Autor Wątek: Eye Toy  (Przeczytany 2274 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Eye Toy
« dnia: Marca 24, 2006, 11:38:59 pm »
Eye Toy





Taka calkiem fajna zabaweczka wyprodukowana przez Sony ktorej potencjal w sumie chyba wykozystany nie jest.
Mam juz od kilku dlugich miesiecy i w sumie nazbyt mi sie w to grac niechce, samemu mija sie to z celem, a z kumplami jednak wole grac w PESa. Z dziewczyna wole porobic inne rzeczy niz grac no ale dzis wreszcie sie zdecydowalem z nia zagrac i w sumie fajna zabawa, co prawda dziewczy6na skopala mi dupe raczej bo przegralem 15 do 12 no ale i tak fajna byla zabawa. Przegrywanie w tej grze nie wkurza, bo cala raczej jest zabawna i raczej nawet jak przegramy to pojawia sie usmiech na twarzy niz grymas porazki.
Gralem tez z 2 razy ze znajomymi na kapie po paleniu i w sumie wtedy sie gralo bardzo elegancko bo gralismy i caly czas zesmy proli z tej gry. Wporzo sprawa chyba jak sie znajdzie kilka osob chetnych do grania. Bo samemu to raczej jest porazka.
Narazie grałem tylko w Eye Toy Play 2 i innych ger ktore mozna podlaczyc do kamerki Eye Toy nie sprawdzalem... bede musial cosik tam pobadac, a z was ktos juz grał? Podobało się?
Jesli lubicie i przede wszystkim macie z kim pograć to polecam.
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2006, 11:45:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Eye Toy
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2006, 12:16:39 am »
Raz, jak byłem w MediaMarkt to skorzystałem ze stojącej tam konsoli i zagrałem w Disc Spinner'a... super sprawa była, bardzo mi się ten system podobał, tak samo jak ze 30 osobom, które się zeszły, żeby pokręcić sobie beke z debila, który stoi przed konsolą i macha łapami jak porażony heh... poważnie myślę o zaopatrzeniu się w ten sprzęt.. ile to kosztuje?
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2006, 12:17:29 am wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Eye Toy
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 25, 2006, 12:25:35 am »
Kosztuje tyle co normalna gra... Eye Toy Play 3 + Kamera chodzi na allegro nowiutkie nie odpakowane za 99 zł. Czyli pewnie uzywane czy tam sprzedawane nie przez sklepy znajdziesz tez taniej. Ja dawalem cos ponad stówe za mojego Eye Toy Play 2 + Kamera, pozniej gre przegralem i oryginala juz bez kamerki sprzedalem na allegro za kilkadziesiat złotych chyba -sam nie pamietam za ile... Wiec ogolnie jakos tak wiele mnie za tego Eye Toya nie wyszlo.
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2006, 12:26:03 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Eye Toy
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 25, 2006, 11:00:38 am »
Eye Toy - sprawa jest w sumie calkiem zaj***sta i na prawe przyjemnie i zabawnie sie macha protezami do kamerki. Szkoda tylko, ze samemu nie sprawia ta gra zadnej przyjemnosci i jest nudna jak cholera. Za to ze znajomymi to Eye Toy Play jest po prostu genialne i zabawa jest przednia, aczkolwiek i tak woel Singstara. Super jest pospiewac sobie do mikrofoniku i z kims znajomym zabawa jest pincet trzydzisci dwa razy wieksza niz na Eye Toyu

Offline nak

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Eye Toy
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 19, 2007, 02:07:59 pm »
Kiedyś próbowałam w Avansie.
Nie powiem, ciekawe. ^^
Podobało mi się.
Tjaaa... małpy cały czas cię obłażą a ty musisz zwalać je łokciem... czy tam czymkolwiek chcesz. x)
Główką też się da. xD
Fajna zabawa, ale na razie zbieram na gitarę, więc nie da rady.
Może kiedyś. ^^'