Autor Wątek: Bladedancer czy Shillien Knight  (Przeczytany 12269 razy)

Offline kimod

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://www.motoforum.kom.pl
Bladedancer czy Shillien Knight
« dnia: Grudnia 29, 2004, 07:34:03 pm »
Panowie, mam pewien problem, zblizam sie do wyboru profesji i ostatnio nie moge sie zdecydować; Bladedancer czy Shillien Knight.
Prosiłbym o wasze opinie, ktora z postaci jest lepsza, jakie są koszta kupna broni dla bladedancera itd.
Jezeli ktoś juz napisze pewne spostrzeżenia to prosiłbym także o jakieś uzasadnienie.

Dzięki, pozdro.
GRA: Lineage 2
SERWER: Escape
NICK: kimod
RASA: Dark Elf
PROFESJA: Palus Knight
LEVEL: 3x
BROŃ: Sword of Revolution, w planach Sowrd of Delusion
ARMOR Brigandine armor
KOX: ...Giran

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 29, 2004, 07:46:12 pm »
To zależy od tego jak chcesz być dobry, bo Shilen Knight jest w sam raz do walki w grupie a Bladedancer może nosić 2 miecze i szybciej zabija.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline kimod

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://www.motoforum.kom.pl
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 30, 2004, 10:47:01 am »
No własnie to wiem :) bardziej chyba interesują mnie mozliwości walki na PVP 1vs1. Dlatego zastanawiam sie nad Bladedancerem.
GRA: Lineage 2
SERWER: Escape
NICK: kimod
RASA: Dark Elf
PROFESJA: Palus Knight
LEVEL: 3x
BROŃ: Sword of Revolution, w planach Sowrd of Delusion
ARMOR Brigandine armor
KOX: ...Giran

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 30, 2004, 01:00:57 pm »
Jeżeli chodzi o PvP to lepszy zdecydowanie jest Bladedancer.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Goha

  • Moderator
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 16, 2006, 08:23:02 pm »
ZDECYDOWANIE nieprawda :D



Ożeszfak, jaki stary temat.  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 16, 2006, 08:29:35 pm »
zdecydowanie to różnie bywa :P
na walke z magiem ani 1 ani 2 nie maja szans , przeciwko jakiemus tankowi obydwoje maja szanse  , na moby do bicia samemu bd wymiata w party takze sie przydaje ( na niektórych serverach bedac bd za buffy zarabiałem ;]) . co do obydwóch to shilen jest bardziej tankiem a bd bardziej jednostką szybkiego zabijania jak maga gdzies poniesie ;]

Offline Goha

  • Moderator
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 16, 2006, 10:23:38 pm »
Dobrze, ale SK jest nieco podobny do WL. Wprawni gracze biorą łuk do ręki i do boju! BD nie ma tyle defa co SK, toż to buffer... Owszem, grałam BD z overenchantowanymi a grade, szybkość ataku była na pewno większa, niż u SK, ale szybciej BD padnie, niż SK ustrzeli jakiegoś daggera czy maga. Pamiętajmy, że zasięg wchodzi w grę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2006, 10:24:58 pm wysłana przez Goha »

Offline Escariot

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • http://
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #7 dnia: Października 10, 2006, 08:59:42 am »
Więc BD - Nie zastąpiony w party na RB i wszelkie party jego tańce zwiększające krytyki są wręcz kochane dla łuczników i daggerow. Nie pisze już o tacach na P. Atak bo to już kosmos. Co do SK najlepszy tank w grze i wspaniały na pvp jego Cubiki wręcz wymiatają. Ktoś pisał że BD lepszy od SK na pvp no comments -_-‘. Miałeś kiedyś 70+ lvl i posiadałeś Lighting Strike ? Bynajmniej wystarczy zobaczyć na P. Def obu panów i na CP. Według mnie SK lepszy a dodatek od 65 może expić ciągle sam nie to co BD go już później ratuje tylko party.  



Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #8 dnia: Października 11, 2006, 11:36:50 am »
Cytuj
zdecydowanie to różnie bywa :P
na walke z magiem ani 1 ani 2 nie maja szans
Zdecydowanie to różnie bywa. SH może pokonać maga, L2 nie jest grą "jak grasz tym to nie zabijesz tego" . Widziałeś SE zabijającego DA z pantera? Ja widziałem, bo sam to zrobiłem :]

DB idealny do szybkiego mordu, SH to czarująca konserwa...Ja bardziej zawsze ceniłem BD za szybkośc zabijania, tance....

Offline Goha

  • Moderator
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #9 dnia: Października 11, 2006, 11:54:35 am »
SH, o magu mówisz. Dyskusja jest o SK ;p Ale co prawda to prawda.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2006, 11:55:03 am wysłana przez Goha »

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #10 dnia: Października 17, 2006, 02:38:17 pm »
Ja szczeze Perferuje Bd bo mozesz mu zalozyc kazdom bron niezwazajonc na skill gdyz ich niema ja aktualnie popierdutam z dragonslayerem bo cacy wyglonda:) a o SK sie nie wypowiem bo mam szczeze dosyc tankow <_<  

Offline Goha

  • Moderator
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #11 dnia: Października 17, 2006, 02:45:32 pm »
Używanie broni która nie spełnia warunków umiejętności, powoduje niewielkie ale zawsze jakieś obniżenie accuracy, critical i att spd... gg
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2006, 02:46:06 pm wysłana przez Goha »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #12 dnia: Października 17, 2006, 03:02:32 pm »
true i niech mi ktos powie ze dual damaskusy sa fajne to ukatrupie bo ta bron to kpina w zywe oczy dla bd imo gdyz ta bron obniza krytyka oraz no brzydka jest ;]
oraz powoduje ze bd nie jest bd ale jakims glupid destroyerem

Offline Goha

  • Moderator
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #13 dnia: Października 17, 2006, 03:13:34 pm »
Hej, taka idea tej klasy. Przykro mi bardzo, że pod uwagę bierzecie tylko wysokoratowe serwy... Prędkość ataku dualami rekompensuje niższy con. BD to pseudo-tank jak już. W party lata tylko żeby tańczyć, bo biedny musi uważać na manę co 2 minuty. A na którym normalnym low rate masz mana poty? Szczęście masz, jak jaki SE czy EE za tobą lata. Na hajrejcie to sobie możesz, wszystko zależy od sprzętu i umiejętności, możesz sobie fundnąć łuk z guadiance i do przodu. Ale kto normalny na low rate gania z kilkoma setami broni będąc BD? Donator.

Edit: gdymym nosiła stuff jaki mi się "podoba", to pewnie mój SH by paradował w Nightmare tunic+SoM Magic Power SA, a to byloby jawne zabójstwo tej klasy >_>
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2006, 03:18:08 pm wysłana przez Goha »

Offline tendi

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • http://
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #14 dnia: Października 19, 2006, 07:56:07 pm »
Moim zdaniem zdecydowanie lepszy jest SK. Powod jest taki : ma wiecej hp, cp, defa itp. Bd nie ma szans wygrac np z gladem lub Dark avengerem, lecz na +60 lvl SK gra ta postacia sie dopiero zaczyna i ma duze szanse na wygrana. Fajne skille i duzy p def. Bd to raczej postac do party bo ma malo hp, cp i p def, a atk ma dobry lecz nie najlepszy :D. BD praktycznie nie ma szans z SK na pvp ( no chyba ze sk to jakis noob :D cos ala Wiesiek Pro gracz ) hahaha... sorry ale mi sie przypomnial jeden kawalek :). Ale i tak uwazam ze najlepszym tankiem jest destro :P.

Offline Goha

  • Moderator
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #15 dnia: Października 19, 2006, 10:01:58 pm »
A moim zdaniem dyskusja jest bez sensu i zaczyna mnie irytować. BD to buffer. SK to tank, prawdziwy woj. BD ma skille wojownika tylko po to, by mógł solować.... Tyle.

Offline tendi

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • http://
Bladedancer czy Shillien Knight
« Odpowiedź #16 dnia: Października 23, 2006, 09:22:23 pm »
Brawo Goha :D : Krótko, zwięźle i na temat :D