Autor Wątek: Ace Combat  (Przeczytany 18950 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 01, 2008, 06:47:02 pm »
Najlepiej trzymać na maximum Mercenary albo Knight i zacząć oszczędzać/niszczyć żółte cele (z rozwagą) od misji Lying in Deceit.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline DL

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 01, 2008, 06:51:03 pm »
rozwagą czyli oszczędzac tenty i te sprawy a walic do uszkodzonych samolotow?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 01, 2008, 07:13:35 pm »
Nie zawsze to działa. Próbuj niszczyć ok. połowę neutralnych w misjach. Musisz sam wyczuć czy niszczyć więcej neutralnych czy zostawiać je.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2008, 07:15:03 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline DL

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 01, 2008, 07:26:00 pm »
aha i doradz mi warto grac w AC5? (i bedziesz sluzyl pomoca?)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 01, 2008, 07:40:45 pm »
Chociaż nie jestem takim fanatykiem jak DB, ale AC mogę polecić, jak dla mnie bardzo dobra gra.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 01, 2008, 08:30:41 pm »
Warto zagrać zważając na to, że AC5 ma bardziej rozbudowaną fabułę.
Cytuj
(i bedziesz sluzyl pomoca?)
Do tego jest Gamefaqs.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 03, 2008, 12:25:34 pm »
Ja również gorąco polecam AC5. Tej jesieni grałem sobie właśnie w AC5 a potem AC Zero i genialnie się bawiłem. AC5 wydała mi się trochę dłuższa i ciekawsza fabularnie jest na pewno, ale nie grałem w nią tyle razy co w Zero w którym zrobiłem prawie wszystko, brakowało mi tam jakichś medali ale na nie nie zwracałem uwagi i assault records też nie wszystkie miałem. ADFX-01 bardzo miło się niszczy wszystko jeśli weźmiemy sobie do niego MPBM czy jak tam to było ;] Ale i tak wolę latać istniejącymi samolotami. Su-37 miażdżył w tej części ;] Szkoda tylko że nie A-10 nie ma tej szybkostrzelności co na prawdę, to by się dopiero nieźle pruło xD, i zasięg jego działa też wydaje mi się trochę za krótki aby wygodnie się rozpieprzało naziemne jednostki, ale nie sprawdzałem nawet czy się zgadza z rzeczywistym zasięgiem tego działa. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 03, 2008, 05:01:45 pm »
Szkoda tylko że nie A-10 nie ma tej szybkostrzelności co na prawdę, to by się dopiero nieźle pruło xD, i zasięg jego działa też wydaje mi się trochę za krótki aby wygodnie się rozpieprzało naziemne jednostki, ale nie sprawdzałem nawet czy się zgadza z rzeczywistym zasięgiem tego działa. ;]
A-10 ma troszkę silniejsze działo w porównaniu innych samolotów, ale nie ma rzeczywistego zasięgu i wydaje się, ironicznie, nieco wolniejsze. Niszczenie jednostek z 1200 metrów było by zbyt łatwe. Ale to tylko arcade'ówka.
Cytuj
ADFX-01 bardzo miło się niszczy wszystko jeśli weźmiemy sobie do niego MPBM czy jak tam to było
MPBM jest fajny, ale na misje typu Glatisant, Merlon czy Lying in Deceit (czyli te dość nudne). W innych fajniej się bawi Su-37.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 03, 2008, 11:41:26 pm »
Cytuj
A-10 ma troszkę silniejsze działo w porównaniu innych samolotów, ale nie ma rzeczywistego zasięgu i wydaje się, ironicznie, nieco wolniejsze. Niszczenie jednostek z 1200 metrów było by zbyt łatwe. Ale to tylko arcade'ówka.
No właśnie dlatego się dziwię że nie rozwiązali tego w taki sposób że zwiększyliby znacznie szybkostrzelność a siła jednego pocisku zostałaby podobna jak w innych samolotach, a do tego zwiększone doznania mielibyśmy przez wrzucenie odpowiedniego dźwięku odwzorowującego dobrze moc GAU-8. Zdecydowanie wolałbym ten wariant ;]

Cytuj
Glatisant
ooo jaaa... weź nie przypominaj z początku nie znosiłem tej misji, ale potem jakoś się wyrobiłem jak latałem z dobrymi bombami i dobrym samolotem np. Su-37 Terminator z FAEB albo jakiś samolot z GPB tylko nie tak wolny jak F 117, bo wtedy ma się przesrane hehe chyba że się trzyma odpowiedni dystans. Próbowałem pruć tam A-10 tak dla zajawki, ale tylko kląłem gdy mnie zestrzeliwali, zwłaszcza ne expercie albo ace, ale po którymś 3 albo 4 razie mi się udało hehe. Reszta misji jest ok, i wcale się nie nudziłem, frustrowałem przy innych tak bardzo.

A właśnie teraz chyba będzie jakaś podobna arcadeowa gra, H.A.W.K. czy jakoś tak, popraw mnie jeśli się mylę, wiesz coś na jej temat ?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2008, 11:43:06 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 27, 2008, 12:47:24 am »
Cytuj
A właśnie teraz chyba będzie jakaś podobna arcadeowa gra, H.A.W.K. czy jakoś tak, popraw mnie jeśli się mylę, wiesz coś na jej temat ?
Tom Clancy's H.A.W.X. Zbyt wiele o niej nie wiem. Ma być to arcade'ówka w tym samym stylu co Ace Combat. Niby ma nie być żadnych superbroni, ale Tom Clancy bez suprebroni to jak Ace Combat bez samolotów.

EDIT :
http://www.youtube.com/watch?v=-r2fUxsGLdM - ZERO w wersji NES'owej. FUCKING AWESOME !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 09, 2010, 11:45:40 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=o-v91G3sUwo
Aż mi mowę odebrało...Co to "kurczaczek" ma być ?!
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline e_RaT

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #71 dnia: Września 06, 2010, 04:33:52 pm »
Tom Clancy's H.A.W.X. Zbyt wiele o niej nie wiem. Ma być to arcade'ówka w tym samym stylu co Ace Combat. Niby ma nie być żadnych superbroni, ale Tom Clancy bez suprebroni to jak Ace Combat bez samolotów.

Ja powiem tak Grałem w 5 gier które zaraz opiszę :)

-H.A.W.X
-Air Combat
-Ace combat 3
-Ace combat 4
-Ace combat 0

____________--------------H.A.W.X---------------____________

Urzekła mnie w niej grafika
Jak narazie chyba najlepszy arcade w stylu ace combat, Posiada najlepszą grafikę jeżeli chodzi o samoloty oraz teren. Choć to ostatnie [teren] z góry wygląda niesamowicie to z bliska juz nie robi aż tak dobrego efektu ale i tak jest zarąbiście.
Grafika lepsza niż [ace Combat 6]
posiada Szybką i zwartą akcje, bardzo podobny system lotu do Ace combat z tym że tutaj dostajemy jeszcze tryb OFF, ten kto grał to wie o co chodźi, posiadamy również flary, oraz jak nie wiemy jak się dostać do pewnego celu to możemy aktywować specialny tunel który wyznacza nam nasz komputer pokładowy, Walki w powietrzu wyglądają o wiele lepiej oraz takie są w żeczywistości, choć chciał bym aby przeciwnicy byli bardziej trudni, posiadamy okolo 60 samolotów chyba 62 jak sie nie mylę jest okolo 18 misji.

Jendak Ace Combat ma w sobie to coś czym H.A.W.X go nie pobije [FABUŁĘ]
H.A.W.X oczywiście ma fabułę [wymyślał ją sam Tom Clancy's]
jednak nie użeka ona tak jak w Ace [nie ma łez] ani Ciarek

Ciarki natomiast są podczas powietrznej rozruby oraz podczas wykonymania misji zdarza się że wzrasta adrenalina

Uważam że jest to gra godna postawienia na półkę obok Ace Combat i każdy fan Ace Combata powinien w nią zagrać


____________-------------Air Combat-------------__________
____________-------------Ace Combat 3-----------__________

Air Combat:

Bardzo dobra gra, choć jak już na te czasy ma słabą gafikę to i tak chce się do niej wracać, fabuły nie ma za dobrej ale polacać, postrzelać oraz pooglądać jak to kiedytś wyglądało jest miło :P

Ace Combat 3:

I tutaj mówię o wersji japońskiej

Jest to Ace combat którego mam od dzieciaka
Na początku nie wiedziałem o co dokłądnie w nim chodzi
jednak, zawszę lubiłem w niego grać i się postrzelać

Posiada on dla mnie Bardzo dobrą fabułę, Polecam go [UWAGA!]
w japońskiej wersji, ponieważ posiada ona aż 5 zakończeń gry, okolo 66 misji, to robi wrażenie, grę aby ukończyć w 100% trzeba przezbaczyć z 6 godzinek, do tego pasująca muzyka. Mi się osobiście PODOBAŁO choć nie dostałem gęsiej skórki jak to miało miejsce w Ace 0 przy ostatnich słowach PIX'iego oraz przy muzyce w przedostatniej misji :), No to gra jest rewelacjyjna posiada fabułe która łączy misję [przykład: ostatnie 3 misjie w Ace 0] w Ace 3 tak jest z około 5-6 na każde przejście, razem jest dosyć dużo samolotów, większość wymyślonych przeż NAMCO ale wyglądają BOSKO :P


ACE Combat 0

Wszystko stoi na dość wysokim poziomie
Napięcie w fabule cały czas narasta aby na końcu Gracza uderzyć Gęsią skórką albo i może nawet łzami

Walki ze Squadronami powierznymi są boskie

POLECAM !

Nie grałem w 2 oraz 5 [tą muszę jakoś kupić tzn: oryginał] :P
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2010, 04:46:16 pm wysłana przez e_RaT »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #72 dnia: Września 06, 2010, 04:54:00 pm »
Grałem w demo HAWX jakiś czas temu i raczej podziękowałem. Irytujące asysty w trybie 'zwykłym', które prawie podcierają graczowi tyłek i jedna z najgorszych kamer jakie widziałem w trybie bez żadnej asysty. Grafika całkiem dobra, ale muzyka nijaka, dźwięki też nudne.

Cytuj
Walki w powietrzu wyglądają o wiele lepiej oraz takie są w żeczywistości,
Nie. W rzeczywistości 'walki powietrzne' polegają na odpaleniu pocisku 5-10 kilometrów od przeciwnika i zapomnieniu o nim. To już nie lata 60-te, gdzie F-4 walczył w odległości 100m z MiGiem-21.
Cytuj
Uważam że jest to gra godna postawienia na półkę obok Ace Combat
Im mniej się o tym stwierdzeniu wypowiem tym lepiej.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Ace Combat
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 14, 2011, 05:41:40 am »
http://useatoday.blogspot.com/
Na dole jest link z patchem zangielszczającym do japońskiego AC3.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?