Autor Wątek: Elektro - instrumental  (Przeczytany 4612 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Elektro - instrumental
« dnia: Stycznia 03, 2004, 01:53:23 pm »
no wlasnie znacie jakies fajne utworki tego gatunku? bo ciezko to znalezc... nie wiecie co to za muza? sluchnijcie rob dougan - furious angel,chateau;don davis - neomdammerun. Byc moze jest to styl tylko dla matrixa gdyz to z soundtracku do tego filmu sa te utwory, ale byc moze nie, i znacie jakies fajne ;)                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 03, 2004, 02:45:22 pm »
Hmmm... Juno Reactor, monalisa i to co matrixowe. Chyba nigdzie indziej nie znajdziesz tego oprócz \"Matrix - music from motion picture\" :)                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Alakair

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 07, 2004, 10:17:49 pm »
http://www.ocremix.org/index.php

Tylko tyle powiem.                            
The closer you get to the light, the greater your shadow becomes...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 07, 2004, 11:47:20 pm »
a moglbys podac jakies konkretne tytuly? :D bo zanim ja sie przez to wszystkie przekopie... :D                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Alakair

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 07, 2004, 11:49:09 pm »
Wszyskie autorstwa FFdj czy jakoś tak sa naprawde warte uwagi.                            
The closer you get to the light, the greater your shadow becomes...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 07, 2004, 11:53:31 pm »
czyli jednak nie tylko matrix ma takie nietypowe polaczenie :D i bardzo dobrze jutro sobie posciagam thx za stronke jutro powiem jak wrazenia po odsluchaniu :D                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Alakair

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 08, 2004, 12:06:10 am »
Heh, nie ma sprawy.
FFdj to ten sam koles który remixuje dla Squaresoftu w ich składankach muzycznych. Jaki ten swiat jest mały...                            
The closer you get to the light, the greater your shadow becomes...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 15, 2005, 08:38:31 pm »
Przyyyyyszła buuuuuka z laasu i otwaaarła toooopic

czemu to było zamknięte? jesli ze mnie kadłub z krzywymi oczami i był jakiś konretny powod to zaraz zamkne spowrotem ale jakos tak mi się sprawa dziwna wydała :P

moze ktoś polecic cos dobrego, podobnego do Jean Michela Jarra czy jak go tam sie pisze? tylko nie jakies trance czy techniawe, tylko spokojna elektronike. Jakies pomysły?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 15, 2005, 11:45:02 pm »
Cytuj
czemu to było zamknięte?
bo tant nie mial co robic a widzial ze nikt dawno tu nic nie napisal to sobie zamknal i doszedl...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 26, 2005, 07:40:55 pm »
Cytuj
Przyyyyyszła buuuuuka z laasu i otwaaarła toooopic

czemu to było zamknięte? jesli ze mnie kadłub z krzywymi oczami i był jakiś konretny powod to zaraz zamkne spowrotem ale jakos tak mi się sprawa dziwna wydała :P

moze ktoś polecic cos dobrego, podobnego do Jean Michela Jarra czy jak go tam sie pisze? tylko nie jakies trance czy techniawe, tylko spokojna elektronike. Jakies pomysły?
a możesz jakąs piosenke na YSI zżucić tego Michela Jarra? Bo Elektro kiedyś tam słuchałem za tych czasów jak "Mayday" był dla mnie fajną imprezą, z tym że nie bardzo czaje co to jest elektro instrumental... zapodaj jakiegoś utwora fajnego na YSI i wklej tu...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 26, 2005, 07:46:34 pm »
to michel jarr to chyba tylko "elektro" ja ci tu zaraz wrzuce "elektro-instrumentala" :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 26, 2005, 07:56:06 pm »
tylko wiecie, żarr to nie sa takie wasze fajne "bałnsowo -techniawkowe" klimaty raczej... ;/

no to masz tu oxygena 4 - jego najbardziej znana piosenke:
http://s6.yousendit.com/d.aspx?id=1JTG9NK618OW72LMID67TUCKCY
i jeszcze gratis od wujka - pamiatka z chin:
http://s6.yousendit.com/d.aspx?id=2O0VNLEM00IOL2FV9I9DDKNVRQ

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 26, 2005, 08:00:40 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 26, 2005, 08:23:07 pm »
o to jeśli ten track z masmixa to jest e-i to tego też troche mam... zaraz wrzuce imć Clinta Massela z soundtracku do Requiem 4 a Dream ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 27, 2005, 02:40:18 pm »
Te Zellowe elektro brzmi bardziej techniawsko ;)
Co do tej zellowej piosenki to jest fajna, pare takich utworów można było usłyszeć w Casshernie i w OST do niego właśnie... jeden nawet baaardzo podobny, zresztą w wielu filmach pewnikiem taki styl można spotkać...

co do Morcholowych piosenek to pierwsza brzmi lekko jakby z Comodore 64 muzyczka... ale ten utwór jest chyba wykożystywany w wielu filmach czy cuś ne? Bo piosenka mi się z czymś okjaży bardzo... pewnie było w jakichś "Kosmoludkach" czy cuś takiego... piosenka taka sobie

druga zaś czyli Souvenirs of China jest zaj***sta... brzmi poprostu świetnie i strasznie mi się podoba... (tak BTW to kiedyś miałem na PSOne płytke ze zdjęciami nagich panienek i tam w tle grało chyba z 5 piosenek i jedną z nich była właśnie ta piosenka :D  -wiecie to taki twór rosyjskich piratów był... oni robią takie rzeczy jak poker rozbierany, zdjęcia i inne dupsy na Psone..)


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Elektro - instrumental
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 18, 2005, 03:46:37 pm »
Africa Bambaataa-Planet Rock ajjj... oldschool :D
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Elektro - instrumental
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 20, 2006, 01:07:50 pm »
Hmm bardzo dobry jest też Rob Dougan - Clubbed to Death (Kurayamino Mix) też z matrixa ale na tyle dobry żeby też go wymienić chociaż. Mi ten kawałek podoba się cholernie.
A jak ktoś szuka pożądnej elektroniki to polecam gorąco Orbital albo AFX (lub Aphex Twin) ale to jest czysta elektronika już. ;]
Nie jest to jakiś szajs w stylu umc umc, manieczki (sic ! już mi cieżko to pisać nawet ;/), czy majdej, lub loveparade.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Elektro - instrumental
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 22, 2006, 06:56:32 pm »
http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html

Tyle ci powiem ;) Od Jarre'a, przez Oldfielda do Hamasaki.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Elektro - instrumental
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 23, 2006, 07:26:44 pm »
Heh zobacz mój profil w last.fm, tyle ci powiem. ;) (tylko przefiltruj sobie tego Finntrolla bo mnie poniosło ;) )
Btw. i tak fajna stronka przyda się troszkę. ;]

Edit:
Ale straszna szuflandia z tego ;/ Muzyka w tekiej jakości że można popsuć sobie pierwsze wrażenie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2006, 08:48:26 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...