Autor Wątek: J-Rock i mp3  (Przeczytany 13845 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
J-Rock i mp3
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 16, 2005, 03:21:57 pm »
http://s30.yousendit.com/d.aspx?id=3SFE285...KR32ATYXLRW1Q6V
Link do "Meisou Honou". Jak dla mnie jest to najlepsza piosenka formacji Kagerou. Komu nie dam tej piosnki każdy mówi że wyrąbana. To trzeba usłyszeć:P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
J-Rock i mp3
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 06, 2005, 11:44:08 am »
Tej strony jeszcze nie było:
Dużo laruku, Hyde, Gackta też chyba troche tam jest i jakieś inne mp3
po za tym są jeszcze z anime i gier jakichś piosenki

http://www.atsui.org/media/non-GW.php

Szczególnie polecam Hyde- Shining over You -cudowna nuta ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Mandragora

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
J-Rock i mp3
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 08, 2005, 12:25:42 pm »
Hej! jestem tu nowa ale do sciagania polecam strone www.illnessillusion.boo.pl niestety trzeba sie zalogować, ale jest spory download piosenek Gackta i Hyda.

Offline Nekroskop

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
J-Rock i mp3
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 12, 2005, 06:36:43 pm »
Właściwie to mam dylemat bo nie wiem pod co kwalifikuje się muza, którą chciałbym polecić. Z jednej strony są to covery, a z drugiej po prostu muzyka z gier. W każdym razie przechodząc do rzeczy...
Nie wiem czy ktoś z Was zna całą serię Castlevani, ale nawet jeśli nie, to powinien stanowczo zainteresować się „Dracula Battle Perfect Selection”. Są to najbardziej klasyczne z serii utworki zagrane w Heavy Metalowym brzmieniu. Pamiętam, że po pierwszym zetknięciu się z albumem (a właściwie albumami, bo DBPS zostało wydane w dwóch vol.) dosłownie wbiło mnie w ziemię. Każdy utworek jest zagrany idealnie, mogę tylko chylić czoła przed talentem gitarzystów i w ogóle całej kapeli. Co ciekawsze, covery z CV nie zatraciły swojego charakterystycznego, „zamkowego” klimatu i przesłuchując albumy przypominały mi się naróżniejsze levele z całej sagi. Trzeba też przyznać, że płyty są doskonale wyważone pod względem kompozycji. Obfitują w tracki z najróżniejszych części i zarówne te szybsze, jak i wolniejsze, melancholijne. Naprawdę polecam!

Wszystkie MP3 z w/w można znaleść na największej stronie o CV Kurta Kalaty - "Castlevania Dungeon" dział: "multimedia".

Tak się składa, że moje dwa ulubione utworki mam na serv, więc podaje szybkie linki:

"CastleVania: Bloodlines" - "Iron Blue Intention"
"CastleVania II: Simons Quest" - "Bloody Tears"

Ponadto mam dokładne skany okładek, których raczej nigdzie dostać już nie można, ciekawe, bo można obejrzeć parę zdjęć "zza kulis". Kilka z nich wklejam tutaj:


« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2005, 06:53:16 pm wysłana przez Nekroskop »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
J-Rock i mp3
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 15, 2005, 07:49:32 pm »
Ehhh jak doskonale wiadomo na tym forum zamkowej muzyki to ja raczej nie akceptuje... ale tych piosenek o dziwo mogę sobie nawet elegancko posłuchać, niczym specalnym ofkoz dla mnie nie są (choć pewnie gdybym grał w Castelvanie to by były) ale nie przeszkadzają mi nic a nic i nawet niezłe są te gitarki... dosyć długo w kółko się u mnie kręciły i jakos tak nie wpadłem na pomysł żeby je wyłączyć. Choć jak mówie to nie moje klimaty i pewnie nieza często pomyśle sobie zeby włączyć którąś z tych nutek.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?