Autor Wątek: Pokemony  (Przeczytany 15600 razy)

MarvelliX

  • Gość
Pokemony
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 07, 2005, 06:10:29 pm »
Hum hum pewnie to zobaczyłeś jak sie nacpałeś i popaczałeś na chomika :F
Już ssse wyobrażam jego ataki: "Marychaciu - Quick Bonjo!", "Lufka Atack", "Zielonym do góry" :F i najsilniejszy "THC Stream" ... ta... Legenda przybiera kształtów
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2005, 06:11:01 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Pokemony
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 23, 2005, 06:25:18 pm »
Pkemony... grałem w to bo mam na stanie wszystkie w emulatorku:/ ale tylko jedno mi sie podoba: grywalnosc... a niepodoba mi sie to: ze to sa POKEMONY.:/  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline tobiasty

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • http://www.offtopic.klikaj.net
Pokemony
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 05, 2005, 08:11:11 pm »
pokemony sa the best gralem na emu zawsze na infie w 6 bo nic innego tam niechodzilo :P  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Pokemony
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 10, 2005, 12:03:43 pm »
Cytuj
Pkemony... grałem w to bo mam na stanie wszystkie w emulatorku:/ ale tylko jedno mi sie podoba: grywalnosc... a niepodoba mi sie to: ze to sa POKEMONY.:/
Znam ten ból... mi też pokemony się bardzo spodobały, jako gra, bo jest naprawdę grywalna. Ale jej minusem są pokemony - choć nie wszystkie. Mi się na przykład by bardzo spodobała wersja, gdzie można by walczyć nie pokemonami , ale np. GF'ami. To by była gierka. Walki GF'ów trenerzy GF,ów.... chyba mam ciekawy pomysł na grę :D tylko kto to wyda :F
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Pokemony
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 10, 2005, 12:06:52 pm »
hmm....Bahaamut konrta Odin ?? taa....a kto to zrobi ?? :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pokemony
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 10, 2005, 12:15:01 pm »
Cytuj
Cytuj
Pkemony... grałem w to bo mam na stanie wszystkie w emulatorku:/ ale tylko jedno mi sie podoba: grywalnosc... a niepodoba mi sie to: ze to sa POKEMONY.:/
Znam ten ból... mi też pokemony się bardzo spodobały, jako gra, bo jest naprawdę grywalna. Ale jej minusem są pokemony - choć nie wszystkie. Mi się na przykład by bardzo spodobała wersja, gdzie można by walczyć nie pokemonami , ale np. GF'ami. To by była gierka. Walki GF'ów trenerzy GF,ów.... chyba mam ciekawy pomysł na grę :D tylko kto to wyda :F
no nie tak za bardzo ciekawy ;/ Wymyśliłeś kolejną część pokemonów -były już pokemony Red, Blue, Gold, Silver, Leaf i bóg wie jeszcze ile... wybierz sobie jakiś kolor i nazwij sobie swoją grę;]
Bo granie GFami to to samo co granie pokemonami, za wielkiej różnicy nie widze między Charizardem a Bahamutem.

Jak się wam podoba Game Play to nie wiem jak możecie nażekać... przecież pokemon to to samo co wszelakie jRPG, Gramy jakimś trenerem z dużymi oczami i mangowym wyglądem (w finalach tak samo mangowy wygląd), używamy pokemnów tutaj Summonów, biegamy po świecie tu i tu, walczymy z infantylnymi potworami i tu i tu -bo przeciwnicy w jRPGach nie bardzo różnią się od Pokemonów.

Nie ma co nażekać że to Pokemony tylko grać jeśli się wam podoba... Gdybym miał GBA albo NDS to Pokemona męczyłbym na sete w drodze do szkoły. Na emulatorze nie gram.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Pokemony
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 10, 2005, 12:17:17 pm »
a ja mam juz kolo 30 metal tazos z cheetosów ;] i 4 duże ;] Ha i kto jest najlepszym trenerem? ;]
tylko własnie sie chcialem spytac skad wziac te magnet balle co na reklamie pokazali ;\  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pokemony
« Odpowiedź #27 dnia: Września 29, 2006, 11:59:54 am »
Nowy rekord:
Cytuj
Pierwsze od 4 lat nowe "prawdziwe" Pokemony,  Diamond i Pearl sprzedały się w niecałą godzinę od otwarcia sklepów w ilości... 2 MILIONÓW!

Niezły kur*a hadcore!

NDS znowu poleci w gore zesprzedaza...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Pokemony
« Odpowiedź #28 dnia: Września 29, 2006, 12:39:29 pm »
W sumie nie ma się co dziwić, takie gierki sprzedają się w Japonii jak świeże bułeczki, tym bardziej gdy są na handheldy.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Pokemony
« Odpowiedź #29 dnia: Września 29, 2006, 02:14:59 pm »
i co z tym emu do NDSa ;/ ja chce nowe poooooki... ;/

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Pokemony
« Odpowiedź #30 dnia: Września 29, 2006, 02:52:34 pm »
heh.... zawsze wiedziałem, że pokemony szybko zchodzą z półek sklepowych, ale to już raczej przesada... No ale z kolei nikt mi nie wmówi, że japończycy są do końca normalni ;]
Teraz pozostaje tylko czekać na jakiś rozsądnie działający emulator nds i można grać
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pokemony
« Odpowiedź #31 dnia: Września 30, 2006, 12:26:58 am »
Ej a czemu w tym zacytowanym przeze mnie tekscie napislai ze to pierwsze "nowe" od 4 lat pokemony? Przeciez pelno bylo pokemonow na przestrzeni 4 lat...

Tak czy inaczej na IGNie dali taki tekst o wszystkich grach z pokemonami z okazji 10 lecia serii... Czytac mi sie niechcialo ale elegancko sa screeny do wszystkich pozycji no i warto zobaczyc jakie to gro wchodza w cala te serie ;]

http://ds.ign.com/articles/735/735858p1.html

Ja grałem tylko troche w Pokemon Red & Blue, no i bardzo dużo grałem w Pkemon Stadium na N64 wraz z kumplami ;]
Czyli w chuuu* pozycji raczej ominąłem ofkoz ;]
No ale zadnym fanem serii nie jestem to normalka, ale z checia bym pogral w te gry... gdybym mial GBA lub NDSa bo na emulatorach grac nie gram ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Pokemony
« Odpowiedź #32 dnia: Września 30, 2006, 10:56:16 pm »
Ja ogólnie grałem dość dużo w pokemony.Gra jest wcigająca no i ilośc pokemonow.  :D
Najbardziej mi się spodobały:
-Yellow
-Crystal
-Ruby
-FireRed  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Pokemony
« Odpowiedź #33 dnia: Października 15, 2006, 07:32:45 pm »
Heh...nie wiem czemu, ale wszystkie kontynuacje gier na DS'a są dziwne...Pokemon Diamond też taki jest. Odrazu nie spodobał mi się wygląd sprite'ów w grze. Głowy postaci sią jeszcze większe niż w poprzednich grach, a jak postać chodzi to dziwnie jakby podskakuje. Designer postaci i poków też się zmienił...Na gorsze. Wybór na początku nie jest zbyt zadowalający - trawiasty żółw, ognista małpa i ...wodny...pingwin. Nazw nie podam, bo po czapońsku gram (nie wiadomo czy ta gra opuści granice japonii, choć nie wiem czemu by nie miało...póki co nie ma daty wyjścia tej gry w US czy EU). Tym razem mamy chyba dwóch rywali. Głównego - naszego kumpla ze wsi i pobocznego czyli wnuczkę jakiegoś starucha (tyle z opisu wyczytałem). Bag został podzielony na jeszcze więcej działów. Nie wiem do czego każdy jest. Nowością jest PokeWatch, czyli zwykły zegarek z kalkulatorem. Potem ponoć dostajemy do niego jakieś nowe bajery. Nowe poki pokazują tylko, że Nintendo i Game Freak kończą się pomysły. Najdziwniejsza póki co była krzyżówka wiewiórki z buldogiem. Muzyka była o wiele lepsza w Emerald i w Fire Red. Tutaj kompletnie nie da się wyczuć dynamizmu walki (nie żeby w starszych był duży, ale wiadomo o co chodzi). Zasady kolekcjonowania poków ograniczyły sie do zobaczenia wszystkich możliwych (czyli 151, potem pojawiają się nowe) przy podstawowym Pokedexie. Oczywiście asortyment ataków się bardzo powiększył i mamy teraz 100 TM'ów, a nie 50. Ekran dotykowy służy do wybierania ataków/poków/przedmiotów podczas walki. Walka się niczym nie różni od starych gier. Jedynie ataki są bardziej "flashy". Ogółem nie za bardzo chce mi się w niego grać po japońsku, ale cóż...spróbuję, bo ile można grać w 8 gier w kółko ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Pokemony
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 18, 2006, 09:58:27 pm »
Napiszcie waszego ulubionego pokemona i moglibyśćie też uzasadnić ten wybór.
Charizard-ogólnie lubie smoki,a ten takiego pzrypomina.Też lubię ogniowe typy i jest bardzo silny.Nieraz ratował tyłek Asha,lub go...podpalał :D  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pokemony
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 18, 2006, 10:32:26 pm »
moze i "pokemon rulleezzzzz" ale nie na tyle aby sie rozdrabniac i tworzyc do niego kilka tematow. Mozesz skopiowac to co napisales i napisac w tym temacie:
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=849&st=20

Tam ci moze ktos odpowie.

Nie ma potrzeby tworzenia takiego tematu nanaszym forum, bo to nie forum o pokemonach, wtedy kazdy moglby tworzyc podobne tematy np. jaka jest twoja ulubiona postac w Devil May Cry, jaka jest twoja ulubiona druzyna w pes6, ktore dupeczki z Dead or Alive 2 maja najlepsze majteczki itp.

Wystarczy ze juz est jeden ogolny dzial na temat danej gry i tam mozna o cos pytac i dyskutowac.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Pokemony
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 18, 2006, 10:44:24 pm »
Połączyłem.
Żeby nie robić offtopu napiszę :
Lucario - połączenie fighting+steel FTW !
Dotaitos - tank
Żeby było jasne - z pokemonów jedynie trawię mangę Pokemon Adventures i gry.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Pokemony
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 20, 2006, 04:43:34 pm »
Podobne zdanie jak vivi . Lubie smoki a charizard byl nim wiec mój wybur jest jednoznaczny  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Pokemony
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 22, 2007, 01:59:26 pm »
ZOMG ! Pogeymanz ! Cóż...opłacało się czekać. Mimo losowych zwiech Pokemon Diamond mnie bardzo zadowolił. Gra jest napewno dłuższa niż poprzednie (po 5h jestem dopiero przy 4-tej odznace). Poki są nawet ciekawie zrobione, doświadczenie zdobywa się dość szybko, poków jest dużo (493+różne formy niektórych pokemnów), gra nie jest ciężka. Z nowych bajerów warto wymienić nowe rodzaje ewolucji (np. ewolucja płciowa, niektóre poki mogą ewoluować jeśli mamy ich odpowiednią ich płeć, ewolucje terenowe, niektóre ewoluują tylko wtedy, kiedy zdobędą level w odpowiedniej lokacji), Poketch (taki zegarek z 25 funkcjami, m.in. kalkulator, licznik kroków, memo pad, itemfinder na bazie radaru [friggin finally] czy Breeding Centre Checker), możliwość zejścia do podziemi w poszukiwaniu kamieni ewolucyjnych (są 2 nowe kamienie - Bright Stone i Dusk/Dark Stone) czy skamielin (można mieć kilka, nie jedną jak w poprzednich wersjach). Przedmioty, które kiedyś zdobywaliśmy w 3/4 gry zdobywamy bardzo wcześnie (np. Exp share chyba po 2-giej odznace zdobyłem). Póki co mój team wygląda następująco -

Torterra - 38 lvl (mój główny tank narazie i dostałem za pierwszym razem Brave Nature ;], później jego miejsce pewnie zajmie Tyranitar)
Luxray - 30 lvl (głównie do podwójnych walk)
Zubat - 8 lvl (trzymam go jedynie po to, żeby używać Fly)
Bidoof - 12 lvl (mój Rock Smasher)
Budew - 8lvl (mój Cutter)
Staravia - 17 lvl (który pewnie dostanie zaraz Fly)
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Pokemony
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 22, 2007, 04:27:31 pm »
jaka roznica jest miedzy diamond a perl?