Autor Wątek: Next-Geny  (Przeczytany 22502 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Next-Geny
« dnia: Września 22, 2005, 10:38:06 pm »
Nie ma tematu o konsolach nowej generacji więc zakładam (jest co prawda o samej PS3 ale nie samym Sony człowiek żyje).

Oglądając pierwsze filmiki z gier na PS3 jarałem sie przez całe kilka godzin, później pomyślałem
"Hey! przecież to tylko lepsza grafika... nic tak na prawde mnie tam nie jara..."
Dla mnie chyba granie już jakoś tak wygasło, nie chce mi się załączać fajnala i grać 40 godzin żeby poznać fajną fabułę, bo jak oglądne jakiś azjatycki film to mam lepszą fabułe w około 2 godziny. Samo granie nie daje mi już takiej frajdy jak kiedyś... i pewnie wielu jest takich graczy jak ja... dla takich ludzi (i oczywiścien ie tylko) Nintendo zapowiadało rewolucje... cóż nie wieżyłem w nią... chyba jednak źle że w nią niewieżyłem.
Nintendo po raz kolejny chyba zapoczątkowało rewolucje. Narazie znamy tylko pada, ale według Nintendo to dopiero początek... a pad już sam w sobie jest rewolucją.
Mi się niechce raczej już grać za często, a takie włączenie konsoli na chwile nie wchodzi raczej w gre bo żeby pograć w coś fajnego to potrzebuje raczej wiele czasu... no oprócz PES4 w którego zawsze moge pyknąć z kumplem albo jakie bijatyki. Natomiast revolution może sprawić że wpadne dosłownie na chwilke w świat gier i bedę miał wiele rdochy nawet przy krótkim graniu... glęboko w to wieże bo Nintendo zwsze robiło najlepsze gry i zawsze ich gry dawały poprostu wiele frajdy... nie jednokrotnie poprzez wykożystywanie prostych pomysłów.
Oglądnijcie filmik, sprawdźcie zdjęcia... może na początku wyglądało głupio i się rozczarowałem ale po chwili zdecydowałem ze jesli na to będą piraty... będę to miał na 100 %.

Prezentacja pada do Nintendo Revolution
>>[YSI] NRevolution = 32 mb.











Wiel info znajdziecie na:

http://www.swiatnintendo.pl


P.S.Ofkoz temat jest do wszystkich next-genów, ja zacząłem o NR bo to on jest na topie od kilku dni, i to na info o nim właśnie czekam a nie na screeny z nowego Devila czy MGS'a

P.S. Ten filmik prezentujący pada jest super... muzyka cudowna i sam klimat mi przypasował.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2005, 10:54:56 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #1 dnia: Września 23, 2005, 11:07:00 am »
Ciekawe jakby się grało "pilote" w taką Zeldę, czy Mario, lub jaką kolwiek inną grę, bo coś dziwnie mi to wygląda. Już sam pad do PS3 wygląda jak dziwaczny rogal, a tu Big N wyrzuca Pilot i nazywa go padem. Ludzie są niekiedy oryginalny.
I'm in Space!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Next-Geny
« Odpowiedź #2 dnia: Września 23, 2005, 01:08:53 pm »
a zobaczyłes chociaz co ten "pilot" robi? bo z wypowiedzi wnioskuje ze nie =p jeśli już miałbym sie zastanawiać nad kupnem jakiegoś next-gena to własnie revo bym wybrał bo jest to przynajmniej cos ciekawego i nowego, no ale nextgen mi i tak narazie zupelnie niepotrzebny...=p chyba poczekam na następna generacje, a ta sobie omine =p

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #3 dnia: Września 23, 2005, 04:44:57 pm »
Cytuj
Już sam pad do PS3 wygląda jak dziwaczny rogal, a tu Big N wyrzuca Pilot i nazywa go padem. Ludzie są niekiedy oryginalny.
Na filmiku masz wszystko wytłumaczone... pewnie go nieoglądałęś skoro tak piszesz, ten pad ma w sobie detektor ruchu i inne bajery o których nie mam pojęcią.. zresztą oglądnij filmik a zobaczysz, po za tym jest "nunczako" czyli podłączenie gałki -oprócz gałki Nintendo mówi że będzie wiele innych rzeczy do podłączania ale narazie nie zdradzają szczegułów. Na Revolution będziem ożna grać we wszystkie gry z poprzednich konsol Ninny: Nes, SNES, N64, GCN i jeśli ktoś uzna że ten pad jest nie wygodny do tego to i tak do Revolution będzie taka przystawka która łączy pada do Revo w pad podobny do GCN:



-to nie jest oficjalny wygląd pada-

Z tym że testerzy nowego pada Nintendo po tym jak grali na nowym padzie za chiny niechcieli grać na padzie ala gamecubowym bo na tym podobnie było wszystko wygodnie. Testerami byli jakieś tam mietki co są profesjonalistami i jakichś 2 developerów. Ninny zawsze raczej miało wygodne pady i to oni zawsze ewoluowali rynek... pad do N64 do tej pory uważam za najlepszy na jakim grałem.

Ja jestem podjarany Revolution bo właśnie takiej rozrywki chce... chce se posaleć przed TV, pograć z dziewczyną w jakąś pierdółke tak przez chwile pobujać się jak ci ludzie na tym filmiku ;] a jakbym se machał w Zeldzie tak jak ten mietek to też by było mocno fajnie ;]
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2005, 04:45:27 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Next-Geny
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 14, 2005, 07:23:51 pm »
A ja jednak najbardziej niecierpliwie czekam na ps3. Z prostego powodu... Nowe FF, najwiecej jRPGów, nowe MGS i ta NIESAMOWITA moc konsoli. Jara to mnie tak samo jak 800 koni mechanicznych w Lamborgini ;).  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 14, 2005, 07:39:03 pm »
EHM EHM... zrobiłem wam tutaj sonde, żeby można było jakieś statystyki zrobić z tych dywagacji... ja się napalam najbardziej na PlayStation.. głównym powodem jest to, że mam do tej marki zaufanie i z moim szaraczkiem i teraz czarnulką spędziłem wiele upojnych chwil nad przeróżnymi jRPG, głównie od kwadratowych... potem Nintendo, ponieważ Square i Nintendo zawsze się bardzo lubili, a przyjaciel mojej miłości jest moim przyjacielem.. no i Ninny robi najlepsze IMO handheldy... X-Box nielubie, żeby nie powiedzieć, że niecierpię i nienawidzę... Dlaczego? Bez szczególnych powodów... poprostu idea konsoli, która nie pochodzi z Japonii jakoś mnie nie bawi...  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 14, 2005, 09:11:45 pm »
Ja osobiście najbardziej wyczekuję PS3.... Już pomijam te całe innowacje od Nintendo, bo może to i jest praktyczne, ale i tak zawsze byłem fanem sony..... Oczywiście z racjonalnego punktu widzenia PS3 tak czy siak będzie jedyną konsolą, na którą kupno będę mógł sobie pozwolić, więc dywagacja na temat rv jest w moim przypadku troszkę bezcelowa....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Next-Geny
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 14, 2005, 09:16:32 pm »
Ja czekam na PS3, tak jestem fanboyem Sony, jednak nie aż takim, Xboxa360 nie trawię :P pozatym Sony to sprawdzona marka, no i PSX to była moja pierwsza konsolka(chlip chlip, łezka w oku :P)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Next-Geny
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 14, 2005, 09:22:06 pm »
heh moi niekumac =p konsola ma byc do zabawy, od cyferek mam lekcje matmy =p a co mi da wieksza radoche niz Revo? ;] juz teraz zaluje ze mam ps2 a nie GC ;\ ehhh bongosy i inne fajne rzeczy ;\ po kiego mi ps3? zeby grac w kolejne klony gier opartych na tych samych schematach odlat? nah, moi potrzebuje czegos fajnego i swierzego =p a jak bede sobie w standardowe jrpgi czy wyscigi poklepac to tez bede mogl na Revo<plus czarnulce ktora gdziestam w kaciku bedzie pochlipywac ;]> Pozatym jeszcze jeden powod dosc prozaiczny - revo bedzie najtansze ;] a moje myslenie jest proste... stare rozwiazania plus nowe rozwiazania plus najmniejsza cena... nad czym sie zastanawiac? a te wysze i wyzsze cyferki w technikaliach pozostalych dwoch to mam gleboko w dupie, bo niby najwiekszy atut X360 i PS3 - meeeega grafa - imho taka znowu meega niejest, na screenach sie prezentuje średnio/ch**owo <patrzac trzezwo/przez pryzmat zapowiedzi>... no to tyle =p
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2005, 09:24:06 pm wysłana przez Morchol »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 15, 2005, 02:54:31 pm »
Oddałem głos na X360. pamiętam czasy, jak wszyscy zachwalali PS2, a X-boxa linczowano... do czasu, aż ta konsola weszła na dobre do sprzedarzy - szkoda, że u nas oficjalnie jej wtedy nie można było dostac.... kupiłem X-kloca, mie żałuję zakupu, X360 może i bym kupił, ale nie dzięki, na razie postoję. zobaczę PS3 w akcji. nie jestem wierny marce, biorę to, co bardziej odpowiada mojemu gustowi. raz Microsoft, więc może teraz Sony? nintendo pomijam - dla mnie w ogóle nie wchodzi w grę. póki co i tak zbieram na wiosło
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 15, 2005, 07:21:52 pm »
Ja oddałem głos ofkoz na Nintendo Revolution.
Mimo że jeszcze nie ma żadnych gier pokazanych... a może właśnie dlatego, bo nie wiadomo jak to będzie wyglądać w praniu, ale zapowiada się na rewolucje i na coś innego... większą interakcje i poprostu Fun
Mnie granie nudzi już i włączam konsole raz na jakiś czas a to i tak tylko po to żeby rozerwać się na chwilke, nie mam czasu na jRPG typu FFX czy inne produkcje, ba nawet za genialnego MGS3 nie mam czsu się zabrać... poprostu chce wskoczyć na chwile w fajną zabawe i w każdej chwili móc z niej wyskoczyć i czerpać zabawe niezależnie od długości grania i mam nadzieje że Revolution mi dostarczy, co do grafiki to mimo że kocham piękną grafike to już i tak grafa ma ciekawy poziom i wali mnie tam te wszystkie mega zapowiedzi Sony które i tak jakoś mnie nie powalają jak widze filmiki.

Tylko żeby na Revo były piraty w miare jakoś... bo Gacka bym inwestował gdyby były piraty ale raczej za bardzo nie ma.
Na PS3 coś tam się napinają że zajebiście trudno będzie im rozkminić jak spiraćić PS3 ale pewnie coś tam wymyślą "chłopaki z bema" ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Next-Geny
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 16, 2005, 10:28:58 am »
Nie powalają Cię filmiki Gipsi? Hmmm... to ja doprawdy nie wiem czego Ty się spodziewałeś :P. Wygórowane wymagania masz i to sporo. Przecież takich ślicznych gier jak do tej pory nie widzialem. Taki x360 ktory ma wydajnosc nieco lepsza od wspolczesnych pecetow jest dwa razy slabszy niz ps3. Czego chcieć więcej? Poza tym Kutaragi mowil ze wiekszosc trailerow dzialala jedynie na glownym procesorze The Cell z pominięciem układu graficznego, poniewaz ten nie byl jeszcze gotowy. No i jeszcze jedna sprawa. Pamiętacie jak wyglądały pierwszej generacji gry na ps2 a jak te bardziej wspolczesne? Po prostu programisci musza sie to cos nauczyc programować. To co teraz widzimy to tylko próbki, swojego rodzaju przetarcie szlaku. Zobaczycie... PS3 pokaże jeszcze wieksze pazury niż teraz na filmikach :>.

Swoją drogą śmieszą mnie troche przechwałki ekipy microsoftu. Że niby x360 wcale nie jest słabszy od ps3. Wystarczy zobaczyc trailer Armored Core 4 na x360 i na ps3. Wersja z Ps3 ma duzo wiecej szczegółów, bardziej zawodowe są też efekty świetlne. Po prostu widać że Ps3 jest potęzniejsze bez dwóch zdań.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2005, 10:33:14 am wysłana przez Chocobo »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Next-Geny
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 16, 2005, 02:07:31 pm »
Cytuj
Po prostu programisci musza sie to cos nauczyc programować. To co teraz widzimy to tylko próbki, swojego rodzaju przetarcie szlaku. Zobaczycie... PS3 pokaże jeszcze wieksze pazury niż teraz na filmikach :>.

Swoją drogą śmieszą mnie troche przechwałki ekipy microsoftu. Że niby x360 wcale nie jest słabszy od ps3. Wystarczy zobaczyc trailer Armored Core 4 na x360 i na ps3. Wersja z Ps3 ma duzo wiecej szczegółów, bardziej zawodowe są też efekty świetlne. Po prostu widać że Ps3 jest potęzniejsze bez dwóch zdań.
tak tylko sory... co z tego niby wynika? ;\ bo dlamnie jakos nic ;\ łach.. jak bede mial fajniejszy refleks światła na samochodzie to odrazu lepsza zabawa ;\  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 16, 2005, 03:10:29 pm »
No właśie oto chodzi, nie powala mnie grafika bo teraz rzecz twki w szczegółach, poprostu gry będą miały bardziej dopracowane światy, będzie więcej duperelów i więcej szczegółów ale już obecna generacja konsol pokazała w miare fajną grafikę więc teraz nie jestem w stanie jakoś maxymalnie jarać się filmikami. Są fajne i pokazują wporzo grafike ale nie jest to skok jakościowy jaki był widoczny z przeskoku 2D w 3D...  ofkoz nie oczekiwałem takiego przeskoku ale to nie zmienia faktu że taka elegancka grafika nie roi na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Zobacze jak to będzie, czekam na pierwsze gry pokazane na Ninny Revolution... jak będzie to coś ciekawego to spoko, jak będzie to łowienie ryb za pomocą pilota będzie mniej psoko.
Jak znam życie PS3 pewnie będę miał tak z 3 lata po premierze, się zobaczy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2005, 03:14:35 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Next-Geny
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 16, 2005, 06:08:08 pm »
Grafika nie jest wyznacznikiem grywalności, jeżeli miałbym wybierać między grą nudną, a z piękną grafiką, a grafika coś jak NES i arcyciekawą fabułą, wybrałbym tę drugą.

EDIT

Nintendo wprowadzi do Revo obsługe gier z poprzednich konsol. Na 512 Mbit pamieci wewnętrznej będą zapisywane gry z NES, SNES i N64, Revo także będzie obsługiwać gry z GC ^^jeżeli to sie sprawdzi to widze faworyta tongue.gif
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2005, 01:44:43 pm wysłana przez Morchol »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Next-Geny
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 03, 2005, 01:43:49 pm »
to było wiadomo od daaaawna <paradoksalnie - pierwszym info o nowej konsoli była właśnie kompatybilność z najstarszymi ;] >

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Next-Geny
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 03, 2005, 01:46:43 pm »
no taa....tylko nie było pewne jakie konsole....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 03, 2005, 02:40:43 pm »
Cytuj
no taa....tylko nie było pewne jakie konsole....
Było pewne że będą wszystkie konsle Ninny stacjonarne poprzednie... pisałem o tym zresztą wcześniej idawałem zdjęcie jak będzie wyglądała mniej więcej "przystawka" do której wsadzać siębędzie nowego pada i będzie wygladał jak stary pad do GCN.

Teraz tylko podano jak te gry będą uruchamiane:
http://swiatn.pl/index.php?p=newsy&id=2329

W sumie mnie takie info raczej wali zawsze, bo kompatybilność wstecz to dla mnie żadna ciekawostka raczej, i jak ktoś się zawsze jarał że PS2 jest kompatybilne wstecz a GCN nie, to mówiłem raczej ze jest idiotą bo kto mając PS2 gra na nim w gry z PSone? i tak samo miałbym teraz z Nintendo że to żaden plus (a już na pewno nie jest plusem NES i SNES) ale jednak mam nadzieje że kiedyś zagram w Zelde Wind Wakera i tę nową, i kto wie.. może to będzie na Revolution.
Albo se sprawie Gacka poprostu jak już będę pracował... ale to nie temat na to.

a Ninny dalej chyba nie pokazuje żadnych gier bo nic nie wiedze ;/ (no oprócz screenów jakiegoś shootera ale to i tak na 100% nie jest pewne czy to na Revo jestgra...)

No ale będzie Pikmin ;] pfffff suuper ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2005, 02:41:30 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 03, 2005, 07:27:14 pm »
jak na razie ja zdecydowanie PS3..bede musial go miec ze wzgledu na...MGS4..wychodzi to dopiero za kilka lat, ale ja juz jestem na te gre maxymalnie napalony. No i mnie mimo wszystko wciaz jara 40 godzinne poznawanie lipnawej fabuly, lipnawy, ziomem ratujacym swiat, lipnawymi filmikami z wybranka glownego herosa, lipnawymi walkami i lipnawym wciskaniem Xa ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Next-Geny
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 27, 2005, 02:11:50 pm »