Autor Wątek: Najlepsi najważniejsi  (Przeczytany 10173 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 17, 2004, 03:14:35 pm »
E tam. Nie ma jak własna postać z własnym głosem jako Dziecię Bhaala w Baldurkach. A jeśli o jRPG chodzi to Cloud z ej, Boo, przypomnij mi.... a z FF7 (Boo myśli więc jestem) i Isaac z Golden Suna - niby nic nie mówi, ale jest fajną postacią.                            
Kame Hame Ha

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 17, 2004, 10:37:39 pm »
Ze wszystkich bohaterów konsolowych RPG najbardziej cenię jednego.

                                      SYDNEY LOSSTAROT

Charyzmatyczny lider starożytnego kultu Mullenkamp, który zajmuje dwór w Graylands. Porwanie księcia i jego rodziny ma na celu uwolnienie stronników Sydney`a. Okultysta posiada ogromną moc. Jego znajomość przeszłości i umiejętność czytania w myślach, pozwala na skuteczne manipulowanie ludźmi. Niepowodzenie zmusza go do porwania młodego księcia Joshua\'y i ucieczki. Lea Monde jest dziwnym miastem, w którym zacierają się granice rzeczywistości, a bohaterowie tracą kontrolę. Sydney nie podąża do przeklętego grodu na darmo. Jego zachowanie świadczy o wielkiej mądrości...                            

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 29, 2004, 06:44:22 pm »
Moją ulubionąpostacią jest Ashley Riot - robi wszystko, aby wypełnić swoją misję, lojalny, chce poznać swoją przeszłość....( a to, że po drodze powoduje spore czystki etniczne to taki mały drobiazg :D ) Na drógim miejscu Felix z Golden Sun 2 - małomówny (bo po co coś mówić, skoro inni zaraz powiedzą to za ciebie :D ) i ogólnie przypadł mi do gustu                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 14, 2004, 01:40:07 pm »
:lol:  squall  :lol:  

Offline spike.spiegel

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • http://
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 14, 2004, 10:31:14 pm »
vivi

zarzucil by firage to az strach sie bac  ;)  
see you space cowboy...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 16, 2004, 03:09:32 pm »
Ja tez lubie Squalla wiec ze sie Selphie nie kwapi to powiem Ci ze za to ze jest taki cichy i oschly dla mnie ideał no i za Gubleada (dodalbym jeszcze wyglad ale nie chce miec nikogo na sumieniu)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 10, 2005, 12:45:54 pm »
Nom, po tym co pograłem już w FF8 to muszę powiedzieć, że też polubiłem Squalla. Ma naprawdę nieprzeciętny charakterek :D No i Gunblade. Skoro Sergr bał się napisać o wyglądzie, to ja napiszę - Squall zaje***e wygląda, zwłaszcza w mundurze SeeD. A blizna dodaje mu uroku (eee, Harry Potter ??? :D )

A tak na marginesie - czemu tylko ja odkurzam stare tematy - czyżby już wszystko zostało w nich powiedziane ??  
Kame Hame Ha

Offline Omega Weapon

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 01, 2006, 02:59:18 pm »
Serge CC i Squall FF8 spoko bo malo mowia :D

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 01, 2006, 08:40:49 pm »
oj, z tym, że Squall mało mówi to bym się nie zgodził. Squalla jak poniesie, to potrafi dopiec do żywego. tak jak pojechał Rinonie (...whatever jak  się deklinuje to imię) w trakcie szturmu na stację TV w Timber... albo zadręczanie Ellone w kosmosie... Squall nie tyle nie jest małomówny, tylko raczej mu wszystko wisi....
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 01, 2006, 09:30:44 pm »
Sydney Lossarot, jego opanowanie, wewnętrzny spokój i przekonanie w tym co robi czyni właśnie, że on, a nie ktoś inny.
No i Bloody Sin na plecach ^^

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 01, 2006, 11:07:18 pm »
Cytuj
oj, z tym, że Squall mało mówi to bym się nie zgodził. Squalla jak poniesie, to potrafi dopiec do żywego. tak jak pojechał Rinonie (...whatever jak  się deklinuje to imię) w trakcie szturmu na stację TV w Timber... albo zadręczanie Ellone w kosmosie... Squall nie tyle nie jest małomówny, tylko raczej mu wszystko wisi....
Wszystko mu wisi jak i poprostu jest malo mowny... zanim cos powie to sie zastanawia... nie wie o powiedziec w rozmowie z Rinoą czyli że jest mało mówny... natomiast inna sytuacja jest z Sergem który nie tyle jest mało mówny tylkop oprostu nie mówi nic abyśmy mogli się bardziej z nim utożsamić i sami wyopwiadać kwestie za niego. Sergem mieliśmy być my.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2006, 11:07:36 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 01, 2006, 11:26:52 pm »
Cytuj
Sergem mieliśmy być my.

Zabrzmiało dwuznacznie... nie wiem co na to nasz Sergiej....

A takich bohaterów, jak ten Serge, co to milczą przez całą grę jest wielu... Vahn z Legend of Legaia, Crono z CT, Levant z Jade Cocoon, Mieczysław Menelski z Dragon Quest VIII.... to taki styl budowania jRPG, żeby, tak jak napisał Gipsi, w postać można się było lepiej wczuć i poniekąd samemu odgrywać dialogi, nie musząc utożsamiać się z normalnymi wypowiedziami bohatera.

A wracając do głownego nurtu tematu, to strasznie dużo kozackich postaci jest w Radiata Stories... aż nie wiem od czego zacząć. Najbardziej lubię główną trójkę, czyli Jack'a, Ridley i Ganz'a, ale nie można zapomnieć o Goblin Trio i ich genialnej akcji z grą o kozę (eee... Egg?)... skoro już przy tym jestem, to grajcie w RS, bo pomimo tego, że gra jest krótka, to pare razy lałem przy niej ze śmiechu....

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #32 dnia: Września 25, 2006, 08:37:30 pm »
Najfajniejszy główny bohater to chyba Squall. Można się z nim upodobnić. Clouda też lubię, ale Squall jest mi bliższy charakterem :)

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #33 dnia: Września 25, 2006, 09:57:48 pm »
Moja ulubiona główną postacią jest  :D Squall :D
Po pierwsze Gunblade
Po drugie Lionheart (jako limit)
Po trzecie jego charakter jest bardo ciekawy,niby mało mówi,ale troszczy się o innych no i w każdej sytuacji stara się najpierw pomyśleć a póżniej to zrobić.
Taka jest moja opinia o nim. :spoko:  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 30, 2007, 04:56:20 pm »
Z głównych to Cloud Strife, a z "mniej głównych" Vincent Valentine  ;)
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Grisznak

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 01, 2007, 07:27:25 pm »
To może i ja się wypowiem...Heh, byłby dylemacik między kilkoma postaciami, a więc wymienię ważniejsze.

Celes z FF VI - za charakter i osobowość. Obok niej powinna być ex equo Terra. Obie sporo przeszły, miały chwile zwątpienia ale potrafiły dążyć do celu i znaleźć sobie miejsce w życiu.

Tifa z FF VII za psychologiczną wiarygodność. Nie jest to może super postać, ale właśnie na ułomność polega jej atrakcyjność - gdyby była słodziutka jak Aeris czy Rinoa, nie byłaby tak przekonywująca. W odróżnieniu od kwiaciary, Tifa jest do życia, nie do umierania.

Bardzo fajnie wypadł Wakka z FF X. Śmieszne, bo chociaż to typ człowieka, którego absolutnie nie trawię w życiu, to jednak sposób w jaki został pokazany w grze, wypadł przekonywująco. To chyba jedyny bohater FF X, który jest realistyczny. Prosty chłopak ze wsi, który ślepo wierzy w coś tam i zostaje zmuszony do konfrontacji z prawdziwym obliczem tegoż. W odróżnieniu od większości bohaterów gier, jemu nie przychodzi to tak łatwo, długo zachowuje swoją wiarę, tocząc cały czas wewnątrz siebie walkę.   

Offline Cid

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 19, 2007, 04:34:18 pm »
No moją ulubioną postacią jest Zack Fair (teraz gdy wychodzi FF VII: Crisis Core to można Go uznać za postać główna  :D) Normalnie gość wymiata. Jest zawsze pogodny, był najlepszym (moim zdaniem) 1st Class Soldier'em a to że przegrał z Sephirothem to po pierwsze przypadek, po drugie - głupi wymysł Square aby dać pole do popisu Cloudowi  :P, miał dość fajne plany na przyszłość, umarł wo obronie przyjacile no i oczywiście ... Wyrwał Aerith  ;)
A jeśli macie się czepiać że jeszce CC nie wyszło no to oczywiście Cloud Strife.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 08, 2009, 10:35:33 pm »
Troszke temat zardzewiał, ale cóż.

Moją najulubieńszą postacią jest ofkoz Zack, pogodna postać, silna i wogóle cool, żałuję tylko że poświęcił się i uratował Clouda, mówi się ku**a mać :F .

Na drugim miejscu jest trio Valkyrie, w VP2 fajnie się grało z całą trójką w teamie, no i jeszcze Freya. :)

Na trzecim miejscu postawiłbym Aurona, ale niestety nie jest głównym herosem :/

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 09, 2009, 10:40:48 pm »
Jeżeli chodzi o głównych bohaterów, to z pewnością byłby to Squall. Taki cichy ponurak o szlachetnym sercu. Fajna kreacja postaci, może niezbyt orginalna - ale jeżeli dobry koncept jest fajnie wykonany, to nic temu nie zabrania by korzystać z niego dalej (ale nie przesadzajmy w druga strone). Poza tym ciekawych teorii można sie doczytac w necie o nim...

Offline domcio312

  • Soldier
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsi najważniejsi
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 17, 2010, 03:49:57 pm »
1) Zack
2) Cloud
3) Tidus
4) Squall