Bitwa Krasnoludów z Dun'Morgoth została zakończona zwycięsko a Potępięcy z Mrocznych Otchłani powrucili do swych czeluści"
                             Kronikarz: Grimual Srebrzystobrody

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sprawa wskrzeszenie Aeris
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 13, 2005, 02:04:21 pm »
tak...a swistak siedzi i zawija je w te sreberka...-_-

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sprawa wskrzeszenie Aeris
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 13, 2005, 02:08:04 pm »
EHHHH..... Ludzie.... zostawcie Aeris w spokoju, dobra.... geeez.... niektórzy nie mogą załapać, że ona nie żyje poprostu i tyle i nie ma sposobu, żeby ją ożywić. Nie ma i już, bo gdyby był, choćby nie wiem jak pojechany, to fani dawno by go odkryli, bo są tacy, co to grę rozkładali na części pierwsze, żeby w kodach źródłowych i innych trudnych słowach jej szukać. AERIS IS DEAD... trudno się mówi, płynie się dalej.  

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Sprawa wskrzeszenie Aeris
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 13, 2005, 06:53:42 pm »
Ech, czego to ludzie nie wymyślą. Aeris nie da się wskrzesić i mówię to ze 105% pewnością. Czytałem wywiad z Hironobu Sakaguchi. Na pytanie o wskrzeszeniu Aeris powiedział ze nie da się tego zrobić. Początkowo rozważał taką możliwość. Nawet we wcześniejszej wersji gry to było możliwe. Na krótko przed jej wydaniem jednak zrezygnowano z tego i wprowadzono stosowne poprawki. Koniec tematu. Aeris jest martwa. Na zawsze i nieodwołalnie ;).

Offline boryn

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Sprawa wskrzeszenie Aeris
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 23, 2005, 10:34:45 am »
Ja ostatnoi widziałem na zagranicznej stronce że podobno ją sie da wskrześić ale jest to bardzo dużo roboty popierwsze trzeba mieć każdą materie na master nawet KOTRA!!!!.Pużniej każą postacią 99lv,każdy musi mieć 4 limit nawet Aeris już na pierwszym CD musi mieć 99lv!!!! i jeszcze trzeba mieć jej 4 limit to puzniej trzeba wybrać się do miejsca gdzie Lew płacze i on ci ją wskrzesi ale ja to mówie tylko co pisali na tej stronie ale ja tego niesprawrzałem i niewiem czy to prawda.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sprawa wskrzeszenie Aeris
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 23, 2005, 10:38:56 am »
Przeczytaj sobie kilka postów powyżej, to będziesz wiedział, że to bullshit. Aeris nie da się ożywić i kropka.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sprawa wskrzeszenie Aeris
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 23, 2005, 11:18:31 am »
zamknijcie ten temat pliiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzz -_-''

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sprawa wskrzeszenie Aeris
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 23, 2005, 11:29:09 am »
jak to śpiewa Hyde w piosence którą aktualnie słucham:

"I'm awakening in the new world"

cóż może kiedyś Aeris się przebudzi... w jakiejś innej produkcji bo napewno nie w Final Fantasy VII

End of Topic

EDIT::::
Po kilku meichach otwieram bo Musiol chciał coś napisać...
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2005, 03:22:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sprawa wskrzeszenie Aeris
« Odpowiedź #29 dnia: Października 08, 2005, 03:25:01 pm »
Więc po pozwoleni napisze coś. Więc na TEJ stronie jest wszystko co związane z sekretami m.in. także o Aeris, więc bez pytań, na tej stronie jest wszystko..fachowo zrobione i sprawdzone, polecam lekturę, a modowi dziękuję i proszę o ponowne zamknięcie tematu.

-Więc zamykam - Gipsi -
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2005, 03:34:42 pm wysłana przez Gipsi »