Autor Wątek: Onimusha  (Przeczytany 10780 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Onimusha
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 21, 2004, 05:45:39 pm »
JAk bieżesz sie za NG to hyba drewno na najbliżesze 4 zimy masz zapewnione ;]


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Onimusha
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 22, 2004, 09:55:18 am »
Cytuj
Czegos tu nie rozumiem przecierz Onimusha nie jest jrpg..? nie prawdaż...więc co robi tu wtym dziale chyba że cos przegapiłem...
Onimusha ma z jRpg tyle wspólnego co ty z przeczytaniem tego temnatu ;) ,ale spox przecież niekoniecznie musi ci się chcieć o tym czytać jak cię nie interesuje...

Ej ja mam pytanie czy Onimusha 3 to napewno ostatnia część serii? Bo kiedyś zanim gra jeszcze wyszła to tak właśnie słyszałem że 3będzie ostatnia... zmienił Capcom może zdanie czy nadal twardo twierdzi że to koniec?

A w tej serii była jeszcze jedna część która była zwykłą party bijatyką ala Power Stone, wydana po dwójce a jeszcze przed 3 :)  Heh zagrałbym sobie w tą seriie ale wiadomo czemu nie zagram ;(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Onimusha
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 22, 2004, 12:34:52 pm »
Onimusha: blade Wariors .. czy jakoś tak, i wyszła mw. równocześnie z 3 ;].

A co do onimushy to Capcom ma wykupione "coś tam" co wskazuje na to że kiedyś skożystają z nazwy Onimusha 5 ;>


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Onimusha
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 22, 2004, 08:42:24 pm »
onimusha 3 to ostatnia czesc tzw sagi o Nobunadze (a dlaczego? przejdzcie 3 to sie dowiecie ;-) ).   Planowane sa dalsze czesci jednak beda w nich eksponowane inne watki i zapewne inni bohaterowie.
See you, Space Cowboy!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Onimusha
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 31, 2006, 10:07:12 pm »
ale syf :-/ glownym bohaterem 4 czesci znowu nie bedzie samanosuke :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Onimusha
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 01, 2006, 09:49:17 am »
...co wcale nie przeszkadza grac w czwarta czesc...pozatym capcom juz dawno oglosil ze 3 czesc to koniec trylogii samanosuke i nobunagi....teraz zaczyna sie now historia.

mnie sie 4 podobala duzo bardziej niz czesc 3 .. po pierwsze jest 2 albo i 3 razy dluzsza...pozatym bohaterowie nie sa tacy mdli jak w 3 (samanosuke zachowywal sie jak robot bez osobowosci),  i fabula jest ciekawsza....
See you, Space Cowboy!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Onimusha
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 01, 2006, 11:28:12 am »
Cytuj
...co wcale nie przeszkadza grac w czwarta czesc...pozatym capcom juz dawno oglosil ze 3 czesc to koniec trylogii samanosuke i nobunagi....
mogla byc przeciez teraz saga samanoskiego i tego_co_to_nie_pamietam_jak_sie_zwal co przejal paleczke po nobunadze

w kazdym razie jak 4 jest duzo lepsza niz 3, to to musi byc zaj***sta gra... ehh, kiedy w koncu zrobia mi tego pleja? :-/

a i no i co masz do samanoskiego w 3 czesci? ja nic takiego nie zauwazylem (chociaz moze to przez to ze chwile temu juz w to gralem), a nawet jesli on byl mdly, to jean reno byl genialny wg mnie... w sumie to dla niego wciagnalem sie w serie :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Onimusha
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 01, 2006, 04:02:25 pm »
Cytuj
ehh, kiedy w koncu zrobia mi tego pleja? :-/
Sorry za offtop, ale ludzie ! Co wy macie z tymi plejami ? Każdemu z was już przynajmniej raz PS2 nawalił. Ja mam swojego od 4-ech lat i ani razu nie był w naprawie czy w serwisie z jakiegoś innego powodu.

Co do tematu :
Szkoda tylko, że w 3 Jean Reno nie podkładał swojego głosu kiedy gadali po angielsku ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Onimusha
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 01, 2006, 04:47:58 pm »
Cytuj
Sorry za offtop, ale ludzie ! Co wy macie z tymi plejami ? Każdemu z was już przynajmniej raz PS2 nawalił. Ja mam swojego od 4-ech lat i ani razu nie był w naprawie czy w serwisie z jakiegoś innego powodu.
hmmm... mi nie do konca "nawalil", tylko ja go nawalilem... po prostu dawniej stawialem go w pionie i raz przez przypadek rabnal w ziemie calkiem nie slabo z moja pomoca... czyli ze raczej nie jego wina to jest

Cytuj
Szkoda tylko, że w 3 Jean Reno nie podkładał swojego głosu kiedy gadali po angielsku ;/
jak to nie? albo masz jakas urugwajska wersje, albo ktos kto podkladal glos ma raczej nieprzecietnie podobny glos
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Onimusha
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 01, 2006, 04:54:41 pm »
Cytuj
Cytuj
Szkoda tylko, że w 3 Jean Reno nie podkładał swojego głosu kiedy gadali po angielsku ;/
jak to nie? albo masz jakas urugwajska wersje, albo ktos kto podkladal glos ma raczej nieprzecietnie podobny glos
Angielski głos podkładał Paul Mercier. Podkładał on także głos Leonowi S. Kennedy'emu w RE4.
Zobacz sobie w napisach końcowych.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Onimusha
« Odpowiedź #50 dnia: Października 03, 2006, 05:03:04 pm »
Ja grałem tylko w dwie częsci "Onimki" i były to 3 i 4. Tak właśnie ostatnio znowu zacząłem  męczyć Onimushe 4 Dawn of Dreams i muszę przyznać że giera jest naprawdę niezła. Capcom bardzo rozbudowało ją w stosunku do poprzedniczki dodając 5 grywalnych postaci a także wiele ukrytych secretów i możliwość rozbudowywania wielu rodzjów broni, które są do odkrycia. Tym co szczególnie spodobało mi się w najnowszej odsłonie tej gry to kapitalna ścieżka dźwiękowa. Nie twierdzę że w trójce oprawa muzyczna była słaba, ale ta z Onimushy 4 po prostu bije ją na głowę. Panowie z Capcom świetnie zmiksowali Electro Rocka, ambienty i klasyczne japońskie brzmienia, tworząc wystrzałową mieszankę przy której z istną rozkoszą dokonuje się rzezi wszelkiej maści potępieńców, mniam. Utwory które szczególnie wbiły mi się w pamięć to kawałki z Dark Realm gdy walczymy Sokim i Jubei no i oczywiście utworek "Startin" z intra, autorstwa Ayumi Hamasaki. Grafika wyciska ostatnie soki z poczciwej czarnulki, a uwagę oczu przykuwają świetnie zaprojektowane postacie jak również lokacje. Tak w ogóle to jedyne czego brakowło mi zawsze w Onimushach to rozbudowany system walki do którego przyzwyczaił mnie trzeci DMC, no ale nie można mieć wszystkiego. Podsumowując Onimusha to kawał dobrej serii i w tej chwili nie pozostaje nic innego jak ostrzyć katany na demony Genma i wyczekiwać na kolejną część (oczywiście na next geny).
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2006, 10:31:56 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Onimusha
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 19, 2007, 12:46:35 pm »
Zawsze mnie ciagnelo do serii ale jakos nigdy nie ulozylo sie abym zdobyl ktoras czesc... tutaj w sklepie w sumie za tanioszke widzialem pierwsza i druga czesc no to se zapodalem... no i kur*wa wypas :] Tak jak podejzewalem, narazie przeszedlem tylko jedynke ale zrobila na mnie swietne wrazenie :] Jak wroce do polski to zabieram sie za dwójeczke :]
Grafika elegancka (przypominaja sie czasy spedzone przy Resident Evil 2 :]), muzyka tez bardzo fajna jak i wszystkie inne dzwieki wraz z dubbingiem (szkoda tylko ze jak zwykle glos nie pokrywa sie z ruchami ust ze wzgledow oczywistych...). No i giera w miare krotka co dla mnie jak zwykle jest zaleta... lubie w miare krotkie gry :]
Po pierwszym przejsciu gry odkrylem nowy stroj dla samonosuke ktorym jest... stroj pandy :D Wypas w sumie pobiegalbym sobie w takim stroiku bo wyglada zajebiscie, ale zadko kiedy gram w gre drugi raz nawet gdy jest zajebista na maksa... poprstu musze sie zabrac za dwojke, nie ma czasu na kolejne przechodzenie jedynki :]
Wypas seria polecam tym ktorzy byli zainteresowani ale nigdy nie mogli sie zabrac za sprawdzenie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?