Autor Wątek: Silent Hill  (Przeczytany 18522 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Silent Hill
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 22, 2004, 10:58:28 pm »
schizofremia?ja tę grę traktowałem jako rozrywkę intelektualną:D
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Silent Hill
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 22, 2004, 11:23:04 pm »
Cytuj
schizofremia?ja tę grę traktowałem jako rozrywkę intelektualną

taaa...zachowanie sie czlowieka w srodku nocy wystawionego na silne oddzialywanie dziwnych dzwiekow i tym podobnych rzeczy  :) ...to ja wole krzyzowki  :D

choc z drugiej strony zagadki to sa w Sh na poziomie...trzeba sie czasami naglowic (pianino w jedynce :P )

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Silent Hill
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 22, 2004, 11:25:58 pm »
no ba... ale ja osobiście w horrory wole grać rano.... a poza tym w nocy mama mi nie pozwala.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Silent Hill
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 23, 2004, 12:20:23 pm »
SH byl jedyna gra w ktora balem sie grac w nocy...serio...trudno mi jest to wytlumaczyc, ale zawsze gralem w dzien, przy slonecznym swietle ;) ...bylo wiele innych "horrorowatych" gierek w ktore gralem, ale tylko SH wywarl na mnie takie wrazenie...podobny do SH klimat ma film "The Ring"...kto wie, moze tworcy wzorowali sie na grze...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Silent Hill
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 30, 2004, 07:30:24 am »
SH jest wyrąbane. Ten klimacik jest poprostu boski. W pierwszą część grałem (niestey) tylo raz, zato drógąprzeszedłem wszystkimi zakończeniami.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Silent Hill
« Odpowiedź #25 dnia: Października 15, 2004, 07:47:28 pm »
Ech...od niedawna mam Silent Hilla 4 : The Room... Bardzo się zawiodłem na tej grze...intro jest nawet fajne (chociaż brakuje mi towarzyszącej od pierwszej części gry gitarki) ale zbyt dużo odkrywa(wiemy z kim przyjdzie nam się zmierzyć)...Sam motyw z przenoszeniem się do innych wymiarów mało przypadł mi do gustu. Jest zbyt dużo postaci (9 chyba...) co czyni grę trudną do zrozumienia. Główny bohater też jest jakiś taki niemrawy...
A teraz największa jazda się zaczyna :

1. Nie można włączyć sterowania 3D !
2. JEST PASEK ENERGII ! ! ! PO KIEGO GRZYBA KOMU W SH PASEK ENERGII ?!
3. Tylko 2 bronie palne (Pistolet i Rewolwer)
4. ok.20 broni ręcznych (to jest akurat plus)...które mogą się rozwalić (to jest akurat minus)
5. NIE MA RADIA ANI LATARKI ! ! ! ! !
6. Nie ma ciemnych pomieszczeń
7. Nie ma dziwnych odgłosów
8. Grafika wg. mnie gorsza niż w SH3
9. TYLKO 10 PRZEDMIOTÓW MOŻESZ MIEĆ PRZY SOBIE ! (toż to zakrawa na RE)
10. Przeciwnicy mało straszni (pacjenci szpitala, którzy bekają jak któregoś uderzysz...PARANOJA !)
11. Pasek ładowania energii dla broni
12. Od połowy gry masz postać towarzyszącą (jeśli ona zginie to będziemy mieli zaszczyt zobaczyć obrazek pt. GAME OVER)
13. Prawie wogóle nie ma przedmiotów leczących (do połowy gry leczysz się wracając do domu)
14. Magazynki do broni liczą się POJEDYNCZO (1 magazynek=jedno miejsce w kieszeni)
15. Denerwujące potwory o imieniu Victim (latajce za tobą zombiaki odbierające ci energię i będące nieśmiertelnymi)
16. Mało "obrzydliwości"
17. Jak narazie aż DWA zmienionie miejsca odwiedziłem...

Wnoskując po mojej wypowiedzi SH4 jest grą dosyć słabą. Strasznie się różni od swoich poprzedników i zaczyna bardziej przypominać Resident Evil niż Silent Hill'a.
Podobno Konami robi SH5...mam nadzieję, że będzie on lepszy...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Mastif

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • http://
Silent Hill
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 18, 2004, 09:36:02 am »
Z SH gralem tylko w 1, ale do dzis pamietam szpital czy szkole  ;) W calej grze zamkniete pomieszczenia byl poprostu miazdzace  :spoko:  
When a person wants to protect something or somebody precious to him... He can be truly strong.

Actually posting as Uchiha Shin

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Silent Hill
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:51:31 am »
Silent Hill mi się strasznie podobał i z chęcią bym w tą 4 część zagrał, ale pewnie jeszcze dłuuugo nie zagram... ale z tego co mówisz i czytałe to z seriąsię dziej coś nie tak... najabrdzej mnie chyba by wkurzała ta ogranczona liczba przedmiotów... nie lubiłem tego w Residentach to w Silent Hillu tym bardziej bym nie lubiał... ale z 2 strony SH staral sie być w imare realistyczny więc może dlatego dali te ograniczenie aby było bardziej realistycznie... co do porównania z Residentem to róznie bywa bo słyszałem wląsnie że jedni się burzą że przypomina residenta i zaczyna od niego czerpać a inni natomiast mówia że wcale tak niejest...
a jak tam zakończenie fajne było? wogóle dużo zakończeń? Starałeś się przejść gierke więcej niż raz? Mi się nigdy nie chciało przechodzić gier po kilka razy i w Silent Hill zdobyłem tylko 3 zakończenia...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Silent Hill
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 18, 2005, 09:19:04 pm »
Silent Hill to wypasna giera!!! w porównaniu do serii RE ma wiecej pokombinowanych rzeczy co sprawia ze gra sie w to o wiele chetniej, częsciej, bardziej zaczynamy sie bac ( ;) ) i to all wyróznia to sposród wszystkich giercow o horrowej tematyce!!! osobiscie te giere uwazam za The BEst pod tym wzgledem!!!
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Silent Hill
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:23:45 pm »
Raz jak gralem w shilen t hilla tą gre to w pokoju buylo 2 kuzynów a i tak ja z takiej szawki w szkole wypadł trup to prawie przez okno wyskoczyłem.
Nie przeszlem tej gry:(Zaciolem sie w szkole po tym jak mie w czasie przenioslo nie wiedzialem co zrobic z taka piłką i w ogóle gdzie iść
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2005, 08:24:20 pm wysłana przez Neccer »

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Silent Hill
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 03, 2005, 05:17:24 pm »
jesli mnie pamic nie myli...to dzieki tej piłeczce z dachu bieramy klucz...i idziemy klepac bossa w piwnicy :grin:  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Silent Hill
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 01, 2005, 12:25:26 pm »
Hmmm...gra na prawdę jest warta świeczki, a także wymaga mocnych nerwów <można mieć niezłe wizje po niej...hehe>. Jednak co mnie najbardziej śmieszy w owej serii i generalnie w tego typu grach, to niesamowite zagadki. A mianowicie przez pół gry szukasz jednej wyjątkowej zapałki żeby gdzieś przepalić nitkę, na której wisi guma do żucia, którą trzeba przykleić do....itd. Co tu dużo mówić - zabawne.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Silent Hill
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 01, 2005, 12:31:58 pm »
mi sie takie zagadki podbaja...lepsze to niz na przyklad w Tomb Raider gdzie zeby otworzyc dzrwi tzreba znalezc lampe i przykleic ja do sicany

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Silent Hill
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 01, 2005, 02:07:20 pm »
Silent Hill jest wypasny... i nie ma sie co równac z nedznym TR silent hilla wiekszosc graczy nie mogla przejsc bo SH jeździ po psychice gracza i wiekszosc boi sie go ukonczyc ze strachu  :lol: a innej czesci graczy po prostu sie nie chce etc... :huh:  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Silent Hill
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 01, 2005, 02:19:44 pm »
Co racja to racja, jednak sami musicie przyznać, że niektóre zagadki są nieco kosmiczne...czasami wygląda to śmiesznie, jak się biega po całym mieście żeby znaleźć jeden jedyny spinacz...Ale przyznać trzeba, że są ambitne i wymagające...Główkowania nigdy za wiele...

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Silent Hill
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 01, 2005, 02:21:29 pm »
Cytuj
Co racja to racja, jednak sami musicie przyznać, że niektóre zagadki są nieco kosmiczne...czasami wygląda to śmiesznie, jak się biega po całym mieście żeby znaleźć jeden jedyny spinacz...Ale przyznać trzeba, że są ambitne i wymagające...Główkowania nigdy za wiele...
fakt... troche moze za dzo pokominowanych rzeczy....ale to sprawai ze gra coraz ciekawsza jest :D
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Silent Hill
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 01, 2005, 02:24:23 pm »
Dokładnie!...Ja nigdy nie zapomnę motywu z Silent Hill'a 3...w pewnym miejscu trzeba było po prostu stuknąć w ścianę, żeby zrobić dziurę, w której był tłumik do pistoletu...Normalnie bez kitu...

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Silent Hill
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 01, 2005, 02:56:04 pm »
ja w SH 3 nie mialem przyjemnosci pograc :/ teraz moze dorwe SH 4
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Silent Hill
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 01, 2005, 03:27:38 pm »
Oj, szkoda szkoda...Bo było na co popatrzeć...Ale 4 część jest też niczego sobie...Tylko niestety nie miałem przyjemności doświadczyć jej w całości...

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Silent Hill
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 01, 2005, 10:14:13 pm »
kumpel juz zasysa :D jak go odwiedze to bede miał :D ajjjjj...kusi ostro
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]