Autor Wątek: Castlevania: "Dawn of Sorrow"  (Przeczytany 2611 razy)

Offline Nekroskop

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Castlevania: "Dawn of Sorrow"
« dnia: Listopada 01, 2005, 10:24:57 pm »
Witam. Ciekaw jestem czy ktoś z Forumowiczów SQZ miał już przyjemność obcowania z nową Castlevanią na DS'a. Osobiście jako fan całej serii jestem nieco wk..ekhm, wkurzony, gdyż słyszałem, że część ta została raczej zrobiona pod kątem młodszych odbiorców co wpływa "raczej" niekorzystnie na dotychczasowy mroczny wydźwięk serii (nawet artworki zostały wykonane w stylu anime dla dzieci, co już mnie doprowadziło do szewskiej wręcz pasji...ach, gdzie te piękne prace Ayami Kojim'y). Poza tym denerwuje mnie też fakt, że od ponad 2 tygodni leży sobie na moim dysku ROM z grą, którego nie mam na czym odpalić (bo z tego co wiem nie ma jeszcze działającego emulatora DS'a).
W każdym bądź razie jestem po prostu ciekaw opinii graczy.

[size=8]P.S. Proszę mi wybaczyć jeśli jest już gdzieś na Forum prowadzona dyskusja o tej grze, ale nie jestem w stanie sprawdzić wszystkiego.[/size]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Castlevania: "Dawn of Sorrow"
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 01, 2005, 10:28:03 pm »
Ja słyszałem zgoła inne opinie, że gra jest trudniejsza, ale trzeba chyba zagrać, by się przekonać.

Offline Nekroskop

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Castlevania: "Dawn of Sorrow"
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 02, 2005, 09:48:19 am »
Nikt nie mówi, że jest łatwiejsza. Mnie chodziło o to, że podobno klimat (muzyka, fabuła, artworki etc.) jest nieco lżejszy niż np. w "Symphony of the Night", nie ma już tego mroku charakterystycznego dla wcześniejszych Castlevani.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Castlevania: "Dawn of Sorrow"
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 02, 2005, 09:50:25 am »
No fakt, ale SotN była najlepsza, Dawn of Sorrow porównuj raczej do Aria of Sorrow, wpierw jednak trzeba poczekać na emulator ;P

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Castlevania: "Dawn of Sorrow"
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 02, 2005, 01:14:16 pm »
jest bardzo podobna do aria of sorrow  -  grales?  no to juz wiesz co i jak dziala
tez czekam na emulator.... i jeszcze sobie poczekamy..... i proponuje nie byc wscieklym... bo to co robimy to zwykle zlodziejstwo.... a chyba zaden z nas nie chce zyc w kraju gdzie zlodzieje maja prawo narzekac ze nie moga krasc  :P  
See you, Space Cowboy!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Castlevania: "Dawn of Sorrow"
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 02, 2005, 02:56:30 pm »
Ja nie czekam aż tak na emulator...wiem, że to złodziejstwo..:)ale nie o tym rozmowa :P po opiniach innych, gra jest lepsza niż AoS

Offline tobiasty

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • http://www.offtopic.klikaj.net
Castlevania: "Dawn of Sorrow"
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 30, 2005, 09:22:47 pm »
ja mialem sciagnac jakas Castlevania na xboxa ale niewiem czy gra jest warta sciagniecia :P  :shu: