Autor Wątek: Final Fantasy VIII HELP!  (Przeczytany 37391 razy)

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #20 dnia: Października 24, 2004, 04:32:56 pm »
Cytuj
No nic chyba złą strategie obrałem...


mam nadzieje, ze wiesz, co cie czeka na koncu DSRC?? Walka z Ultima Weaponem, nie nalezaca do przyjemnych (wydaje mi sie, ze koles jest nawet silniejszy od Omegi, ale to chyba ze wzgledu na to, iz walczymy z nim wczesniej). Jaka mialem strategie nie pamietam, ale wiem, ze podchodzilem do goscia kilka razy, a walki po drodze sa nieuniknione. jak dobrze podepniesz magie pod statystyki to sobie poradzisz (szkoda, ze jak ja gralem, to nie wiedzialem o czyms takim jak Island Closest to hell/heaven... ale se poradzilem).

Jak juz sie uporasz, to mozesz pisac prosby o pomoc z Omega Weaponem, ale pewnie sobie na to poczekamy  :devil:
 :shu:

Cytuj
Jeżeli nie wyrobiłeś, to znaczy, że dobrze, że nie poszedłeś dalej. Leć na Island Closest to Hell albo na Island Closest to Heaven i nabija level na 100, załatw sobie najlepsze sprzęty, zdobądź wszystkie Limity u postaci,zdobądź wszystkie GF'y, a potem poleć na Cactuar Island, gdzie nauczysz GF'y wszystkich umiejętności. Dopiero potem zabieraj się za DSRC.


A tu sie nie zgodze. Chociaz bylem jeszcze laikiem jRPG grajac w FF8, to przeszedlem cale Deep... z lv ~80 okolo, i GF' ami tak tez cos kolo tego i jakos sobie poradzilem, co prawda kilka razy probowalem, ale mi wyszlo. I glupio sie przyznac, ale jak pokonalem Ultima Weapona, to zapomnialem Edena wyciagnac i musialem sie zabawiac jeszcze raz.

Cytuj
zdobądź wszystkie Limity u postaci


nie chce sie narzucac, ale czy aby na pewno LionHearta mozna zdobyc przed Ultomą??

Cytuj
zdobądź wszystkie GF'y


a Eden??
Tego nie zdobedzie, nie wprowadzaj chlopaka w blad  :prr:  pozatym, pozniejsze wyszkolenie Edena na 100lv to niezle wyzwanie, ja podchodzac do Final Ultimecii mialem go na cos kolo 92. Jakos dalej nie szlo.




Ale i tak, jesli Majster gra pierwszy raz, to po drodze w ciemno kilka rzeczy opuscil (chyba, ze gra z opisem, czega ja za pierwszym razem nie preferuje, blee), ale wyrazy uznania, ze doszedl do DSRC!!  :D  :spoko:

alem sie rozpisal.... a, i sorki Tant za komentarze, ale jak to Gipsi powiedzial, łobuz ze mnie  :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #21 dnia: Października 24, 2004, 05:00:20 pm »
Cytuj
Walka z Ultima Weaponem, nie nalezaca do przyjemnych
e tam walka z ultima jest banalna... wystarczy miec: u squalla lionhearta, str 255, 120-150 spd i u drugiej postaci spd + aury i po walce... rozwala sie go zanim zdazy wykonac ruch (oczywiscie jesli ma sie szczescie do lajona)
Cytuj
Chociaz bylem jeszcze laikiem jRPG grajac w FF8, to przeszedlem cale Deep... z lv ~80 okolo, i GF' ami tak tez cos kolo tego i jakos sobie poradzilem,
.... przypominam ze lvl ultimy (jak i kazdego innego potwora w ff8 (bez islandow closest to hell i heaven)) zalezy od twojego lvlu... wiec to nie roznica czy masz 80 czy 50 czy 10 (ja pokonalem ultime na 30 lvl w 1 probie)
Cytuj
nie chce sie narzucac, ale czy aby na pewno LionHearta mozna zdobyc przed Ultomą
tak
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2004, 05:00:57 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #22 dnia: Października 25, 2004, 11:39:18 am »
Cytuj
Walka z Ultima Weaponem, nie nalezaca do przyjemnych (wydaje mi sie, ze koles jest nawet silniejszy od Omegi, ale to chyba ze wzgledu na to, iz walczymy z nim wczesniej).
Ja bym tak nie powiedziała. Na Omedze się zaraz wyłożyłam, chociaż brat załatwił mi solucję do tego bossa, a Ultimę pokonałam dwa razy i bez save'u na dole, bo akurat go nie widziałam i się na to nie przygotowałam, ale Lionheart był chyba atutem i pierwszeństwo ataków. To wiem na pewno.

Offline Squall14

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 22, 2004, 08:31:11 am »
jak złapać chocobo ? złapałem wszystkie oprucz takiego ciemnego lasu jak to zrobić pomocy był bym bardzo wdzięczny !!!!!

Offline Leviathan

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 04, 2004, 10:46:43 pm »
Mam 2 problemy z FF VIII - PC...
1) Mam Win XP: Proff, GF4MX440 - i mam straszny syf na grafice lokacji (jakies paski biale czasem nawet kolorowe  ;) )...podczas walki i na mapie tego niema. Kolega z takim samym windowsem ale z GF2 niema tego  <_<
Sytuacje rozwiazuje instalacja patcha ale to tworzy nowy problem polegajacy na tym ze sie wstawki filmowe nie chca wlaczac  ke?

2) Powstal podczas grzebania przy pierwszym - zniknely dzwieki otoczenia np szczek broni, kroki, dzwieki menu itd reinstalka EAX'a i samej gry gowno daje...jestem zalamany... POMOCY!  :(  
[size=8]Lineage II - HobbyL2 Server | ewentualnie ISO lu tez inny :>[/size][/b][/font]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 04, 2004, 10:59:06 pm »
1)plytka napewno ejst w dobrym stanie? moze masz jakies pliki zrabane albo cos.
20 dziwkei przestaly dziaalc Ci w calym kompie czy tylko w ff7?

Offline Leviathan

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 05, 2004, 12:16:19 am »
VIII = 8
Dzwieki nawalily tylko w FF
a plyty sa w b.dobrym stanie + sa oryginalne
Cytuj
1)plytka napewno ejst w dobrym stanie? moze masz jakies pliki zrabane albo cos.
czytaj...
Cytuj
1) Mam Win XP: Proff, GF4MX440 - i mam straszny syf na grafice lokacji (jakies paski biale czasem nawet kolorowe  )...podczas walki i na mapie tego niema. Kolega z takim samym windowsem ale z GF2 niema tego
PS Pomaganie to chyba nie jest twoja mocna strona
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2004, 12:20:32 am wysłana przez Leviathan »
[size=8]Lineage II - HobbyL2 Server | ewentualnie ISO lu tez inny :>[/size][/b][/font]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 05, 2004, 12:24:41 am »
Hm...może starsze sterowniki zainstaluj ? Mój kumpel też miał taki problem z grami. Też ma Ge-Force'a 2 i musiał zainstalować starsze sterowniki dla karty graficznej. Teraz już mu wszystko działą idealnie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Leviathan

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 05, 2004, 10:36:00 am »
JA MAM GF 4 MX 440 I TO JA MAM SZMERY NA GRAFIE A KOLEGA Z GF2 NIEMA ZADNYCH PROBLEMOW...OSZCZEDZE WAM MYSLENIA I SAM WYCIAGNE WNIOSKI - wiec tak skoro na starszych kartach z tej samej rodziny dziala dobrze to moze oznaczac tylko to ze FFVIII nie jest pod G4 przystosowane (i odwrotnie) - wiec zainstalowalem patch ktory niby ma ten problem likwidowac...no i likwiduje ale sie filmy nie chca wlaczac... Czy komus tez sie tak dzieje? No i najwazniejsze czy moze mi jakos pomoc?  :(  
[size=8]Lineage II - HobbyL2 Server | ewentualnie ISO lu tez inny :>[/size][/b][/font]

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 05, 2004, 11:10:50 am »
Cytuj
JA MAM GF 4 MX 440 I TO JA MAM SZMERY NA GRAFIE A KOLEGA Z GF2 NIEMA ZADNYCH PROBLEMOW...OSZCZEDZE WAM MYSLENIA I SAM WYCIAGNE WNIOSKI

nie krzycz...to po pierwsze
po drugie...to ze twoj kolega ma GF2 nic nie oznacza...maze ma procek 2.5 Gh, 512 RAM a ty masz GF4, procek0.9 Gh i 1126 RAM...

najpierw opisz doklanie co i jak, a nie napisales i chcesz pomocy od zaraz...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 05, 2004, 11:11:17 am »
EEEE NIE MUSISZ KRZYCZEĆ! Solidus ci powiedział żebyś spróbował zainstalował starsze sterowniki to może pomogą...

Cytuj
wiec tak skoro na starszych kartach z tej samej rodziny dziala dobrze to moze oznaczac tylko to ze FFVIII nie jest pod G4 przystosowane (i odwrotnie)
FFVIII to gra starsza od karty GF4 więc jest to bardzo możliwe, a że masz patcha i chu*a daje to jest poprostu PC... PC to taka zjebana maszyna że już tak sobie psioczy... trza było sobie konsole kupić... może poprostu Final Fantasy VIII ci nie pójdzie na tym sprzęci bo jest zbyt nowoczesny dla tej gry :P  i wątpie czy ktoś ci może pomóc tutaj bo chyba za dużo osób w FFVIII na PC na GeeForce 4 nie grało... więc nie musisz się wydzierać jak ktoś próboje ci jakoś pomóc... a tak pozatym to esteśmy cieciami i na komoputerach się nie znamy... najlepszy z tąd jestem ja bo umiem painta otworzyć... ale oni się nie znają wogóle...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Leviathan

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 05, 2004, 02:37:20 pm »
sory faktycznie to bylo troche nie wporzadq z mojej strony (sorki Solidus nie bierz tego do siebie  :( )
Po1 FFVIII wlasnie skonczylem i ten problem z grafa nekal mnie od pocztku ale ten z dzwiekiem to tak jak pisze pojawil sie gdy bylem w Esthar i zaczolem grzebac z patchami ktore niby rozwiazuja wszystkie problemy (jak to ktos gdzies napisal  <_<) Mam wielka ochote sobie zagrac ponownie (i tym razem zdobyc wszystkie GFy + bronie ostateczne  :shifty: ) ale chce najpierw cos z ta kicha zrobic...

ARD:
Mam G4 MX 440+P4  2.4GHz+256DDR+WIN XP:Profesional
Koles ma ten sam os ale ma G2 128SDR+Celeron (na ile taktowany to nie pamietam niestety) i u niego wszystko piknie chodzi  :/  a u mnie syf takie moje szczescie...

Gipsi:
Cytuj
trza było sobie konsole kupić
trza mi to bylo 2 lata temu powiedziec jak sie wachalem  :(
Cytuj
... najlepszy z tąd jestem ja bo umiem painta otworzyć... ale oni się nie znają wogóle...
hehe to masz internet w komorce ze tu piszesz czy jak  :shifty:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2004, 02:38:07 pm wysłana przez Leviathan »
[size=8]Lineage II - HobbyL2 Server | ewentualnie ISO lu tez inny :>[/size][/b][/font]

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 05, 2004, 08:28:34 pm »
To tak po 1. Gipsona zostaw on ma sfuj śfiat i sofoje zabafki :P
po 2 zainstaluj patch do karty graficznej co do dźwięku nie mam pojęcia... u mnie chodzi jak złoto na Radeonie 9700Pro Tylko patch jest potrzebny :>

a tak ogólnie to chodziło jak złoto na radeonie 9100 i procku 733... więc to nie wina sprzęty tylko szukałbym w sterach...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2004, 08:30:05 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Leviathan

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 05, 2004, 08:59:19 pm »
Cytuj
po 2 zainstaluj patch do karty graficznej co do dźwięku nie mam pojęcia...
.............kiedy instaluje ten patch to wstawki filmowe sie nie chca wlaczac = gra sie wiesza chociaz muzyka leci  :/  
[size=8]Lineage II - HobbyL2 Server | ewentualnie ISO lu tez inny :>[/size][/b][/font]

Offline Pablo_Lestat

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://pablolestat.prv.pl
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 11, 2004, 05:40:58 pm »
Ludzie , need Help !!
Mam FF 8 na Pc .
Mój problem jest w zasadzie dosc prozaiczny , bo potrzebuje kogos z dobrą wolą , kto udostępniłby mi jakies sejwy z trzeciej płyty .,
Dojscie do trzeciego dysku zajeło mi jakies dwa lata ( tak , tyle czasu gram w gry - FF 7 zajął mi jakies kilka mieisecy .,a le grałem nocami i w kazdej wolnej chwili ).
na poczatku tego roku padł mi dysk.
Kachani , ratujcie ...
Ja nie mam siły przechodzić tego drugi raz .... Przede wszystkim nie mam czasu .

Wszedzie na sieci gdzie szukałem sa tylko sejwy pzred i po walce z Ultima Weapon . A ja nie chce tego sejwa ! :D

Potrzebuje sejwa z okolic miejsca : miasto Esthar , najchetniej juz po miescie , bo mam dosc latania po labiryncie tych uliczek . Nie pamietam czy to było wczesniej czy pózniej , ale Rinoa juz jest w spiączce i Squall niósł ją bardzo długo na plecach .
Za wszelką pomoc bede bardzo wdzieczny ........
Pozdrawiam ,
Paweł
 
Welcome in my world ...

Welcome in the world of broken minded alone vampire . The perdition and condemnation , love and hatred , trust and pain ...

Would thou dare to come inside ...?

Come and meet your destiny ...


Pablo Lestat's Diary ..........................

Offline Shadow_Killer

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 22, 2004, 02:29:58 pm »
Witam

Mam problem ponieważ mam wersje na PC FF8 i chciałem znowu sobie zagrać w tą wspaniała gre, ale ..... nie moge ponieważ moja płyta 2 ( 1 jeśli liczyć bez płyty instalacyjnej) jest lekko porysowana  i w pewnym momencie podczas intra się zacina (cd-rom się "krztusi") i po chwili próbu odczytania się wyłącza gra ... czy jest jakiś sposób na omnięcie intra ? Prosze o pomoc

Pozdro

PS. Sorry za tamten temat Prosze o skasowanie go nie wiedziałem że jest tutaj taki temat sorry .

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 22, 2004, 03:50:57 pm »
spróbuj zrzucić obraz płyty na twardy i alcoholem odpal :)
]


Offline Shadow_Killer

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 22, 2004, 06:17:23 pm »
Zrzuciłem obraz dałem na dysk wirtualny i wszystko wydawałoby się gra, ale.... Gra się wyłącza podczas intra wtedy kiedy normalnie płyte ma problemy z odczytaniem :/, a może ktoś udostępniłby save-a z samge początku pierwszego save pointa ??

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 22, 2004, 09:51:27 pm »
aaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! Potrzebuje patcha do kart ATI do FF8 niech któ linkiem rzuci bo znaleść nie mogę :/ :|
]


Offline poznaniak

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Final Fantasy VIII HELP!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 26, 2004, 11:36:22 am »
Mam  problem z CD 1. Płytka jest dość mocno porysowana, i zawiesza się przy intrze. Czy da się je jakoś ominąć?? ;( Gra w wersji PAL-owej na Playstation (PSX)i orginalna.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2004, 11:41:12 am wysłana przez poznaniak »