Autor Wątek: Hack&Slash  (Przeczytany 8995 razy)

MarvelliX

  • Gość
Hack&Slash
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 25, 2004, 10:49:00 pm »
No 15 min to lekka przesssada ja ją przessszedłem ze 6 razy :D . I jak juz mówiłem "lubię sssobie poganiać za chordami demonów i nieumarłych" hehe




P.Ssss.
Ty sssię tak ssszybko nie poddawaj Ja jessszcze z tobą nie ssskończyłem "nieumarły demonie" już zbieram armię sssmoków i magów :devil: . Lets the revolt begin :!:
Chyba mamy bunt wśród modów hehehe :D  ;)  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 25, 2004, 10:56:31 pm »
no to miales zdrowie...ja wysiadlem po pierwszym razie...zarowno w Diablo 1 jaki i w Diablo 2...kwestia grania w gry tego typu lezy tez w kwestii nas samych...jak sie wczesniej psychicznie zniechecimy do tego typu gier to pozniej za nic w swiecie nie pogramy dluzej w podobne gry...mimo tego ze gra moze byc dobra...mialem tak z kumplem ktory za nic w swiecie nie chcial zagrac w FF 7...glupek, niech zaluje :blink:  :wacko:  :shaun:

P.S.

jak sobie lubisz pochasac ze chordami demonow i nieumarlych to zagraj sobie w stara, ale jakze piekna gre Myth 3...tam se pochasasz :D ...widzisz tu jakis bunt?? ;) ...widze ze "nowi" zamiast robic co do nich nalezy maja w glowach co innego... :P  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 25, 2004, 11:05:30 pm »
<rotfl> Nie zaczepiaj mnie... u shit co ja mówie :D w kazdym razie diablo dwa jest super gierką z wciągającą wielowątkową fabułą... dobra a teraz poważnie... scenariusz do tej gry pisali na kolanie ?? czy to było tak jak z wymyslaniem planu w FF8 ??
]


MarvelliX

  • Gość
Hack&Slash
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 25, 2004, 11:10:04 pm »
No tu sssię zgodzę ja się zniehęciłem psssychicznie do gier sssportowych i Hip Hopu i w żaden sssposób nikt mnie nie zmusssi do sssłuchania lub grania w jedno czy drugie. A jeśli chodzi o te gry to podaj pełne nazwy to chętnie wyprubóję. :)







P.Sss
Co do buntu to ironiczny żart do tych podtextów które ciągniemy od początku tematu.  ;)
Jeśli chodzi o moją pracę to zwróć uwagę że w moich działach jakoś nie ma co moderować (hmmm ciekawe dlaczego <_< <ironic> ). Jeśli nadal nie wierzysz to zajżyj do ssstarszych possstów (tam gdzie vamp nie zajżał :P ) to moze dojżysssz mój autograf :)  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 25, 2004, 11:16:45 pm »
Cytuj
A jeśli chodzi o te gry to podaj pełne nazwy to chętnie wyprubóję. 

to bylo do mnie??... jak tak to ni ebardzo rozumiem o co ci chodzi :unsure:

Cytuj
No tu sssię zgodzę ja się zniehęciłem psssychicznie do gier sssportowych i Hip Hopu i w żaden sssposób nikt mnie nie zmusssi do sssłuchania lub grania w jedno czy drugie

o widzisz Marvell, jestes swietnym przykladem tego co powiedzialem...sprobujcie mnie teraz przekonac ze Planescape to beznadziejna gre z biedna fabula?? :blink: ...powodzenia  :P

P.S.
ty mi sie tu nie tlumacz  :lol: ...ja poczucie humaoru mam...i to nawet duze wiec wiem o co chodzi :wacko:  ^_^ ...co do waszej pracy to tez troche zartuje...ale nie spocznijcie na laurach...wielki brat patrzy  :ph34r:  

MarvelliX

  • Gość
Hack&Slash
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 25, 2004, 11:26:10 pm »
Cytuj
to bylo do mnie??... jak tak to ni ebardzo rozumiem o co ci chodzi
Chodzi mi o to żebyś mi podał pełne nazwy tych gier ("to zagraj sobie w stara, ale jakze piekna gre Myth 3...tam se pochasasz") to sssobie je ściągnę i wyprubóję :)

Cytuj
scenariusz do tej gry pisali na kolanie ??
Ssscenariusz? jaki ssscenariusz. Coś co da sssie zmieścić na jednej ssstronie kartki formatu A5 nie mozna nazwać ssscenariuszem. Phi sssam bym lepiej to wymyślił. W tej grze chodzi tylko o to żeby poganiac sssobie za demonami  :) (chyba sssie powtarzam :P )



P.Sss
A wielka siossstra obssserwuje :shaun:  :)  
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2004, 11:27:25 pm wysłana przez Marvell »

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 26, 2004, 08:08:47 am »
Diablo to chyba odrazu mialo byc H&S bez tam jakies wspanialem fabuly, bylo nastawione na zabijanie i na swietno zabawe na batelnecie, wiec nie ma co sie czepiac. A taki Seiken Densetsu taki sam poziom jak diablo i jakos tej gry sie nikt nie czepia  :P  
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2004, 08:11:43 am wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 26, 2004, 08:23:32 am »
to ja wam panowie powiem, żę Diablo nie jest jeszcze wcale takie złe.... grałem kiedyś w gre pokroju Diablo, a nazywała się.... Dragonn Fire..... Gra faktycznie tak jak diablo nie miała fabuły... ale co najdziwniejsze nie było tam nawet leveli.......a swoją drogą to nieznam nikogo, kto by przeszedł Diablo2 więcej niż 2 razy....
P.S.
A Oko Saurona wypatruje pierścienia (my precious) :D
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 26, 2004, 08:32:16 am »
no ja juz gram w diablo chyba 4 raz, raz  na patchu 1.07 i gralem czarodziejko pozniej jak mialem net sciagnolem sobie 1.08 i znowu czarodziejka pozenij wyszedl nowy patch wiec sciagnolem i od nowa gram jak zwykle czarodziejka, ostatnio sciagnolem sobie nastepny patch 1.10 i jak zwykle gram od nowa i oczywisci czarodziejka  :P wiec nie moze te Diablo byc takie zle :D  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 26, 2004, 11:02:59 am »
Cytuj
a swoją drogą to nieznam nikogo, kto by przeszedł Diablo2 więcej niż 2 razy....

moj kumpel przeszedl kazda postacia po kilka razy i uwaza ze gra jest swietna...jedyna rzecza ktora przyciaga graczy do tej gry jest zdobywanie nowych "sprzetow" ktorych jest tam od liku :P ...Diablo nie jest takie zle, ale IMHO jest to gra typowo dla ludzi, ktorzy wola tylko zabijac...a ja nie lubie gier w ktorych nie trzeba myslec...

MarvelliX

  • Gość
Hack&Slash
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 26, 2004, 11:35:15 am »
Ja też przessszedłem każdą possstacią :P  (no poza Palladynem dlatego 6 a nie 7 razy), więc już znasz :P W W .
I tu masz racyję ARD bo mnie też do tej gry ciągną przedmioty (te unikatowe rzecz jasssna :) )
Ale czepmy sssie teraz ( :P ) Seiken Densetsu (Legend of Mana) albo Sword of Mana to też wkońcu sssą H&S tyle że w innym klimacie w takim bardziej cukierkowym i z porządną fabułą.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2004, 11:36:58 am wysłana przez Marvell »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 26, 2004, 03:04:56 pm »
co do lok to to nie jest typowy h&s... typowy h&s to defiance i chyba blood omen 2 tez cos z tego ma ale popatrzcie na soul reavera - czy zdarzylo sie tam zebyscie walczyli z 3 przeciwnikami naraz? a w defiance podobno rzadko sie zdarza ze tylko z 2 walczymy hehe :D ale w sumie wiadomo - kain i raz rosna w sile wiec miesko armatnie musi byc ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Hack&Slash
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 26, 2004, 03:13:26 pm »
Cytuj
w defiance podobno rzadko sie zdarza ze tylko z 2 walczymy
Nie podobno tylko na pewno :P Grałem to wiem ;-) Ale fabuła jest ciągle i bez przerwy wypasiono - dopieszczona XD
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Gesten

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 15, 2004, 10:27:53 am »
Myśle że to dobre zjawisko. Trzeba czasem odpocząć od jRPG. Tylko zeby wychodziły gry pokroju BG:Dark allience, a nie crapy pokroju diablo :devil:  

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Hack&Slash
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 15, 2004, 05:46:10 pm »
Cytuj
Tylko zeby wychodziły gry pokroju BG:Dark allience
I tu sięnie zgodzę, bo to co oni zrobili to gwałt na Baldurze. Ściąć ich to mało. GWAŁT mówię Wam. >_<
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 15, 2004, 07:25:46 pm »
ja tam nie lubie diablo..... dobry Hack&Slash to taki w pełnym 3D i do tego jakiś fajny z fajnymi efektami.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 15, 2004, 07:59:40 pm »
I to chyba przez uszy :P z hack&slash pamiętam grałem w record of lodoss war :P  polecam :D pokonanie smoka :D nigdy mi się nie udało :D komukolwiek sie udało ???? (mówimy o gierce na Dc)
]


Offline Gesten

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 22, 2004, 09:45:29 am »
Ja nie wiem tego... mimo kilku dobrych gier tego typu najlepsze i tak są KLASYCZNE RPG (i final fantasy) :devil:  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 19, 2005, 04:04:54 pm »
Dungeon Siege 2.... niby nowa gra, ale się za bardzo nie różni od poprzednika... najzwyklejszy na świecie H&S.... grałem chwilę, nawet za bardzo nie miałem okazji przyjrzeć sięsystemowi rozwoju postaci... ale spodziewałem się czegoś lepszego. Jedynka nawet mi siępodobała, ale też miała kilka rażących błędów. Co do dwójki.... mam mieszane uczucia.
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Hack&Slash
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 19, 2005, 11:01:56 pm »
Cytuj
Dungeon Siege 2.... niby nowa gra, ale się za bardzo nie różni od poprzednika... najzwyklejszy na świecie H&S.... grałem chwilę, nawet za bardzo nie miałem okazji przyjrzeć sięsystemowi rozwoju postaci... ale spodziewałem się czegoś lepszego. Jedynka nawet mi siępodobała, ale też miała kilka rażących błędów. Co do dwójki.... mam mieszane uczucia.
Grałem tam pewien czas, ale dałem sobie spokój. Nie trawie takich gier juz, choć kiedyś bym się zagrywał bez opamiętania. Chyba discworlda sobie poszukam i zagram, ale będzie trzeba majstrować z pamięcią i prockiem. Albo starego uruchomie 233mhz :) To były czasy.

A grał ktoś w przeróbkę Diablo- pt. Throne of Darkness? Ja tłukłem tylko dla nowych broni i zastanawiało mnie jak Iaito moze mieć trzykrotnie wyzsze obrazenia od katany:) Czy poza Onimushą nie ma dobrych siekanek samurajskich (BB nie licze)