Autor Wątek: Dobry Komiks  (Przeczytany 7819 razy)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Dobry Komiks
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 16, 2004, 12:07:02 pm »
Nie znam się na tych wydawnictwach komiksowych.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dobry Komiks
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 16, 2004, 03:26:46 pm »
Cytuj
a na grzyba jozefa miał by wychodzić? O_o
przeciez jest aktualnie wydawany przez inne wydawnictwo <egmont czy cos> wiec czegos tu niekumam :P
W Egmoncie to chyba nie bo na ich stronie nic nie pisze chyba o tym czy to wydają... jest tylko coś o jakiejś grze karcianej Thorgal na podstawie tego komiksu...

GamePleya'
Cytuj
Nie znam się na tych wydawnictwach komiksowych.
Jak rześ jest taki fan komiksów a nie mangów to se sprawdź na tej stronce egmontu czy cosik cię nie interesuje bo Egmont to chyba najjwiększy wydawca komksów w polsce...
http://www.egmont.pl/ksk/index.html

a ja i tak mam tę stronke tylko poto żeby czaić kiedy nowy Kenshin wyjdzie :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Dobry Komiks
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 16, 2004, 04:20:23 pm »
Co to DK :huh: (Death Knight? :P)
Thorgala wydała Krajowa Agencja Wydawnicza :P i wogóle nie wiem co ma firma wydająca do komixu jak to od autora zależy czy komix będzie się ludziom podobał czy nie <_<  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Dobry Komiks
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 16, 2004, 04:54:43 pm »
DK - DobryKomiks www.dobrykomiks.pl :P

MarvelliX

  • Gość
Dobry Komiks
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 16, 2004, 10:42:01 pm »
huh że co? i co to jakaś darmowa ssstrona do ściągania komixów? O_o


.:EDIT:.
Eeeetam czeba płacić a przecie mozna miec ładne ssskany gratisss :P takie rzeczy to tylko dla kolekcjonerów a nie do czytania <_<  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dobry Komiks
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 16, 2004, 11:55:08 pm »
Cytuj
Co to DK :huh: (Death Knight? :P)
Thorgala wydała Krajowa Agencja Wydawnicza :P i wogóle nie wiem co ma firma wydająca do komixu jak to od autora zależy czy komix będzie się ludziom podobał czy nie <_<
yyyy a ty wogóle czytasz temat w którym zawierasz głos? Sama nazwa tematu "Dobry Komiks" mówi za siebie... chociaż nie jestem pewien w sumie czy GP wytłumaczył o co chodzi... ale już zrobił to Morchol... jest to wydawnictwo komiksów...

Cytuj
huh że co? i co to jakaś darmowa ssstrona do ściągania komixów?
lol :shu:  pierw się sprawdza synku pierw się sprawdza...

Cytuj
Eeeetam czeba płacić a przecie mozna miec ładne ssskany gratisss  takie rzeczy to tylko dla kolekcjonerów a nie do czytania
Heh ja nie jestem kolekcjonerem a czytam mangi tylko i wyłącznie oryginalne... nie nawidze czytać mang na kompie i w sumie próbowałem chyba tylko raz w życiu... jakoś poprostu się niemoge przekonać i traci dla mnie wtedy wiele uroku jedno z moich ulubionych hobby... ale nie wiem jak bym śpiewał gdybym nie miał dostępu do oryginalnych mang :rolleyes:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Dobry Komiks
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 17, 2004, 09:07:21 am »
Ehhh ja myślał że chodzi o Dobry Komix jak o dobry film czy co innego co się komuś podoba, ale jak to chodzi o siakąś firme sprzedającą komercyjne komixy to sie nie będę wypowiadał <_<


Cytuj
Heh ja nie jestem kolekcjonerem a czytam mangi tylko i wyłącznie oryginalne... nie nawidze czytać mang na kompie i w sumie próbowałem chyba tylko raz w życiu... jakoś poprostu się niemoge przekonać i traci dla mnie wtedy wiele uroku jedno z moich ulubionych hobby... ale nie wiem jak bym śpiewał gdybym nie miał dostępu do oryginalnych mang
Pewnie byś śpiewał jak ja to robie -_- bo nie mam osssępu do oryginałów... a w Empicu niekce mi sie szukać <_<


P.S.
Possstów nie będę usssówał mimo że sssą nie na temat, żeby nie robić chaosu... ale jak komuś nie passsują niech usssunie :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2004, 09:08:42 am wysłana przez Marvell »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Dobry Komiks
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 17, 2004, 02:38:16 pm »
Marvell - czytanie komiksow czy mang albo juz niedajboze ksiazek na kompie to tak jak ogladanie filmu bez dzwieku - film obejzales, ale to nie to samo :P

EDIT by Gipsi To Marv:
Rozmowa był na temat bo mówiliśmy o komiksach....
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2004, 02:49:42 pm wysłana przez Gipsi »

Offline issen

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://www.issen.republika.pl/
Dobry Komiks
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 14, 2005, 07:32:48 pm »
Ja mam dużo tych Dobrych Komiksów. Są naprawde dobre. Świetnie rysowane zwłaszcza Silent Hill i Street Fighters.

Nawet zautomatyzowałem filtr do irfana aby wszystkie strony przerobił na szerokość odpowiednią z uwzględnieniem paska do przewijania. Hyba 995 pixeli :D

Jakby ktoś miał street fightera 6/6  =]  to dajcie znać!!

Z tego co wiem to chyba więcej części było.  Niewiem tylko czy wszystkie po polsku.
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2005, 08:13:35 pm wysłana przez issen »
Elrond:  Niejesteście zobowiązani dotrzymać kroku powiernikowi, aż do samego końca...
Gimli: Przeniewiercą jest ktoś, kto opuszcza przyjaciół gdy ciemność nadejdzie!
Elrond: Ale niech nieważy się przejść przez ciemność ktoś, kto nawet mroku nie widział...

Zapraszam do nas:
Strona elitarnej grupy Keleris SQUAD

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Dobry Komiks
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 14, 2005, 07:48:56 pm »
Cytuj
Ja mam dóżo ty Dobrych Komiksów
Cytuj
Nawet zautomatyzowałem filtr do irfana

aha czyli rozumiem masz skany?
ekstra :/ a ja sie zastanawiałem czemu rynek komiksowy w polsce wyglada jak wyglada<czyli wcale niewygląda> ciezko jest 4 zeta raz na miesiac zaplacic i miec 1000razy lepsza jakosc, radoche i poczucie uczciwosci

Cytuj
Jakby ktoś miał street fightera 6/6  to dajcie znać
Spytaj pana mieczysława Empika, ewentualnie Zdzisława Prawiekażdy-kiosk, jak nie znajdziesz tych panow to wysylkowo https://koszyk.redakcja.pl/index.asp?
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2005, 07:50:15 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dobry Komiks
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 14, 2005, 07:57:54 pm »
hmmm tak to bywa... ale co jest dziwne, tu się czepiasz tego że on czyta skany ale przeca sam grasz na piratach... popatrz jest nawet temat o skanach mang, a to też rzeca piractwo, żyjemy w takim kraju żep iractwo jest wszędzie, choć 4 zł. jeśli ci się coś podoba to rzeczywiście nie duży wydatek, można się skusić na oryginał i mieć większą frajde z czytania i samego posiadania oryginału...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline issen

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://www.issen.republika.pl/
Dobry Komiks
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 14, 2005, 08:06:12 pm »
Kolego morchol wytykasz mi błędy? Zacznij może od swojej matki. Jej największy to chyba ten że ciebie urodziła.

Mam 20 komixów każdy po 6,50. Szkoda mi na nie tyle kasy. Wolał bym je wydać w jakimś barze.

Przyznam się jeszcze że nie mam żadnej orginalnej gry w domu. I niemam zamiaru mieć. A tak po zatym ilu z was siedzi przy kompie z zainstalowanym orginalnym systemem windows?

 :prr:  Ty się morchol lepiej zastanów  :rolleyes:  
Elrond:  Niejesteście zobowiązani dotrzymać kroku powiernikowi, aż do samego końca...
Gimli: Przeniewiercą jest ktoś, kto opuszcza przyjaciół gdy ciemność nadejdzie!
Elrond: Ale niech nieważy się przejść przez ciemność ktoś, kto nawet mroku nie widział...

Zapraszam do nas:
Strona elitarnej grupy Keleris SQUAD

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Dobry Komiks
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 14, 2005, 08:15:27 pm »
Cytuj
Kolego morchol wytykasz mi błędy? Zacznij może od swojej matki. Jej największy to chyba ten że ciebie urodziła.

moze bez najazdow osobistych Ździsławie co? to ze jestes starszy widac nie znaczy ze madrzejszy...

ale sie przyczepiliscie tych gier, wiadomo polska biedny graj, gry na konsole drogie jak skur*ysyn i wszyscy(wiekszosc) jada na piratach to samo mp3, ale czy to usprawiedliwia kradzież WSZYSTKIEGO? spodnie czy buty też byscie zajebali, bo jak już gry tak no to mozna po całości?...fajnie macie ide jakiejsc babci komorke je*nac...
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2005, 08:16:53 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Dobry Komiks
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 14, 2005, 10:28:48 pm »
ara ara.. mam wrażenie, że rozmowa schodzi na złą drogę.... Może niech moderatorzy tego działu pogodzą jakoś tych panów, co? <przybiega pan w białym ubranie i ubiera Morchola i issena w rownie białe kaftaniki>

Morchol - nie nam o tym decydować, czego wolno, a czego nie.... ściąganie skanów mang na dobrą sprawę nie różni się niczym od ściągania gier, mp3, czy filmów... jest to napewno rodzaj kradzieży, ale:

po pierwsze - nigdy nie dojdziesz do porozumienia z drugą osobą
po drugie - to nie ten topic, a jak takiego nie ma, to zakładaj

issen - take it easy.... my tu naprawdę nikogo nie chcemy obrażać... na SZ jest bardzo pokojowa atmosfera <inni userzy przytakują niepewnie>... skończmy tę kłótnię.... jak się będziemy obrażać, to w końcu któryś moderator zacznie być konsekwenty względem regulaminu (czyt. Tant da wam warna).

Ja stosuję rozwiązania kompromisowe.... na dysku mam mangi, których nie ma w Polsce (wyjątek to Naruto, ale mam go o 15 tomików do przodu względem polskich edycji), natomiast te, które wychodzą, porzyczam od koleżanek (arigatou Ewa-chan... arigatou Monika-chan)... jednym z powodów, dla których ludzie na dyskach mają skany komiksów jest poprostu to, że ich w kraju ojczystym nie uświadczysz, i że rynek Mangi i Anime jest w powijakach, względem takich Niemiec, czy Francji...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Dobry Komiks
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 14, 2005, 10:44:54 pm »
co do mang Tant - egzakli, ale jak cos jest w kazdym kiosku i do tego tanie jak barszczyk <dwa piwa mniej w przeciagu 5 tygodni smierci nie powodują> to mi łapy opadają na takie sytuacje, enyłej fakt nie mi decydować co kto robi, chodziło mi tylko oto że tłumaczenie jednego(jakby na to niepatrzec) przestepstwa innym ktore juz sie popelnilo to patologia :P

ale ok peace love and wachanie kwiatow :P

<z tym ze z ta matka gosc przegial, co innego standardowe wyglupy<tak heti pies cie trącał...w ryjek...chlip... :D >, a co innego obrazanie innych z premedytacją, za to że mają inne zdanie na dany temat i zwracaja nam na cos uwage
ok i jeszcze sorry wielkie za offtopic :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dobry Komiks
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 14, 2005, 10:59:32 pm »
Babam-BABAM... obibakomon... BaBamBABAM-oBIBA-BIBA

Napinka moda on:
Każdy kolejny post nie natemat będzie kasowany... możecie pisać o skanach,ale piszcie o tych skanach z Dobrego Komiksu np. jak wyglądają, ale jeśli chcecie gadać o piractwie to załóżcie temat w dziale "Granie a Gadanie"
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2005, 11:00:46 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Dobry Komiks
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 14, 2005, 11:13:44 pm »
Cytuj
ale jeśli chcecie gadać o piractwie to załóżcie temat w dziale "Granie a Gadanie"

i obey master, your will, will be done :P jeszcze zanmi tego posta przeczytalem :P

ok wracajac do tematu pozamna chyba tylko fala powiedzial ze jest fanem amerykanskich komiksow a on sie cos niebardzo udziela ostatnio ale co tam zaryzykuje i spytam:
Czyta ktoś na bierząco amaizing spidermana z DK? jedne z najbardziej przelomowych wydarzen w zyciu petera, warto oj warto, zeszłopiatkowy numer świetny, żadnej walki, żadnej akcji, cały przegadany, ale fajny, bo sie rozwija postac spidermena psychicznie, a nie tylko kolejne walki z coraz wiekszymi mastahami, no i fajne przemyslenia pająka jak zawsze :P "wyciskam na klate wiecej niz dwóch dowolnych członków x-men, ale czy dam rade rozwiazać problem tego dziecka" "wiem jak pokonac shockera, rhino czy octopusa, ale jak pokonam zaczepiajaca mnie starą plotkare" coś kolo tego :P no i scena w ktorej wyobraza sobie oco chodzi cioci may poprostu powala =]

Offline Eligios

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
    • http://
Dobry Komiks
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 15, 2005, 10:13:30 pm »
Ja kiedys chyba czetałem Batmana i chyba spidermen  <_<  





A cat's irritation rises in direct
 proportion to her embarrassment
times the amount of human laughter.
  -- Law of Cat Embarrasment