Autor Wątek: Gothic lolita  (Przeczytany 18593 razy)

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Gothic lolita
« dnia: Maja 31, 2004, 09:19:07 pm »
Wygląda jak nowy styl ubioru, bardzo nowoczesny i mający dużą popularność w Japonii :) Jak powiedziałabym, że to jest kolejny etap w niezwykłej japońskiej POP-kulturze, zobaczcie sami:



Na ulicach widzę dużo ludzi zaczyna ubierać się tak "looz" :) Mnie to też zaczyna wkręcać, chyba zacznę się tak ubierać  :lol:  
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 31, 2004, 09:25:12 pm »
jezuu ta pani na 1 zdjeciu po prawej ma chyba obcasy wieksze od niej :o a co do tego stylu - za malo zdjec ale na ich podstawie stwierdzam ze mi nie podchodzi takie cos...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Gothic lolita
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 31, 2004, 09:28:11 pm »
Rzeczywiście duże są te obcasy, ale ten styl to nie tylko jest taki rockowy, ale równierz idzie on w drugą stronę... Niedługo będę miała więcej zdjęć :)
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Gothic lolita
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 31, 2004, 10:40:31 pm »
LOL - zobaczyłbym coś takiego na ulicy to bym brechtał cały dzień :D
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 31, 2004, 10:52:40 pm »
Ja tam się nie czepiam. Jak się chcą japończycy ubierać to niech się ubierają, chociaż to mi wygląda na skutek zbyt długiego grania w gry Squaresoftu ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 31, 2004, 10:53:13 pm »
Czemu, mnie się tam podoba, ale ja zawsze twierdzilem, ze mam "zbrechtany" gust. Swoją droga, całkiem ciekawe skany z Mangazynu.
Ci Japończycy to dziwni naród - z jednej strony wszystko uporządkowany, system rządzi itd, a z drugiej mają czas na coś takiego... Nic dziwnego, że gry u nich są a ż tak popularne, biorąc pod uwage fakt, że mogą oni dzięki nim oderwać się od codzienności... ta...
Ale wracajac do tematu - cosplay... To jest dopiero spełnienie marzeń każdego szanującego się gracza.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Gothic lolita
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 31, 2004, 11:13:23 pm »
bardzo dłuugie nogi :D


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Gothic lolita
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 01, 2004, 09:26:50 pm »
Co to jest Cosplay? Mówią, że to coś jest dla dorosłych.
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 01, 2004, 09:41:10 pm »
Mi Gothick Lolita jakoś nie przypadła do gustu. Jedyny rodzaj jaki mi sie podoba to
Industrial Lolita. Reszta jkośdo mnie nie przemawia.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 01, 2004, 10:38:23 pm »
Pierwsza pani jakby to trojan powiedział "luzzzz" druga jush nie taka fajna ale to kwestia gustu :P kiecka fajna, widziałem taką w rock-metal shopie :D kolejne dwie panie wyglądają jak kloszardzi i powinny niezwłocznie udać się do paryża...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2004, 10:40:27 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 03, 2004, 08:46:16 pm »
Cosplay- nazywamy tym mianem ludzi, którzy lubia się przebierać za postacie z gry komputerowej <czasami wychodzą naprawdę bardzo ciekawe stroje>.

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 03, 2004, 08:55:51 pm »
Jam mam nadziej, że niedługo ta moda dojdzie do nas. Fajnie bedzie na ulicach spotykać dziewczyny w takich strojach. Mam nadzieje, że najwięcej bedzie oczywiście Industrial Lolita.

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Gothic lolita
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 03, 2004, 09:26:32 pm »
Cytuj
Cosplay- nazywamy tym mianem ludzi, którzy lubia się przebierać za postacie z gry komputerowej <czasami wychodzą naprawdę bardzo ciekawe stroje>.
hmmm... lubię się przebierać :lol: Ale industrial jest taki smutny i mechaniczny, "Elegant gothic aristocrat" podoba się mi najbardziej, ten z kolei nie jest taki lalkowaty, ale też nie jest taki zaniedbany :) A chłopaki jaki styl chcialeiby mieć? ;)
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 03, 2004, 09:30:19 pm »
Ja nie wyobrażam sobie chłopaka w stylu Gothic Lolita. Jak dla mnie ta moda jest wyłącznie dla dziewczyn.]
Industrial Lolita wcale nie jest taka smutna. Jest idealna.  

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Gothic lolita
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 03, 2004, 09:37:07 pm »
Bo chyba lubisz ponure stroje, można było tego po tobie się spodziewać. Lubisz Linkin Park ;)
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 03, 2004, 09:42:38 pm »
Hehe. To że słucham Linkin Parka wcale nie musi znaczyć, że lubie takie stroje, ale owszem. Podobają mi sie. Są takie.....wyzywająe  ?? Niewiem jak to nazwać. Poprostu mi sie podobają.
A co do Elegant gothic aristocrat to jest to jedn z pożądniejszych stylów.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 03, 2004, 10:54:47 pm »
patrze na was patrze i nie wiem o czym gadacie :o gothic, industrialm elegant gothic... jezu co to jest???
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 04, 2004, 01:31:53 pm »
Industrial Lolita - tyl bardziej punkowy, w kolorach czrnym, białym lub czerwonym.
Skóry, ćwieki, nity, łańcuchy czasem nawet jakieśtworzywa sztuczne.

Elegant gothic aristocrat - Ten typ odnosi się bardziej do ubrań męskich, i wygląda podbnie do Elgant Gothic Lolita tyle że bardziej elegancko i dostajniej a mniej lalkowato.

Elgant Gothic Lolita - czerpie inspiracje z epoki wiktorianskiej. Zwykle ubiera się na czarno, biało lub w mix tych dwuch kolorów, z dużą ilością falbanek.

Czytało się nowego MANGAzyna :P  :P  :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2004, 01:41:25 pm wysłana przez little »

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Gothic lolita
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 04, 2004, 07:52:32 pm »
Fajne czasopismo, chyba zacznę czytać mangi ;)
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Gothic lolita
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 05, 2004, 12:41:34 am »
Zacznij. Nie pożałujesz ;)  B) .