Autor Wątek: Dark Chronicle  (Przeczytany 3105 razy)

Offline hooli

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Dark Chronicle
« dnia: Marca 14, 2006, 07:38:20 am »
Witam mam prosbe odnośnie gry Dark Chronicle , czy ktoś może mi pomóc w dwóch sprawach ,otóz niewiem jaki kod trzeba podac burmistrzowi w pierwszym mieście żaby go zawinąc do pociongu , i miewiem jakie foto musze zrobic dla dziewczyny która chce foto kwiata ( o jakiego kwiataa chodzi ? ) jesli ktoś może pomóc to prosze jak najszybciej .POZDRO :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2006, 08:05:08 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Miyone

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
    • http://
Dark Chronicle
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 14, 2006, 02:00:09 pm »
Kod to data urodzin córki burmistrza... 1221 :)
Natomiast jeżeli chodzi o kwiatka... Możesz pokazać dziewczynie zdjęcie któregoś z potworów roślinnych - Himarra, Man-Eating Grass lub też zdjęcie Lafrescia Stem zrobione w ostatniej lokacji Rainbow Butterfly Wood (Rainbow Falls). Najpier musisz oczywiście posadzić tam Lafrescia Seed i dodać Sundrop. :)

...a już myślałam, że nikt nie gra w tę świetną grę... :)
Gdyby były jeszcze jakieś problemy służę pomocą^^

Offline hooli

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Dark Chronicle
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 14, 2006, 06:46:56 pm »
Dzięki za szybką odpowiedż

Offline hooli

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Dark Chronicle
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 19, 2006, 08:53:02 am »
No i znowu mam problem tym razem z budowaniem miasteczka  na tej planszy na której pada ciągle  taki pył niewiem jak ono ma wygłądac możecie pokazać jakieś foto albo opisać  

Offline Miyone

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
    • http://
Dark Chronicle
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 19, 2006, 09:55:56 am »
Wnioskuję, że masz problem z budową Heim Rada. Myślę, że sposobów na zogospodarowanie miasteczka jest sporo. Ten, który przedstawię tutaj, sprawdził się u mnie, wiec również i u Ciebie powinien. :) Wybuduj trzy Iron Houses (dla Erika, Borneo, Cedrika) i jeden Brick House (dla Geralda). Używając kilkunastu bloków kamiennych (Block 2) wybuduj trójwarstwową platformę ze schodami, a na niej postaw jeden z domów. Na dowolnie wybranym domu umieść Power Arm, na innym Great Crane. Dodatkowym elementem w miasteczku musi być wiatrak (Windmill) i Generator. I to właściwie wszystko... Dawno przechodziłam tę lokację, ale pamiętam, że ja też tam miałam problemy. Lepiej zacznij budować dopiero po zniszczeniu Fire Squall, wtedy pył przestanie padać. Trudności możesz mieć chyba jedynie z tą plaftormą... gdyby rzeczywiście były problemy, ewentualnie mogę Ci ją rozrysować. Wpadnij wtedy do mnie na GG i coś poradzimy. :)
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2006, 10:18:15 am wysłana przez Miyone »

Offline hooli

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Dark Chronicle
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 19, 2006, 11:41:33 am »
a jak mam zniszczyć Fire Squall?

Offline Miyone

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
    • http://
Dark Chronicle
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 19, 2006, 12:47:11 pm »
Właśnie włączyłam grę aby przypomnieć sobie tamtą lokację i widzę, że wprowadziłam Cię w błąd. Przepraszam... Eh, zanim zniszczysz Fire Squall musisz przywrócić w przyszłości 2nd Floor of Workshop oraz Workshop Elevator (zajrzyj do zakładki Analysis). Dostaniesz tam Time Bomb i dzięki niej zniszczysz Fire Squall.
Ja najpierw przechodzę wszystkie poziomy Dungeons i zaczynam budować dopiero wtedy, gdy już nie mam co robić. :P
Wprowadziłam Cię w błąd, więc teraz się poprawiam. ;) Zbuduj trzy domy (Iron Houses) => odbudujesz w przyszłości 2nd Floor of Workshop, zbuduj platformę, a na niej postaw domek => odbudujesz 3rd Floor of Workshop, wprowdź do domu z kominem jakiegoś mieszkańca => odbudujesz Workshop Elevator. Resztą możesz zając się po zniszczeniu Fire Squall. Dzięki zniszczeniu Fire Squall będzie możliwe sadzenie drzew i budowanie domów z drewna lub słomy (wcześniej wszystko to zostałoby spalone). Mam nadzieję, że tym razem wszystko jest ok. :)
Pozdrawiam serdecznie

Offline hooli

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Dark Chronicle
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 19, 2006, 04:15:20 pm »
własnie ukończyłem ten pozion odbudowałem wioske , pokonałem bossa ale niemoge wyjechac co musze zrobić

EDIT:::
jestem w kararof Stonehenge dostałem jakis kluczyk i niiewiem co dalej począć jeśli Ty wiesz co teraz trzeba zrobic to czekam na wskazówki ;)


edytuj posty zamiast pisac 2 pod rząd -Gipsi
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2006, 05:12:31 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Miyone

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
    • http://
Dark Chronicle
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 19, 2006, 04:39:24 pm »
Jeżeli dobrze pamiętam, klucz ten potrzebny jest do otworzenia czterech zapieczętowanych części Dungeons. Zapewne przypominasz sobie, że w każdym z dotychczasowych labiryntów pozostawała część niedostępna. Teraz będziesz mógł się do nich dostać:
Rainbow Butterfly Woods (tam znajdziesz Earth Gem)
Starlight Canyon (Wind Gem)
Ocean's Roar Cave (Water Gem)
Mount Gundor (Fire Gem)
Znalezione kamienie umieść później w Stonehenge.

Powodzenia :)

Offline adisan23

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Dark Chronicle
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 15, 2008, 02:47:22 pm »
pomocy utknelem na canionie bo zem chesnuty przesial jest jakis sposub na ich zdobycie bo nie moge kucharki zwerbowac :'(

Offline cactuar

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Dark Chronicle
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 01, 2008, 03:13:57 pm »
A ja mam takie małe pytanko.Nie wiem jak pokonać Dark Dżina na koniec gry.Tłuke go już 2 miechy i nic.Jak by się dało to powiedzcie co cza robic plx.Z góry dzięki
Ps.Nie wiem czy to koniec gry ale tak mi się wydaje jeżeli jest więcej niż jedna walka z tym Dżinem to ja jestem na tym momencie gdzie Max i Monica chcą zwinąć te świecące kryształy.