Autor Wątek: Weapons  (Przeczytany 13994 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Weapons
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 11, 2004, 07:32:31 pm »
boshe czlowieku...ile ty masz tych pytan ??...gdyby to byly jeszcze pytania zwiazane z tematem...wyluzuj troche...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Weapons
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 11, 2004, 08:06:06 pm »
Offtopic:
Chris:
Jak masz jakieś pytania odnośnie przejścia gry albo sekretów to w dziale Help jest temat "FFVII help" zadawaj kolejne pytania tam... tylko proszę nie zakładaj innego tematu w którym zadasz pytanie co zrobić by dostać xxx tylko napisz to właśnie tam.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chris

  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://
Weapons
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 12, 2004, 11:41:36 am »
Oka sorki 'bout that

 

Offline Rogi

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Weapons
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 27, 2004, 12:00:24 am »
Cytuj
Nie wiem czy można mieć problem z Ultimą albo Diamondem?
Mam pytanie gdzie mozna znalezc Diamonda?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Weapons
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 27, 2004, 12:02:25 am »
er...w dziale HELP znajdziesz odpowiedź...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Weapons
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 27, 2004, 12:06:09 am »
Diamond to ten co rozwala Rufusa.... wlaczy się z nim w pewnym momencie, jak wychodzi na plaży koło Midgar...
 

Offline Repip

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Weapons
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 29, 2004, 01:00:13 am »
Wracając do tematu... nie taki  diabeł straszny jak go malują ja pokonałem wszystkie weapony bez problemów wystarczy mieć dobrą taktyke :D  


Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Weapons
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 29, 2004, 12:40:09 pm »
W FF7 pokonałam wszystkie i było fajnie. Tylko męczyłam się za pierwszym razem z Ruby Weaponem, bo nie byłam dobrze przygotowana. Gorzej w FF8 o ile Ultima była pestka Omegi nie mogłam w żaden sposób ugryść. W FF9 nie grałam to nie wiem.  

Offline klaude

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Weapons
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 02, 2005, 11:41:51 pm »
Dla mnie weapony z FF7 byly proste, Ozma z FF9 tez nei byla wielkim wyzwaniem. W FF8 Ultime rozwalilem za pierwszym razem, a z Omega meczylem sie kilkanascie dni (nie pamietam ile, ale pamietam ze snila mi sie po nocach). Omege rozwalilem bez holy war'ow i innych takich wynalazkow, to byla piekna walka.

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Weapons
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 03, 2005, 12:11:26 am »
Dla mnie największym problemem była Omega. Inne to pestka. Podchodziłem do tej walki kilkadziesiąt razy. Udało się. Tylko na emulatorze z sejwem po prawie każdym ataku ;). Do Omegi na snesie jakoś boję się podchodzić :>.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Weapons
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 03, 2005, 12:14:11 am »
e tam wy to jestescie gżeśki jak wy sie z omega z ff8 meczycie (no offence). sprobojcie sobie pokonac penance z ffx :F ja jakos nie moge sie do tego zabrac... ale walczylem juz ze 7 razy i za kazdym razem dostawalem w pupcie ze az slodko a u wszystkich mam statsy na 255  <_< ale ja go jeszcze rozwale!!!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Weapons
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 03, 2005, 12:32:55 am »
Hmmm... Omega to jest w FF5 i właśnie o tą Omegę mi chodziło. Jak jesteś taki cwaniak spróbuj się z Omegą ;). Życzę powodzenia :>

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Weapons
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 03, 2005, 01:35:43 am »
aaa omega z ff5 :F moze jak kiedys w koncu zaczne grac w ff5 to sproboje ja pokonac :F ale podobno jest slabsza niz penance. nieduzo, ale slabsza
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline klaude

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Weapons
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 03, 2005, 01:41:35 am »
Cytuj
Hmmm... Omega to jest w FF5 i właśnie o tą Omegę mi chodziło. Jak jesteś taki cwaniak spróbuj się z Omegą . Życzę powodzenia

hehe wlasnie mialem sie zapytac, czy ktos pokonal omege z FF5. Podobno najtrudniejszy 'weapon' z calej serii. W FF5 doszedlem juz do omegi, ale za maly lvl, postacie za malo upakowane itp, i przestalem grac. Nie wiem czy mam save z FF5 ;-/

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Weapons
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 03, 2005, 12:17:45 pm »
Cytuj
hehe wlasnie mialem sie zapytac, czy ktos pokonal omege z FF5. Podobno najtrudniejszy 'weapon' z calej serii. W FF5 doszedlem juz do omegi, ale za maly lvl, postacie za malo upakowane itp, i przestalem grac.
Kiedyś próbowałam, ale też miałam wtedy niski level i w dodatku grałam bez solucji całą grę, więc go przeskoczyłam, ale wydawało mi się, że jednak gorzej mi szło spotkanie z Omegą z FF8. Może kiedyś wrócę do FF5 i sprawdzę czy najtrudniejszy skoro tak mówią.  :)  

Offline Grigorij

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
Weapons
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 06, 2005, 02:35:00 pm »
Weapony w VII były banalne :D czas pod wodą dało się anulować.. a na Ruby na pustyni Hades działał idealnie (czyt. po uderzeniu zakładał jej status "stop") :D
Ultima w VIII padła szybko... nie pamietam czy miałem LionHearta :P, a co do Omegi to muszę sie z nią kiedyś spróbowac na poważnie bo wtedy wystarczyło rzucić "the end" Selphi i już po walce :P
Ozma... i tu pojawił się niezły problem :D tylko 40000 HP a jednak upierdliwa jak sraczka :P ale też padła :D
Aeony w X... chętnie bym się z nimi spróbował ale niestety brak czarnulki mi to uniemożliwia :(:(:( to chyba wszystko w tym temacie :P:D
a w V nie grałem za długo :/ poprostu musiałem walnąć format i już było po moich sejvach :/ ale ja się jeszcze kiedyś za to wezmę :D  
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2005, 02:36:30 pm wysłana przez Grigorij »

Offline Repip

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Weapons
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 11, 2005, 10:31:53 pm »
Za omege z FF5 sie juz raz bralem. Mialem 80lv joby na master niezla taktyka i ... nic twarda sztuka poddalem sie po paru dniach walki :(  ale juz ja ja kiedys zalatwie B)  


Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Weapons
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 12, 2005, 07:09:24 am »
a ja mam pytanie : Jak mozna nie zauwazyc Diamonda to g... jest wieksze od Midgardu albo gold saucera

Offline mr.pyro

  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://
Weapons
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 14, 2005, 03:30:12 pm »
no coz zeby nie zauwazyc emeralda trzeba byc.....wyjatkowo inteligentnym ...  :shifty:  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Weapons
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 14, 2005, 06:15:08 pm »
a z ultima to tez trza miec problemy ...